Śmietnisko > Archiwum

[IX.KU] IX Kohorta Universe - Korporacja dojrzałych graczy

<< < (3/7) > >>

Nitefish:
Kurcze ale nie sposób się nie zgodzić, że z POS w hi i nawet 25% podatku to nie będziecie mieli na waciki. Nie ma co się oszukiwać, jeśli chcecie zarobić szybko kasę i nie jesteście mistrzami handlu to znacznie łatwiej wynająć kawałek terenu w null, dorobić się isków, zobaczyć jak to wygląda i wtedy pomyśleć co dalej.

Do życia w hi centralnie nie jest potrzebna w 99% niczyja pomoc, chyba że nie masz szkoleń w jakimś korpie typu UA albo myślisz o robieniu wspólnie misji lvl4. Akurat nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Btw - moim zdaniem zaoferowanie ludziom 25% podatku i "przygody" w hisecu jest delikatnie mówiąc mało pociągające.

Venzon 2003:

--- Cytat: Nitefish w Sierpień 02, 2010, 14:33:46 ---Btw - moim zdaniem zaoferowanie ludziom 25% podatku i "przygody" w hisecu jest delikatnie mówiąc mało pociągające.

--- Koniec cytatu ---

przygoda w hi to chyba gdy wydokujesz z jita 4-4 z soczystym cargo :D

Zawisza:
Jesteśmy korporacją która dopiero powstała mamy spory rozrzut w osobach, są tacy co maja 4-5 letni staż w grze jak i takich którzy jeszcze skilluja by móc latać efektywnie bc. Dopiero mamy plany co do tego jak będzie funkcjonować korporacja i zamierzamy je sukcesywnie wdrażać,  na pewno celem finalnym nie jest POS w hi, jest to tylko narzędzie które ułatwia paru osobą życie, na obecną sytuację, lepiej ,że jest niż jak go miałoby nie być. 


Dziękuję, za tak liczny odzew, rady i ciepłe przywitanie już od razu widać, że w EvE grają ludzie bardziej dojrzali i na poziomie w porównaniu do innych mmo gdzie jest masa trolujacych dzieci.
Widzę, że pomimo ściany tekstu są osoby które to przeczytały i mają chęci do prowadzenia dyskusji. Już się obawiałem, że mój post będzie na tyle nudny i niczym nie wyróżniający się z pośród innych ogłoszeń, że nikomu nie będzie chciało się tutaj pisać, a ja biedny będę musiał go bumpować, żeby ludzie nie zapomnieli o tym temacie. 

Gregorius:
E, luzik ;)) Na flejm przyjdzie jeszcze czas :))

Tak czy inaczej - pociągniem temacik - w empire naprawdę ciężko się zgrać. Misje każdy będzie dłubać indywidualnie; kopanie - jedynie w jakiś mało uczęszczanych systemach [choć może po 2-3 razach wkurzyć] -> większość i tak kopie afk w robocie (czyt. solo). Przyjemność mogą przynieść np. wardeci i odwiedziny w low-sec ;)

Tak, czy siak - fajnie byłoby, jakbyście wpadli do UA i zobaczyli, co można w Hi robić i z jakim skutkiem. Zdecydowanie pomoże wam to z wyborem drogi ;)

Trzymam kciuki, choć mnie trochę zblokowały restrykcje nickowe i bardzo wysokiej kultury osobistej (EvE jest takim typem gry, gdzie przy dużym lossie wyrwie się nie jedna 'kobieta lekkich obyczajów' :D) - ale do tego pewnie też dojdziecie ;))
 ;D

Doom:

--- Cytuj ---Tak czy inaczej - pociągniem temacik - w empire naprawdę ciężko się zgrać. Misje każdy będzie dłubać indywidualnie; kopanie - jedynie w jakiś mało uczęszczanych systemach [choć może po 2-3 razach wkurzyć] -> większość i tak kopie afk w robocie (czyt. solo). Przyjemność mogą przynieść np. wardeci i odwiedziny w low-sec
--- Koniec cytatu ---
Przy takich założeniach faktycznie zdycha sie z nudów, ale jak zmienisz system na ruchliwy i ryć będziesz lód dla głodomora kilku osobowym gangiem masz szanse na dodatkową rozrywkę integracyjną ze społecznością eve >:D

--- Cytuj ---Trzymam kciuki, choć mnie trochę zblokowały restrykcje nickowe i bardzo wysokiej kultury osobistej (EvE jest takim typem gry, gdzie przy dużym lossie wyrwie się nie jedna 'kobieta lekkich obyczajów' :D) - ale do tego pewnie też dojdziecie ;))
--- Koniec cytatu ---
/ me znacząco patrzy na papuga, po czym dopisuje jeszcze jeden plus do oceny założeń korpa

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej