Śmietnisko > Archiwum

[IX.KU] IX Kohorta Universe - Korporacja dojrzałych graczy

<< < (2/7) > >>

Zawisza:
Nikt nie napisał, że odpuściliśmy przygodę z UA, od czego są alty ;). Fakt, że nie wszyscy się tam wybrali, a niektórzy dopiero zamierzają. Ale posiadamy graczy którzy grają w EvE od 4-5 lat i to oni zachęcili nas do utworzenia tutaj korporacji. Więc jest kilka osób którzy mogą nowym doradzić i pomóc odszukać się w tym świecie.

gregor40:
Mogę wskazać na drobną nieścisłość?


--- Cytuj ---
[...] którzy rozumieją, że oprócz przyjemności jaką niesie wspólne granie, każdy z nas ma obowiązki w realnym świecie [...]

--- Koniec cytatu ---


--- Cytuj ---ale potrafią systematycznie poświęcić grze kilka godzin dziennie

--- Koniec cytatu ---

Jak dla mnie - mam znacznie więcej niż 20 lat, normalną pracę i normalną (własną, co w dla kogoś kto jest między AION a LOTR może być lekkim szokiem) rodzinę - granie "kilka godzin dziennie" w EvE to jest właśnie no life...
Jesteście nowi w świecie EvE. Znakomita większość graczy ma ponad 20 lat. Jeśli chcecie zrobić w EvE to, czym jesteście w innym MMORPG to zróbcie gildię 40+.  Do czego zmierzam - to, co jest niezwykłe w świecie innych MMOtu jest po protu przeciętne.

Resztę założe rekrutacyjnych macie bardzo fajną(*). Good luck, fly safe. Obyśmy się spotkali po tej samej stronie railguna.

Pozdrawiam

GregorPL
(*) Może poza wymaganiem co do nicków ;)

Zawisza:
Faktycznie jest nie ścisłość, może dlatego, że do polonisty to mi daleko.
 Nie chodziło mi o granie kilka godzin co dzień, raczej chodzi tu oto, że nie szukamy ludzi którzy logują się 3-4 razy w miesiącu na 30 minut. Tylko takich którzy systematycznie grają po te kilka godzin na tyle aby było można coś wspólnie zorganizować.

 Skoro do tej pory IX była oazą dla osób którzy mieli dość młokosów którzy uwarzyli, że im więcej przeklinają na vencie tym są bardziej dorośli, czy nie zauważają ludzi grających z nimi tylko liczy się dla nich progres, to może w końcu EvE stanie się taką oazą dla nas. 

Dzięki za pozdrowienie,

Villq:
Skomentuję to krótko - jeszcze nie wiecie co to jest eve ;P. No i niestety muszę was zawieźć bo zdecydowana większość graczy w eve ma ponad 20 lat ;P. Znam tylko jedną, może 2 osoby mające mniej lat, grające w eve.  Podsumowując - żadna z was elita.


--- Cytuj ---Niektórzy zarzucają nam elitarność, ze względu na duże wymagania rekrutacyjne
--- Koniec cytatu ---

Macie małe wymagania rekrutacyjne, w zasadzie nie macie żadnych ;D

Jak przeczytałem wasz wątek rekrutacyjny to sory ale po prostu trochę śmiać mi się zachciało. Życzę wam powodzenia ale eve jest grą w której jeżeli chce się coś osiągnąć trzeba poświęcić cały wolny czas - trzeba nolifić ;P.


--- Cytuj ---Mamy już dostęp do POSa w highsec, w najbliższej przyszłości zamierzamy zasiedlić jeden z Wormholi, aby dzięki temu zdobyć fundusze na swobodne rozpoczęcie zabawy PvP
--- Koniec cytatu ---

Z jednego POSA w high secu nie wyżywi się jedna osoba. Jeżeli chcecie zacząć zabawę w pvp zacznijcie ją od razu a nie - "przez najbliższe pół roku kerbirzymy ale za to potem to będzie bogactwo i będzie jatka" - takie założenie jest z góry skazane na niepowodzenie.

Niby wszystkie założenia fajne ale szczerze mówiąc nie macie zielonego pojęcia o eve dlatego najpierw polecam zapisać się do jakiegoś dobrego starego corpa i podpatrzeć na czym to wszystko polega, jak jest finansowany corp etc. ;)

Wymaganie co do nicków jest głupie ;P

Doom:
To wychodzi na to że dziwny jestem, ale właśnie szacun dla chłopaków za wymóg z nikami.
Rady od mnie:
- powiedzcie waszym rekrutom że poli trolish jest do trolowania nie pytania o rzeczy których nie wiedzą
- od pytań z tego zakresu jest centrala noobs
- nie słuchajcie peta NC w temacie waszej działalności, generalnie nikogo nie słuchajcie tylko grajcie jak lubicie, wbrew temu co mówią ci statsiarze z 00 to jest możliwe

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej