Forum Gry > Inne gry

Red Orchestra

(1/4) > >>

CMHQ_Widget:

--- Cytat: Rabbitofdoom w Sierpień 16, 2010, 15:59:13 ---Nie masz racji. Ostatnio sie jakis mod czy inny gm wypowiadal na generalu. Roznica miedzy he i ap jest taka ze HE moze uszkadzac mody bez penetracji. AP nie moze uszkodzic modow bez penetracji. Ja ostatnio robie sobie przerwe po tym jak mi hetzera zalatwil jakis noobek w t46 z bazowym dzialkiem strzelajac w zasadzie od przodu. 9 strzalow 7 w gasienice jeden sie odbil za 9 poszedl ammo rack gg. Na 9 strzalow byla jedna penetracja ktora zabrala mi moze 10% hp.

--- Koniec cytatu ---

A fanom symulacji bądź chociażby jej namiastki polecam gierkę Red Orchestra. Za grę płacicie raz i macie do woli strzelania, gra kosztuje tylko 23 zł. Pomimo niskiej ceny jest bardzo dobrze zrobiona. Polecam serwery na których jest mod Armoured Beasts 2 napisany przez znajomego z CMHQ-Amizaura, gościu do kilku gier robił mody urealniające bitwy pancerne.

RO to przede wszystkim nie są pokemony :). Nie ma napieprzania czołgiem, jazdy, strzelania tak jak w serii Battlefield. Większość rzeczy jest zachowana jak w oryginale, żeby obroty działa urealnić zmieniono sterowanie na AWSD. Spróbujcie pojeździć tygrysem jak to fajnie obraca działo :). Do tego w czołgach są pozycje, przez co jazda w pojedynkę raczej odpada. Możecie ofc się przesiadać, ale po strzale kiedy trwa reload przesiadka na kierowcę oznacza jego zatrzymanie.

Co będę dużo pisał, zobaczcie sobie filmik jak wygląda walka pancerna:

http://www.youtube.com/watch?v=orZLIUKjTZQ

A w wolnej chwili można pobiegać piechotą i porobić masakrę pepeszą jak się nie ma skilla :D.

Gizmo79:
Ale oczywiście wiesz, że ludzie grający w WoT NIE SZUKAJĄ SYMULATORA CZOŁGU?

SokoleOko:
Dawno miałem napisać, że staruszka Red Orchestra zagina WoT na starcie, między innymi dlatego, że do skutecznej jazdy czołgiem wymagane są minimum dwie osoby (kierowca + strzelec).

CMHQ_Widget:

--- Cytat: SokoleOko w Sierpień 17, 2010, 11:51:43 ---Dawno miałem napisać, że staruszka Red Orchestra zagina WoT na starcie, między innymi dlatego, że do skutecznej jazdy czołgiem wymagane są minimum dwie osoby (kierowca + strzelec).

--- Koniec cytatu ---

Widziałeś mod Darkest Hour ? Ściągnąłem dzisiaj, chcemy sobie przypomnieć z kumplem dawne dzieje. Ogólnie front zachodni 44-45. Dla tych, którym zbrzydli Ruscy :).

SokoleOko:
W RO grałem "na serio" (klanowo), moje [1stCav] zdobyło nawet tytuł Mistrza Polski na WCG 2007, ale od czasu kiedy gram w Eve nawet na moment nie odpaliłem ani jednego FPS-a ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej