Autor Wątek: Dust 514  (Przeczytany 133923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gromor

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 11, 2013, 12:19:40 »
Obsługuje i da się grać, tylko że na max czułości jednak by zrobić obrót o 180stopni to mi wychodzi jakieś dwa do trzech machnięć myszka po podkładce. Spowolniona jest po prostu by grających na padach nie zdominować. Może coś zmienią w przyszłości.

Odwołuje to wszystko, skopane opcje myszki miałem, teraz działa mi jak w normalnych FPS'ach nie ma na moje wyczucie żadnej różnicy między szybkością mojej mychy na PC czy w Dust, rezultat był widoczny w pierwszej bitwie 3:1 ratio przy walce na krótki/średni dystans przy ficie startowym milicyjnym xD teraz tylko skombinować sobie T2 giwerę, skille do tanka i jazda :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 11, 2013, 12:24:56 »
Czy ktoś może mi powiedzieć na jakiej zasadzie działają repki armorowe w DUST? Mówimy o lokalnym tanku (naprawianiu samego siebie), a nie spider tanku.

Ponoć CCP chce coś podobnego wprowadzić w Eve.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 11, 2013, 12:28:52 »
W eve pojawił się bpc (z tych dustowych) na moduł pasywnie regenerujący armor. To może być jakiś trop.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Gromor

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 11, 2013, 12:40:19 »
Tak, pasywnie repują, ale tylko moduły piechoty, na pojazdach działa to jak w EVE, jeszcze się po DT upewnię się czy czegoś nie pozmieniali.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 11, 2013, 12:47:55 »
Uściślając, rozumiem, że:

1) Jak nie mam modułu do pasywnej regeneracji to po prostu mam bufor HP i jak ktoś mnie nie naprawi, to padłem?

2) Jak mam ten moduł to "czy się stoi, czy się leży, X HP/s się należy"? Moduł po prostu jest czy trzeba go jakoś włączyć?



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gromor

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 11, 2013, 12:58:07 »
Dokładnie, tak jak same nazwy i opis wskazują choćby widoczny w EVE. Z pojazdami nie wiem czy niema udziwnienia, bo po filmikach widać że cap'a jako takiego nie mają i energie posiada sam moduł naprawczy tylko, a nie pojazd. Ciężko mi coś pewnego powiedzieć bo opieram się na filmikach, nie jeździłem nigdy dużym sprzętem, skilli brak xD

kolo

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 14, 2013, 00:19:13 »
Uściślając, rozumiem, że:

1) Jak nie mam modułu do pasywnej regeneracji to po prostu mam bufor HP i jak ktoś mnie nie naprawi, to padłem?

2) Jak mam ten moduł to "czy się stoi, czy się leży, X HP/s się należy"? Moduł po prostu jest czy trzeba go jakoś włączyć?

Nie ma pasywnych modułów do naprawy armora w pojazdach.

Są trzy sposoby aby naprawić armor w jakimkolwiek pojeździe:  ;)

1. Aktywny moduł który uruchamiasz z pozycji pojazdu (na padzie wciskasz i przytrzymujesz R2, będąc w pojeździe jako kierujący) . 5 pulsów i cooldown 30 sec.

2. Masz ze sobą "repair tool", którym naprawisz armor w pojeździe, dropsucie lub instalacji (w zależności od repair tool).

3. Podjeżdżasz bardzo blisko do "supply depot" i armor naprawia się sam :)

Pozdro.



Dokładnie, tak jak same nazwy i opis wskazują choćby widoczny w EVE. Z pojazdami nie wiem czy niema udziwnienia, bo po filmikach widać że cap'a jako takiego nie mają i energie posiada sam moduł naprawczy tylko, a nie pojazd. Ciężko mi coś pewnego powiedzieć bo opieram się na filmikach, nie jeździłem nigdy dużym sprzętem, skilli brak xD


Nie potrzeba skilli, żeby pojeździć "dużym sprzętem". Wystarczy kupić sobie czołg z milicji (żadne skille nie potrzebne) i już można sobie pojeździć i postrzelać. Jedyny skill jaki jest potrzebny to celowanie i prowadzenie w zależności od umiejętności :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 00:47:10 wysłana przez metiu »

Gromor

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 17, 2013, 10:38:17 »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 17, 2013, 11:54:19 »
A kiedy bedzie można was bombardować?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 17, 2013, 12:10:39 »
Już można :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 17, 2013, 12:14:32 »
Już można :P
Ale chyba zające na dole muszą wskazywać cel tym na na orbicie? Tak przynajmniej zrozumiałem z filmów na YT.
A przy okazji sprawa która mnie nurtuje od jakiegoś czasu  ;) Jak piechurzy przenoszą się z planety na planetę czy między systemami?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 17, 2013, 12:25:16 »
Ale chyba zające na dole muszą wskazywać cel tym na na orbicie? Tak przynajmniej zrozumiałem z filmów na YT.

Tak, oczywiście - wspierasz ogniem "swoich", a nie "nuke them all just for teh lulz".

A przy okazji sprawa która mnie nurtuje od jakiegoś czasu  ;) Jak piechurzy przenoszą się z planety na planetę czy między systemami?

Odpowiadające nie wprost - my nie możemy temu zapobiegać (np. rozwalając ich statki).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 17, 2013, 12:30:42 »
Tak, oczywiście - wspierasz ogniem "swoich", a nie "nuke them all just for teh lulz".

No to trzeba zainwestować w konsolę.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 17, 2013, 12:38:16 »
Odpowiadające nie wprost - my nie możemy temu zapobiegać (np. rozwalając ich statki).
Gdzieś widziałem filmik promujący Dusta na którym destroyerem taszczył moduł/lądownik z piechurami, mam nadzieję że to nie fikcja, tylko za jakiś czas będzie rzeczywistością i wszelkie takie operacje będą wykonywane przez pilotów.
No i oczywiście mam nadzieję że współpraca Dusta i EVE nie skończy sie na FW.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Phobeus

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 17, 2013, 12:45:28 »
Myślę, że nasze zajączki cały czas posługują się jump clonami. Skoro już mają nawalone w mózgach od częstych transferów świadomości spowodowanych śmiercią na polu bitwy, to czemu nie aktywować jump clona nawet kilkadziesiąt razy na dobę?  >:D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 17, 2013, 13:05:38 »
Gdzieś widziałem filmik promujący Dusta na którym destroyerem taszczył moduł/lądownik z piechurami, mam nadzieję że to nie fikcja, tylko za jakiś czas będzie rzeczywistością i wszelkie takie operacje będą wykonywane przez pilotów.

Zapomnij. Skala możliwego griefingu byłaby taka, że wycie DUST-owców niosłoby echem po świecie ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 18, 2013, 00:11:55 »
Już można :P
Trzeba być tylko w FW(neuty nie mogą się podpiąć puki co pod dystrykt) i wiedzieć gdzie i o której.
 Jest taki ogólno-dostępny kanał, nazywa się "Dust OB" niby każdy na niego może wejść i zaprosić kogoś na orbitala :) przynajmniej takie były początkowe intencje tego kanału - teraz to bardzie eventowy kanał. Właścicielami są Imperfect - to corporacja, stworzona przez ludzi którzy wyszli z BetaMax. Imperfekci wygrali pierwszy turniej Dusta w meczu z Seraphim Initiative. Przez okrągłą betę wszystkie eksplojty zostawiali dla siebie, teraz zmienili politykę PR i grają testerów.

Tak, oczywiście - wspierasz ogniem "swoich", a nie "nuke them all just for teh lulz".
Narazie FrendlyFire jest włączony, w tej chwili gra miejscami przypomina ChildCareMod:On jak na przykład 3 kolesi rzuca w Ciebie granaty - nawzajem nie mogą sobie nic nimi zrobić, ale Ty padasz po sekundzie. Nikomu się to nie podoba, także na bank "nuke them all just for teh lulz" będzie wprowadzone, jeszcze nie wiemy dokładnie kiedy ale każdy OB będzie zadawał obrażenia dla wszystkich osób walczących na planecie. Jeśli miałbym zgadywać kiedy to wprowadzą to typował bym ekspansje do 0.0.

Ale chyba zające na dole muszą wskazywać cel tym na na orbicie? Tak przynajmniej zrozumiałem z filmów na YT.
A przy okazji sprawa która mnie nurtuje od jakiegoś czasu  ;) Jak piechurzy przenoszą się z planety na planetę czy między systemami?
Tak, w tej chwili niema innego sposobu na dowiedzenie się gdzie jest potrzebny OB jak zapytanie memberka z Dusta(nawet będąc w tej samej corporacji Eve niema zamarkowanego tego w kalendarzu czy gdzieś).
 Odpowiadając na drugie pytanie to na tą chwile niema mechaniki do tego, ale w przyszłości będą przeskakiwać między JC zainstalowanymi na stacjach z Eve, stacjach medycznych na planetach, będą mogli też przeskakiwać między Barkami i kto wie może będzie można montować na statki w Eve moduły CRU dla zajączków(jakieś 90% ludzi na samym początku gry spawnuje się na MCC tylko dlatego, że lubią z niego wyskakiwać).


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 18, 2013, 00:31:45 »
Trzeba być tylko w FW(neuty nie mogą się podpiąć puki co pod dystrykt) i wiedzieć gdzie i o której.

Widziałem jakiś artykuł na Eve Wiki, w którym był napisane, że nie trzeba było w FW, ale za chiny ludowe znaleźć tego nie mogę :sciana:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Lanca

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 18, 2013, 00:50:46 »
Tutaj znajduje się sporo detali nt. interakcji EvE - DUST. Nie jestem pewien, czy się pojawił w tym temacie.
LINK LINK LINK

Wyczytałem, że jednak trzeba należeć do FW, żeby móc bombardować planetki. A opcje do OB widzisz w momencie kiedy wlatujesz nad jakiś dystrykt planety i podłączasz się do satelity.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #194 dnia: Styczeń 18, 2013, 10:06:55 »
Wyczytałem, że jednak trzeba należeć do FW, żeby móc bombardować planetki. A opcje do OB widzisz w momencie kiedy wlatujesz nad jakiś dystrykt planety i podłączasz się do satelity.

O tym mówiłem. To DUST-owcy nie muszą należeć do FW ;)

Swoją drogą, żeby o swoich end-gamowych użytkowników CCP dbało tak jak o FW :/


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 18, 2013, 12:58:02 »
O tym mówiłem. To DUST-owcy nie muszą należeć do FW ;)

Swoją drogą, żeby o swoich end-gamowych użytkowników CCP dbało tak jak o FW :/
Przecież był już buff anomalek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #196 dnia: Styczeń 18, 2013, 13:24:32 »
Przecież był już buff anomalek.
Tak, to jest coś czego od zawsze potrzebowaliśmy :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 18, 2013, 13:35:28 »
Swoją drogą, żeby o swoich end-gamowych użytkowników CCP dbało tak jak o FW :/
A jeszcze całkiem niedawno był płacz że FW to takie nieudane/niechciane dziecko i trzeba coś z tym zrobić żeby ludzi przyciągnąć...
Więc robią i zachęcają.
Znów źle?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #198 dnia: Styczeń 18, 2013, 13:43:04 »
Bo widzisz Puszek to jest tak:
- FW to low LOLsek wiec ci co tam sie bawią to cioty nie mężczyźni z wielkimi stalowymi kojones i można sie z nich nabijać, zwłaszcza jeśli CCP ułatwia to kiepską mechaniką FW
- CCP to naprawiło i teraz trudno się z tego nabijać bo zmiany w mechanice FW i statkach t1 bardzo podbiły jakość zabawy
- na anomalkach łapało sie tłuste raciarki głównie idiotów nie wiedzących jak latać w null, lub ludzi którzy akurat mieli pecha być zajętymi czymś na innym koncie / in real, mającymi desynk itp i sie machało epenem jakim to  sie jest pvperem, że sie soluje vagą bs'y itp
- złe ccp zmieniło anomalki i teraz już tak nie można a przynajmniej dużo trudniej jest niż było
to w efekcie mamy tu dwa policzki wymieżone w ludków z null ze strony ccp ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 18, 2013, 13:49:56 »
@Doom
To było pytanie retoryczne  ;), ja doskonale wiem że jest pewna grupa osób która będzie ZAWSZE niezadowolona, cokolwiek by CCP nie zrobiło.
Dobrze wiem że gdyby Dust połączyć w pierwszej kolejności z sovem byłby płacz że znów kerbiry z nullseka są przez CCP dopieszczani. Co ciekawe, wątpie w to żeby ten płacz uskuteczniali mieszkańcy low i milicjanci  ;)

P.S.: jestem mieszkańcem null (co najgorsze w sojuszu sovholderskim) i jakoś nie czuję żebym dostawał po mordzie...znaczy się policzków  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #200 dnia: Styczeń 18, 2013, 13:55:52 »
A ja czuję, przynajmniej w temacie dust'a, za to ze robią go na konsole nie PC

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #201 dnia: Styczeń 18, 2013, 13:57:39 »
A ja czuję, przynajmniej w temacie dust'a, za to ze robią go na konsole nie PC
A mnie tam zajedno, nigdy nie lubiłem strzelanek  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Mauhur Purson

  • Hospes, hostis. CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mauhur Purson
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #202 dnia: Styczeń 18, 2013, 14:15:27 »
Niestety gra nie ma puki co "tego polotu".

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #203 dnia: Styczeń 18, 2013, 14:17:59 »
Niestety gra nie ma puki co "tego polotu".
Z oceną to ja bym się wstrzymał do finalnego produktu i do pełnej integracji z EVE, kto wie, może to będzie strzał w dychę. Narazie to wersja beta w dodatku chyba zamknięta, więc de facto półprodukt.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #204 dnia: Styczeń 19, 2013, 03:59:46 »
Niestety gra nie ma puki co "tego polotu".
Surowa i niezrozumiała dla mnie ocena. Prędzej powiedziałbym że "gra niema rozbudowanej otoczki sy-fi"; bo biorąc pod uwagę aspekt strikte pvp, razem z ze wszystkimi strategiami, taktykami, w połączeniu z modularnym systemem zaczerpniętym z eve, gra jest wyjątkowa. Nie pamiętam BF z którego bardziej się cieszyłem grając, niż w dusta. Tutaj kiedy kogoś zabijesz, masz całkowitą pewność że po 5 sekundach 'on' jeszcze przeklina :). Do tego jeszcze flankowanie, sekwencja oddawania ognia Twojej drużyny, to jaki ekwipunek kto przyniesie na pole bitwy, to która drużyna jest bajtująca, a która atakująca.. to i wiele innych rzeczy sprawia, że ta gra będzie naprawdę dobra.

A ja czuję, przynajmniej w temacie dust'a, za to ze robią go na konsole nie PC
Ilekroć wychodzi nowa gra na PC, trzeba się liczyć z kupnem nowego sprzętu - Console tego nie maja - możesz z całkowitym spokojem ducha kupić nową gre i nie martwić się wymaganiami sprzętowymi, tym że trzeba wpakować drugie tyle kasy, by cieszyć się nią w 100%. Poza tym duży ekran, kino domowe - to jest to czego niema się w standardzie na PC.

O tym mówiłem. To DUST-owcy nie muszą należeć do FW ;)
Swoją drogą, żeby o swoich end-gamowych użytkowników CCP dbało tak jak o FW :/
Wydaje mi się że CCP stale dba o tych graczy, każdy dodatek wiąże się z zabieganiem o zainteresowanie starych graczy czymś zupełnie nowym. Wydaje mi się że większym problemem są chęci graczy na zrobienie czegoś nowego, na pewno wielu z nas zna osoby, które od conajmniej dwóch lat zajmują się stale tym samym w grze - jak np. robienie misji w h-sec, albo klepanie anomalek. Jeżeli czyjś wzrok jest stale zwrócony na jedną stronę, to faktycznie EVE stoi w miejscu i nowe patche nie wprowadzają nic co by mogło nas uszczęśliwić. Wyciągając wnioski z "the problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem" elastyczni gracze nigdy nie będą narzekać na brak kontentu. Gram już te parę lat, z różnym natężeniem czasowym - nieraz miewam kilkudniowe sesje po 5h na dobę innym razem nie loguje się przez miesiąc, ale generalnie gra mi się nie nudzi, zawsze mam jakiś długodystansowy cel do zrealizowania.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #205 dnia: Styczeń 19, 2013, 08:59:24 »
Cytuj
Ilekroć wychodzi nowa gra na PC, trzeba się liczyć z kupnem nowego sprzętu - Console tego nie maja - możesz z całkowitym spokojem ducha kupić nową gre i nie martwić się wymaganiami sprzętowymi, tym że trzeba wpakować drugie tyle kasy, by cieszyć się nią w 100%.
a) a czym jest według Ciebie konieczność zakupu konsoli, aby móc spróbować akurat tego aspektu gry?
b) tak jak był moment w którym to blaszaki był w tyle pod względem możliwości obsługi gier w stosunku do konsol, tak teraz jest odwrotnie i obecna generacja konsol jest w tyle za pc (nie wiem co pokaże nowa generacja ale prognozy są jeśli się nie mylę takie że nawet jeśli będzie lepsza to status ten utrzyma krócej niż obecna pokolenie konsol)
c) jebane słowo "exclusiwe" w stosunku do wielu tułów które zaczynały karierę jako gra pc / gra multiplatformowa (Halo, Gears of wars kojarzysz? ) sprawia że aby być odpornym jak to ująłeś na zmiany sprzętu w przypadku konsol trzeba kuźwa mieć wszystkie konsole i kupować nowe modele w miarę jak się ukazują (Halo, Gears of wars kojarzysz? )
d) tak jak  punkcie c) konsole nie są odporne na updajty sprzętu (tam są one tylko rzadsze, ale i sporo droższe), tak nawet eve nie jest na to odporna. Np po wprowadzeniu jebanej incarny w temacie grania w eve mój blaszak stał się złomem, a laptop podejrzewam  odpadnie przy następnym updajcie w którym będą grzebać w silniku graficznym itp
Cytuj
Poza tym duży ekran, kino domowe - to jest to czego niema się w standardzie na PC.
http://www.youtube.com/watch?v=TKYQ5ibxslI

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #206 dnia: Styczeń 19, 2013, 13:05:24 »
I po co tyle żółci panowie?
Gra wychodzi na taki sprzęt a nie inny , bo to się im najlepiej kalkuluje. Koniec.
Jak ktoś ma gula no to trudno. Tylko po co narzekać? Co to zmieni?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #207 dnia: Styczeń 19, 2013, 13:44:28 »
jak odpowiednio wielu będzie narzekać (no centrala to akurat słabe miejsce przyznam) może, skłoni to ccp do próby rewizji umowy z soniaczem i dania dustowi też klienta na pc
Interfejs gry w sumie i tak ciągnie mysz i klawiaturę więc przynajmniej ten problem by odpadł z listy problemów przy takiej konwersji

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #208 dnia: Styczeń 19, 2013, 20:44:07 »
a) a czym jest według Ciebie konieczność zakupu konsoli, aby móc spróbować akurat tego aspektu gry?
b) tak jak był moment w którym to blaszaki był w tyle pod względem możliwości obsługi gier w stosunku do konsol, tak teraz jest odwrotnie i obecna generacja konsol jest w tyle za pc (nie wiem co pokaże nowa generacja ale prognozy są jeśli się nie mylę takie że nawet jeśli będzie lepsza to status ten utrzyma krócej niż obecna pokolenie konsol)
c) jebane słowo "exclusiwe" w stosunku do wielu tułów które zaczynały karierę jako gra pc / gra multiplatformowa (Halo, Gears of wars kojarzysz? ) sprawia że aby być odpornym jak to ująłeś na zmiany sprzętu w przypadku konsol trzeba kuźwa mieć wszystkie konsole i kupować nowe modele w miarę jak się ukazują (Halo, Gears of wars kojarzysz? )
d) tak jak  punkcie c) konsole nie są odporne na updajty sprzętu (tam są one tylko rzadsze, ale i sporo droższe), tak nawet eve nie jest na to odporna. Np po wprowadzeniu jebanej incarny w temacie grania w eve mój blaszak stał się złomem, a laptop podejrzewam  odpadnie przy następnym updajcie w którym będą grzebać w silniku graficznym itphttp://www.youtube.com/watch?v=TKYQ5ibxslI
Nie obraź się, ale nie będę Ci punktował.
 Czasami na rynku wtórnym można kupić okazjonalnie PS3 za 1/3 ceny sklepowej. Gears Of Wars to gra dla ludzi poniżej 12 lat. Halo śmierdzi Microshitem. PS3 obsługuje niektóre gry z PS2. Jeżeli Twoju slim się zestarzeje możesz go wymienić z dopłatą na nowiutki model(nowiutki - czy. taki który zajmuje mniej miejsca, pracuje ciszej i ma większy dysk). Jeżeli nie chcesz kupować konsoli - to nie kupuj  :-\

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #209 dnia: Styczeń 19, 2013, 21:18:47 »
Ilekroć wychodzi nowa gra na PC, trzeba się liczyć z kupnem nowego sprzętu - Console tego nie maja - możesz z całkowitym spokojem ducha kupić nową gre i nie martwić się wymaganiami sprzętowymi[...]
Cały czas mając świadomość tego, że konsola będzie na rynku przez kilka lat, a grafika w grach się nie zmieni i z czasem można będzie zapomnieć o antyaliasingu czy wysokiej rozdzielczości w grach. Każdy dostaje to co chce, ja lubię ładnie wyglądające gry. Skoro grywalność stała się dla developerów sprawą trzeciorzędną (przynajmniej dla większości) to niech chociaż grafika będzie ładna. Nie mam konsoli, bo i po co, ale porównywałem jak wygląda BF3 i Mafia na moim blaszaku i na konsoli kumpla... nie wiedziałem że gry mogą być tak brzydkie na konsolach :/ każdy medal ma dwie strony, ty chcesz tanią rozrywkę, a ja chociaż odrobinę luksusu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2013, 21:58:55 wysłana przez sztosz »