Ankieta

czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve

Tak, chcę żeby Centrala była tylko o Eve
61 (44.5%)
Nie, na Centrali mają być obecne także inne rzeczy i gry
76 (55.5%)

Głosów w sumie: 81

Głosowanie skończone: Wrzesień 17, 2010, 14:40:57

Autor Wątek: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve  (Przeczytany 14656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:03:46 »
Wyczyściłem mylącego posta Hasta - X. :)

Decydujcie.

ps. Nie ma opcji i dont care i nie bedzie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 08:19:39 wysłana przez Xarthias »
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:09:32 »
Chyba odwrotnie :P

Poprawiłem nieco opcje, aby było w 100% jasne kto na co głosuje i zresetowałem oddane do tej pory głosy :)
Przedwieczny.

eliza_eli

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:11:50 »
No właśnie, raczej odwrotnie. Proponuję usunąć tego posta, bo źle działa na decezyjność wybierających.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:12:03 »
Tak - wszystko zostaje jak jest
Nie - wszystkie dzialy i watki dot. innych gier ida do smieci. Forum zostaje pure eve only.

Decydujcie.

ps. Nie ma opcji i dont care i nie bedzie.
Cos mi sie tutaj poplatalo , glosowalem NIE na pytanie "czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve?" to znaczy NIE CHCE zeby byla tylko o EVE a z Twojego wyjasnienia wynika , ze glosowalem odwrotnie...
pls explain.

ramdeon

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:16:25 »
Ja już sam nie wiem :)

Głosowałem na tak w sensie wszystko zostaje jak jest

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:21:19 »
Odpowiedzi na pytanie są poprawione - mam nadzieję, że jasno już określają co i jak :)
Hastowego posta wyczyściłem, żeby zamętu nie wprowadzał.
Przedwieczny.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:46:35 »
oj cicho, robiłem to rano, zaraz po obudzeniu i do tego wkurwiony waszymi kłótniami tutaj!

Dzięki Xarth :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

NeX

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:49:58 »
NIE! - Centrala podoba mi się taka, jaka jest.

  Jak dla mnie, to możecie się na niej pochwalić swoim najładniejszym simsem.
To, że Centrala jest dedykowana graczom EVE powoduje, że i tak 90% zawartości jest związane z EVE.

Jest zadaniem nowych użytkowników aby byli aktywni i ją uzupełniali o nowe treści związane z EVE, bo trudno wymagać aby po kilku latach gry ci sami ludzie pisali te same odpowiedzi po raz setny w tym samym miejscu. Nie widzę żadnego powodu dla, którego ktoś kto sobie odpuścił na razie  EVE nie miał możliwości pochwalić się, że świetnie gra teraz w pokera i bierki.

  Tworząć community trzeba zdawać sobie sprawę, że aktywność graczy nawet w ulubionym tytule jest zmienna i czasem spada do zera. To nie powód aby ich od razu tracić, na rzecz innych portali. Przerywałem grę przez ostatnie pięć lat ze trzy razy, to niby co - mam 4 konto na Centrali założyć, albo przestać ją czytać gdy nie zechce mi się zapłacić abonamentu?

Za przeproszeniem kto tą stronę będzie administrował i utrzymywał przy życiu jak postawicie ultymatywnie, że jest tylko dla aktywnych graczy EVE.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:56:05 »
Lud decyduje. Sami musicie wiedzieć czego chcecie i zarazem być świadomi wszelkich konsekwencji związanych z waszą decyzją. My, czyli administracja zrobimy tak, jak wy chcecie.

Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:01:49 »
A ja myślałem, że my Admini i tak zrobimy tak jak będziemy chcieli :P
A na poważnie - nawet i milion ankiet nie da nam odpowiedzi na to, jak zrobić Centralę, żeby dogodzić wszystkim.
Czego nie zrobimy i tak ktoś będzie niezadowolony, za co z góry przepraszam :P
Przedwieczny.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:03:18 »
Zabawne w tym wszystkim jest to że próba zrobienia z centrali 'community graczy z różnych gier' jest skazana na porażke i doprowadzi do powolnej śmierci tego portalu.
Ludzie trafiają tutaj bo jest to największa strona o eve online. Owszem, niektórzy potem grają w inne gry i ogranizują się tutaj ale NOWI ludzie nie przyjdą na centrale bo to jest 'jakieśtam community ludzi którzy grają w różne gry'.
Nie rozumiem też bicia piany przez czołgistów - przecież nikt wam nie broni mieć tutaj napisać sobie wątek o tej grze, zorganizować a jeśli tak dużo ludzi się zbierze i zaangażuje to przecież możecie przejść na (albo stworzyć) portal o WOT czy jakiejkolwiek innej grze i skrzyknąć tam centralowych przedstawicieli grających w tą gre. Nagle wszystkim przeszkadza że eve-centrala to forum o eve, ludzie popukajcie się w głowe. Szczerze mówiąc jest to jedna z bardziej niedorzecznych rzeczy jakie ostatnio widziałem.

EDIT: A na marginesie centrala z pewnością nie straci 'błogosławieństwa' ccp i bytności w linkach na ich portalu jak będzie to portal o różnych grach nie tylko o eve...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:07:47 »
Ale Centrala w przewidywalnej przyszłości nie będzie zmieniała profilu (no, chyba że Eve wyłączą :P ).
Otwieramy się na inne gry, ale na request użytkowników, a nie, że będziemy wprowadzać inne gry licząc, że użytkownicy będą o nich pisać.
Przedwieczny.

Morbius

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:18:59 »
ktoś miał dobry pomysł, niech będą tematy o innych grach ale z możliwością zablokowania ich przez ludzi, którzy o danej grze nie mają ochoty czytać.

sc0rp

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:25:31 »
ktoś miał dobry pomysł, niech będą tematy o innych grach ale z możliwością zablokowania ich przez ludzi, którzy o danej grze nie mają ochoty czytać.

this

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:30:53 »
Tak jak pisałem już gdzie indziej (i ze dwa czy trzy razy), jest z tym problem od strony technicznej, dlatego WoT jest na razie zrobiony tak jak jest zrobiony.
Testujemy właśnie inne rozwiązania i jak któreś zadziała, to je wprowadzimy,
Przedwieczny.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:42:21 »
Nie
w dyskusjach o eve przestałem brać udział - szkoda prądu
Sneer Quen

Racjel

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:50:42 »
Centrala powinna być stroną o EVE Online... ale przecież jest/może być dział "inne gry". Ale chyba głównym celem istnienia Centrali jest EVE.

Gregorius

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:53:30 »
EvE Centrala = EvE m'kay ?

Jakby to był multigaming, to myślę, że początki byłyby zupełnie inne :P A tak - jak nie grasz w EvE, to nie musisz wchodzić na Centralkę (i przy okazji udzielać się jedynie we flejmie etc.) :)
[btw. nie mam nic przeciwko topicom typu "o czołgach" czy jakoś tak. Jednak kierowanie całego forum w stronę innych mmo może spowodować nalot bydła i emo-neo.
[btw. pytania zmieniliście, ale chyba wyniki niezbyt ? :>]

sc0rp

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 16, 2010, 10:08:43 »
imho powinno zostac jak do tej pory, bez specjalnych boardow dla innych gier - temat w zupelnosci wystarczy.


jako alternatywe mozna pomyslec o uruchomieniu wortalu o wot z forum np. pod adresem http://wot.eve-centrala.com.pl albo pomyslec w strone ewolucji centrali eve w strone centrali mmo i powoli to rozwijac w takim tempie jak centrale.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 16, 2010, 10:18:40 »
Jak dla mnie  może być osobny dział forum o innych grach gdzieś za offtopic'iem, ale najlepiej by było żeby nie wyświetlało skrótów do najnowszych postów tego działu na głównej.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 16, 2010, 10:26:50 »
Cytuj
albo pomyslec w strone ewolucji centrali eve w strone centrali mmo i powoli to rozwijac w takim tempie jak centrale.
Apage
Cytuj
Jak dla mnie  może być osobny dział forum o innych grach gdzieś za offtopic'iem, ale najlepiej by było żeby nie wyświetlało skrótów do najnowszych postów tego działu na głównej.
I to co zrobiłem było jedyną opcją żeby tak było. Jak wdzięczni potrafią być użytkownicy miałeś okazję obserwować przez ostatni czas, jedni chcą odstrzelić za to ze wogle ruszyłem ich uber fajną nową zabawkę, drudzy za to że ona wciąż istnieje.


W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 16, 2010, 10:52:24 »
CHCĘ BY CENTRALA BYŁA TYLKO O EVE.
Wszystkie pierdoły weg. Można zostawić linki do dedykowanych for, jako ciekawostkę, albo i nie.
Jak będę chciał czytać o czołgach - wejdę na forum czołgów, jak o dupie Maryni - na redtube ;) Lepiej mało postów a na temat.
To jest EVE-CENTRALA! Nie blogasek babci Mani.
signed !
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

NeX

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 16, 2010, 10:59:27 »
Centrala jest o EVE i posty o innych grach nic w tej kwestii nie zmieniają.
 
  Na kiego grzyba robić osobne boardy dla innych gier, które i tak zaraz zdechną. Przecież te wszystkie popularne tematy z innymi grami są żywe przez kilka tygodni. Albo gra jest chwilową odskocznią jak Torchlight, czy jakieś tam flashowe ludziki, którymi się pyrgaliśmy. Albo nawet jak ma długofalowy potencjał, to na naszym forum jest tylko alternatywą graczy EVE, którzy gdyby interesowali się tylko np WoT, lub Perpeteum, to znaleźliby sobie dedykowane forum do niego. O co to całe zawracanie dupy?

PS @Ireul, a może byś tak spamował częściej niż raz do roku, to by było więcej o EVE  :P

Straszny

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:11:59 »
CHCĘ BY CENTRALA BYŁA TYLKO O EVE.
Wszystkie pierdoły weg. Można zostawić linki do dedykowanych for, jako ciekawostkę, albo i nie.
Jak będę chciał czytać o czołgach - wejdę na forum czołgów, jak o dupie Maryni - na redtube ;) Lepiej mało postów a na temat.
To jest EVE-CENTRALA! Nie blogasek babci Mani.

fajnie, gdybyś brał przez ostatnie 2-3 lata jakikolwiek udział w życiu community eve  to może miałbyś inne zdanie...
takie coś, brak tematów o innych grach, oznacza że życie na centrali praktycznie zamrze. ALe to Ci nie przeszkadza bo i tak sie w nim nie udzielasz.

niech zdycha.. aby w porządku.


Dzięki tematom na EVE znalazłem tutaj np świetne towarzystwo dobrych graczy do pogrania w Supremacy 1914, militarne, planszowe fajne darmowe MMO (do któego tak btw myślałem wrócić i zorganizować gre dla centralowiczów)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 11:28:40 wysłana przez Scaryman »

F-YU

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:20:32 »
eve jako temat dla wielu nawet grających graczy jest tematem wyczerpanym... i aktywują się tylko jak się jakiegoś flama rozkręci albo coś się faktycznie w tym eve dzieje...
centrala tylko o eve to nudna centrala...


Gregorius
[btw. nie mam nic przeciwko topicom typu "o czołgach" czy jakoś tak. Jednak kierowanie całego forum w stronę innych mmo może spowodować nalot bydła i emo-neo.

ktoś kto innym wymyśla od czterokopytnych... zazwyczaj sam należy do tego zacnego grona - a takie wypowiedzi służą jedynie prymitywnemu zgnojeniu ludzi którzy mają inne zdanie. forum jest od tego aby dyskutować i zciągać na nie jak najwięcej ludzi - inaczej robi się kółeczko wzajemnej adoracji.
to nie twój klasztor...  wszędzie nie możesz być bogiem.  :-\  i mam nadzieje że ludzie to zrozumieją i coś się tu ruszy na +.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:21:43 »
Scaryman, ale chcesz mieć forum o wszystkich grach w jakie grasz czy o EVE, bo póki co centrala w nazwie ma EVE...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Gregorius

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:43:05 »
eve jako temat dla wielu nawet grających graczy jest tematem wyczerpanym... i aktywują się tylko jak się jakiegoś flama rozkręci albo coś się faktycznie w tym eve dzieje...
centrala tylko o eve to nudna centrala...


Gregorius
[btw. nie mam nic przeciwko topicom typu "o czołgach" czy jakoś tak. Jednak kierowanie całego forum w stronę innych mmo może spowodować nalot bydła i emo-neo.

ktoś kto innym wymyśla od czterokopytnych... zazwyczaj sam należy do tego zacnego grona - a takie wypowiedzi służą jedynie prymitywnemu zgnojeniu ludzi którzy mają inne zdanie. forum jest od tego aby dyskutować i zciągać na nie jak najwięcej ludzi - inaczej robi się kółeczko wzajemnej adoracji.
to nie twój klasztor...  wszędzie nie możesz być bogiem.  :-\  i mam nadzieje że ludzie to zrozumieją i coś się tu ruszy na +.

Chyba mało bywałeś na innych forach mmo ;)) Niech ci będzie. Nie będę wymyślać od czterokopytnych. Mea culpa.

Jednak uważam, że Centrala powinna być o EvE a nie o innych grach - tak, jak skwitował to Ireul ;) Ja ten klasztor lubię. Jest takie nieśmiertelne zresztą powiedzenie (nie pamiętam, czyjego autorstwa) - cytowane w wieeeelu wątkach we flejmie. Zaczynało się: jak się nie podoba..... I problem z głowy ;)

Straszny

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:43:26 »
@Dormio
nie no... nie rób potwora z tego, po co mi forumowicze do np Torchligt czy Obliviona?  Dlaczego widziałbym tematy o fajnych grach na forum EVE pisałem pare razy, wystarczy.
zresztą to bez znaczenia co chce, niech memberzy zagłosują jak widzą centrale.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:50:13 »
O dziwo głosowałem na NIE ale ... obawiam się jednego. EVE jest grą dla ludzi z pewnego przedziału wiekowego i gdy zagoszczą tu inne gry może być co najmniej nieprzyjemnie gdy dzieci neo zaczną spamować wątki poświęcone innym grom niż sami grają. Nie na jednym forum to widziałem i ... zastanówmy się co wtedy? Więcej moderatorów czyli więcej osób uprzywilejowanych wydatnie uczestniczących we wszelkich flejm-ach?

ps. Chciałbym aby wszystko było jasne. Obecny wygląd portalu i forum mi odpowiada. Jeśli mają się na nim pojawić nowe działy poświęcone innej grze lub grom niech będą od razu nie widoczne (o ile to możliwe) + na głównej stronie portalu a także forum powinna być instrukcja jak je aktywować (niewidoczne wątki).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 21:16:13 wysłana przez Herezja »

eX

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:54:02 »
Nie róbcie z centrali od razu jakiegoś portalu gier online, ale dajcie też ludziom możliwość podyskutowanai o czymś poza eve

jako alternatywe mozna pomyslec o uruchomieniu wortalu o wot z forum np. pod adresem http://wot.eve-centrala.com.pl albo pomyslec w strone ewolucji centrali eve w strone centrali mmo i powoli to rozwijac w takim tempie jak centrale.
zglaszam sie na moda ;D

Ranshe

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:00:25 »
Ukryte działy niech sobie będą, rozwiązanie z grupą o casualowych tankach, simsach czy innych farmvillach jest całkiem spoko - jak ktoś chce, to sobie kliknie dodaj i ma.

I nie odwrotnie, bo już było tak śmiesznie argumentowane - włączyć każdemu i niech sobie wyłączy jak przeszkadza, bo przecież skąd ma wiedzieć, że może sobie włączyć - a skąd ma wiedzieć, że może sobie wyłączyć? Spam i inne "obowiązkowe newslettery" też jak dostajecie, to wam nie przeszkadza, bo przecież możecie sobie kliknąć "opt out" i pozamiatane? Ja wolę zaznaczyć od razu na wstępie, czy chcę dostawać czy nie.

To się rozwiązuje w prosty sposób, dajesz na liście działów te tanki czy inne farmville z napisem i linkiem, gdzie to się włącza. Samą nazwę działu, po włączeniu - normalny dział jak reszta.

Zostawianie tego na wierzchu nie ma sensu, bo jak nazwa wskazuje, jest to community przede wszystkim Eve  i właśnie informacji o Eve tu ludzie będą szukać. Wywalanie w pizdu też bez sensu, bo skoro ludzie grają sobie w Eve i te farmville, to niech mają gdzie sobie między sobą o tym pisać, czemu nie, po co ich wyganiać.

Natomiast przejście w stronę centrali mmo - rotfl. Ale widzieliście, co się na mmorpg.pl dzieje, nie? Poza tym bardzo wątpię w sukces takiego posunięcia - szczególnie jeśli na stronie głównej "tylko o eve" nie bardzo się coś ciekawego dzieje.

eX

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:07:49 »
Również uważam, że tak jak jest teraz jest okej, wisi informacja o dziale, chcesz to dołączasz, nie chcesz to nie. Tylko jedna rzecz, aby z tych działów dodatkowych nie pokazywało topiców na głównej stronie centrali.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:14:42 »
zaglosowalem ze powinna byc tylko o eve ale tak jak teraz ze wot moze sobie byc ukryty
centrala to centrala, a jak innego gry to jest jakis gol czy cus

(choc sam w dziale wot przez tydzien napisalem duzo wiecej niz o eve kiedykolwiek)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:27:36 »
no i mamy remis. Ciekawe, jak dalej się potoczy :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Crux

  • Gość
Odp: czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:33:33 »
Uważam, że niszowość tej strony jest jednym z jej atutów.
Centrala o wszystkim= Centrala o niczym
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 19:03:27 wysłana przez Crux »