Autor Wątek: co z tą centralą  (Przeczytany 26371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:08:39 »
A takich nowych, z energią i łopatami, co to chcieli Centralę zakopywać to już paru było... Ja wręcz niejednokrotnie proponowałem, że użyczę nieodpłatnie hostingu, jeśli ktoś chce zrobić Centrali "konkurencję".
Gdzie teraz są te strony?
Do prowadzenia takiego portalu nie wystarczy dwóch kolesi: "-hej, zakładamy stronkę o Eve? - jasne, dawaj".
A prowadzenie jej to nie jest jakaś wielka nobilitacja w środowisku (często wręcz przeciwnie, przysparza więcej "hejtersów" niż "fanów") tylko ciężka robota wymagająca mnóstwa czasu i zaangażowania.

Nie sadze by to byl glowny pomysl. Polskie community jest za male, zeby istnialy konkurencyjne strony.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:25:50 »
Ach, teraz już rozumiem.
Najlepiej byłoby zamknąć Centralę, bo wtedy może ktoś zacząłby wchodzić na Twoją stronę. Jasne, spoko. Chłopaki pożegnajcie się ładnie, jutro gaszę światło.

Stąd ta gorycz w Twoich postach?

Mamy złe podejście? To znaczy?
To, że każdy kto chce, ma szansę coś zrobić na Centrali to źle? To co? Może mamy wprowadzić zasadę, że jak ktoś chce czytać forum, to najpierw musi coś dla niego zrobić, bo inaczej ban?
Czy może mam dać admina pierwszej lepszej osobie, z łapanki, a potem skasować konto. Na pewno będzie lepiej.
Czy co? Bo kurde coś mnie głowa boli i chyba nie rozumiem.

Przeczytaj mój post jeszcze raz. Powoli. Potem jeszcze raz. Może coś zrozumiesz.
Tak w skrócie:
Cytat: Tłumaczenie posta Xarthiasa
1. Bezrozumna krytyka na zasadzie "wszystko jest be, nie znacie się" jest rzeczywiście "be". I nie jest mile widziana.
2. Konstruktywna krytyka "to jest źle, lepiej by było zrobić tak i tak" jest jak najbardziej na miejscu i mile widziana.
3. Masz fajny pomysł albo chcesz pomóc - zgłoś się, na pewno postaram się skorzystać.
4. "Nie lubię Xarthiasa, więc na pewno wszystko co robi jest złe, więc trzeba to zgnoić" - takie rzeczy zapraszam na priv. Czytam wszystkie pmki i nie banuje za nie ludzi (no, chyba że ktoś mnie wyklina i obraża, to wtedy daję takiego kogoś pod rozwagę Teamu Technicznego).
5. "Centrala to zło, bufu.org, whatever.com, nie lubią C0venu czy kogoś tam - należy ich gnoić" - takie opinie proszę sobie wsadzić w buty, może piszący wyższy będzie.
A potem przeczytaj swój pierwszy post. I pomyśl, jakby to fajnie było, jakby ktoś coś takiego walnął na Twojej stronce. Nie ma co, zajebiście konstruktywna krytyka (o formie i języku z litości się nie wypowiadam). I taka obiektywna, bez grama złośliwości, goryczy itp., nie?
"Zamknijcie Waszą stronę, może na jej miejsce powstanie coś fajnego".
Czemu od razu nie napisałeś "Zamknijcie Centralę, moja strona jest fajniejsza"? Ech...

Na koniec zaś zacytuję powszechnie używane przez polskie korpy powiedzonko: "Nie podoba się? To papa". Nie ma obowiązku wchodzenia na Centralę.
Rozwijaj swoją stronę. Może uda Ci się stworzyć z niej równorzędną albo i lepszą konkurencję dla Centrali, czego i Tobie i sobie życzę. Ale pomyje i trupy zostaw dla siebie.
Przedwieczny.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:28:27 »
Soul, masz rację.
Ale konkurencja to dobra rzecz, a w takim małym środowisku automatycznie gorsza strona = martwa strona, więc konkurencja tylko motywuje do ulepszania swojej.
Przedwieczny.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:31:37 »
Soul, masz rację.
Ale konkurencja to dobra rzecz, a w takim małym środowisku automatycznie gorsza strona = martwa strona, więc konkurencja tylko motywuje do ulepszania swojej.

Tak masz racje, ale oprocz forum i praktycznie tych samych osob udzielajacych sie na nim to tak naprawde nie ma jakiejs tresci (energii by to ciagnac). Male community nie pozwala na rozwoj, a powolne zdychanie eve wcale temu nie pomaga.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:48:16 »
Problem polega na tym, ze nie ma komu sie zajac rozruszaniem Centrali - dinozaury, jak Xarth czy Ptic sa na emeryturze, i nie maja czasu. Najchetniej oddali by komus swierzemu z zapalem i pomyslem, i niech sie toczy dalej - ale sensowne osoby z zapalem i pomyslem sie nie zglaszaja z jakichs powodow, moze dlatego ze maja inne, ciekawsze rzeczy do roboty, niz nianczyc stadko trolli i pilnowac zeby sie za bardzo ze soba nie poklocili na forum np  ;D A moze dlatego, ze nikt na tyle inteligetny, zeby to pociagnac, nie jest na tyle glupi, zeby sie w to pakowac  :D Jest taka teoria, ze jedna ze wspolnych cech ludzi ktorzy naprawde nadaja sie do przewodzenia innym, jest niechec do sprawowania jakiejkolwiek wladzy, bo maja na tyle duzo wyobrazni, zeby wiedziec, ze tego nie chca, ale to chyba z jakiejs ksiazki SF...

W kazdym razie jestesmy w sytuacji, w ktorej sensowne osoby, ktore do tej pory administrowaly Centrala, wykazuja sie coraz mniejsza aktywnoscia, a nowe sie nie zglaszaja. W zwiazku z tym Administracja zmuszona jest siegac po jedynych chetnych, jacy sa dostepni, i sa ta osoby z serii "wez mnie, wez mnie", ktore co prawda niebardzo sie nadaja do pelnienia jakichkolwiek funkcji, ale maja ta zalete, ze sa, a nikogo innego nie ma. Prowadzi to do sytuacji, w ktorej uzytkownicy Centrali zmuszeni sa do obcowania z osobami w rolach moderatorow, ktorzy w normalnej sytuacji nigdy moderatorem by nie zostali, a proby sygnalizowania tego Ojcom Zalorzycielom pozostaja bez odpowiedzi, i to troche zniecheca do portalu jako calosci. Pisalo juz o tym wczesniej w tej czy innej formie wiele osob, i wiele osob przestalo uzywac z tego powodu Centrali przestawiajac sie zupelnie na anglojezyczne fora, ale  problem ciezko rozwiazac, nawet znajac jego nature, bo wlasciwi ludzie po prostu sie nie zglaszaja. Nie ma nowych opowiadan, newsow, battleraporty jezeli juz sa, pisane sa glownie po angielsku i wklejane na inne fora, a tu jest tylko link. Dyskusje o ile sie tocza sa albo trollowane do granic wytrzymalosci, wiec nie ma sensu sie tam wypowiadac (flame), albo moderowane tak nieudolnie, ze nie da sie nic pisac, brak zlotego srodka jaki mozna zaobserwowac na innych forach. Brak "pomyslu" na centrale, brak indywidualnego podejscia kogos, kto ma chec i mozliwosci, zeby to zrobic. Ale to tez chyba wynika z tego, ze starsi gracze sie wykruszaja, poswiecajac na zajmowanie sie gra coraz mniej czasu, i EVE po prostu robi sie nudna.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:51:50 »
Jest taka teoria, ze jedna ze wspolnych cech ludzi ktorzy naprawde nadaja sie do przewodzenia innym, jest niechec do sprawowania jakiejkolwiek wladzy, bo maja na tyle duzo wyobrazni, zeby wiedziec, ze tego nie chca, ale to chyba z jakiejs ksiazki SF...

moze i z ksiazki SF ale taki jest RL - dobry kierownik/dyrektor to taki ktory nie chce byc kierownikiem/dyrektorem.(oczywiscie to tylko jedna z cech bycia dobrym bossem)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:54:28 »
Problem polega na tym, ze nie ma komu sie zajac rozruszaniem Centrali - dinozaury, jak Xarth czy Ptic sa na emeryturze, i nie maja czasu. Najchetniej oddali by komus swierzemu z zapalem i pomyslem, i niech sie toczy dalej - ale sensowne osoby z zapalem i pomyslem sie nie zglaszaja z jakichs powodow, moze dlatego ze maja inne, ciekawsze rzeczy do roboty, niz nianczyc stadko trolli i pilnowac zeby sie za bardzo ze soba nie poklocili na forum np  ;D A moze dlatego, ze nikt na tyle inteligetny, zeby to pociagnac, nie jest na tyle glupi, zeby sie w to pakowac  :D Jest taka teoria, ze jedna ze wspolnych cech ludzi ktorzy naprawde nadaja sie do przewodzenia innym, jest niechec do sprawowania jakiejkolwiek wladzy, bo maja na tyle duzo wyobrazni, zeby wiedziec, ze tego nie chca, ale to chyba z jakiejs ksiazki SF...

W kazdym razie jestesmy w sytuacji, w ktorej sensowne osoby, ktore do tej pory administrowaly Centrala, wykazuja sie coraz mniejsza aktywnoscia, a nowe sie nie zglaszaja. W zwiazku z tym Administracja zmuszona jest siegac po jedynych chetnych, jacy sa dostepni, i sa ta osoby z serii "wez mnie, wez mnie", ktore co prawda niebardzo sie nadaja do pelnienia jakichkolwiek funkcji, ale maja ta zalete, ze sa, a nikogo innego nie ma. Prowadzi to do sytuacji, w ktorej uzytkownicy Centrali zmuszeni sa do obcowania z osobami w rolach moderatorow, ktorzy w normalnej sytuacji nigdy moderatorem by nie zostali, a proby sygnalizowania tego Ojcom Zalorzycielom pozostaja bez odpowiedzi, i to troche zniecheca do portalu jako calosci. Pisalo juz o tym wczesniej w tej czy innej formie wiele osob, i wiele osob przestalo uzywac z tego powodu Centrali przestawiajac sie zupelnie na anglojezyczne fora, ale  problem ciezko rozwiazac, nawet znajac jego nature, bo wlasciwi ludzie po prostu sie nie zglaszaja. Nie ma nowych opowiadan, newsow, battleraporty jezeli juz sa, pisane sa glownie po angielsku i wklejane na inne fora, a tu jest tylko link. Dyskusje o ile sie tocza sa albo trollowane do granic wytrzymalosci, wiec nie ma sensu sie tam wypowiadac (flame), albo moderowane tak nieudolnie, ze nie da sie nic pisac, brak zlotego srodka jaki mozna zaobserwowac na innych forach. Brak "pomyslu" na centrale, brak indywidualnego podejscia kogos, kto ma chec i mozliwosci, zeby to zrobic. Ale to tez chyba wynika z tego, ze starsi gracze sie wykruszaja, poswiecajac na zajmowanie sie gra coraz mniej czasu, i EVE po prostu robi sie nudna.

Ja staram sie nie udzielac na polskich forach, poniewaz poziom ortografii jest zenujacy. Inna sprawa jest taka - ze wiekszosc z Was gada i ... no tylko gada :).

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:56:14 »
Wybacz, jezeli zrobilem jakis blad ortograficzny, mysle ze bede je robil do konca rzycia
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:59:31 »
Wybacz, jezeli zrobilem jakis blad ortograficzny, mysle ze bede je robil do konca rzycia

Nie mialem ma mysli Ciebie, ale fakt jestes ksiazkowym przykladem lenia.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 07, 2010, 16:43:58 »
Ach, teraz już rozumiem.
Najlepiej byłoby zamknąć Centralę, bo wtedy może ktoś zacząłby wchodzić na Twoją stronę. Jasne, spoko. Chłopaki pożegnajcie się ładnie, jutro gaszę światło.

Nasza strona jest przeznaczona dla korpowiczow, przyjaciol korpa i ludzi ktorzy sa zainteresowani wstapieniem lub wspolpraca z korpem LFN.
Ty prowadzisz portal polskiej spolecznosci EVE, z zywym i obszernym forum, ktore tak naprawde generuje caly ruch tutaj.

Porownywanie strony korpowej do portalu spolecznosciowego imho jest nie trafione zeby nie napisac smieszne.
Zamknac centrale zeby ludzie dzieki temu wchodzili na "moja strone"? Ty naprawde masz kompleks jesli boisz sie jakiegos malego www jakiegos polskiego korpa.

Trupem o ktorym pisalem wczesniej jest strona WWW. To tam sie nic nie dzieje. Wlasciwie wiekszosc skipuje wprost na forum. To wszystko.

Cytuj
Stąd ta gorycz w Twoich postach?

Raczej wrazenie totalnego niezrozumienia miedzy nami.


Counting the days in the haze around me

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 07, 2010, 16:47:05 »
Trupem o ktorym pisalem wczesniej jest strona WWW. To tam sie nic nie dzieje. Wlasciwie wiekszosc skipuje wprost na forum. To wszystko.

Masz 100% rację tutaj. Jakieś pomysły?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

F-YU

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 07, 2010, 17:34:49 »
[admin]A teraz poproszę wersję zrozumiałą dla reszty ludzi
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2010, 01:05:32 wysłana przez Doom »

HammerSnake

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 07, 2010, 19:58:52 »
hym a dla mnie stronka to taki gps dzięki liście "Najnowsze Posty". W zasadzie zaraz po przeczytaniu topica/postu wracam do stronki i naciskam f5 :D .Ciężko by było jakby ten gadget przepadł  :'( .

Oprócz tego zawsze zerkam na eveonline.com | news from EVE + jedno spojrzenie okiem na fity

Całą resztę generalnie moje oczy pomijają. Przy okazji tego tematu zerknąłem pierwszy raz na całą stronę i nie powiem jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem informacje o kanałach ,coś z wykorzystaniem api itd.  - szok :D.

Generalnie jeżeli o mnie chodzi to bym wywalił wszystko prócz tego gadgetu najnowsze posty ,news from eve.
Jak dla mnie stronka spełnia moje oczekiwania ,bo co tu można dodać?

Jak jest jakiś ważny news do przekazania to zaraz ktoś założy nowy topic i bez problemu można go odnaleźć  w najnowszych postach.

Można by dodać możliwość wrzucania artykułów związanych z eve. Może by to ludzi zmobilizowało do pochwalenia się jakimiś odkryciami /spostrzeżeniami itd.

Sam bym dodał opowiadania jak ktoś już wcześniej wspomniał + może jakieś recenzje najnowszych książek sci-ficition / jakieś fragmenty opowiadań od wydawców itp.


+zmieniona lista korporacji .
Part 1 korpy szkoleniowe (polskie /międzynarodowe)
Part 2 Polskie korporacje.
–każdy korp ma dla siebie stronę do wypełnienia według jakiegoś tam szablonu.
+mapka eve miniaturka do kliknięcia jak to kiedyś było

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 07, 2010, 20:19:18 »
centrali nie trzeba rozbujac jak to ktos wspominal
to zyje i wcale sie az tak zle niema
dla mnie najwazniejsza jest funkcjonalnosc
jak Hammer wspomnial zbior mapek, moze sa jakies historyczne zeby popatrzec mogli ci co ich polityka interesuje jak sie sytuacja zmieniala latami/miesiacami
stronka szablon z wyciagiem info o polskich korporacjach ( moge pokombinowac jakby to mialo wygladac )
mozliwosc ignorowania newsow z niechcianych dzialow ( bo krew mnie zalewa jak wchodze na forum o eve online i widze w newsach kilka postow o innej grze )
i moze daloby sie wydluzyc te liste nowych tematow do moze ...15 ( bo niektore posty dosc szybko zdychaja a niedbaluch autor pisze je w jakims dziale sd0py i jak nie ma w najnowszych to juz znalesc ciezko )
 
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 07, 2010, 21:36:01 »
hym a dla mnie stronka to taki gps dzięki liście "Najnowsze Posty". W zasadzie zaraz po przeczytaniu topica/postu wracam do stronki i naciskam f5 :D .Ciężko by było jakby ten gadget przepadł  :'( .

To o czym piszesz jest możliwe po naciśnięciu jednego klawisza na górze po lewej stronie forum /// Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty ///


mozliwosc ignorowania newsow z niechcianych dzialow ( bo krew mnie zalewa jak wchodze na forum o eve online i widze w newsach kilka postow o innej grze )

Od Xarthias dowiedziałem się, że ta opcja jest prawie nie możliwa do zrealizowania (przy próbie zaimplementowania tego do forum sprawiała ponoć adminom wielkie problemy ... czy jakoś tak)
 

DrackUll

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 08, 2010, 09:24:20 »
mozliwosc ignorowania newsow z niechcianych dzialow ( bo krew mnie zalewa jak wchodze na forum o eve online i widze w newsach kilka postow o innej grze )


Col nikt Ci nie powiedzial?
juz niedlugo centrala zmienia nazwe na "WoT Centrala" :P

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 08, 2010, 10:15:37 »
mozliwosc ignorowania newsow z niechcianych dzialow ( bo krew mnie zalewa jak wchodze na forum o eve online i widze w newsach kilka postow o innej grze )

To niech Cie zaleje, to nie sa newsy tylko watki. To, ze community dyskutuje na inne tematy to akurat atut. Teraz pitolisz, ze nie interesuje - a ktoregos dnia znajdzie sie dla Ciebie smaczek. Ja po prostu ignoruje to co mnie nie interesuje v0v. Polecam takie podejscie.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 08, 2010, 11:01:02 »
Soul dobrze gada :)
Jak gadaja o kopaniu i tego typu sprawach, czy najlepszych fitach do PVE tengu to tez malo to ma wspolnego z tym co mnie interesuje ale sie nie jeze.
Natomiast co do samego WOT to slyszalem ze juz nie jeden CEO sie zagrzal jak we flocie zobaczyl polowe skladu bo reszta poszla sobie pyknac partyjke WOT - co zreszta mnie nie dziwi - wszystko co nowe ma swoj urok a tu tym bardziej bo sie nie traci wypimpowanego tanka. Nie mowie zeby zaraz w eve to wprowadzac - ale jest mila odmiana po prostu w stosunku do wylecenia swoim odkurzonym-odpicowanym shipem i zostania primary i chocbys nie wiem jaki byl silny i tak pekasz :) (wiem wiem ,zalezy czym z jakim wsparciem sie leci itp - generalnie rzecz ujmuje)

W kazdym razie - jak rzecz sie rozwinie na cos wiekszego niz chwilowa odskocznia od orki w eve to i forum sie wydzieli - zeby nie zalewac postami. Poki co i tak ludzie sa skonsolidowani w wiekszosci w eve, nawet w WOT graja calymi korpami jesli juz - stad tez zalatwilem TS niezalezny zeby ludzie mieli okazje polatac razem ze swoimi zacietymi wrogami i sie przekonac ze mozna wspolpracowac :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 08, 2010, 11:15:03 »
Mamy już sposób, aby WoT był widziany tylko dla zainteresowanych nim, trwa jego wdrażanie.
Przedwieczny.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 08, 2010, 11:22:49 »
Proszę państwa. WoT to nie pierwsza i nie ostatnia gra, o której jest głosno na centralce. Fala pryszła i odejdzie, a wy wrócicie do swoich starych sporów, kto ma wiekszy e-peen i dlaczego C0ven/Bufu :D.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

future

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 08, 2010, 14:16:15 »
O, widzę, że stara dyskusja powraca... To teraz tylko czekam na wątek o pisowni, dysortografii, dysleksji, i innych dziwnych wynalazkach  :P
Rozumiem, że każdy martwi się o ciśnienie Xarta i chcecie mu je podnieść od czasu do czasu?
Nie chce mi się się tego robić, ale napiszę - KAŻDY idiota potrafi krytykować, ale mało który potrafi zaproponować jakieś zmiany, więc błagam jeszcze raz - nie wylewajcie swoich żali z czterech liter, bo już to jest meczące. Zaproponujcie coś, wykażcie się.
Syntion, nie podoba ci się forma portalu? Badziewny dodatek do forum? To zrób coś fajnego i nam zaproponuj - czekamy. 

sc0rp

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 08, 2010, 14:18:09 »
O, widzę, że stara dyskusja powraca... To teraz tylko czekam na wątek o pisowni, dysortografii, dysleksji, i innych dziwnych wynalazkach  :P
Rozumiem, że każdy martwi się o ciśnienie Xarta i chcecie mu je podnieść od czasu do czasu?
Nie chce mi się się tego robić, ale napiszę - KAŻDY idiota potrafi krytykować, ale mało który potrafi zaproponować jakieś zmiany, więc błagam jeszcze raz - nie wylewajcie swoich żali z czterech liter, bo już to jest meczące. Zaproponujcie coś, wykażcie się.
Syntion, nie podoba ci się forma portalu? Badziewny dodatek do forum? To zrób coś fajnego i nam zaproponuj - czekamy.

this.

Stara prawda mowi ze lepsze jest wrogiem dobrego, a centrala jest imo dobra - fajnie by bylo zeby zrobic lokalne evenews24 ale nie sadze aby znalazly sie chetne osoby piszace bezstronnie - dla mnie forum jest ok tak dlugo jak dziala http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?action=unread

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 08, 2010, 14:20:12 »
dokładnie :)

Odnośnie samego skipowania - nie pamiętam żebym kiedykolwiek to zrobił.
Pierwsze na co patrzę to tak jak Colonel - lista ostatnich postów, nie pamiętam też żebym korzystał częściej niż kilka razy z opcji - pokaż ostatnie wiadomości na forum :)
To co robię to odświeżanie co jakiś czas głównej strony i sprawdzanie co kto nowego napisał - świetna opcja jak dla mnie - bo samych forów jako takich jakoś nie lubię :)

Blutbart

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 08, 2010, 18:51:51 »
O, widzę, że stara dyskusja powraca... To teraz tylko czekam na wątek o pisowni, dysortografii, dysleksji, i innych dziwnych wynalazkach  :P
Rozumiem, że każdy martwi się o ciśnienie Xarta i chcecie mu je podnieść od czasu do czasu?
Nie chce mi się się tego robić, ale napiszę - KAŻDY idiota potrafi krytykować, ale mało który potrafi zaproponować jakieś zmiany, więc błagam jeszcze raz - nie wylewajcie swoich żali z czterech liter, bo już to jest meczące. Zaproponujcie coś, wykażcie się.
Syntion, nie podoba ci się forma portalu? Badziewny dodatek do forum? To zrób coś fajnego i nam zaproponuj - czekamy. 

Ash, naprawdę chciałbys powrotu wątków  o pisowni? :D
A poważnie - popieram Xartha i Asha (Future) - nie mam nic konstruktywnego na temat Centrali do powiedzenia to nie mówię. Jak coś się znajdzie to powiem. To samo z tekstami różnorakimi. Nie mam żadnych nowych tekstów dotyczących EVE (bo nie grałem do wczoraj) to sie nie wychylam.