Autor Wątek: Pure Blind  (Przeczytany 20845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellaine

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 27, 2010, 19:42:50 »
100 osob w systemie oznacza stacje a stacja oznacza ze 90% z nich jest AFK albo jedna reka klika planety, co oznacza jakies 10 osob gotowych do walki.

Z drugiej strony barykady mnie tez wkurza to jak flotki local defense zbieraja sie ospale i niemrawo bo trace okazje do mordowania. Pracujemy nad tym powolutku.

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 27, 2010, 19:46:11 »
Pracujemy nad tym powolutku.
Oby skutecznie ;D i wszyscy będą szczęśliwi  :P

Ellaine

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 27, 2010, 20:12:43 »
Spoko.
True NC jest gdzies dalej na polnocy. W okolicy PB sa w wiekszosci slabe bojowo sojuszyki jak nasz. Jako ze widzialem takich juz troche, wiem ze jakies 30% z nich z czasem stanie sie twardsze a 70% z czasem stanie sie zupelnie miekkimi bulami i dostanie kopa za brak partycypacji przy nastepnej wielkiej wojnie. Ten proces jednak trwa.

Nie wiem jak to jest ze ciagle widzisz bloby po 500+ bo kazdy taki blob to nasze CTA i nie mamy ich za czesto. No ale moze robi je ktos kogo nie znam, bez ruszania NC.

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 27, 2010, 21:00:55 »
Dla chętnych kilka ostatnich potyczek w formie wizualnej http://dl.eve-files.com/media/corp/Carbonfury/CHbyCF.mkv
Dobrze wam działa ten film?

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 27, 2010, 21:04:04 »
Dobrze wam działa ten film?
Co rozumiesz przez dobrze? No leci normalnie bez błedów

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 27, 2010, 21:14:58 »
Wywala mi błąd w 15sec a pózniej po jednej klatce na kilka sec leci

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 27, 2010, 21:33:32 »
Wina codeców. Ściągnij sobie najnowszego VLC i powinno być dobrze. Sam film działa dobrze (przynajmniej u mnie i u kilku znajomych)

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 28, 2010, 00:31:15 »
Ok, VLC pomogło, dzięki. Fajny film, dobre akcje macie ;)

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:07:00 »
Ok, VLC pomogło, dzięki. Fajny film, dobre akcje macie ;)
No to akcje z ostatniech 2-3 tygodni. Jak sie podobało to polecam ten http://dl.eve-files.com/media/corp/mummbi/pewpew.mkv

EDIT: W nocy było troche oczyszczania okolic PB i Syndicate z NC. Poleciała w wiekszości t1 flota shieldowa:
FWA: http://killboard.cryhavoc-eve.net/?a=kill_related&kll_id=96950
FD: http://killboard.cryhavoc-eve.net/?a=kill_related&kll_id=97081
6E: http://killboard.cryhavoc-eve.net/?a=kill_related&kll_id=97090
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 11:26:27 wysłana przez Frankie »

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 29, 2010, 10:49:03 »
Pytanie czy macie, aż tak słabych dowódców, czy pilotów...W każdym razie to do niczego nie prowadzi i rosyjska koalicja przyleci tu pewnego dnia to będzie to wyglądać jak z atlasem tylko 3x szybciej....
Spora część tej rosyjskiej koalicji była tutaj przez 2 lata i razem z krucjata boba nic nie zdziałała. A póki co to NC wjeżdża do dronkowa i cobalt edge ruskim
http://www.youtube.com/watch?v=RQN02oHg7Tg  ;D
Właśnie czekam aż stacja RA w P-E wyjdzie z reinforce , ciekawe czy ruscy się pojawia ,czy oddadzą ja walkowerem. Póki co to tylko parę scoutow RA i WN widać. Nuuudyyyy....
PS lokal 620 i rośnie . Jak dojdzie do bitki to ciekawy czy node wytrzyma  :-[.
PS2: Właśnie robimy plexa w kilkaset osób lol
PS3: lokal 720 w większości blue.

http://www.ragealliance.com/Prop1.jpg a propos wojny ze złymi ruskimi  ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 12:00:41 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 29, 2010, 11:31:15 »
Wczoraj liczyliśmy na walke z wami przed potyczkami z IT (taka rozgrzewka miała być). Wychodziły z rfa hiendy no ale NC sie nie pojawiło troszke nas rozczarowując.

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 29, 2010, 12:03:49 »
A póki co to NC wjeżdża do dronkowa i cobalt edge ruskim
To jest temat o walkach w pure blind

Thi0ridazin

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 29, 2010, 12:39:37 »
... ale NC sie nie pojawiło troszke nas rozczarowując.
miales na mysli NC. a nie NC bo to roznica...
NC. w tym czasie http://kb.eve-doom.com/?a=kill_related&kll_id=7468230

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 29, 2010, 12:45:59 »
Miałem na myśli normalne NC bo wprowadzili w RFa hiendy Evoke i nie dobili ich

Ellaine

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 29, 2010, 13:54:41 »
Mamy jakies CTA w Geminate mniej wiecej teraz ale to US TZ wiec nie wiem o co chodzi.

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 31, 2010, 02:14:04 »
Odbyłam się potężna bitwa w E9KD-N. Szersza relacja rano. W każdym razie blob NC został powstrzymany, a IT będąc 1j od E9KD-N postanowiło się wycofać i nie stanęło na polu bitwy. Niezwyciężona flota draków po raz kolejny górą.
Nasza główna flota miała około 240 osób do tego dochodziła flota SC której zadaniem było zniszczyć SBU (ta flota nie brała udziału w walce. Z kb Doom. wynika ze flota NC miała około 650 osób, czyli NC miało przewage jakies 2.5:1. Na razie spływają km, jak do tej pory zanotowano 385killi i 126 lostów i eff 83% na korzyść CH/evoke/DT/NC. Do rana powinny spłynąc wszystkie km i bedzie pełniejszy obraz bitwy.
http://kb.eve-doom.com/?a=kill_related&kll_id=7483381&scl_id=13

Edit: 419 do 132 eff nadal 83%
Edit2: Dane z rana pokazują floty CH\Ev0ke\DT\NC.-419 vs NC -729, kille 498 do 151 eff 84%
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 11:25:07 wysłana przez Frankie »

Thi0ridazin

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 31, 2010, 02:24:09 »
http://www.eveonline.com/news.asp?a=single&nid=4083&tid=7&aid=105650&utm_source=facebook&utm_medium=update&utm_content=icnews&utm_campaign=eveonline

a to z dziś w nocy :
( TEST alliance rzucil w systemie DT 3 blokadki ) i przyleciało IT , kiedy dropnelo jako third party NC+pets IT ucieklo ciezka flota bs+support a CH+DT+ev0ke+NC. walczyla z NC+pets...(IT gromadzilo w tym samym czasieok 120 zealotow + 30 guardianow ok 20 j od miejsca bitki i zaczelo sie zblizac do nas ) a walka trwala....i trwala...az nagle NC odwarpowalo na inna brame i czekalo az my spadniemy na nich,gdzie IT flota  HAC+logis juz czekala po drugiej stronie  od naszego gate'a (t;uklismy blokady)- przeskoczyl tylko jakis lolki cloaker pozniej helios i na tym IT sie skonczylo...polecieli spowrotem skad przylecieli (ok 30 jumps - mega lol ) .... nagle komenda warp na gate gdzie stali NC i jump ....NC przeskoczylo i cofnelo wiec my za nimi (lag niemilosierny) okolo  550 NC+pets vs CH+DT+ev0ke+NC. (ok 350 ) i walka zaczela sie na dobre...|
Wynik od strony C H : http://killboard.cryhavoc-eve.net/?a=kill_related&kll_id=97511
Wynik od strony NC. : http://kb.eve-doom.com/?a=kill_related&kll_id=7483587
oraz od strony ev0ke : http://killboard.ev0ke.de/?a=kill_related&kll_id=104663
i ogół : http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=7483144

Dokladny battle report :
http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?p=1351356#1351356

Na poczatku lag byl masakryczny 600 osob z locala na gridzie...pozniej okolo 450 na gridzie to dzialal gun repeat off,pozniej znow masakra lag i pozniej juz bylo tylko dobrze ;)
dodać pragne ze caps+supercaps byly uzyte do wykonczenia 3 blokad :)
Pole bitwy nasze wraz z lootem itd...
ufff 3:20 nad ranem pora spać...
ogolnie GF...


« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 03:38:51 wysłana przez Thi0ridazin »

Calix

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 31, 2010, 10:04:20 »
Działo się 8)
E9KD-N było jak na razie najciekawszą bitwą w moim krótkim pobycie w EVE. NC posiadało dwie floty w sumie jakieś 300-350 więc bitwa była wyrówna jeśli chodzi o liczby. Wygrała organizacja i taktyka, która w pewnym momencie śmiałym ruchem wyrwała szansę na zwycięstwo wszechobecnemu lagowi.
Gratzy dla naszych oponentów z Ev0ke, DT, i Havoc. Było zacnie. Pokazaliście że NC musi popracować nad organizacją swoich flot (moooaarr Logi!!!)

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 31, 2010, 11:42:11 »
okolo  550 NC+pets

A możesz mi wyjaśnić kim byli ci zagadkowi pets , ewentualnie co zaliczasz do NC :)?
Ja jak już pisałem nie wiem nic o petach(rentiersach) płacących za sova przynajmniej w mojej okolicy, tym bardziej jestem ciekaw twojej opinii.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 11:51:22 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:02:37 »
No daleko nie musisz szukac np. WI. wynajmuje powierzchnie (za Scrapheap CHall.) Swoja drogą to CBC nie widziałem na bitwie. Ciężko było swoje raty zostawić?

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:14:39 »
No daleko nie musisz szukac np. WI. wynajmuje powierzchnie (za Scrapheap CHall.) Swoja drogą to CBC nie widziałem na bitwie. Ciężko było swoje raty zostawić?
Chodziło mi o listę aliansów na podstawie powyższej bitewki żebym wiedział którzy z nich to sa ci pets a którzy nie  ;D
A co do naszej nieobecności to nawet nie wiedzieliśmy, że coś się dzieje , ja dowiedziałem się z dotlana po fakcie  :(. A nawet jakbyśmy wiedzieli to jak sam widzisz pora była taka, że raczej mało kto by się od nas  pojawił.  Nie wiem jak u was ale u nas obowiązuje zasada(poniekąd słuszna) RL >> EL
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 12:26:05 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Sotharr

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:17:12 »
http://standings.morsus-mihi.org/
"Guest" to taki eufemizm dla "peta".

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:19:18 »
http://standings.morsus-mihi.org/
"Guest" to taki eufemizm dla "peta".
Raczej nie bardzo. Ale to wymaga najpierw zdefiniowania definicji peta:. Dla mnie pet to ktoś kto płaci za sova , będąc krową dojną dla innych większych aliansów, które w zamian za to mają takiego peta w hmm... poważaniu.

A z tej listy np: OWN to zarabia tyle na moonach ile prawie cały CH,ewoks,evoke,NC. blok i oczywiście teren jest ICH nic nie płacą podobnie jak większość innych aliansów. Chciałbyś być takim petem   ;D. Przy czym zaznaczam ze ja znam tylko swoją okolice czyli DEK,PB,TRIBUTE. Może gdzieś dalej płacą ale raczej nie jest to częste zjawisko w NC.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 12:29:45 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Calix

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:21:25 »
 
No daleko nie musisz szukac np. WI. wynajmuje powierzchnie (za Scrapheap CHall.) Swoja drogą to CBC nie widziałem na bitwie. Ciężko było swoje raty zostawić?
Jak rozumiem Pet oznacza sojusz/korporację która płaci za teren?

Goomich

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:24:11 »
Nie, pet oznacza taką korporację lub sojusz, którą chcesz tym wyrażeniem obrazić.

sc0rp

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:30:31 »
Jak rozumiem Pet oznacza sojusz/korporację która płaci za teren?

Tak, tylko to wyrazenie tak jak napisal mona jest dosc obrazliwe.

http://standings.morsus-mihi.org/
"Guest" to taki eufemizm dla "peta".

Takie rzeczy to chyba w IT tylko ;) wiec nie rozciagaj srodowiska w ktorym zyjesz na cale eve. Bycie rentiersem (Czy jak ty mowisz petem) ma swoje niepodwazalne zalety - takie jak calkowita wolnosc, zadnych cta, zadnego zmuszania do pew pew, tylko planety,moony,paski,anomalki,plexy a pew pew jesli ma sie ochote.


Swoja drogą to CBC nie widziałem na bitwie.

CBC w nocy spi, wiesz niektorzy maja RL ;)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:30:51 »
Pet to niezwykle szerokie pojęcie które w zależności od definicji i stosunku względem aliansu określanego może być bardzo elastyczne  :D

Ogólnie tak - pet to ktoś kto płaci.
Tyle, że zazwyczaj alianse które się opłacają w iskach określa się mianem rentierów. Sprawa wtedy jest jasna, bo płacą ISK i mają z głowy obowiązki.

Trudniej jest nazwać sojusze które nie płacą ISK bezpośrednio, co nie znaczy że nie są zobowiązane do innych form płatności np. wysyłania kontyngentu pilotów na duże CTA.

I tu granica jest bardzo niewyraźna pomiędzy tymi którzy są petami a głównymi członkami powerbloku.
Dość sensownym rozgraniczeniem jest czy dany sojusz jest w stanie obronić/zaatakować jakis system. Sprowadzając to do wymiernych rzeczy - czy ma cap flote i jaja żeby postawić ją na gridzie.

Większość sojuszy NC nie ma cap floty którą jest skłonna zaryzykować więc IMHO spokojnie można określić ich mianem petów.
Urosną w siłe i wyjdą z cienia dużych braci to wtedy może ludzie przestaną nazywać  ich domowymi zwierzaczkami które same bez pomocy zginą w naszym okrutnym Nowym Edenie  :D

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:33:30 »
Raczej nie bardzo. Ale to wymaga najpierw zdefiniowania definicji peta:. Dla mnie pet to ktoś kto płaci za sova , będąc krową dojną dla innych większych aliansów, które w zamian za to mają takiego peta w hmm... poważaniu.

A z tej listy np: OWN to zarabia tyle na moonach ile prawie cały CH,ewoks,evoke,NC. blok i oczywiście teren jest ICH nic nie płacą podobnie jak większość innych aliansów. Chciałbyś być takim petem   ;D. Przy czym zaznaczam ze ja znam tylko swoją okolice czyli DEK,PB,TRIBUTE. Może gdzieś dalej płacą ale raczej nie jest to częste zjawisko w NC.
No tak sie składa że my sie moonami nie zajmujemy to cieżko porównywać kerberów od moon miningu z walczącymi alliancami. A druga sprawa to chyba nie masz zielonego pojęcia ile my mamy moonów wejdz sobie w swoj własny pos tracker i porównaj ilości :)

.
CBC w nocy spi, wiesz niektorzy maja RL ;)
Bitwa rozpoczynała sie o 21:30 pl time....ze spaniem to dobry argument...mówisz po dobranocce neostrada off i do łóżka?

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:36:04 »
Cytat: mynnna
Uh, if you sit around leeching off your benefactor's space (and pay for the privilege), you are a pet. If you are capable of deploying alongside your benefactor, such as in the case of some GBC members, you are an ally.

On the other hand, if you both deploy alongside your benefactor and pay to use their space, then I guess you're an allied pet? Laughing

sc0rp

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:36:36 »

I tu granica jest bardzo niewyraźna pomiędzy tymi którzy są petami a głównymi członkami powerbloku.
Dość sensownym rozgraniczeniem jest czy dany sojusz jest w stanie obronić/zaatakować jakis system. Sprowadzając to do wymiernych rzeczy - czy ma cap flote i jaja żeby postawić ją na gridzie.

Większość sojuszy NC nie ma cap floty którą jest skłonna zaryzykować więc IMHO spokojnie można określić ich mianem petów.
Urosną w siłe i wyjdą z cienia dużych braci to wtedy może ludzie przestaną nazywać  ich domowymi zwierzaczkami które same bez pomocy zginą w naszym okrutnym Nowym Edenie  :D

To Twoim zdaniem czyim petem byl Atlas* byl, bo zdaje sie ze nie byl sie w stanie sam obronic i nie wystawil cap floty?


* - nie mam zamiaru obrazic czlonkow Atlasu, bo nei uwazam aby byl petem poprostu wywod Yogosa jest na podstawie ostatnich wydarzen calkowicie bez sensu.


Bitwa rozpoczynała sie o 21:30 pl time....ze spaniem to dobry argument...mówisz po dobranocce neostrada off i do łóżka?

ups sorka patrzac po twoim poscie skonczyla sie ok. 2giej - moj blad. To nei wiem czemu nas nie bylo, wiec pewnie masz racje paski i anomalki wygraly z blob festem :)

