Forum Gry > Inne gry

Pirates of the Burning Sea

(1/3) > >>

Straszny:
Kolega grał 2 lata temu i zasadniczo marudził na PVP w grze, ktoś z forumowiczów może teraz gra i wie jak gra wygląda obecnie??

Pytam bo właśnie zmienił się model płatności z ala EVE  na Free-to-play, więc myśle czy by gry nie wypróbować, ale nie chciałbym marnować czasu jeśli produkt umiera przez skiepane rozwiązania.

link dla zainteresowanych: http://www.burningsea.com/page/home

:)

amra:
W gre gra kilku fascynatow, pustki totalne, moze jak bedzie za free to cos sie zmieni.

SnowMiracle:
Jak oglądam "screeny" z tej gry to mam wrażenie, że oglądam jakąś podróbkę gry pt. voyage century online ... nie chce mi sie zagłębiać w szczegóły, ale czy to nie jest przypadkiem jakiś klon wyżej wymienionej?

Straszny:

--- Cytat: SnowMiracle w Wrzesień 16, 2010, 21:42:21 ---Jak oglądam "screeny" z tej gry to mam wrażenie, że oglądam jakąś podróbkę gry pt. voyage century online ... nie chce mi sie zagłębiać w szczegóły, ale czy to nie jest przypadkiem jakiś klon wyżej wymienionej?

--- Koniec cytatu ---

a nie wiem, ma, jak pamietam 3 czy 4 lata już, na początku sporo community EVE tam grało, szukając alternatywy, ale jeśli zdycha to mnie właśnie negatywnie Kane do niej nastawił...  ;D  jak sie przemoge to w weekend obadam czy dużo ludzi gra i w jakim jest stanie.

LosBekoczoS:
Hym Scary ale ja tam widze jedynie 14 day free trial.. a nie free 2 play... o.O

Edit ok widze w niusach ale nic pozatym.. hym, jak sprawdzisz to powiedz co wyniklo :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej