Autor Wątek: Flejm: AAA pod ostrzałem  (Przeczytany 14150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sotharr

  • Gość
Flejm: AAA pod ostrzałem
« dnia: Wrzesień 12, 2010, 19:25:09 »
Snajperskie BSy na AHACe, ten plan po prostu nie mógł pójść źle. :D

IT jednak zaatakował -A- ? Czyli zapewne syski będą chcieli wrócić do Esoteri?

A co jedno ma z drugim wspólnego?
Poza tym najdalej za tydzień SW wepchnie -A- pod autobus i przy pośrednictwie R.OL splusuje się z WN i INIT. Przecież napisali wyraźnie, że -A- nie jest im już do niczego potrzebne, a wszyscy wiemy, co SW robi z takimi sojusznikami. :P

[admin]Wiecie co mam świetny pomysł może tak chociaż jeden topic w KSOD bez odpowiednika we flame powstałego z wydzielonych z KSOD postów?
 Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2010, 19:33:46 wysłana przez Doom »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2010, 08:36:58 »
Oczywiście Sotharr, że wiemy co robi SW z takimi sojusznikami - nie rzuca się na nich jak hiena aby szybciej się pogrążyli.

Natomiast ty chyba dalej gotujesz się po tym jak rozjechaliśmy twój żałosny sojusz i nie umiesz przyjąć na klatę tego, że zachowywaliście się jak gówniane wypierdki za co w końcu oberwaliście w pysk. Ssaliście fiuta Molla siedząc jeszcze w Eso a teraz widzę dopracowałeś technikę.

Sotharr

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2010, 08:57:11 »
Kto się tutaj gotuje, to można ocenić po liczbie bluzgów. A mój żałosny sojusz ma się lepiej niż kiedykolwiek, dziękuję.
Z niecierpliwością i zaciekawieniem czekam na wymówki, jakich użyjecie, żeby zostawić -A- na pastwę losu. Stawiam, że będzie coś o zblobowaniu was i o tym, że wszyscy Rosjanie odeszli już z -A-, więc nic was z tym sojuszem nie łączy. O tym, że -A- jest wam niepotrzebne, już napisaliście.
Mam nadzieję, że zadajesz sobie sprawę z tego, że rozpad SC i zniszczenie kilku sojuszy w tym bloku to efekt waszego pomysłu na resetowanie sojuszników w celu uzyskania „dobrych walk”. Udało wam się nabrać na trolowanie goonsów o rainbowlandzie i rozwalić SC od środka.
Nie mam pewności, ale być może teraz te walki dostaniecie. Ale nie martwię się o was, takie cwaniaki zawsze spadają na cztery łapy. ;D

Byłbym również wdzięczny, gdybyś nie przenosił do flejma każdego mojego posta, który zawiera krytykę twojego powerbloku.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2010, 09:21:32 »
Przecież nie przenoszę każdego posta, ten się ewidentnie kwalifikował do flama co zresztą nie tylko ja zauważyłem.

Co do rozwalania naszego powerbloku to nie odwracaj kota ogonem i nie zrzucaj reseta na poszukiwanie "good fights".
Ciężko sobie na ten reset zapracowaliście, szeregiem akcji i wypowiedzi.
Wyrośliście ze Stain dzięki naszej pomocy, zaczęliście rekrutować na potęgę więc potrzebowaliście nowego terenu i aby go  zdobyć zaczęliście za naszymi plecami gadać z innymi aliansami. Potem gdy już mieliście stacje w Period Basis żeby ich nie stracić zaczęliście trzymać z Mollem. Licząc że u nas jakoś to przejdzie. Otóż nie przeszło.
I nie obchodzą mnie wasze fikołki i próby dyplomatyczne jakie Liam wyczyniał byleby tylko nie musieć opowiedzieć się po żadnej ze stron i zachować ciepły kurwidołek.

Zwalanie na nas winy za rozbicie SC to wręcz kosmiczna bzdura. Co my mieliśmy do tego, że IT,-A- i Atlas poleciały sobie na północ gdzie ich wspólna akcja zakończyła się fiaskiem i złą krwią między nimi.
To co im przeszkodziło to ich własne interesy które nie szły po drodze.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 13, 2010, 09:35:16 »
Kto się tutaj gotuje, to można ocenić po liczbie bluzgów. A mój żałosny sojusz ma się lepiej niż kiedykolwiek, dziękuję.
Z niecierpliwością i zaciekawieniem czekam na wymówki, jakich użyjecie, żeby zostawić -A- na pastwę losu. Stawiam, że będzie coś o zblobowaniu was i o tym, że wszyscy Rosjanie odeszli już z -A-, więc nic was z tym sojuszem nie łączy. O tym, że -A- jest wam niepotrzebne, już napisaliście.
Mam nadzieję, że zadajesz sobie sprawę z tego, że rozpad SC i zniszczenie kilku sojuszy w tym bloku to efekt waszego pomysłu na resetowanie sojuszników w celu uzyskania „dobrych walk”. Udało wam się nabrać na trolowanie goonsów o rainbowlandzie i rozwalić SC od środka.
Nie mam pewności, ale być może teraz te walki dostaniecie. Ale nie martwię się o was, takie cwaniaki zawsze spadają na cztery łapy. ;D

Byłbym również wdzięczny, gdybyś nie przenosił do flejma każdego mojego posta, który zawiera krytykę twojego powerbloku.

Pogrubilem zabawna czesc, Sotharr, ile moich postow wykasowales bez zadnego uzasadnienia tylko dlatego, ze "mogles"? Sam uzywasz przycisku "skasuj post" zamiast argumentu w dyskusji, wiec teraz nie whinuj, ze ktos twoj ewidentny flame z dupy przeniosl do odpowiedzniego dzialu. Zreszta nie ma co o tym gadac, co post piszesz takie bzdury ze nawet nie ma sensu z tym polemizowac, taka mieszanka goryczy, poboznych zyczen i wybujalej wyobrazni, zyjesz w swoim swiecie ktory ma malo wspolnego z rzeczywistoscia, w ktorym Sys-k "ma sie lepiej, niz kiedykolwiek", i zostalo zdradzone przez przyjaciol, LOL.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 13, 2010, 09:50:02 »
Kto się tutaj gotuje, to można ocenić po liczbie bluzgów. A mój żałosny sojusz ma się lepiej niż kiedykolwiek, dziękuję.
Z niecierpliwością i zaciekawieniem czekam na wymówki, jakich użyjecie, żeby zostawić -A- na pastwę losu. Stawiam, że będzie coś o zblobowaniu was i o tym, że wszyscy Rosjanie odeszli już z -A-, więc nic was z tym sojuszem nie łączy. O tym, że -A- jest wam niepotrzebne, już napisaliście.
Mam nadzieję, że zadajesz sobie sprawę z tego, że rozpad SC i zniszczenie kilku sojuszy w tym bloku to efekt waszego pomysłu na resetowanie sojuszników w celu uzyskania „dobrych walk”. Udało wam się nabrać na trolowanie goonsów o rainbowlandzie i rozwalić SC od środka.
Nie mam pewności, ale być może teraz te walki dostaniecie. Ale nie martwię się o was, takie cwaniaki zawsze spadają na cztery łapy. ;D

Byłbym również wdzięczny, gdybyś nie przenosił do flejma każdego mojego posta, który zawiera krytykę twojego powerbloku.



EMO RAGE DETECTED. SC upadlo nie z powodu resetu c0venu/SE tylko z powodu faila kampani na polnocy i popadnieciu LS atlasu i (chyba) AAA w otepienie i ogolne olewanie EVE :)

MMoroz

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 13, 2010, 10:09:03 »
Twoj post jak i masa innych polecial bo znow zaczeliscie robic szambo w fajnym watku i pewnie nie bylem jedyna osoba ktora na to narzekala.

Zreszta mamy tu tego ladna probke :
-alternatywna historia konfliktu w esoterii
-nie wiem co to mialo byc w zamierzeniu, pewnie jakas inwektywa, ale jezeli 800 osob potrafi w ciagu kilku miesiecy rozwalic powerblock zlozony z kilkunastu tysiecy( wiecej ??? ) to jest to raczej powod do dumy - chodz mam watpliwosci czy ktokolwiek podziela ta opinie  ;)
-z przykroscia musze tez poinformowac ze "pomysl na resetowanie sojusznikow" nie nalezy do SW, a jakbys sobie sprawdzil historie swojego najukochanszego BOB-a ( IT dla ciebie tak zebys nie musial szperac w starcyh watkach ) to pewnie bys sie zdziwil jak czesto go stosowali :)




lastverb

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 13, 2010, 10:47:43 »
Nie prawda! Poludniowy rainbowland sie rozpadl bo C0ven tak chcial! Bo C0ven od poczatku nie chcial zyc w rainbowlandzie. Jesli myslicie inaczej to przeczytajcie jeszcze raz pierwszy post w tym watku.

Podoba mi sie, ze w co drugim poscie jest wzmianka nt. Atlasu. Heheh
dziwisz sie?

A najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ile razy boysi pisali ze nie wroca do Mollego, a juz lataja w portkach IT (ktos komus tam piwo jest winien?)

Straszny

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 13, 2010, 11:31:13 »
Nie prawda! Poludniowy rainbowland sie rozpadl bo C0ven tak chcial! Bo C0ven od poczatku nie chcial zyc w rainbowlandzie. Jesli myslicie inaczej to przeczytajcie jeszcze raz pierwszy post w tym watku.
dziwisz sie?

A najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ile razy boysi pisali ze nie wroca do Mollego, a juz lataja w portkach IT (ktos komus tam piwo jest winien?)

beach boysi nigdy nie powiedzieli ze "never again do MOllego", tylko nie zgodzili się na to żeby Molle wyrywał ich nagle z Atlasa kiedy korporacja miała swoje zobowiązania tam i dlatego odmówili zaproszenia do IT. Wszyscy byli przekonani że Molle za to bedzie raczej pamiętliwy i nie bedzie chciał teraz rozmawiać z bufu. Jak widać nie był.

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 13, 2010, 11:34:54 »
Chyba ze ci chodzi o te ostatnie posty z przed 2 tygodni bo wtedy to Venzon trollowal centrale wtedy :D

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 13, 2010, 11:43:25 »
Chyba ze ci chodzi o te ostatnie posty z przed 2 tygodni bo wtedy to Venzon trollowal centrale wtedy :D

naiwny, kto sie zlapal na mojego trolla
kazdy kto sie troche orientuje w polityce naszego korpa wie, ze najwiecej dobrych znajomych mamy wlasnie w ex-gbc i ex-bob
osobiscie nie spotkalem w eve bardziej zyczliwych i przyjacielskich ludzi
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

sc0rp

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 13, 2010, 11:49:03 »
A mozna jeszcze zapytac skoro jestescie w IT to czemu nie macie taga? Jakas mechanika gry, czy jestescie calkowicie niezalezni czy jakis inny powod?

ninja edit: Jesli to nie tajemnica to jaki jest stosunek IT do konfliktu -a- vs init/pl bo poki co wyglada na to ze trzymacie wlasna 3cia strone ;)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 13, 2010, 12:03:53 »
A mozna jeszcze zapytac skoro jestescie w IT to czemu nie macie taga? Jakas mechanika gry, czy jestescie calkowicie niezalezni czy jakis inny powod?

ninja edit: Jesli to nie tajemnica to jaki jest stosunek IT do konfliktu -a- vs init/pl bo poki co wyglada na to ze trzymacie wlasna 3cia strone ;)

nie jestesmy w IT dlatego nie mamy taga
IT dziala jako trzecia strona i chce wkurwic as many as possible, kazdy ogarniety w polityce wie czym to sie skonczy :P
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Sotharr

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 13, 2010, 14:27:38 »
EMO RAGE DETECTED. SC upadlo nie z powodu resetu c0venu/SE tylko z powodu faila kampani na polnocy i popadnieciu LS atlasu i (chyba) AAA w otepienie i ogolne olewanie EVE :)

Emo rage? Dlaczego żałosny koniec twojego sojuszu i przypuszczalnie równie żałosny koniec AAA ma powodować u mnie emo rage?
Nas nikt nie atakuje, więc jest to dla mnie co najwyżej świetna rozrywka. Emo rage będę miał, gdy dostatecznie głęboko wejdziecie w dupę Mollemu, aby zechciał oddać wam nasze stacje. ;)

Rozłam w SC zaczął się od olewania wspólnych akcji przez SW, a następnie zresetowania wszystkich wokół przez SE. Lobbowanie za resetami spowodowało rozluźnienie więzów i generalne olewanie sojuszników w ramach SC. Z tego między innymi wyniknął fail na północy, bo kampanie wymyślone przez IT już na tym etapie zwisały Atlasowi i AAA, co zresztą potwierdził sam Molle.
Wystarczy porównać, kiedyś AAA było w stanie zgromadzić w 49- 1400 osób, a teraz w obronie swoich CSAA — marne 200.
Podzielone SC jest po kolei orane przez PL. vOv

Tak czy inaczej nie daję bratniej pomocy dla AAA więcej niż tydzień. ;D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 13, 2010, 14:34:27 »
Olewania "wspólnych" akcji mniam mniam ale tekst.

Dla kogo "wspólne" dla tego wspólne, Liam umawiał sobie co chciał a potem przychodził i prosił o udział w nich.
Po drugie z jakiej paki SW miał lecieć na północ ? Bo Moll i Bobby tak chciał ?

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 13, 2010, 14:40:53 »
Bylem tam w 49- jak local urysl do 1600 osob i byl tam Atlas + SW(zeby nie bylo c0ven + SE + sys-c) + AAA + Kenzoku (IT) + GBC i watpie aby przypisywanie zebrania tego bloba AAA i porownywanie z tym co maja teraz 200 mialo jakikolwiek sens.




Sotharr

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 13, 2010, 15:01:06 »
Dla kogo "wspólne" dla tego wspólne, Liam umawiał sobie co chciał a potem przychodził i prosił o udział w nich.
Po drugie z jakiej paki SW miał lecieć na północ ? Bo Moll i Bobby tak chciał ?

Piszę o 49-, w którym SE praktycznie w ogóle się nie pojawiło, a c0ven zmył się po 2 dniach. Nie była to akcja Liama, tylko AAA i kilkunastu innych dużych graczy. Jak zapewne pamiętasz, atak był skoordynowany m. in. z akcjami IT, dronkowa i TRI.
Ale spoko, możesz dalej toczyć pianę z pyska na Liama, mi to tam ryba.
Wyłamując się z SC daliście przykład innym sojuszom i SC podzieliło się na mniejsze obozy, które jak widać nie są w stanie samodzielnie sprostać PL.


Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 13, 2010, 15:28:05 »
Piszę o 49-, w którym SE praktycznie w ogóle się nie pojawiło, a c0ven zmył się po 2 dniach. Nie była to akcja Liama, tylko AAA i kilkunastu innych dużych graczy. Jak zapewne pamiętasz, atak był skoordynowany m. in. z akcjami IT, dronkowa i TRI.
Bedac w coven spedzilem na tym terenie z miesiac, w wiekszosci wiszac na posach w bsie w oczekiwaniu na fight.

Wyłamując się z SC daliście przykład innym sojuszom i SC podzieliło się na mniejsze obozy, które jak widać nie są w stanie samodzielnie sprostać PL.
To bylo to czego wszyscy sobie od dawna zyczyli. Rainbowland byl nudny jak flaki z olejem.


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 13, 2010, 15:40:01 »
Piszę o 49-, w którym SE praktycznie w ogóle się nie pojawiło, a c0ven zmył się po 2 dniach. Nie była to akcja Liama, tylko AAA i kilkunastu innych dużych graczy. Jak zapewne pamiętasz, atak był skoordynowany m. in. z akcjami IT, dronkowa i TRI.
Ale spoko, możesz dalej toczyć pianę z pyska na Liama, mi to tam ryba.
Wyłamując się z SC daliście przykład innym sojuszom i SC podzieliło się na mniejsze obozy, które jak widać nie są w stanie samodzielnie sprostać PL.

LMAO skoordynowana. Większego clusterfucka nie bylo do czasów faila Atlasa. Nic tam nie było zorganizowane, przygotowane i przemyślane, od strategii zaczynając na  komunikacji z sojusznikami kończąc.
Był to wielki wyczyn dyplomacji Liama, który chciał zmontować coś żeby Molle mu dał faje w dziób w nagrodę, i jak większość rzeczy które Liam organizował było zdupy. Postawił nas pod ścianą mówiąc że tak ma być, polecieliśmy, zobaczyliśmy burdel i poszliśmy w huj. Był to jeden z ostatnich wyczynów Liama który doprowadził wyrzucenia SYSK ze StainWagonu.
Z resztą, SW nigdy nie miał ambicji poza okolicami Stain i Eso, i to megalomania Liama nas wciągnęła w jakieś pojebane krucjaty huj wie gdzie. Był okres gdzie z powodów politycznych czasem gdzieś się przenieśliśmy i trzeba przyznać nigdy nie było to zbyt skuteczne, nie nadajemy się do zabaw na wyjeździe.

A wszelkie pomysły że 1000 osób SW mogło zmienić losu kilkunastotysięcznego powerbloba są poronione. Wystarczyłoby że pozostałe kilkanaście tysięcy osób wiedziało co robić i miało dowódców.

bunak xix

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 13, 2010, 15:59:23 »
cały burdel zaczął sie w Scalding Pass - napięcia między Primary a resztą CoW, Gent's itd. Cow się rozpadł sam, Gentsi machali epeenem na prawo i lewo, Primary. zostało zgnębione co znów poprowadziło za sobą reakcje HTA i Raconingu wobec reszty sojuszy - wzajemne resety i oskarżenia o bycie pro PVP spowodowały to ze ruskie + friends pozwoliło sobie zaatakować SC... a potem to wszystko się posypało jak domino.

looknijcie na ten filmik,
http://www.youtube.com/watch?v=BSbAYBR75zE
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2010, 16:11:20 wysłana przez BuNaK »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 16, 2010, 23:38:41 »
cały burdel zaczął sie w Scalding Pass - napięcia między Primary a resztą CoW, Gent's itd. Cow się rozpadł sam, Gentsi machali epeenem na prawo i lewo, Primary. zostało zgnębione co znów poprowadziło za sobą reakcje HTA i Raconingu wobec reszty sojuszy - wzajemne resety i oskarżenia o bycie pro PVP spowodowały to ze ruskie + friends pozwoliło sobie zaatakować SC... a potem to wszystko się posypało jak domino.

looknijcie na ten filmik,
http://www.youtube.com/watch?v=BSbAYBR75zE

Piszesz, ze owi sie sami rozpadli kiedy tak jak w tym zlinkowanym filmiku jest napisane, ze dostali wszyscy w okolo od TEST/GS/CURSED.

Ronin

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 16, 2010, 23:46:22 »
peszek, juz ronie lezke nad smutnym losem aaa ktore musi walczyc z IT. Gdzie slac dotacje na wience? DIE WITH HONOuR

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 16, 2010, 23:56:26 »
Nawet lew nie da rady jak sepow jest za duzo :)

lastverb

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 16, 2010, 23:58:30 »
DIE WITH HONOuR
pozwole to sobie zacytowac
Korporacja: BUFU
kilka ostatnich postow i tak powinno do flame trafic

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 17, 2010, 01:33:33 »
kilka ostatnich postow i tak powinno do flame trafic

Lol WUT?

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 17, 2010, 06:40:48 »
Przeszkadza Ci to? Jesli tak to zmien strone konfliktu a jezeli w nim nie uczestniczysz to zacznij.

Narzekaja ci co nie maja jaj na lvl5. Mnie tam sie podobalo. Mimo lagozy bylo fajnie.

Nie koniecznie mi to przeszkadza, ale wy chyba macie jaja na lvl1 noworodek no bo nie sztuką chyba jest atakować kogoś w ogromnej przewadze i mowic o fajnym pef pef bo rosna staty na kb ;d

LoveKebab

  • Gość
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 17, 2010, 08:00:59 »
epic fail, epic fail, epic fail, jizz in my pants!

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 17, 2010, 08:20:50 »
Z pozycji dyrekcji c0ven i dostepu do wszelkich intelow i kanalow komunikacji z sojusznikami o akcji 49 dowiedzialem sie chyba na godziny przed nia :D Zajebiscie skoordynowana :)

Liam dal czadu, nie powiem ;p

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 19, 2010, 14:59:23 »
Mysle, ze paradoksalnie AAA ma sie dobrze wlasnie dlatego, ze sytuacja nie moze byc gorsza. Teraz, po aktywnym wlaczeniu sie XXXRUSKICHXXX i WN do ataku, wlasciwie nic juz nie moze pojsc gorzej, no chyba ze nagle przylecialo by NC jako 5ta strona, urwac swoj kawalek AAA, ale to malo prawdopodobne. Dlatego sytuacja AAA osiagnela stabilne dno, wraz ze strata HED mozemy mowic o koncu pewnej epoki, epoki AAA jako sovholdera.
Pytanie, czy sie teraz chlopaki od tego dna odbija, reformujac sie w to, czym niegdys byli, operujac ze Stain, czy tez bez sova sie zdisbanduja. Ja stawiam na to, ze schudna, a potem zaczna sie mscic, czekajac na momenty slabosci i wewnetrzne zatargi, na wszystkich atakujacych w tej chwili aliansach po kolei. To jest bardzo fajny content, i ja chetnie wezme w tym udzial. Oczywiscie moge mowic tylko za siebie, ale z tego co wiem jest wiecej takich osob w C0venie, ktorym Esoteria wisi i powiewa. Rosyjska czesc Stainwagonu od zawsze sie nienawidzi z RA i Dronkowem, przypomne ze Stain Empire to najstarszy alians w grze, a Red Alians zostal zalozony chwile potem, i od wielu, wielu lat trwa miedzy nimi rywalizacja. Pandemicow mamy na KOS od zawsze, mielismy nawet kiedys od nich propozycje blue i chwilowej wspolpracy w czasie obrony Esoterii, ale odrzucilismy ze wzgledow ideologicznych :) . Tu nie ma mowy o jakichkolwiek negocjacjach, to bedzie wojna na wyniszczenie - Pandemic Legion za kase z Dronkowa robi za ostrze wloczni, ktora ma dotrzec az do Esoterii i wymazac nas wszystkich z mapy zaraz po AAA. Wiec mozna powiedziec, ze jest to wewnetrzna wojna Rosjan, bo w AAA tez jedna trzecia membersow jest rosyjskojezyczna, zreszta podobno niezle sie tam wszyscy bluzgaja na ich odpowiedniku Centrali  ;D Ale Stain Empire to naprawde bardzo fajny sojusznik, maly ale silny i sprawdzony, i w sumie chyba nasz jedyny prawdziwy. Wiec C0ven bedzie stal murem za Stain, tak jak Stain staloby za Coven w takiej sytuacji.
Zdradze, ze w Esoterii juz przygotowujemy barykady i butelki z bezyna, loguja sie stare dinozaury C0venu, na haslo "bija naszych" odhibernowuja swoje konta z 2003/4 roku i zwoza statki  8) Zdajemy sobie sprawe, ze kazdy dzien obrony AAA to jeden dzien dluzej dla nas na przygotowanie obrony w Eso. Jedno jest pewne: jestesmy w centrum wydarzen, i teraz jest nasz czas, zeby pokazac na co stac C0ven. Bedzie super zabawa, lag, i mnostwo killi bez wychodzenia z domu, beda ulanskie szarze, SPARTA itd.
Może niech jednak Garon pisze a Cat już nie. Przekolorowany fanatyzm i masa bzdur.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 19, 2010, 15:00:54 »
Może niech jednak Garon pisze a Cat już nie. Przekolorowany fanatyzm i masa bzdur.

Bardzo cenna opinia, ale moze jak was ten temat nie dotyczy, to nie piszcie byleby cos pisac. Zalozcie sobie temat "PBN w Curse", czy cos w tym stylu, i tam sobie trollujcie.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 19, 2010, 15:08:42 »
Bardzo cenna opinia, ale moze jak was ten temat nie dotyczy, to nie piszcie byleby cos pisac. Zalozcie sobie temat "PBN w Curse", czy cos w tym stylu, i tam sobie trollujcie.
To nie trol to prawda. Piszesz bzdury.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 19, 2010, 15:31:12 »
Ale stek bzdur, "oddajcie dreada mjastu?"
Ten koles zatracil kontakt z rzeczywistoscia.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 19, 2010, 15:56:48 »
Juz wolalem Kierowce Tankowca, on przynajmniej sie staral przezwyciezac swoje ograniczenia, i pisac zdania bardziej zlozone, niz "jestes gupi, bo gupio piszesz"  ;D Wypusccie Kierowce
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 19, 2010, 16:28:55 »
Nie widze potrzeby dalszego zameczania Twojego umyslu danymi do iscie przebieglej analizy sytuacji wojennej. Dlatego staram sie krotko i tresciwie odpowiadac i nazywac, po prostu, rzeczy po imieniu.

Wiecej chestbeatingu to sie przyda na forum c0ven, a nie na centrali.

Pozdrowienia od dresow dla dresa. o/

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flejm: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 19, 2010, 16:34:09 »
Ee tam, za bardzo sie przejmujecie. To nie jest wasza sprawa, zebyscie musieli komentowac wszystkie posty dotyczace wojny i C0venu. Troche wiecej dystansu, i bedzie ok - a jakbyscie w swoich komentarzach dodali cos wiecej niz "stek bzdur", to juz w ogole bylaby bajka, przyjemniej by sie czytalo i z sensem.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.