Autor Wątek: [Flame] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 66500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 23, 2010, 11:03:20 »
nom fakt, troszkę to tak zabrzmiało :p musicie mi wybaczyć czasem mój ton wypowiedzi, każdy ciągnie na swoje prawda ?  8)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 23, 2010, 13:20:53 »
Ale trzeba to umieć robić, a nie trzymać poziom trzylatka, który wrzeszczy do kolegi w piaskownicy "twój tatuś jest gupi".

Czy jest to wystarczająco przystępna - trudne słowo - metafora, żebyś dał radę ją zrozumieć? Spokojnie, nie śpiesz się, masz tyle czasu na zastanowienie ile Ci tylko potrzeba, telefon do przyjaciela jest także dozwolony.

O widze kolejny domorosly psycholog :)

Sammani

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:37:31 »
Jaki spawn bufiakow burn it, burn it, purge with fire.
Deaell Port odszedl z PBNu, Soul nie gra, a ja planuje konczyc gre/miec dluzsza przerwe, wiec uznajcie moja opinie jako niezalezna: przepychanki slowne lepiej wygladaja jak to nie jest caly korp spinajacy sie przez jednego goscia ;) np. roninek by sobie z deaelem najpewniej sam poradzil, ale scary z venzonem jak zwykle spaprali.  8)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 24, 2010, 11:08:13 »
Jaki spawn bufiakow burn it, burn it, purge with fire.
Deaell Port odszedl z PBNu, Soul nie gra, a ja planuje konczyc gre/miec dluzsza przerwe, wiec uznajcie moja opinie jako niezalezna: przepychanki slowne lepiej wygladaja jak to nie jest caly korp spinajacy sie przez jednego goscia ;) np. roninek by sobie z deaelem najpewniej sam poradzil, ale scary z venzonem jak zwykle spaprali.  8)

akurat to ja wywolalem deaella do tablicy wiec mi sie nalezy fatality na nim :D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 24, 2010, 11:56:17 »
wczoraj tez stracili kolejnego nyxa

Możesz coś oś więcej napisać ? Jak to się stało ? Bo z tego co słyszałem to był na wewnętrznym terenie Atlasa. ;-)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 24, 2010, 12:29:49 »
Dwie litery: PL

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 24, 2010, 13:56:32 »
Z tego co słyszałem, to siedzaił kilka godzin w POSie, przyleciało PL, wybumpowało i bum.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 24, 2010, 15:40:25 »
Możesz coś oś więcej napisać ? Jak to się stało ? Bo z tego co słyszałem to był na wewnętrznym terenie Atlasa. ;-)

shield > armor > struktura > puffff
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 24, 2010, 15:47:22 »
Z tego co słyszałem, to siedzaił kilka godzin w POSie, przyleciało PL, wybumpowało i bum.
Lool.... pufnelo go około 25 bsow i trochę supportu, szczeka mi opadła, Łos nawet pewnie hardow nie włączył i wrócił do kompa oglądać stację....

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 25, 2010, 08:15:25 »
Lool.... pufnelo go około 25 bsow i trochę supportu, szczeka mi opadła, Łos nawet pewnie hardow nie włączył i wrócił do kompa oglądać stację....


nawet widzialem jak te bsy przelatywaly obok mnie - a po jakis 10-15 min wracaly ta sama droga- a po chwili info ze spadl nyx- ;]

Coen

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 27, 2010, 15:50:35 »
znaczy chcesz powiedziec ze ruskie daly wam propozycje wspolpracy?

Nie ma problemu zeby zostac na zajmowanym terenie i placic za wynajem ruskim.
Ruski odpowiednik Green Ally nazywa sie The Blood Dragon Alliance.

Ronin

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:11:57 »
Post bedzie troche chaotyczny ale co tam :P.

Greg kerbirze :) z rentersami i atlasem to chyba venzon z kombatem Ci wszystko wyjasnili, nawet ktos fajna piramidke zaposotwal i sie w 100% z nia zgadzam, rentersi to SA dojne krowy i to naprawde dojne zreszta sam wiesz ile wy jako malutki corp musieliscie placic za system miesienicze a teraz pomnoz to sobie razy 200 systemow mniej wiecej no moze 150 :P. A poza placeniem naprawde malo co interesuje alliance nadrzedny co robicie i co sie wam dzieje gdyz na miejsce kazdego rentersa jest 10 innych.

Ktostam z aaac, heh ciekawe rzeczy mowisz chociaz jak to pisza czesto proof or gtfo! Mi sie nawet nie chce liczyc ile osob od was mamy/bedziemy miec chociaz wiekszosc do skonczone kerbiry ktorzy dlugo nie siedza w bufu no ale jaki corp tacy ludzie. Jak slusznie zauwazyles aaa tez ma w dupie swoich rentersow bo to jest dokladnie ta sama zasada co w atlasie dopoki placa spoko jak nie placa niech spierdalaja my karku za kerbirow nadstawiac nie bedziemy.

Jaki stwor z corpa albiego. Atlas przez 1.5 miesiaca bronil C-J lacznie z malymi kontrofensywami w strone ttp, n7 etc etc etc, ale od czasow geminate to juz nie jest ten atlas co kiedys duzo dobrych fc i lidershipu sie wykruszylo a to co zostalo to chlam, dlatego tez bufu za bardzo sie nie interesuje juz tym konfliktem, zreszta ktos tam juz zaklady robi co teraz bedziemy robic. Swoja droga zawsze mnie interesowalo dlaczego szum jest zawsze w okol nas to chyba ten zwierzecy magnetyzm :P bo nikt jakos sie nigdy zadnym innym polskim tworem za bardzo nie interesuje... (zawsze moge liczyc wchodzac na centrale na polechtanie swojego wybujalego ego.)


sc0rp

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:19:27 »
Swoja droga zawsze mnie interesowalo dlaczego szum jest zawsze w okol nas to chyba ten zwierzecy magnetyzm :P bo nikt jakos sie nigdy zadnym innym polskim tworem za bardzo nie interesuje... (zawsze moge liczyc wchodzac na centrale na polechtanie swojego wybujalego ego.)

Moze dlatego ze venzon mowi jacy to jestescie kozacy a killboardy mowia ze zarowno pod wzgledem intelektualnym (szczegolnie piloci kluczowych statkow tj matek i tytanow) jak i militarnym (proby obrony) wasi rentiersi bija was na glowe?

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:22:55 »
Moze dlatego ze venzon mowi jacy to jestescie kozacy a killboardy mowia ze zarowno pod wzgledem intelektualnym (szczegolnie piloci kluczowych statkow tj matek i tytanow) jak i militarnym (proby obrony) wasi rentiersi bija was na glowe?

pokaz mi gdzie nas bija na glowe i gdzie pisze, ze atlas jest kozakiem - juz kilka razy napisalem,  ze sojusz sie rozpada bo nie ma FC i leadershipa - zacznij czytac ze zrozumieniem
fyi to nie nasi rentersi ale atlas przejal insmother i detorid
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

sc0rp

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:40:15 »
pokaz mi gdzie nas bija na glowe i gdzie pisze, ze atlas jest kozakiem - juz kilka razy napisalem,  ze sojusz sie rozpada bo nie ma FC i leadershipa - zacznij czytac ze zrozumieniem
1. Inteligencja pilotow:
http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=202482
http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=202579
http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=202676
http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=202528
http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=202677
http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=203145

U rentierow nie stwierdzono tak skrajnej glupoty.

2. Proba obrony:
Kiedy Atlas podkulil ogon i uciekal w poplochu przenoszac assetsy (i nie mowiac o tym aby rentiersi tez sie ewakuowali) to rentiersi probowali kombinowac jakas obrone (posty Grega).


A odnosnie tego gdzie napisales ze atlas jest kozak - ano w kazdym poscie obrazajacym rentiersow.

Cytuj
fyi to nie nasi rentersi ale atlas przejal insmother i detorid

nom fakt ale to bylo kiedys a teraz rosjanie z pl was morduja jak rzeznik kury a wy jedyne SC jakie zfieldowaliscie to linki sa na gorze naprawde to byl "brilliant move" - wiec mowienie jacy to jestescie och i ach strasznie pro jest zwykla zenada patrzac po tym w jakie rece oddajecie tak wartosciowe shipy. czy moze mi odpiszesz "we didn't want these sc anyway"?

