Autor Wątek: Pure Blind  (Przeczytany 20851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 31, 2010, 13:10:23 »
Dark, Atlas miał capsy i był zdolny do ataku i obrony. To pod niego wieszały się inne małe sojusze.
Ale potem zaczął sypać się od środka, ruscy zwęszyli krew i go hmmm zpecili  :P

Podejrzewam, że większość ludzi zakłada że Atlas się rozpadnie zaraz po ewakuacji swoich assetsów.

Nie zrozumcie mnie źle, dla mnie osobiście pet to nie jest określenie pejoratywne. Świat jest jaki jest, nikt nie rodzi się gigantem, gdzieś trzeba łapać doświadczenie. Jeśli ktoś chce pod skrzydłami duży - ok.

Mówicie, że postwiliście cap flote na gridzie , spoko. A mam pytanie - czy dowodził człowiek z TNT czy może jakiś pomocniczy FC z twardego jądra NC ?


Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 31, 2010, 13:14:13 »
Ja? Ty chyba masz jakis problem ze soba. Zapytałem się tylko dlaczego nie było was na bitwie na co dostałem odpowiedź, że mamy RL i spaliśmy. Bitwa zaczynała się o 21:30 więc taki wykręt ze poszliście spać raczej mało realny. Stąd moje stwierdzenie. Zamiast napisać wprost, że nie dotarło do nas info, albo że lubimy kerberzyć i nie walki nam po drodze albo cokolwiek innego, a nie ściemniać, że spac poszliście bo to, aż smiesznie brzmi. Mało ważna bitwa dlatego mieliście 650 ludzi w systemie?

Nie wiedziałem, że bitwa była o 21:30 zasugerowałem się czasem z kb które były wklejone w wątku. Tak czy owak ja  dowiedziałem się o niej w pełni koło 1 w nocy z dotlana.  Uważam ten wątek za za zamknięty.
Jakby była ważna to by CTA ogłoszono a niczego takiego nie było. No i nie wiem czy mieliśmy 650 ludzi w systemie wydaje mi się że koloryzujesz. Ktoś tu pisał że liczby były wyrównane. Nie mogę na ten temat zbytnio dyskutować bo tam nawet nie byłem.

PS:  co do moonów to liczą się tylko technetium , których macie chyba 7-8 o ile dobrze pamiętam(Own sam ma 6techn i jakieś inne  inne r64 ). Pozostałe moony jak thulium i neodymium to śmieci są   ;) /
Jeden technetium może zastąpić 4-5 powyższych.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 13:23:56 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Straszny

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 31, 2010, 13:16:28 »
Frankie - rozmawianie z CBC o CTA/fleetbatlach itd jest jak wyrzucanie kozie że nie sprawdza się jako koń wyścigowy. To specyficzna korporacja bez żadnych nakazów i tam leci tylko czasem (bardzo czasem) ktoś na pvp. Kłócenie sie z nimi o duże walki jest bez sensu.

Sotharr

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 31, 2010, 13:18:34 »
I tak najbardziej podobają mi sie plany WI. że połączą się z FCON i razem będą mieć własny teren który odbiorą w Cloud Ring nam... trzeba im życzyć dużo szczęścia, bo bez wsparcia całego NC to ja ziszczenia tego planu im nie wróże.

Nie WI. tylko ACME, czyli Looney Toons — pet, który znudził się właściwemu NC i dostał kopniaka, a teraz próbuje kuchennymi drzwiami wrócić na północ. ;D

Cytat: RifterDrifter
I wonder how Evoke, Cry Havoc, Dead Terrorists and NcDOT are expecting to survive, being stuck right between the military Juggernauts of :IT Alliance: and whatever the trash in Pure Blind is calling themselves.
:D:D

PS. Można wiedzieć, kiedy OWN pokaże swoją flotę superaków? Skoro zarabiają więcej od evoke/ncKROPKA, to ich flota musi być naprawdę pokaźna.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 31, 2010, 13:22:43 »
PS. Można wiedzieć, kiedy OWN pokaże swoją flotę superaków? Skoro zarabiają więcej od evoke/ncKROPKA, to ich flota musi być naprawdę pokaźna.

Szukaj jej na anomalkach w dekklein  ;D. Jak masz jakieś wątpliwości do ich zarobków to sprawdź dotlana i porównaj ilość moonow.
Own ma 6 technetium co daje jakieś 25bil/mieś w sumie z  r64 pewnie kolo 30bil/mieś zarabiają.
Powerblok evokow ma 7 technetium w w CL i jeden chyba w fade. Przy czym porównujemy tutaj cały powerblock kontra jeden alians(own).

Co robią z iskami nie wiem. MY tu tracimy generalnie duzo statków więc jest co reimbrushować  ;) albo może fundują memberom plexy , trudno mi powiedzieć.

BTW Frankie ty nie wiesz chyba co oznacza prawdziwe CTA  w NC?? Prawdziwe CTA to było jak NC przymierzało sie do rekonkwisty w PB zleciało się do jednego systemu ponad 1200 osób  i zadokowało na stacji, było polecenie żeby wydokować i.... NC samo sobie noda wywaliło bez redow i jakiejkolwiek walki  ;D . Lagi było czuć w promieniu kilkunastu j a przez ponad 2h nieszczęśnicy co tam byli próbowali wrócić do gry w eve :(
Podejrzewam, że jakby E9 było bardzo ważne to by wrzucili tam taką ilość ludzi że wskakując nie załadowalibyście grida.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 14:12:08 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Calix

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 31, 2010, 13:23:14 »
Ja? Ty chyba masz jakis problem ze soba. Zapytałem się tylko dlaczego nie było was na bitwie na co dostałem odpowiedź, że mamy RL i spaliśmy. Bitwa zaczynała się o 21:30 więc taki wykręt ze poszliście spać raczej mało realny. Stąd moje stwierdzenie. Zamiast napisać wprost, że nie dotarło do nas info, albo że lubimy kerberzyć i nie walki nam po drodze albo cokolwiek innego, a nie ściemniać, że spac poszliście bo to, aż smiesznie brzmi. Mało ważna bitwa dlatego mieliście 650 ludzi w systemie?
Skąd Ty bierzesz te liczby? Flota BC + insze małe statki miałą w szczytowym momencie 190 ludzi. Dodaj do tego drugą z BSami jakieś 120-130. Ja wiem że NC jest duże nawet bez petów ale nie musisz nas aż tak wyolbrzymiać, naprawdę  8)

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 31, 2010, 13:30:39 »
Skąd Ty bierzesz te liczby? Flota BC + insze małe statki miałą w szczytowym momencie 190 ludzi. Dodaj do tego drugą z BSami jakieś 120-130. Ja wiem że NC jest duże nawet bez petów ale nie musisz nas aż tak wyolbrzymiać, naprawdę  8)
O dokładnie stad http://kb.eve-doom.com/?a=kill_related&kll_id=7483381&scl_id=13. Patrząc ze straciliscie 121 bsów, a duuuuzo jeszcze ich przezyło to jednak sądzę, że to twoje liczby są mocno zaniżone (tak na oko wyglada, ze samych bsów było +170). Do tego spadło 310 małych statków (bc i mniejsze) więc i ta flota, która podałeś jest bardzo mocno zaniżona jakies 2x

Thi0ridazin

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:02:37 »
O dokładnie stad http://kb.eve-doom.com/?a=kill_related&kll_id=7483381&scl_id=13. Patrząc ze straciliscie 121 bsów, a duuuuzo jeszcze ich przezyło to jednak sądzę, że to twoje liczby są mocno zaniżone (tak na oko wyglada, ze samych bsów było +170). Do tego spadło 310 małych statków (bc i mniejsze) więc i ta flota, która podałeś jest bardzo mocno zaniżona jakies 2x
mozna dac od razu Frankie do tematu Bitwy (Owned) :)
ale ten Kronos...nie zdazylem zalokowac ;P
Cyfry o ktorych pisze franki byly bardziej prawdziwe niz kolega Calix,moze mieliscie kilka flot czy cus ale z tego jak uciekaliscie z 5 razy bylo widac warp-off jako jedna flota a nie kilka roznych :)

Calix

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:15:09 »
Co zaś się tyczy liczb:
http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=7483144
Trochę lepiej bo widać całą masę kolesi którzy wracali na pole w nowych stateczkach. I nie ma Ev0ke i CH zarówno w friendly i Enemy :P
THi0: Łoł stary byliśmy na pewno w dwóch bo dwie widziałem i wiem że się koordynowały.

Edyta: Piszesz pozatym o 600 osobach na gridzie w początkowej fazie. Potem ta liczba tylko spadała co zresztą było waszym wkładem w walce z lagiem  :P . Local w momencie szczytowym zadymy pokazywał 680. Daliście nam do wiwatu. Brawo GF zasłużone, ale to nie jest 20cm jak chcecie twierdzić
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 14:33:02 wysłana przez Calix »

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:31:37 »
Co zaś się tyczy liczb:
http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=7483144
Trochę lepiej bo widać całą masę kolesi którzy wracali na pole w nowych stateczkach. I nie ma Ev0ke i CH zarówno w friendly i Enemy :P
THi0: Łoł stary byliśmy na pewno w dwóch bo dwie widziałem i wiem że się koordynowały.
Calix porównaj liczby z evekill do tych z dooma. i zobaczysz ze na evekill brakuje jakis 100-200 killi więc nie możesz sie na to powoływać bo tam nie wklejono masy km. Z wszystkich kb jakie przeglądaliśmy wygląda, że ten dooma ma najbardziej realne liczby w zestrzeleniach/stratach a co za tym idzie najblizsze prawdzie ilości ludzi. Mowisz, że mieliście 130+190 co daje lacznie 320 osób, samych killi masz 500, a ile jeszcze przeżyło pilotów od was..to pokazuje, że jednak znacznie wiecej było waszych statków faktycznie niż podawałeś.

Ellaine

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:45:40 »
To wynika z tego że NC wystawia zwykle kilka słabo skoordynowanych flot. Z punktu widzenia szerego pilota flota ma około 200 ludków.

Calix

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:49:12 »
Poddaje się. Źle skoordynowane floty warpujące jako jedna. 600 osób z NC + 300 przeciwników i locał 650 z groszami. WTF?
Idę popracować zamiast klepać kolejne posty.
Any way GF... :-X

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 31, 2010, 15:16:03 »
Poddaje się. Źle skoordynowane floty warpujące jako jedna. 600 osób z NC + 300 przeciwników i locał 650 z groszami. WTF?
Idę popracować zamiast klepać kolejne posty.
Any way GF... :-X
Przeciwników miałes 230 w porywach local faktycznie 650 wiec was jednorazowo było okolo 420-430 osób. Ponieważ bitwa była długa obie strony ściągały posiłki. Jedni gineli inni dochodzili. Ilość osób we flocie sie nie zmieniała zbytnio, ale flota zmieniała członków. Ci co gineli odpadali, a na ich miejsce przychodzili kolejni. Stad masz straty przekraczające wielkość localu w maksymalnym momencie i łaczną ilość pilotów biorących udział w bitwie na poziomie 1000.

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 02, 2010, 08:37:08 »
Wczoraj w ROIR na wychodzącym z rfa Ihubie doszło do kolejnej epickiej bitwy http://kb.eve-doom.com/?a=kill_related&kll_id=7495918 Niestety nie miałem przyjemności być osobiście więc dla chętnych mogę służyć BR po angielski. Ładnie NC idzie najbardziej aktywni w naszym ally złapali w tym tygodniu na nich +320 killi jak tak dalej dobrze pójdzie to będą tygodniowe rekordy.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:42:17 »
omg powrot bloba, dane o lagach?

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:55:21 »
Wczoraj w ROIR na wychodzącym z rfa Ihubie doszło do kolejnej epickiej bitwy http://kb.eve-doom.com/?a=kill_related&kll_id=7495918 Niestety nie miałem przyjemności być osobiście więc dla chętnych mogę służyć BR po angielski. Ładnie NC idzie najbardziej aktywni w naszym ally złapali w tym tygodniu na nich +320 killi jak tak dalej dobrze pójdzie to będą tygodniowe rekordy.
Ta draki znowu uderzyły. NC rzuciło min flotę zelotów na nie i jak ktoś wcześniej sugerował chyba  winnym wątku  , kiepsko to się skończyło dla haców :). Ale NC chyba było uparte i wróciło kolejną flotą bo jednak ihub itcu ubite. Tak czy owak tez chętnie posłuchałbym BR kogoś kto tam był (pewnie z evoke powerbloku bo od nas to raczej nikt), tylko proszę niech zachowa minimum obektywizmu i daruje sobie aluzje o petach. Flejma nam nie potrzeba.
Sponsored By Technetium  ;D

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:58:45 »
Br za Elise Randolph

Battlereport- RORZ: Hot Drake on Drake Action

Déjà vu all over again. The system was RORZ, we got the call that NC was forming to shoot the DT ihub that was coming out. The COURAGEOUS FREEDOM FIGHTERS of DT, Ev0ke, and CH, formed once more in Drakes and Scimitars, with vigorous allies NC DOT opting to come in bombers. The REAL NC switched it up this time bringing three different fleets: A Drake/Shield Logi fleet led by the pets, an AB Armor HAC fleet led by REAL NC, and a small Bomber wing; nearly four-hundred in total. Our fleet was a svelte one-eighty. Our FC instructed us to get our game faces on and we fearlessly charged into battle.

Game on~ We dropped out at the ihub and began slugging it out. Well, sort of; module lag was, non-surprisingly, terribad. Our highly-trained Logistics pilots, who as legend has it train tirelessly for battles like this, managed to keep up with hostile deeps fairly well. On average we were losing one hero for every five infidels slain. Utilizing the famous Jumping Spider Technique, we were able to mitigate incoming damage fairly well while laying vital blow after blow to the NC Fleets.

After nearly two hours of constant fighting, with the NC fleet warping off and back on top of us several times, their resolve began to waiver. Their pilots were clearly paralyzed with fear and disbelief after our stunning display and began breaking rank. "Where is :fc name:? Did he leave us to die?", ":pilot name: is getting huge reps we should switch!", and "according to killboard we were 394 against 187 how the fuck could we loose[sic]?" could be heard amongst their fleet. Shortly thereafter the fleet warped to the safety of their POS, leaving us to salvage the battlefield.

The SBUs still posed a threat to the safety of the system, so we began calling for Supercarriers to nuke the threat. Unfortunately for us, spatial distortions forbade us from locking onto the cyno, so the SBUs would have to remain. With the enemy fleet and morale soundly defeated, we decided to head back home. BUT WAIT. Intel reports came in that an eighty-man BLADE gang was coming to join the fray. Joy, round two was on!

The BLADE gang jumped in to our small bait fleet and quickly were awestruck by a clearly awesome sight: Drakes. In reality, they probably were awestruck by black-screen. With the system still being very laggy, we were only manage to tackle about thirty of their gang, with eight of our righteous warriors falling in battle.

The fight was over, we were once again victorious. We mourned the loss of our fellow pilots who gave everything they could, but their sacrifices helped us achieve victory so they will live on in spirit. On the day tactics, experience, and logistics won handily over pure numbers.

Kills and losses are still coming in, but preliminary results show nearly 250 kills to 50 losses. I'm certain both numbers will go up slightly, but those numbers paint a very accurate picture. Being in a Logistics ship this time I can say for certain that people who broadcasted lived more often than not.

Related links:

http://thedeadterrorists.com/DTKB/?a=kill_related&kll_id=43919
http://killboard.ev0ke.de/?a=kill_related&kll_id=105090
http://img820.imageshack.us/f/drakeblob.jpg
_________________