Forum Gry > Inne gry

Red Orchestra

<< < (2/4) > >>

CMHQ_Widget:
Szukam ludzi do RO, zebrałem już ekipę z dawnego CMHQ i z innych grup. Jest tu ktoś kto chce rozrywkowo pobiegać/pojeździć razem ?

Uderzajcie do mnie na GG: 2443299, podam wszystkie namiary itd.

Straszny:

--- Cytat: SokoleOko w Sierpień 17, 2010, 11:51:43 ---Dawno miałem napisać, że staruszka Red Orchestra zagina WoT na starcie, między innymi dlatego, że do skutecznej jazdy czołgiem wymagane są minimum dwie osoby (kierowca + strzelec).

--- Koniec cytatu ---

jest dokładnie odwrotnie - RO to dość hardcorowa symulacja, bardzo fajna ale dla grupki bardzo mocno dedykowanych graczy - nigdy nie stanie się tak popularna jak WoT, robiłem dwie przymiarki do RO i ten poziom "symulacyjności" jest dla mnie za mało zabawowy, fajne, ale na krótki czas, a WoT wciąga bez porównania mocniej - a o zabawe na długo w końcu o to w tym chodzi.

zastanowcie się dlaczego ludzie z EVE-online tak walą do WoT a nie interesowali sie wczesniej tyloma symulatorami czołgów? Dlatego że jest słabsze od RO? Come on... ono właśnie ma to "coś",  o co tyle gier o tej tematyce wcześniej sie ocierało ale nie trafiało w sedno.

btw: ponieważ wiele razy pisałeś  ze z jakichs dziwacznych sobie znanych przyczyn nie zainstalujesz WoT, więc to jak porównujesz Ro z WOT  nigdy nie grając w jedną z nich jest naprawde zabawne i warte przeczytania na wieczór  :)


Jedna wielka pozytywna sprawa wynikająca z gier jak RO, WoT czy nawet BF... - drastycznie rośnie zainteresowanie historią wśród młodego pokolenia, co mnie jako historyka z wykształcenia osobiście baardzo cieszy :)

Ptysiu:
To może tak: Jedyna różnica między WoT a symulatorami czołgów jest taka, że WoT nie jest symulatorem. Przynajmniej nie bardziej, niż NF jest symulatorem pancernika/lotniskowca/łodzi podwodnej.

Ani w pierwszym, ani drugim przypadku nie wychodzi to grze na złe, jeśli domyślnie jej celem jest zapewnienie graczom szybkiej, ale tez wciągającej rozgrywki. A hardcorowcy RO, czy nawet starusieńkiego  Operation Flashpoint dawno już poznali i pewnie ta scena żyje własnym życiem.

Colonel:
a to "RO" to nie jakas kolejna przerobka "Operation Flashpoint" ?

SokoleOko:

--- Cytat: Colonel w Wrzesień 21, 2010, 20:50:41 ---a to "RO" to nie jakas kolejna przerobka "Operation Flashpoint" ?

--- Koniec cytatu ---

Nie, gra zaczęła jako nieoficjalny mod do Unreal Tournament 2.0, potem wygrali jakiś konkurs Epica na mod i wyszli jako oficjalna gra na engine UT 2.5, a teraz Tripwire (developerzy RO) siedzą nad RO2 na UT 3.

http://en.wikipedia.org/wiki/Red_Orchestra_Game

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej