Autor Wątek: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.  (Przeczytany 16474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« dnia: Sierpień 11, 2010, 16:39:37 »
Czyli jak nam idzie , co sie dzieje , etc.Moze uda sie nam rozwinac kilka ciekawych dyskusji , flamow.Cokolwiek byle bylo ciekawie na centrali.

A wiec w tej chwili mamy mniej wiecej 4 grupy polakow ktore mozna wymienic jako rozwijajace sie i wykazujace aktywnosc.

Bufu (atlas) - w ciagu ostatniego czasu z corpa pvp roamerskiego srodek ciezkosci przesuneli w kierunku corpa bardziej pod allians w ktorym sie znajduja czyli "sov holder" , duza zmiana wart z tego co zaobserwowalem chociaz kilka dinozaurow sie pojawilo ostatnio.

c0ven - wakcje , czyli pvperzy polecieli gdzies wpizdu  postrzelac , kerbirzy kerbirza , czyli swojska sielanka

Yarr - Z tego co wiem yarr zaciesnia wspolprace z c0venem co wiecej robia w tej chwili nie mam pojecia

PBN - Po wyjsciu z c0ven strzelamy do wszystkiego co sie rusza i trzymamy sie od polityki z daleka.


Jesli istnieja jeszcze jakies grupy polakow albo kogos pominelem   poprawcie mnie , napiszcie cos o sobie zebysmy mogli cos wiecej sie o was dowiedziec.

I moje pytanie :Co sie dzieje w swiatku polskich korporacji pirackich?Co z BSI?Co z voodoo?Sa jakies inne polskie korporacje pvp ktore wykazuja aktywnosc?


 

Ellaine

  • Gość
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2010, 17:14:34 »
CBC wciaz sie rozwija. Nie ma takich fajerwerkow jak w bardziej hardcorowych korpach bo naszym priorytetem jest AFKowanie, niemniej wyszlismy z kryzysu kadrowego po tym jak nam najktywniejsi pvperzy i kopacze uciekli do lost idea i jestesmy na poziomie przecietnego walczacego korpa nullsecowego.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2010, 17:28:40 »
Pisalem o aktywnych grupach nie spolecznosciach afkerow :p takze patrzac na kb (liczby i wyniki) moglbym sie sprzeczac o "przecietnym walczacym korpie nullsecowym".

Jesli zas macie jakies projekty i aktywnosci ktore potrzebuja wiekszej ilosci wspolpracujacych ze soba graczy i dzialajacych razem (nie afkujacych ) to przepraszam :p

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2010, 17:52:24 »
Pisalem o aktywnych grupach nie spolecznosciach afkerow :p takze patrzac na kb (liczby i wyniki) moglbym sie sprzeczac o "przecietnym walczacym korpie nullsecowym".

Jesli zas macie jakies projekty i aktywnosci ktore potrzebuja wiekszej ilosci wspolpracujacych ze soba graczy i dzialajacych razem (nie afkujacych ) to przepraszam :p

Liczby to nie wszystko , CBC nigdy nie będzie miało liczb takich jak pvp corpy choćbyśmy mieli i 1000członkow z tej prostej przyczyny ,że u nas nie ma hardcoru, zamordyzmu i wymuszonej aktywności. Chodzi o fun z gry a nie preferowanie postaw typu nolife czy  zamienianie gry w druga pracę  :(. Co zresztą mamy wyraźnie zaznaczone w opisie corpa.
Sponsored By Technetium  ;D

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2010, 18:00:17 »
Alez aktywnosc korpa nie musi oznaczac zamordyzmu , hardcoru , i wymuszonej aktywnosci.Biorac przyklad  CBC i PBN  :CBC ma 200 memberow na papierze, PBN ma 110, u nas tez nie ma zamordyzmu i wymuszonej aktywnosci, zrzeszamy poprostu wiecej aktywnych graczy ktorzy wieczorkami spotykaja sie razem i chca polatac powalczyc a nie siedziec na stacji i afkowac.Nie wymuszamy od nikogo zeby sie logowal non stop, nie mamy CTA.

Tak samo mozna powiedziec o innych aktywnych korpach takich jak BUFU , Lost Idea czy LFN , nikt nikogo nie zmusza zeby byli w tych korpach.Nikogo do grania w jakis sposob zmusic nie mozna bo w tej grze gracze glosuja nogami, cos im sie nie podoba zmieniaja korpa.

CBC od dawien dawna jest korpem dla afkerow i graczy ktorzy sa nadmiernie leniwi lub nie maja czasu na gre aka SA NIEAKTYWNYMI graczami.Nie myslcie  bedac korpem afkerow ze w innych korpach jest zamordyzm na poziomie RL wojska , to jest przecierz tylko gra :)

 

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2010, 18:09:23 »
Alez aktywnosc korpa nie musi oznaczac zamordyzmu , hardcoru , i wymuszonej aktywnosci.Biorac przyklad  CBC i PBN  :CBC ma 200 memberow na papierze, PBN ma 110, u nas tez nie ma zamordyzmu i wymuszonej aktywnosci, zrzeszamy poprostu wiecej aktywnych graczy ktorzy wieczorkami spotykaja sie razem i chca polatac powalczyc a nie siedziec na stacji i afkowac.

Alez my tez chcemy coś porobić razem a nie siedzieć na stacji, różnica polega na tym ,że nasi gracze maja znacznie mniej czasu na aktywa grę, z tym afkowaniem(głownie są to osoby pracujące) to była przenośnia odnośnie tego, ze nasi gracze często pogrywają w pracy i rzadko się wylogowują bez względu na to czy są czy nie są aktywni a nie nasz cel...
A z tym zamordyzmem to chyba nie do końca tak , jakby go nie bylo to by kopacze z covenu do nas nie uciekali a pbn nie wrzucałoby altów racących do innych corpow coby im nikt nie zarzucił że nie są pro:P. Ale może ja się nie znam...

PS: Poza tym pvp to nie jedyny typ aktywnosci w tej grze.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 18:27:01 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Ellaine

  • Gość
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 11, 2010, 18:13:29 »
Twoje oczekiwania od walczących korpów w 0.0 są irracjonalnie zawyżone przez zbyt długie życie w społeczności ekstremalnych maniaków. Z rozmowy przy piwie wynika mi że logując alty sam jeden wylatujesz dziennie więcej konto-godzin niż nasz 180-osobowy korp ;)

Przeciętny walczący korp w 0.0 regularnie wystawia małe gangi a od święta leci większą grupą i CBC to robi. Jest dość spokojnie i nie ma większych flot które nabijają kille (i ratio), niemniej ciągle ktoś lata. Porównuję się z normalnymi korpami jakich jest 2/3 0.0 a nie z jakimiś ekstremistami z C0venu i okolic.

Przeciętny walczący korp w 0.0 nie może mieć mocno zielonego k/d ratio bo kto by wtedy ginął? Żeby ktoś miał pozytywne k/d, ktoś musi mieć negatywne. My mamy przeciętne. No i zaniża je jeden człowiek który nie idzie spać dopóki nie wtopi przynajmniej jednej a najlepiej dwóch raciarek, najchętniej T3. Nie rozumiem jego motywacji ale podziwiam upór.

Co do aktywności graczy, mamy bardzo aktywnych. Na 180 memberów zwykle 20 jest online, w tym około 5 lata po kosmosie a 15 śpi na POSach i stacjach. Ale raz na kilka godzin sprawdzają na chacie czy nie dzieje się coś fajnego.

edit:

miałem tu przekleić posta którego napisałem niżej ale zawiódł mnie ctrl+C i mi się nie chce pisać od nowa. W każdym razie wyrażałem ogólnie pozytywny nastawienie do PBN i faktu że u nas latają :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 18:32:32 wysłana przez Albi »

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 11, 2010, 18:23:31 »
I tu jest kolejny mit poza tzw "zamordyzmem".Mowie o kerbirce, tak jakby pvperom shipy sie znikad pojawialy, ludzie w pbn zarabiaja tak samo jak w innych korpach , raca , handluja , plexy robia oraz znakomita wiekszosc robi misje dla angelow(sam tez je pykam) , od czasu do czasu nasze raciarki tez sie pojawiaja na kb "shit happens" , ba pvper musi wiecej siedziec i zarabiac bo shipy traci.I znow powtorze ze w innych korpach jest tak samo.
HA
coby im nikt nie zarzucił że nie są pro:P. Ale ja może się nie znam...
NIgdzie nie trabimy ze jestesmy pro , latamy zabijamy , wygrywamy i wtapiamy gangi ale robimy to dla wlasnego funu a nie zeby ktos mowil o nas pro.Jakbys polookal kb PBN widzialbys ze ostatnio duzo latamy drejkami a nie hacami armorowymi na ab czy t3. :)

Fake EDIT : odpowiedz na post albiego w drodze.

"ekstremisci z c0ven i okolic" ghrhr omalo z fotela nie spadlem :D , kolejny mit kogos kto w c0ven nie byl i ocenia wiekszosc spraw przez pryzmat plotek i forum.A wiec wedlug mojej subiektywnej opini przecietny korp nullsecowy ma k/d ratio na poziomie 50-60%+ zwykle wiecej poniewaz obecnosc w alliansie sporo zawyza srednia (lecac w alliansowym gangu mniej sie traci wiecej zabija nawet w przypadku wtop) i wystawia wlasne liczby(gangi)na poziomie 10%  stanu charow w korpie.To jest przecietna na naprawde niskim poziomie nizej sie nie da zejsc chyba ze korp jest nieaktywny lub umierajacy ,mowie  ofc o liczbie ludzi robiacych cos razem o wlasnych inicjatywach wymagajacych aktywnosci grupy, k/d jest mniej wazne.

Dodam przykladowy dzien w pbn : do godziny 20:00 srednia aktywnosc u nas w korpie jest bardzo randomowa czasami jest nas tylko 5 czasami corpowy jest pelny , ludzie kerbirza , lataja sobie jesli chca , i robia co chca generalnie ,przychodzi godzina 20 korpowy spikuje i wtedy 99% korpowego jest w gangu krolikow wyruszajacych w poszukiwaniu marchewki.

Tak samo jest w innych grach , cs wezmy na przyklad zbiera sie 5 osob na mixa i poprostu graja , graja mix za mixem.

To co ty mi albi opisujesz to bardziej mi podpada pod korporacje ludzi grajacych wlasna gre , solo, single player z chatem.:)


« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 18:38:45 wysłana przez Mikker »

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 11, 2010, 18:38:17 »
wystawia wlasne liczby(gangi)na poziomie 10%  stanu charow w korpie.To jest przecietna na naprawde niskim poziomie nizej sie nie da zejsc chyba ze korp jest nieaktywny lub umierajacy

No to wygląda na to, że cbc umiera od kiedy tylko powstało  ;D
Sponsored By Technetium  ;D

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 11, 2010, 18:42:06 »
Nigdzie nie pisalem ze umieracie , bo cbc sie nie zmienilo od kiedy poznalem ta korporacje kiedy przyleciala do nas do stain (kiedy bylem w c0ven).Jak pisalem wyzej korporacja afkerow grajacych glownie solo i uzywajacych corpa jako chata do poklikania :) , nie ganie was za to , nie wnikam dlaczego niektorzy lubia byc w takiej korporacji , ale prosze nie wciskajcie ludziom ze jestescie "aktywna korporacja" ,sama definicja "afkujaca korporacja" temu przeczy.

Ellaine

  • Gość
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 11, 2010, 18:50:17 »
W C0ven było i jest wielkie stado naszych szpiegów, sympatyków, ex memberów i na odwrót. Zresztą w swoim czasie lataliśmy w Stain.

Nie twierdzę że jesteśmy jakoś wyjątkowo aktywni, tylko że się rozwijamy i równamy do średnich standardów 0.0, co przy naszym punkcie wyjścia i założeniach jest pewnym osiągnięciem (jesteśmy lepsi od połowy NC w tym mnóstwa korpów które nie mają założenia rekrutacji leni :)

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 11, 2010, 19:13:41 »
Powiedzmy sobie jasno dla pbn jedna miarą aktywności jest udział w roamach i szeroko pojętym pvp i z tej wykolejonej  ;) perspektywy możesz mieć rację. CBC traktuje pvp jako jedną z możliwości jaką daje ta gra. Wystawialiśmy w sprzyjających warunkach  kilkunastoosobową flotę do wspólnego robienia plexow np -  :), wspólnie inwestujemy w rozwój naszych systemów,  wystawiamy nieraz najwięcej osób na cta i roamy spośród całego aliansu , itp co chyba jednak zalicza się  do gry razem.
       Po drugie ten próg aktywności co podałeś tez nie jest żadnym argumentem cbc zawsze odkąd pamiętam przeciętnie wystawiało 5%-10%  składu osobowego jak miało 50 osob , podobnie kiedy  liczyło sobie 100 osob  , jak i teraz. Pewnie tak samo będzie jak będzie  sobie liczyć 300 osob. Po prostu u nas ten próg jest inny a przyczyn może być wiele , zaczynając od tego, że trafiają do nas gracze ,którzy mają akurat tyle a nie więcej czasu na grę ale nie oznacza to żadną miara, że jesteśmy nieaktywni i że jesteśmy korporacją solo graczy którzy tylko  lubią poklikać na czacie.

A tak na marginesie zerknąłem na kb yarr i wygląda ze nasz 180osobowy "afkujący corp" generuje więcej killi niż cały 420 osobowy alians http://yarrr.danlind.se/?a=home&w=28&y=2010  zupełnie mi to nie przeszkadza a wręcz cieszy, że są jeszcze poza nami corpy ze zdrowym podejściem do gry  ;) . No ale skoro yarr wymieniłeś jako aktywny  to nie rozumiem skąd takie zdanie o cbc.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 20:20:42 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 11, 2010, 20:49:28 »

I moje pytanie :Co sie dzieje w swiatku polskich korporacji pirackich?Co z BSI?Co z voodoo?


co u nas sie dzieje ?
jakos nigdy o tym oficjalnie sie nie wspomina
mamy juz za soba siedzenie w jednym miejscu i latanie z zaprzyjaznionymi...
dosc juz dawno wciaglo nas do dziury skad operujemy na terenie calej galaktyki,
otwierajac codziennie nowe przejscia, czasem cale lancuszki wh dajace dostep do odleglych od siebie regionow
skupiamy sie na piractwie, sztuce ransomu, nie pogardzimy zadna bitka
wciaz staramy sie nie atakowac polakow :)
nie zajmujemy sie zadnym innym aspektem gry poza pvp - piractwo
latamy w malych gangach, zbieramy doswiadczenia...
miewamy mnostwo fajnych przygod...bo chyba to jest esencja tej gry  8)
w samej korporacji jest dosc spartansko, sa zasady ktorych sie trzymamy i one chyba nas okreslaja [ deskrypcja korpa ]
nie wchodzimy w polityke bo to blazenada a nie ze jestesmy za slabi czy za mali...
nie zachwalam naszego stylu gry bo jest raczej trudny, dla wielu okazal sie zbyt trudny...
czesc nawet zaczela sie buntowac, przywiazalem do dechy...wywalilem za burte i plywaja teraz gdzie indziej  :-*
moze ktos z vudu cos doda od siebie, cos pominolem ?
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

amra

  • Gość
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 11, 2010, 21:40:40 »
wciaz staramy sie nie atakowac polakow :)

kiepsko to wam to idzie, jestem pewien na 100%, ze moj geddon nie zapalił sie sam :)

nugatar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nugatar
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: Zabijaki i reszta pijakow
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 11, 2010, 23:29:21 »
A tak na marginesie zerknąłem na kb yarr i wygląda ze nasz 180osobowy "afkujący corp" generuje więcej killi niż cały 420 osobowy alians http://yarrr.danlind.se/?a=home&w=28&y=2010  zupełnie mi to nie przeszkadza a wręcz cieszy, że są jeszcze poza nami corpy ze zdrowym podejściem do gry  ;) . No ale skoro yarr wymieniłeś jako aktywny  to nie rozumiem skąd takie zdanie o cbc.

Mam zasadniczo w pompie to forum ale błagam!!!

KB yarrr to: http://yarrr.killmail.org/

Sammani

  • Gość
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 12, 2010, 00:22:02 »
Albo ja, albo chlopaki z CBC nie zrozumielismy mikkera. Wydaje mi sie, Mikkerowi chodzilo o jakakolwiek aktywnosc i rozwoj. Zreszta to zaznaczyl na poczatku posta. W innych mmmo zwane to jest dumnie progresem. Wymienil grupy pvp bo na tym sie zna. Jesli jakas grupa Polakow zamieszkuje wh i sie tam rozwija, jesli jakas ma cel budowac wspolnie supercapsle lub przejac rynek w jakims srednim hubie handlowym to to jest wspolna aktywnosc. Aktywnym/rozwijajacym sie korpem/ally nie nazwe grupy ludzi, ktorzy raca, kopia kazdy sam dla siebie rzepke skrobie, wieczorami wskocza do gangu powerbloku czy ally i nastukaja kilka killi, a zcasami ktorys z nich wezmie mlodszego kolege by posalvagowal wraki. Temat jest ciekawy bo forum przygasa, wielu polakow gra w ta gre i nie wierze, ze dla wszystkich celem jest solo oranie paskow w jakims rentierskim korpie w dronkowie tudziec pod skrzydalami triple a, gdzie nikt z nikim sie nie zna. Jesli cbc (i kazdy inny polski korp) ma jakies plany, cele, programy, ktorymi mogloby sie podzielic tu na tym forum, a nie tylko podlacza sie do kogos i plynie z pradem to ja sam z przyjemnoscia poczytam. Nie musi byc wcale o pvp.
CBC ma sporo graczy co sie chwali, ale czy to tylko luzna zbieranina, ktra lata opy z powerblockiem i takto uzywa corpowego jako czata czy cos wiecej?

PS. mam nadzieje, ze nikt nie potraktuje mojego posta jako ataku na jakas polska organizacje. Poprostu przydalby sie pelen obraz polskiego community w eve, a nie tylko od czasu do czasu flame, gdy bufu z c0venem sa po dwoch roznych stronach barykady.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 12, 2010, 10:25:24 »
Był taki wątek już wcześniej (z rok temu?), gdzie można było wpisać własne uwagi do listy istniejących korpów i ew. dopisać coś do tej listy.

Ja zauważyłem ostatnio kolejną falę korpów Unseen i czegoś bym się o nich dowiedział ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 12, 2010, 11:05:07 »
@Sammani , Mikker

Właśnie chodzi o to że zrozumieliśmy Mikkera, który uważa że CBC nie prezentuje jakiejkolwiek aktywności czy rozwoju. Macie obraz CBC z czasów kiedy corp siedział w hisecu i naprawdę kiedy dwóch korpowiczów znalazło się w tym samym systemie to było święto. Teraz jest inaczej, jak już pisał Albi i Anna, ale odnoszę wrażenie że ich postów nie przeczytano ze zrozumieniem.  Nie mam 200 charów tylko 177, z czego graczy(1 gracz = main +alty) o wiele mniej. Pisaliście o jakiejkolwiek aktywności, Mikker np. że aktywny corp ma kill Efficiency na poziomie 50-60%, na chwile obecną w tym miesiący CBC ma 70% Efficiency, w zeszłym 72%, ale według niego nie jesteśmy aktywni w PVP i w gruncie rzeczy ma racje, choć chcielibyśmy to zmienić, ale z braku kompetentnych FC nie wychodzi nam to za dobrze.
No dobrze ale nie chodzi tylko o PVP, ale uznaliście obligatoryjnie że każdy u nas lata sam a corpa potrzebuje tylko do chata i nie przyjmujecie do wiadomości że jest inaczej. A my racimy, robimy plexy, anomalki escalacje itp. zazwyczaj razem. Nie da sie bez jakiejkolwiek współpracy rozwijać systemów czyli pociągać levele, instalować (patrz kupować i transportować) upgrady, budować corpowe carriry, dredy, jf. Szczególnie będą corpem z 0% podatkiem bo solo aktywność nie daje nic korpowi, wiec pozostaje współpraca.

Ogólnie to macie obraz CBC przestarzały, nadal jesteśmy luźnym corpem afkeró, ale w momentach gdy nie jesteśmy  AFK nadrabiamy aktywnością i wspólnym wysiłkiem.


sc0rp

  • Gość
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 12, 2010, 11:17:01 »
Pisalem o aktywnych grupach nie spolecznosciach afkerow :p takze patrzac na kb (liczby i wyniki) moglbym sie sprzeczac o "przecietnym walczacym korpie nullsecowym".

Wydaje mi sie, Mikkerowi chodzilo o jakakolwiek aktywnosc i rozwoj.

Czy mam rozumiec ze wedlug PBN jakakolwiek aktywnosc to taka ktora widac na KB? Jak tak to sorka chlopaki ale uswiadomie was jakich aspektow eve nie widac na KB:
- misjonowania
- robienia plexow
- robienia anomalek
- exploracji
- produkcji
- kopania skalek, ksiezycow i planet
- handlu

Na kb widac tylko i wylacznie PVP, wiec moze jak o taka aktywnosc wam chodzi zmiencie temat na Polska spolecznosc PVP w Nowym Edenie.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 12, 2010, 11:27:29 »
Czy mam rozumiec ze wedlug PBN jakakolwiek aktywnosc to taka ktora widac na KB? Jak tak to sorka chlopaki ale uswiadomie was jakich aspektow eve nie widac na KB:
- misjonowania
- robienia plexow
- robienia anomalek
- exploracji
- produkcji
- kopania skalek, ksiezycow i planet
- handlu

Na kb widac tylko i wylacznie PVP, wiec moze jak o taka aktywnosc wam chodzi zmiencie temat na Polska spolecznosc PVP w Nowym Edenie.

nie widać tez ransomowania
mod do kb jest zdópy
a o ransomboard żebram dookoła bez skutku
sam niestety zrobić nie umiem :(

✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Ellaine

  • Gość
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 12, 2010, 11:33:26 »
Zmotywowałeś mnie do pogrzebania w modach do kb :)

sc0rp

  • Gość
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 12, 2010, 11:36:58 »
nie widać tez ransomowania

Fakt :) Tak czy inaczej sa korpy ktore graja wspolnie jak np. blyskawica czy apa a na ich kb od tygodni jest "no data" bo nie kreci ich pvp.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 12, 2010, 14:07:14 »
Czyli jak nam idzie , co sie dzieje , etc.Moze uda sie nam rozwinac kilka ciekawych dyskusji , flamow.Cokolwiek byle bylo ciekawie na centrali.

A wiec w tej chwili mamy mniej wiecej 4 grupy polakow ktore mozna wymienic jako rozwijajace sie i wykazujace aktywnosc.

Bufu (atlas) - w ciagu ostatniego czasu z corpa pvp roamerskiego srodek ciezkosci przesuneli w kierunku corpa bardziej pod allians w ktorym sie znajduja czyli "sov holder" , duza zmiana wart z tego co zaobserwowalem chociaz kilka dinozaurow sie pojawilo ostatnio.

*ciap* *ciap* *ciap*


Przepraszam bardzo, owszem obecność w sojuszu zobowiązuje ale my nie przegapiamy okazji do dobrego gangbangu :]
i tak tez lubimy strzelać do rodaków (bo maja niewyparzony język) roamujemy "codziennie" jak i nie częściej
zalogował sie jeden z starych dyrektorów i idziemy ku staremu bufu kto jest za słaby albo nie ma ochoty zapewne dostanie 24h

o/

//edit: tak wiec ci co piszą, ze staraja sie nie atakować niech piszą za siebie , ja lubie

btw PBN w nas zawsze strzelał i strzela ;-)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2010, 14:17:12 wysłana przez mpp »

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 12, 2010, 14:15:59 »
Zmotywowałeś mnie do pogrzebania w modach do kb :)

mody olac
mimo ze są to jakoś nie widzę wyswietlania ransomu
jest ekipa która ma taka stronke
kiedyś udostepniali skrypt
ale coś zdechlo i strona funkcjonuje tylko u nich

http://www.the-bastards.com/ransom/
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 12, 2010, 14:22:50 »
zalogował sie jeden z starych dyrektorów

Czyli? :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 12, 2010, 14:31:16 »
Czyli? :)
straszny

btw PBN w nas zawsze strzelał i strzela ;-)
z malymi przerwami  ;)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 12, 2010, 14:38:31 »
To co z tymi wardecami ? Mozna by rozruszac polska spolecznosc. Skoro konczymy tripa w Torrinos to moze wybrac sie do jakis polskich przyjaciol co by nas sola, chlebem, antymateria przywitali  :P ? No i wiedzielibysmy z 1 reki co w trwie piszczy z polskimi ally, korpami.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 12, 2010, 14:41:26 »
straszny
*ciap*

pudło zgaduj dalej

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 12, 2010, 14:45:37 »
To co z tymi wardecami ? Mozna by rozruszac polska spolecznosc. Skoro konczymy tripa w Torrinos to moze wybrac sie do jakis polskich przyjaciol co by nas sola, chlebem, antymateria przywitali  :P ? No i wiedzielibysmy z 1 reki co w trwie piszczy z polskimi ally, korpami.

mi się marzy przelecieć sie gdzieś taką heavy ekipą np do ruskich (z polakami zaczepka zawsze sie znajdzie )oni sie rozbastwili ostatnio
pamiętam jak na małym roamie taklowalismy nyxa i 2 carriery kolo stacji pech chciał, ze sojusz grzebał się jak mucha w smole aby dolecieć i zebrali pokaźną grupkę i musieliśmy się obejść smakiem a jakby tak do systemu wskoczyło z 90os to pewnie u pilota nyxa treść pokarmowa skierowała by sie w kierunku portek

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 12, 2010, 15:06:23 »


mody olac
mimo ze są to jakoś nie widzę wyswietlania ransomu
jest ekipa która ma taka stronke
kiedyś udostepniali skrypt
ale coś zdechlo i strona funkcjonuje tylko u nich

http://www.the-bastards.com/ransom/

a ten nie działa http://www.eve-id.net/forum/viewtopic.php?f=505&t=16626&hilit=ransoms?

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 12, 2010, 18:45:32 »

a ten nie działa http://www.eve-id.net/forum/viewtopic.php?f=505&t=16626&hilit=ransoms?

no wlasnie cos nie dziala...
jak masz takiego moda na kb to zerknij czy u Was pojdzie  ;)


edyta


mi się marzy przelecieć sie gdzieś taką heavy ekipą np do ruskich (z polakami zaczepka zawsze sie znajdzie )oni sie rozbastwili ostatnio
pamiętam jak na małym roamie taklowalismy nyxa i 2 carriery kolo stacji pech chciał, ze sojusz grzebał się jak mucha w smole aby dolecieć i zebrali pokaźną grupkę i musieliśmy się obejść smakiem a jakby tak do systemu wskoczyło z 90os to pewnie u pilota nyxa treść pokarmowa skierowała by sie w kierunku portek


sklepac ruskich to by i mnie zmotywowalo do ruszenia dupy :D
a byli by chetni ?
w sensie znudzone i rozowe kroliki, bufony, zbijaki ... c0ven i inni ?
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 12, 2010, 23:45:07 »
W jaki sposób "sklepać"?

Zabrać teren? Znając polskie comunity, skończy się na tym, że po 2 dniach sovwaru na polu bitwy zostaną tylko c0ven, bufu i pbn, reszta się wykruszy.

Roamować? To i dziś robimy.

Możemy zawsze im wrzucać w home systemach GSC z nazwami nawiązującymi zbrodni katyńskiej i smoleńskiej (PiS way of life), na pewno zrobią mass self destruct ;p

A tak od siebie dodam, że pomysł jest tak samo absurdalny jak próba tworzenia jednego dużego ally ze wszystkimi Polakami w Eve.
Cała prawda o moim graniu...


Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 12, 2010, 23:55:44 »
Ale po co klepać ruskich,skoro za miedzą mamy niemców  ;D?
Sponsored By Technetium  ;D

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 13, 2010, 06:44:14 »
pudło zgaduj dalej

Wydawalo mi sie, ze widzialem rooofiego na Waszym KB ?  ;D

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Polska spolecznosc w Nowym Edenie.
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 13, 2010, 06:54:58 »
Wydawalo mi sie, ze widzialem rooofiego na Waszym KB ?  ;D

wczoraj widzialem rooofiego na lokalu gdzies w kor-azor
...moze konto korpowi podarowal :)
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.