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:39:02 »
I tu granica jest bardzo niewyraźna pomiędzy tymi którzy są petami a głównymi członkami powerbloku.
Dość sensownym rozgraniczeniem jest czy dany sojusz jest w stanie obronić/zaatakować jakis system. Sprowadzając to do wymiernych rzeczy - czy ma cap flote i jaja żeby postawić ją na gridzie.
Większość sojuszy NC nie ma cap floty którą jest skłonna zaryzykować więc IMHO spokojnie można określić ich mianem petów.
E tam masz chyba błędne pojęcie o sojuszach wchodzących w skład NC. Jest więc przeciwnie większość sojuszy ma cap flotę(nawet tych małych). TNT np kilka mies temu wystawiło częśc floty w postaci kilkunastu capsów i miało jaja żeby je postawić samodzielnie bez supportu innych aliansów na gridzie. Dokładnie w tym samym miejscu gdzie było wczorajsza bitwa. Tak więc mieliśmy jaja ale wskoczyło evoke i nam je urwało a cap flota się zepsuła ;D .Spoko teraz mamy nową większą.
Imho myślę podobnie jak napisał Dark Flonoe, że określenia z południa w ogóle nie bardzo do NC pasują. NC jest bardzo mocno  zintegrowane i jakby mechanika pozwalała to zrobić w miarę bezbolesny sposób to pewnie siedzielibyśmy wszyscy w jakimś wielgachnym kilkudziesięciotysięcznym super aliansie  ;).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 13:07:59 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:42:28 »
Yogi ma racje. Dlatego "Guest" to eufemizm słowa pet. Wystarczy zobaczyć jak sobie radzą "Guests" w momencie gdy "True NC" nie ma w pobliżu - patrzmyh na sytuacje w PB i w Geminate. Jeżeli True NC nie wrzuci capsli i nie pokieruje akcją - fail.

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:47:22 »
@Siewca Titum akcja w E9 dowodziło MM więc true NC, choc pewnie jakość pilotów niższa niż w Geminate.

I tak najbardziej podobają mi sie plany WI. że połączą się z FCON i razem będą mieć własny teren który odbiorą w Cloud Ring nam... trzeba im życzyć dużo szczęścia, bo bez wsparcia całego NC to ja ziszczenia tego planu im nie wróże.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:50:44 »
Yogi ma racje. Dlatego "Guest" to eufemizm słowa pet. Wystarczy zobaczyć jak sobie radzą "Guests" w momencie gdy "True NC" nie ma w pobliżu - patrzmyh na sytuacje w PB i w Geminate. Jeżeli True NC nie wrzuci capsli i nie pokieruje akcją - fail.
Akcja obrony D2 nie dowodziło "true nc " , pierwszy przykład z brzegu.

Wracając do definicji peta to poza tym,  że jest to ktoś kto się opłaca to imho definicją Mony bardzo pasuje do tego wątku"pet oznacza taką korporację lub sojusz, którą chcesz tym wyrażeniem obrazić".

Bitwa rozpoczynała sie o 21:30 pl time....ze spaniem to dobry argument...mówisz po dobranocce neostrada off i do łóżka?
Zachowujesz się trochę jak Kaczyński, tworzysz aluzje obrażające innych a niedługo pewnie zaczniesz zadać przeprosin  ;)
Po pierwsze nie mam nawet neostrady po drugie odpisałem już, że mało kto wiedział o tej bitwie , widocznie nie było to zbyt ważne dla NC o czym świadczą chociażby liczby jakie tam zgromadzono.
Po trzecie raty są fajne ale już nimi rzygamy, więc gdyby informacja dotarła na czas to polecielibyśmy tam chociażby z nudów.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 13:05:11 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Frankie

  • Gość
Odp: Pure Blind
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 31, 2010, 13:07:44 »
Zachowujesz się trochę jak Kaczyński, tworzysz aluzje obrażające innych a niedługo pewnie zaczniesz zadać przeprosin  ;)
Po pierwsze nie mam nawet neostrady po drugie odpisałem już, że mało kto wiedział o tej bitwie , widocznie nie było to zbyt ważne dla NC o czym świadczą chociażby liczby jakie tam zgromadzono.
Ja? Ty chyba masz jakis problem ze soba. Zapytałem się tylko dlaczego nie było was na bitwie na co dostałem odpowiedź, że mamy RL i spaliśmy. Bitwa zaczynała się o 21:30 więc taki wykręt ze poszliście spać raczej mało realny. Stąd moje stwierdzenie. Zamiast napisać wprost, że nie dotarło do nas info, albo że lubimy kerberzyć i nie walki nam po drodze albo cokolwiek innego, a nie ściemniać, że spac poszliście bo to, aż smiesznie brzmi. Mało ważna bitwa dlatego mieliście 650 ludzi w systemie?