Ronin

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:42:34 »
Ty naprawde masz chyba jakies zaburzenia... a na pewno juz okulary by sie przydaly gdyz nie potrafisz przeczytac z zrozumieniem... ale nie chce mi sie poraz ktorystam powtarzac wiec zostawie Cie w twoim swiecie bo chyba dobrze Ci w nim. Enjoy.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:45:27 »
@Dark Flonoe z toba nawet nie da sie flejmowac bo zaprzeczasz sam sobie

najpierw zarzucasz atlasowi ze nie walczy a potem wklejasz wszystkie lossy supercapsow, ktore mialy miejsce wlasnie podczas CTA i proby obrony

z mojej strony masz ignora na tym forum - nie wiedzialem, ze ktos tam bardzo moze zanizyc poziom flejma
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

sc0rp

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:50:30 »
@Dark Flonoe z toba nawet nie da sie flejmowac bo zaprzeczasz sam sobie

najpierw zarzucasz atlasowi ze nie walczy a potem wklejasz wszystkie lossy supercapsow, ktore mialy miejsce wlasnie podczas CTA i proby obrony

z mojej strony masz ignora na tym forum - nie wiedzialem, ze ktos tam bardzo moze zanizyc poziom flejma

mialy miejsce podczas CTA? HA HA HA to ze jestes ignorantem widac po twoich postach, ale o klamstwa cie nie podejrzewalem oto "proof" jak to na "CTA" spada jeden z waszych tytanow http://www.youtube.com/watch?v=gSg29Fd0oLU jakis nyx zostal wybumpowany z jb posa a inne spadly w podobnie sprytnych okolicznosciach - poczytaj kugu albo chodz dokladnie centrale bo do wszystkich sa "story" jak padly

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:52:05 »
a ja po cichutku odnotowuje poszczególnych "uber hiper pro" udzielających się na forum, jadących po Atlas i -A- jak po łysej kobyle - tylko po to by im to skrzętnie przypomnieć za rok, może za pół, może za dwa - kiedy to u nich zabraknie tego jednego, czy tych dwu którzy ciągnęli całe ally ;p

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:56:23 »
@Dark Flonoe: fyi supercaps musi zostac najpierw wybumpowany z posa zeby mozna go bylo zabic... nie da sie zabic supercapsa wewnatrz shielda  :P
mozliwe ze dlatego wszystkie one zginely w podobnych okolicznosciach

anyway i tak gratzy dla rentersow, oni nie stracili zadnego supercapsa...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

sc0rp

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:02:42 »
sigh twoj brak szacunku i traktowanie z gory troche meczy ale coz napisalem JB POS jak sadze wiesz co znaczy ten skrot a takze zdajesz sobie sprawe z tego ze kazdy kto chce ma hasla do sieci JB kazdego ally wiec stanie na posie a stanie na jb posie to spora roznica.

dobra niech bedzie straciliscie te SC na CTA...


...takim jak na filmie w moim podpisie.

Sotharr

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:06:34 »
Dark Flonoe, może twoje słowa miałyby jakieś znaczenie, gdybyś nie należał do korpa, który w popłochu przeniósł się z jednej peciarsko-kerbirskiej koalicji do drugiej. Przypomnij mi, czym się wsławił twój obecny sojusz oprócz bycia petem NC nr 372 i latania w 1000-osobowym blobie.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:07:33 »
dobra niech bedzie straciliscie te SC na CTA...

...takim jak na filmie.

akurat film byl nagrany w 77s podczas ostatniego RF stacji w 0-w
flota atlasu w 0-w liczyla grubo ponad 400
tytan mial zrobic bridga do 0-w dla floty ROL oraz czesci floty atlasu
ale co ja ci bede pisal... wszystko widac na minutowym filmie  :P
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:09:23 »
Osobiście obstawiam, że BUFU wróci do Molla  ;)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:12:25 »
Osobiście obstawiam, że BUFU wróci do Molla  ;)

fyi stracilismy szanse na powrot do molla rezygnujac z zaproszenia do IT

nice try anyway
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:27:52 »
Damn IT, nie udało się :D. Wątpię aby BUFU siedziało w NPC Regionie bo zawsze się z tego śmialiście, może The Initiative?:)

