Forum Gry > Inne gry

Pirates of the Burning Sea

<< < (2/3) > >>

lastverb:
A to voyage century online to nie jest przypadkiem ta gra sprzedana dwom roznym developerom i po prostu bedaca tym samym pod 2 nazwami?

Tylio:

--- Cytat: SnowMiracle w Wrzesień 16, 2010, 21:42:21 ---Jak oglądam "screeny" z tej gry to mam wrażenie, że oglądam jakąś podróbkę gry pt. voyage century online ... nie chce mi sie zagłębiać w szczegóły, ale czy to nie jest przypadkiem jakiś klon wyżej wymienionej?

--- Koniec cytatu ---
To nie jest żadna podróbka. PotBS jest diametralnie różne od VCO. PotBS pod względem grafiki, muzyki, contentu PVE i dopracowania bije na głowę VCO. Co do PVP to ciężko powiedzieć, bo oba systemy się różnią i tutaj każdy może mieć odmienne zdanie. Osobiście-obie gry są dość nudne, najwięcej frajdy sprawia patrzenie na majestatyczne żaglowce, ale ile można się gapić...


--- Cytat: dziadzik w Wrzesień 16, 2010, 23:56:42 ---A to voyage century online to nie jest przypadkiem ta gra sprzedana dwom roznym developerom i po prostu bedaca tym samym pod 2 nazwami?

--- Koniec cytatu ---
Tak, to ta gra. Jedna nazywała się Voyage Century Online, a druga bodajże Bounty Bay Online.

sc0rp:
Gralem troche PotBS pare miesiecy temu i powiem tak:
- pomysl na gre - genialny -> pirackie mmo yarrr,
- wykonanie - jakie wykonanie?

Generalnie szkoda czasu, pve strasznie krzywe (czyt. niedorobione) zarowno to na ladzie jak i na wodzie. PvP borring.

Sotharr:
Ta gra miała więcej zwolenników zanim powstała niż teraz. Czytałem czasem ich forum, które było bardzo aktywne przez jakieś 2-3 lata przed premierą. Niektórzy ludzie na forum mieli hopla na punkcie żaglowców i naprawdę znali się na rzeczy, a developerzy wiele pomysłów konsultowali ze społecznością. Jak widać wykonanie tych planów nie wypaliło i gierka zaliczyła spektakularną klapę. Moim zdaniem powinni pójść za przykładem Eve i zrobić tylko jeden serwer, zamiast startować z kilkoma. Generalnie problemem była też spójność czasu i miejsca, bo chyba nikomu nie uśmiechało się przez kilka godzin płynąć statkiem po pustym morzu.

Straszny:
w weekend wrażenia z aktualnego stanu.. ale nastawiliście mnie tak negatywnie ze juz mam ochote nacisnąc uninstall :P:P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej