Eve Online > Incursions

Nowy ship -> Noctis

<< < (9/9)

SokoleOko:
Moim zdaniem będzie to oznaczało dalszy spadek cen salvage'u T1, który zapoczątkowało wprowadzenie small i medium rigów.

Szczerze mówiąc, szkoda mi czasu na zbieranie wraków. Lepiej zrobić kolejną misję.

Stary Pierdola:

--- Cytat: SokoleOko w Wrzesień 20, 2010, 09:49:33 ---Szczerze mówiąc, szkoda mi czasu na zbieranie wraków. Lepiej zrobić kolejną misję.

--- Koniec cytatu ---

A dlaczego trzeba tracic czas?
Ja Paladinem zbieram tylko to co wartościowe (loot) odzyskuje materiały wtórne (salvage) z Large wrecks określonych ras (Sansha , Blood , Angel)
nie tracąc ani sekundy.
Jakby nie było Alloyed Tritanium Bar , Tripped Power Circuit , Melted Capacitor Console i Armor Plates to kupa pieniędzy , średnio loot i salvage to 25%-30% moich zarobków.

SokoleOko:
Nie latam marauderem, więc nie mogę zbierać jednocześnie strzelając. Powrót na pocket salvagerem (czy to deską, salvacane'm czy Noctisem) jest stratą czasu. Podstawowym przychód dla mnie stanową LP, które w przeliczeniu dają mi 3000+ ISK za 1 LP.

Maraudera nie opłaca mi się robić, bo mam porównywalny lub lepszy DPS na Machu, a Marauder to kupa skilli, które aktualnie do niczego poza samym Marauderem mi się nie przydadzą. Jedyny zysk z zamiany Macha na Vargura to cena - Vargur jest tańszy.

Cole Johnsohn:
A człowiek się cieszył że z t3 taka zajefajna salvagera na odpowiednich modach... cóż, jak dla mnie fajnie - szybciej będę zbierał sanctumy i śmieci za pasków, więcej będę zarabiał na godzinę kerbirki, będzie mnie stać na więcej statków do wtopy, będę mógł więcej strzelać do kwadratów ( a że ostatnio bieda to z tym kiepsko :/ )

Skan:

--- Cytat: Doom w Wrzesień 17, 2010, 23:13:41 ---Koszt patrząc na oko wyniesie w przybliżeniu tyle co bc

--- Koniec cytatu ---
kapke wiecej - kolo 36-38kk to koszt z obrobionego BPO.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej