Ankieta

czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve

Tak, chcę żeby Centrala była tylko o Eve
61 (44.5%)
Nie, na Centrali mają być obecne także inne rzeczy i gry
76 (55.5%)

Głosów w sumie: 81

Głosowanie skończone: Wrzesień 17, 2010, 14:40:57

Autor Wątek: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve  (Przeczytany 14653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 16, 2010, 13:47:00 »
Ja tylko twierdze jedna rzecz.. Centrala juz dawno przestala byc miejscem tylko o eve. Stala sie strona/forum pewnej grupy ludzi ( oczywiscie pojawia sie swierza krew np ) lecz przykladowo Ja spamuje juz centrale z 5 lat i mam sie dobrze z tym czy gram chwilowo w eve czy mam akurat breake. Naprawde czy tak trudno zrozumiec ze zamykanie sie calkowite na rozwoj comunity jest fizycznym skazaniem sie na totalna pustke ? Ilu mamy nowych piszacych ludzi miesiecznie ? takich co napisza wiecej niz 5 postow ? 2-3 ? 10 ?

Rly Centrala jako comunity TAK centrala tylko o eve NIE centrala mmo NIE. Poprostu chodzi o swobode wymiany mysli przez tych "dziadkow" i nie tylko.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 16, 2010, 14:10:07 »
Zagłosowałem na "Tak", ale w rozumieniu, że wracamy do starego modelu, czyli dyskusji o innych grach w dziale Inne gry, a nie tworzenie osobnych działów bo akurat jakaś gra wzbudziła większe zainteresowanie środowiska EVE. Dział ten nawet bym przeniósł o poziom wyżej, na równi z Flamewar i Off Topic.

Voulture

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 16, 2010, 14:41:29 »
Tak samo jak scrapheap wolalbym zeby centrala skupiala osoby ktore graly graja lub chca grac w eve - to zazwyczaj osoby ktore wola dosc ambitniejsze gry i prezentuja soba jakis odrobine wyzszy poziom *tfu tfu*.

Rehadzio

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 16, 2010, 14:47:04 »
Kurcze nawet ja zaglosowalem :)

Ile mozna czytac o kolejnym ficie na ravena ..hrhrhr. Centrala potrzebuje odmian bo nie ma co czytac w pracy.

ko0rt

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 16, 2010, 16:09:28 »
Głos oddano. Moim zdaniem tak, jak Scary napisał. Dużo ludzi jednak sie poznaje w trakcie paru ładnych lat przygody z Eve i trudno namawiać wszystkich żeby przy okazji zarejestrowali się na forum Starcrafta, czołgów, supreme commandera... itd. Nie rozumiem dymu, tak jak i nie rozumiem cenzury na tym forum (bardzo przeszkadzający jest fakt usuwania threadów, w których argumentuje się wytykane administracji błędy).

Kara Mon

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 16, 2010, 16:24:52 »
Panowie ale nie przesadzajmy , raczje nikt tu nie wspomina o robieniu MMo Centrala tylko o mozliwosci wspominania i dyskusji na temat innych gier w jakie graja gracze Eve.

Jakby nie tkai dzial poboczny o Eve na chyba najwieksyzm polskim forum zupelnie innego mmorpg to nawet nie gralbym w Eve teraz  :P

Nie ma co straszyc naplywem emo-costam ktostam czegos co bedzie gadac o pierdolach, nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie szukal informacji o jakiejs innej grze na forum poswieconym Eve, a graczom Eve mozliwosc pisania o takiej czy innej grze pozwoli na jakas sensowna komunikacje jak chociazby teamspeak jaki teraz mamy na WoT i w trakcie strzelania do Mausow mozna sobie pogadac kto jakiemu alliancowi ile assetow podpier*****  :D

Jak dla mnie sytuacja obecna czyli dzial "ukryty" o innej grze jest bardzo dobra , zwlaszcza jak gra pozwala na to zeby sobie w nia pograc jak sie czeka na posie az ktos gdzies znajdzie cos na co warto zmarnowac cyno i skakac przez tytana albo zbierajac gang na roam  :P

F-YU

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 16, 2010, 16:46:12 »
LosBekoczoS zasłużyłeś na pokaźny plaster dobrze przysmażonego bekonu  ;D
żywsza centrala może przełożyć się po czasie i na to marne skostniałe community w samym eve ;)

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 16, 2010, 18:22:13 »
Powinny być działy dla nowych trendów do włączenia dla usera
Jestem na forum o EVE wiec nie muszę widzieć njusuf z tematyki dupa maryny
I do tego chyba dąży administracja
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Gregorius

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 16, 2010, 18:23:54 »
Powinny być działy dla nowych trendów do włączenia dla usera
Jestem na forum o EVE wiec nie muszę widzieć njusuf z tematyki dupa maryny
I do tego chyba dąży administracja

o to to to ;)
+1

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 16, 2010, 18:24:49 »
CHCĘ BY CENTRALA BYŁA TYLKO O EVE.
Wszystkie pierdoły weg. Można zostawić linki do dedykowanych for, jako ciekawostkę, albo i nie.
Jak będę chciał czytać o czołgach - wejdę na forum czołgów, jak o dupie Maryni - na redtube ;) Lepiej mało postów a na temat.
To jest EVE-CENTRALA! Nie blogasek babci Mani.

Wiesz, ja mam takie coś, że jak chcę się czegoś dowiedzieć to pytam po znajomych bo z nimi najlepiej mi się rozmawia, wiemy coś o sobie, wiemy co się komuś podoba i nie pierdolimy sobie farmazonów na poruszany temat. A powiem Ci, że po kilku różnych społecznościach wiem, że zazwyczaj ludzie grający w tą samą grę i grający razem mają podobne gusta. Twoim tokiem rozumowania, jeżeli interesujesz się piłką nożną to powinieneś rozmawiać z piłkarzami o sporcie a nie z kolegami.

Nie wiem co Cię boli w tym, że na tym forum są posty o innych grach, ale chyba ostatnio jest w Twojej okolicy krucho z aktywnością w EVE, a gdzie nie usłyszysz to WoT. Miesiąc/dwa, zrobi się zimno, ludzie będą siedzieć przy kompach, zabiorą się za granie w EVE to zaczniesz inaczej mówić.

A swoją drogą, to nie róbcie z forum kółka różańcowego i moheriady bo to śmieszne jest. Najlepiej gdyby jeszcze zabronić ludziom mówić o czymkolwiek innym niż EVE, ale wtedy jaki byłby sens siedzieć tu dłużej niż czas potrzebny na zebranie informacji. A jak już bardzo chcesz...wiesz czym się skończy przechodzenie na inne fora ? Ludzie założą forum do WoT i odejdą stąd, bo ich głównym zainteresowaniem akurat będzie WoT i zapomną po czasie o Centrali. Do nich dołączą znajomi, którzy chcą podtrzymywać kontakty i dalej grać razem. A tak, gdyby tutaj był dział WoT to chcąc nie chcąc ludzie nadal by brali udział w dyskusjach o EVE bo widzą palące się posty.

I nie bronię WoTowców bo w to nie gram, wolę RO: Darkest Hour :P

Ranshe

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 16, 2010, 19:23:11 »
A tak, gdyby tutaj był dział WoT to chcąc nie chcąc ludzie nadal by brali udział w dyskusjach o EVE bo widzą palące się posty.

Widząc palące się posty o dupie maryni albo o czołgach będą dyskutowali o Eve? A czym to się różni od sytuacji kiedy nie widzą żadnego nowego posta?

"Hmm, jest rano, ciekawe co nowego na centrali. O nowe posty! :D Tylko że wszystkie o czołgach. To idę stąd."


Mac Dercad

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 16, 2010, 20:33:11 »
Zagłosowałem na "Inne rzeczy i gry", ale mam na myśli: "niech będzie tak jak teraz", czyli głównie EVE + okazjonalnie czołgi [taka forma jak teraz jest ok, chociaż faktycznie jakaś widoczna informacja ze sposobem dodania się do grupy byłaby miła], koty, zasilacze, elementy semistrukturalne w stosunkach międzynarodowych, teoria polityki i dynamiki społecznej dużych grup ludzkich, etc.