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:34:33 »
nie IT, nie c0ven, moze zostaniecie RENTIERSAMI?:D

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:38:46 »
nie IT, nie c0ven, moze zostaniecie RENTIERSAMI?:D

Rentiersami c0venu  ;D

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:41:19 »
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:58:54 »
Bufu juz miesiac temu pewnie wiedzialo, gdzie spier....... wiec o to bym sie najmniej martwil.  Przeciez to tacy nasi polscy cyganie i ogolnie bardzo sa dumni z tego. Przypomnialo mi sie jak kiedys w PBN myslelismy o takim tulaczym zyciu i podsumowanie chyba Nighta albo Kagena  "To znaczy, ze bedziemy takie k.... wedrowniczki ?"

BTW. Ciezko sie flejmuje w tym temacie bo piloci Bufu robia z siebie kompletnych tools i nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 27, 2010, 19:04:53 »
@Deaell Portt: wspolczuje jesli dla ciebie zmiana miejsca rezydowania raz na dwa lata oznacza tulanie sie  :P

po raz kolejny napisze ci, ze nie gramy w twoja wersje EVE, mamy na to wlasny pomysl i generalnie nie potrzebujemy zebys nam mowil co powinnismy a czego nie
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 27, 2010, 19:24:38 »
@Deaell Portt: wspolczuje jesli dla ciebie zmiana miejsca rezydowania raz na dwa lata oznacza tulanie sie  :P

po raz kolejny napisze ci, ze nie gramy w twoja wersje EVE, mamy na to wlasny pomysl i generalnie nie potrzebujemy zebys nam mowil co powinnismy a czego nie
Prosze nie rob z Bufu MC i nie wyjezdzaj mi tu z ich cytatami ..... bo jakby nie ta liga i pusty smiech sie cisnie na usta. Poza tym nie wiem, gdzie ja wam niby pisalem jak macie grac. Wysmiewanie waszego spinania sie to nie poradnik "EVE for dummies". Zreszta ani przy obronie Boba, ani teraz Atlasa nie potraciliscie jakos duzo assetow w walce. Pod tym wzgledem jestescie pragmatyczni.  Patrzac jednak na wasze kb to niektore korpy w h-secu maja wiekszy ruch niz wy podczas wojny. Jakies roamy po provi, wiec juz odpuscilisice i to dawno temu. Teraz tylko tu postujecie, zeby sobie PR podbic wiec jednak jakos was obchodzi opinia innych o was .   
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Sotharr

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 27, 2010, 19:28:14 »
"To znaczy, ze bedziemy takie k.... wedrowniczki ?"

Takie jak koszaku, czy jak się nazywał ten karawaniasty wynalazek z lolISS, którym tak się kiedyś podniecałeś? :>

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 27, 2010, 19:34:48 »
@Deaell Portt: Caly czas nie gramy w twoja wersje EVE  :P
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 27, 2010, 19:41:57 »
Takie jak koszaku, czy jak się nazywał ten karawaniasty wynalazek z lolISS, którym tak się kiedyś podniecałeś? :>
I nadal sie podniecam gosciowie naprawde mieli ciekawe pomysly . Czesc z nich zrealizowali jakbys nie pamietal. Zreszta , wiekszosc tych ludzi miales w sysolach. Ba, nawet czesc z nich bylo twoimi fc. Na eve-o kupa sysoli narzekala, ze to byl jeden z glownych powodow  waszej przegranej. Silver Snake Enterprise cos brzeczy ? Odeszli do AAA zanim wam z SE zrobilismy z d... jesien sredniowiecza i na koniec nasr..... . Poza tym bawi mnie twoje nasmiewanie sie z ISS skoro na ticker Sys-k wiekszosc ludzi w EVE sika ze smiechu po nogawkach.  Nawet LR jak mieliscie ich na plus to za waszymi plecami dogadywalo sie z nami i kilkukrotnie jak wam posa kosilismy to udawali, ze nic nie widza.

BTW. Ja jeszcze pamietam jak grzecznie w stacji po cichu siedziales jak wam sie wbijalem solo bsem do waszego system nabijac sie przy tym na tsie, ze 10+ chlopa na localu i zaden nie wydokuje.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick