Autor Wątek: AAA pod ostrzałem  (Przeczytany 49547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 20, 2010, 20:13:25 »
Niby pod 'oszczałem', a sie buduja ?  :-\
http://evemaps.dotlan.net/system/NLO-3Z
Dla  niewiedzacych - ten outpost pojawil sie dzisiaj.

Jakies komentarze ?

Pozdro

Pimpkin

Kara Mon

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 20, 2010, 20:18:31 »
a co mieli cos co robili od dluzszego czasu przerobic na riftery i isc na wojne ? Outpost to nie jest chyba zabwa na 24 godziny tylko troche dluzej trwa.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 21, 2010, 01:40:19 »
Dzisiaj dzien pelen wrazen, najpierw skoczylismy na dead terrorist repujacych posa, duze straty i lag:
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=138610
w trakcie walki wiadomosc od AAA, ze pandemic trzyma ich tytana obok w lgk, wiec odskakujemy i lecimy ratowac, na miejscu lokal 600 i lag tak okropny, ze niektore moduly uruchamialy sie po 2-3 minuty, a nawet dluzej. Tytek na szczescie wylogowal, ale bitka byla fajna, sporo zabilismy, malo stracilismy.  Potem na posa i dogrywka na bramie, gdzie spadly nawet jakies carriery Pandemicow.

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=138648

W miedzyczasie ROL zabilo matke Co2, nawet tam mielismy leciec ale za szybko spadla :/
Lepszego raportu nie bedzie, bo Garon mial dzis wolne.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 21, 2010, 02:04:35 »
Nie przeszkadza wam to, że ROL który ostatnio jakoś coś daje o sobie znać na froncie ma + do WN i wszystkich intiativow ? Ja bym wolał nie mieć takiego ally..

Co do outpostu REUNION.. czy ten korp nie miał bliźniaczej korporacji? Bo jakoś ona mi na myśl przychodzi - byle mieli system, iski napływały, a u kogo będą to jest obojętne ? Może w tym wypadku w późniejszym czasie będzie podobnie

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 21, 2010, 02:32:42 »
Nie przeszkadza wam to, że ROL który ostatnio jakoś coś daje o sobie znać na froncie ma + do WN i wszystkich intiativow ? Ja bym wolał nie mieć takiego ally..

Masz mocno nieaktualne wiadomosci

 Wlasnie sie dowiedzialem, ze po naszym odlocie Pandemiki zabily AAA 2 matki pod posem w LGK
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Julius Septimus

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 21, 2010, 15:08:52 »
Kurcze, dobrze, że tu zajrzałem - trzeba się będzie znaleźć trochę czasu i znowu się zacząć logować :)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 21, 2010, 18:28:43 »
Nie moge napisac br bo akurat wracalem z pracy i ominela mnie cala impreza.  >:(
http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=404321

AgnesStarzA

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 21, 2010, 20:32:08 »
http://www.xfire.com/video/369722/

Przykład na to jak AAA jest załamane i jak chowamy głowę w piasek...

akira akawa

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:17:02 »
Nie przeszkadza wam to, że ROL który ostatnio jakoś coś daje o sobie znać na froncie ma + do WN i wszystkich intiativow ? Ja bym wolał nie mieć takiego ally..

Co do outpostu REUNION.. czy ten korp nie miał bliźniaczej korporacji? Bo jakoś ona mi na myśl przychodzi - byle mieli system, iski napływały, a u kogo będą to jest obojętne ? Może w tym wypadku w późniejszym czasie będzie podobnie


czy to prawda , ze against polish authoryties  wzieło + do Innitiative i strzela do AAA?

Ezrael

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #114 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:43:24 »
http://evemaps.dotlan.net/corp/Against_Polish_Authorities

skoro sa w Initiative Associates to chyba tak?

Ez.

bunak xix

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:47:56 »
nazwa korpa nie pasuje do nazwy ally :p Ogólnie do dziś mnie rozwala ta nazwa jak można się nazywać " przeciw polskim władzom" ????

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #116 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:05:09 »
nazwa korpa nie pasuje do nazwy ally :p Ogólnie do dziś mnie rozwala ta nazwa jak można się nazywać " przeciw polskim władzom" ????

Sugerujesz by zmeinili ja na "Polish Associates"? :)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Frankie

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:07:02 »
Zaczyna się robić jakiś totalny zamęt w polityce. Ciekawe czy szefowie ally wiedzą choć kto z kim lata...bo ja patrząc z boku to się zaczynam gubić. Ktoś wie z kim DT ma teraz blue bo przez dlugi czas mieli z ROL jak byli z CH w PB i co oni właściwie tam robią?

sc0rp

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:12:22 »
Zaczyna się robić jakiś totalny zamęt w polityce. Ciekawe czy szefowie ally wiedzą choć kto z kim lata...bo ja patrząc z boku to się zaczynam gubić. Ktoś wie z kim DT ma teraz blue bo przez dlugi czas mieli z ROL jak byli z CH w PB i co oni właściwie tam robią?

Przeciez na poludniu teraz obowiazuje N-A-DS wiec co za roznica?

Frankie

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #119 dnia: Wrzesień 22, 2010, 12:58:18 »
Przeciez na poludniu teraz obowiazuje N-A-DS wiec co za roznica?
No chyba ze jest NADS to wszystko wyjaśnia.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 22, 2010, 16:00:11 »
No chyba ze jest NADS to wszystko wyjaśnia.
a co to znaczy?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 22, 2010, 16:02:34 »
No -A- dont shoot?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

akira akawa

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 23, 2010, 13:26:59 »
http://evemaps.dotlan.net/corp/Against_Polish_Authorities

skoro sa w Initiative Associates to chyba tak?

Ez.

ale wstyd....
To juz jest oportunizm pociągnięty do maximum.
szkoda tego polish w nazwie :/

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 23, 2010, 13:51:05 »
Az mam ochote zarzucic pare cytatow z niedawnej dyskusji o zajebistosci petow, ktorzy czesto walcza dzielniej niz sojusz od ktorego wynajmuja space...

pozdro dla Gregoriusa przy tej okazji
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 23, 2010, 13:53:01 »
Panowie i panie flame -> that way

[mod]Czy chodziło ci o that way? M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2010, 15:37:47 wysłana przez Mona X »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 24, 2010, 07:35:48 »
Male podsumowanie wczorajszego dnia.

Rano korzystajac z tego ze bloob spi podrzucilismy sbu do ge- i hed. Initiative jakos kolo dt dopiero uzbieralo 20 bsow i zdaje sie 4 matki, zniszczyli sbu w ge-. W tym czasie nasza flota nudzacych sie bomberow urosla do jakis 40 szt i radosnie reinfocowala stacje liczac ze chlopaki sister bitch sie do nas tez pofatyguja. Po DT zorganizowalismy black opowy portal do hed wrzucajac jeszcze wiecej bomberow. (duzo torped pozniej) Stacja zamiast wejsc w reinforce wchodzi na armor. Zostaje ogloszone CTA i przesiadamy sie w nasze dzielne wierzchowce. (duzo hvy missiles later) Stacja wchodzi na strukture, po przeciwniku ani widu ani slychu. Cos kolo 18-19 naszego czasu stacja jest w rekach AAA i zaczynamy reinforcowac ihuba. Ihub jest na 65% kiedy przeciwnik wkoncu sie pojawia. Do systemu wlatuje 300 osobowy bloob zlewozmywakow. Jednoczesnie z 55+ dead terrorist czeka na tytanie w zasiegu zeby dolaczyc w razie cos bitki. Mamy tez info o gangu pandemikow i WN. Razem jakies pol tysiaca osob. Ewakujemy sie na posa i robimy godzinna przerwe na cos do jedzenia itp. W miedzyczasie zlewozmywaki niszcza sbu i przy uzyciu superkapitali odbijaja stacje ktora przejmuje IM posiadajace sova w systemie resetujac reinf timer. W tym samym czasie mniejsza liczebnie flota ROLkow walczy z DT/CO2/ED ktorzy zostaja wzmocnieni przez gang PL, stojac w obliczu blooba Rolki musza oddac pole. IT opuszcza system wiec wracamy do LGK. Robimy regroup i bio w tym czasie przylatuje do nas gang armor hacy WN. Odpoczywamy sobie na stacji, nagle jest "we got a situation everyone undock". Lecimy na posa gdzie WN chyba probowalo zaczepiac naszego tytana. Peirwsze primary zostaja zdmuchniete momentalnie przez alphe drejkow i ostrzal posa. Systematycznie odpychamy WN od posa i po chwili sa zmuszeni odwarpowac. Przegrupowuja sie na jednym z paskow. Flota robi warpin na 20, jakis idiota skacze na 0 i decloakuje FC. Mamy chwilowe zamieszanie ale szybko zostaje opanowane. Chwile pozniej FC wraca na pole bitwy dostajemy rozkaz zblirzenia sie do przeciwnika i zniszczenia primary bez wzgledu na straty w dejkach. Jestesmy jakos ponizej 10 km od wrogiego bloba hacy. Na pole bitwy warpuja machariele genos i spolki. WN tracac kilka kolejnych statkow podaj tyly. Proboja jeszcze walczyc na 0 na bramie do MB4 ale ich resztki guaridanow nie sa w stanie niczego juz wypompowac  i uciekaja w strone catch. Na deser ubilismy machariela genosow ktory lootowal pole bitwy. Genos opuszczaja system a my urzadzamy wielkie lootowanie.

http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=405242
http://kb.wn-alliance.z4.ru/?a=kill_related&kll_id=110499
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2010, 09:06:20 wysłana przez Rabbitofdoom »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:03:20 »
Najs!

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:07:24 »
Z tą stacją to bug czy ktoś zapomniał poklikać co trzeba?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:14:42 »
-A- ładnie sobie poczyna, bez kitu :)

Wydaje mi się, że blob i spółka są troche zdziwieni takim obrotem spraw. Na początku kampanii wydawało się, ze AAA poskłada się jak domek z kart, tak jak Atlas. Wyszło na to, że -A-/ROL/Stainwagon są w stanie efektywnie się odgryzać, mimo tego, że przeciwnicy mają ogromną przewagę w liczbach, capsach, supercapsach (ergo mamy IT/PL/IM/INIT/Co2/DT/WN/XDEATHX/RA). Zobaczymy jak walki sie potocza kiedy Pandemic Legion (o ile) odleci z okolicy.
I-DEA / C0ven

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:23:04 »
Spójrz na to inaczej Striker - po co atakującym sojuszom tereny AAA, na dobrą sprawę są zbędne. Wychodzi na to, że po prostu wszyscy wykorzystali okazję do postrzelania się. Kij wie co mają w planach leadershipy wielkich sojuszy ale nic nie wskazuje, żeby była to bitka o teren. Coś się dzieje i jest zabawa.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:35:04 »
No racja ze kazdy sie fajnie bawi bo są bitki (o ile lag nie dokucza, bo juz mielismy pare dobrych walk jak nasza flota miala blackscreen/polowa dostala dc i wszyscy dostali w tyte - ergo kazdy mial emo na ccp:P). Ale tez poza PL i IT, reszta aliansow jest zainteresowana zasiedleniem terenow po -A- i spolce. Tak wiec zobaczymy jak to bedzie ;)
I-DEA / C0ven

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:38:09 »
Ale przecież IT chyba nie potrzebuje więcej terenów bo ma full teraz. Jeśli na Wasze miejsce zostaną wrzucone jakieś pety to ich pojedziecie w moment bo raczej nikt tam nie będzie ich pilnował. No i jeszcze ta bliskość npc space.

Tak czy siak czas pokaże, sam jestem ciekaw.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 24, 2010, 10:05:33 »
Nite kubek z kawą w łapke i do dna ;)
Cytuj
Ale tez poza PL i IT, reszta aliansow jest zainteresowana zasiedleniem terenow po -A-

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #133 dnia: Wrzesień 24, 2010, 10:09:43 »
Ah fakt, tak to jest jak się bez śniadania zasiada do kompa :P Niemniej jednak jeśli nawet ktoś to zasiedli to AAA i spółka będzie katowała nowych mieszkańców podlatując z pobliskiego Stain.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #134 dnia: Wrzesień 24, 2010, 10:22:06 »
FOR NEW CORPORATIONs (and reminder for old ones)
From: rmfHorus
To: Dead Terrorists [IKILU]
FIRST OF AL WELCOME TO BURNING TECHNOLOGIES AND COW BOYS FROM HELL :
WE ARE MOVING FROM TG- TO-> C3-
SO GET YOUR STUFF IN TG- -> C3-
JOIN ALLIANCE CHANS:
INT OP AAAA (4XA NOT 3 BE CAREFUL )
DT CAPITALS (SELF EXPLANATORY )
DT LOGISTIC (FOR LOGISTIC SHIP PILOTS)
DT SLEIPNIR (FOR SLEIPNIR PILOTS)
ALSO I NEED ALL SUPERCAPITAL PILOT TO CONVO ME
AND ALL DIRECTOR-CEO TO CONVO ME
IF YOU STILL MISSED THE RELATIVE CHANNELS
READ ALLIANCE BULLETTINS, FOR TS3 INFO ETC THAN REGISTER ON FORUM (REFRESH YOU API IF IT HAVE PROBLEM TO RECON YOU AS DT)
http://thedeadterrorists.com
THX

http://www.youtube.com/watch?v=K3DTpAInmlI

Ps. SBU online  ::)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 26, 2010, 22:15:59 »
Niedzielne pew pew chyba bedzie odwolane na nasza flotke czai sie dobrze ponad 3 razy tyle hostow. Przeciwnik najwyrazniej przyjal taktyke NC bloobowania z taka przewaga zeby walka byla samobojstwem niezalerznie od setupu floty.

Update: Impreza odwolana z powodu wrogiego blooba. IT podobno zaatakowalo drejkami abaddony PL i dostalo lomot.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2010, 23:43:11 wysłana przez Rabbitofdoom »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 27, 2010, 00:56:10 »
Rabbit, a nie uważasz że wszelkie takie komenty dotyczące bloobowania są totalnie z dupy? Jak jesteście tacy twardzi to na roamach widząc gang wroga atakujcie taką samą ilością shipów, a resztę wysyłajcie do domu. Inaczej to przecież dla przeciwników samobójstwo ;). Jeszcze wam odwołają imprezę z powodu wrogiego blooba.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 27, 2010, 07:44:15 »
Juz sie poprawiam wczoraj bylem po paru glebszych.

Wieczorkiem przed cta towarzystwo polecialo na maly roam w jakies 50 osob. Zlewozmywak zebral dwa gangi w sumie okolo 250 osob i pogonil ich az do hiseka. Zebralismy dodatkowe 50 BS kladac nacisk na scorpiony, liczac ze uda sie cos powalczyc. W miedzyczasie na tytanie zebralo sie jeszcze 65 pandemikow, dostalismy info ze DT tez zbieraja flote. Ekipa wracajaca z hiseka kilka razy byla zmuszana do wylogowania, skakania po ssach itp. manewrow ale systematycznie zblirzala sie do domu ponoszac niewielkie straty. Posilki czekaly w LGK gdzie towarzystwa dotrzymywaly nam rozmaite alty. Kiedy stalo sie jasne ze zadnej walki nie bedzie bo wrogie sily w okolicy zaczynaja dobijac do 350 osob nie liczac DT ktorzy gdzies tam sie zbierali CTA odwolano. PL udalo sie zlapac pare bsow/guardianow ktore zaspaly na posie, zlemingowaly.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 27, 2010, 08:03:19 »
Wieczorkiem przed cta towarzystwo polecialo na maly roam w jakies 50 osob.
I ty piszesz o blobach hahaha  ;D

Zlewozmywak zebral dwa gangi w sumie okolo 250 osob i pogonil ich az do hiseka.
Kto??

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 27, 2010, 09:29:03 »
Sorry ale w mniej osob wieczorkiem nie ma co szukac pew w catch. Nawet PL i WN nie lataja po okolicy w mniej niz 50-70 osob. Ini i IT gangi zazwyczaj zaczynaja sie od 100 w gore.
No jakos trzeba to nazwac bo pol posta musial bym wymieniac te wszystkie sojusze i korpiki ktore wskoczyly na bandwagon.  :P
Koalicja hien bedzie chyba bardziej odpowiednia nazwa.

ps. Pewnie to czytasz panie "bohaterski" alcie. Milego urlopu od eve.