Gregorius

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 16, 2010, 20:40:48 »
Ej, ale ja już się pogubiłem.

Część z was pisze, jakby na Centrali nie było żadnego OffTopa, działu, gdzie można pogadać naprawdę o wszystkim (począwszy od sprzętu, poprzez literaturę, na innych grach kończąc). O co wam tak naprawdę chodzi ??? Nie ma takiego działu ? Jest za ostra moderacja i wszystkie non-eve tematy lecą do kosza ? WTF?
Skoro chcecie aż cały dział o np. jednej grze, to czemu nie - jednak w formie, w jakiej piszą inni - dla zainteresowanych - oddzielnie trza włączyć i problem z głowy. Nie widzę tego, by na głównej miałyby się pojawiać najnowsze posty dot. innych gier sensu stricto.

(tak, zabłądziłem, bo nie wiem, jakie jest meritum tej rozmowy).

amra

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 16, 2010, 21:03:44 »
To też powiem czego chcę, a mianowicie chcę aby Centrala.pl byl różowa w niebieskie łatki.
Pozatym marzy mi się dział o przygodach Kajko i Kokosza, i może coś dal wielbicieli Barbie też przydało by się. A eve ?? po co, należy skasować wiekoszość tego, i tak 70% dyskutantów od dawna nie gra w ta zapomniana gierke.
Uszadowania.

PS: Naprawde wam sie nudzi :D

Gregorius

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 16, 2010, 21:35:29 »
i tak 70% dyskutantów od dawna nie gra w ta zapomniana gierke.

OWNED! ;]]

You won! To może ten dział Kajko i Kokosza nie byłby taki zły :D

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Re: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 16, 2010, 22:10:14 »
Placzecie jakby ktos chcial nie wiadomo co zrobic z centrala. Ja gram w eve i w wot a centrala dla mnie to comunity graczy eve a nie samo forum i dlatego tu wchodze uwierzcie nikt obcy tu nie przyjdzie i nie bedzie chcial dzialu o wowie bo to sie poprostu nie przyjmie(umrze smiercia naturalna) 

Wysłano z mojego GT-I5700 przy użyciu Tapatalk
* Lubie czasami poprzeklinac

silvia

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 16, 2010, 22:23:00 »
A gdzie przycisk "jest to mi obojetne, jestem tutaj tylko by miec wglad w polityke gre, lecz od kad przestalo sie pisac battlereporty w jednym topicu i gadanie w osobym, to jest to po ch*ju, gdyz nie chce mi sie czytac flajmow w nieskonczonosc".

A tak na serio, to jest dzial "inne gry". Ciezko tak zalozyc sobie topic, czy chcecie miec osobny dzial dla kazdego gry i w nim pod-dzialy typu "noob questions", "warsztat tankowy". Jak chciecie jakichs zmian to przynajmniej sprecyzujcie jakich a nie piszecie "chcemy by centrala byla o kazdych grach w jakie graja eve-kowcy".

kkthxbye

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 16, 2010, 22:27:38 »
ktoś miał dobry pomysł, niech będą tematy o innych grach ale z możliwością zablokowania ich przez ludzi, którzy o danej grze nie mają ochoty czytać.

To bylem ja, ale watek polecial w kosmos i moje posty maja klazule teraz  ""Uwaga: ta wiadomość nie zostanie pokazana dopóki nie będzie zaakceptowana przez moderatora." Co jest bardzo zabawne, bo z tego co pamietam trzodzilem duzo mocniej kiedy gralem w eve :).


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 16, 2010, 22:32:34 »
Mystiq topic był, aż szlag trafił administrację z powodu merytoryczności wywodów więc poleciał. To jest bezpośrednia reinkarnacja (druga albo trzecia z kolei) tej dyskusji
Zagłosowałem na "Inne rzeczy i gry", ale mam na myśli: "niech będzie tak jak teraz", czyli głównie EVE + okazjonalnie czołgi [taka forma jak teraz jest ok, chociaż faktycznie jakaś widoczna informacja ze sposobem dodania się do grupy byłaby miła], koty, zasilacze, elementy semistrukturalne w stosunkach międzynarodowych, teoria polityki i dynamiki społecznej dużych grup ludzkich, etc.

http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=8668.0
instrukcja + plaster żeby na wierzchu cały czas była, nawet nie chce mi sie mówić jak jej niewidzialność dla co poniektórych świadczy o nich
Jedyną rzeczą jaką mogłem jeszcze zrobić to walnąć masowy spam do wszystkich userów o tym topicu, tyle że moja skrzynka na priv jest nie co za mała żeby pomieścić wszystkie podziękowania za tą informację od osób których czołgi w najlepszym razie nie interesują

To bylem ja, ale watek polecial w kosmos i moje posty maja klazule teraz  ""Uwaga: ta wiadomość nie zostanie pokazana dopóki nie będzie zaakceptowana przez moderatora." Co jest bardzo zabawne, bo z tego co pamietam trzodzilem duzo mocniej kiedy gralem w eve :).


Widać mniej wtedy irytowałeś którąś z 10 czy 15 osób na forum która miała prawo Cię kopnąć o piętro wyżej na moderatorskiej czarnej liście

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Mac Dercad

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 16, 2010, 22:44:34 »
instrukcja + plaster żeby na wierzchu cały czas była, nawet nie chce mi sie mówić jak jej niewidzialność dla co poniektórych świadczy o nich
Jedyną rzeczą jaką mogłem jeszcze zrobić to walnąć masowy spam do wszystkich userów o tym topicu, tyle że moja skrzynka na priv jest nie co za mała żeby pomieścić wszystkie podziękowania za tą informację od osób których czołgi w najlepszym razie nie interesują

Bardzo fajnie, że jest instrukcja. Czytelna i w dobrym miejscu, wycofuję zastrzeżenia. Ja w grupie WoT jestem od początku, bo byłem przy pierwszej dyskusji o przeniesieniu wątku, na forum zaglądam tylko ze strony głównej. Ale jeśli ma Ci to leżeć na wątrobie, to zachęcam, powiedz co to świadczy o poniektórych, bez krępacji.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 16, 2010, 22:48:37 »
Widać mniej wtedy irytowałeś którąś z 10 czy 15 osób na forum która miała prawo Cię kopnąć o piętro wyżej na moderatorskiej czarnej liście

Mysle, ze modzi byli jednak bardziej rozsadni wtedy i mieli dystans, ktorego Ty nie masz i machasz tym swoim internetowym penisem na lewo i prawo :).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 16, 2010, 23:14:06 »
Muszę Cie rozczarować ale to nie ja. Zakładając że przestałeś grać w okolicy dezynsekcji delve to ponownie Cię zmartwię bo d tamtego czasu poza moja nominacja nic się chyba nie zmieniło w liście płac Teamu Technicznego.

Na temat ankieta pokazuje że większość głosujących nie chce czyszczenia forum i stan obecny jest lepszy niż alternatywa. Fajnie będzie mniej roboty bo po północy mam przerobić forum na nowy układ.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Diabl0

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 17, 2010, 00:11:03 »
Brakuje opcji "mam to w d***e i tak czytam tylko flejm" ;) lub coś podobnego.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 17, 2010, 03:18:20 »
Głosowanie zakończone.
Dodatkowe działy zostają. Ale będą schowane. Zmiany zaczynamy implementować od jutra. Co i jak pojawi się w odpowiednim topicu.
Dziękujemy za udział w głosowaniu.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 17, 2010, 07:21:06 »
Dopiszę jeszcze od siebie, bo już widzę swoją skrzynkę pw :P
Wszelkie skargi, uwagi, sugestie, bluzgi i inne proszę kierować do Hasta i Dooma, bo mnie, z powodów zdrowotnych (w kolejce do szpitala właśnie awansowałem z pierwszego miejsca na "przyjętego" :P) , w najbliższym czasie nie ma online.
Przedwieczny.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 22, 2010, 12:03:06 »
Gratki Ire :)
Przedwieczny.