Autor Wątek: [Flame] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 66922 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 30, 2010, 20:17:40 »
Bunak to Captain Death ??? Ten co kurwiał na samo istnienie obowiązku CTA i latanie we flocie BSów.. LOOL??
Nawyzywałeś wiele razy bojsów  że Cie zmuszają do pos-war (którego u nas zawsze było co kot napłakał, tak coś z raz na miesiąc) .... lol..   a teraz w ruskich blobach... ehehehehehe

jakie zakłamanie... normalnie ryknałem śmiechem
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 20:51:39 wysłana przez Scaryman »

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 30, 2010, 20:31:07 »
To ja zrobię offtopic i nie zaflamuje.

Co BUFU teraz robi? Dobrze myślę, że planujecie dołączyć do jakiegoś ally z bloku Sir Molla?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 30, 2010, 20:41:16 »
Przecież pisali że jak Molle zamknął przed nimi wrota do Delve po tym jak mu pokazali fucka jako odpowiedź na zaproszenie do IT kiedy to powstawało...
Daell tak jak bufonów (może z paroma wyjątkami) uwazam za bandę dresów i statsiarzy (tak na marginesie to pbn również dostał taka łatke niedawno) tak trzeba im oddać że zwykle to ludzie sami od nich odchodzą a nie dostają buta :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 30, 2010, 20:43:24 »
To ja zrobię offtopic i nie zaflamuje.

Co BUFU teraz robi? Dobrze myślę, że planujecie dołączyć do jakiegoś ally z bloku Sir Molla?
Goonswarm federation

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 30, 2010, 21:13:05 »
Goonswarm federation

To moze zrob test ze znajomosci jezyka angielskiego bo jakos kiepsko to widze.

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 30, 2010, 21:18:31 »
lawl! +10 internets

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 30, 2010, 22:37:09 »
bandę dresów i statsiarzy (tak na marginesie to pbn również dostał taka łatke niedawno)

Od kiedy uważasz mnie za dresa? O.o


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 30, 2010, 22:42:53 »
lol internetowy honor

Cytat: Blazde
One very good reason for not  going full surrender monkey besides 'honour' is it gives you some of the most valuable things you can have in the alliance game:

1) A goal - reconquer stations and get your stuff back
2) That your whole alliance can agree on - because they all have stuff trapped in the same place
3) Motivation to succeed at it - because you'll get your stuff back when you do

The other good reason is that surrendering gives you a reputation for being pussy, and if you intend to carry on playing the game that can be important in getting future allies. Noone wants to be allied to pussies that might surrender without warning. In at least one case when an otherwise reasonably strong app to RAWR was being considered the fact that the corp's previous alliance had surrended came up as a pretty strong reason to reject them, for having a (leadership) culture that lacked stamina and was too materially minded.

I can totally see how you can reach such a low point that neither of these things seem to matter. Especially if your members and leadership haven't pre-prepared themselves mentally to face the low point. I think it was Orree said in the CAOD thread: you can't know what you would do until you get to that situation Atlas were in. I disagree, you simply make the decision in advance and don't change it when you get there. It's pretty liberating too because you'll never have to anognise over whether to surrender, and when a 3000 man alliance agonizes over something not much else gets done.

So I can't help thinking some Atlas corps will look back later and regret this, as a missed opportunity to reforge corp spirit, and have a lot of fun trying to pull off an immense comeback. I'd venture those members that do have that do-or-die, no retreat no surrender attitude will be quietly walking out the back door over the next few weeks.

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 31, 2010, 00:00:59 »
//*** OFFTOP

lmao, Bunak buahahahaha xD

OFFTOP ***//

Wszyscy juz zapomnieli ze XIX placili PL za to zeby pomoglo im w ofensywie bo samo nie dawalo rady. Atlas od czasu powrotu z polnocy to juz nie byl ten sam atlas co kiedys wiec mozna bylo sie tego spodziewac. To ze zeszmacil sie dealem z ruskimi to jedno ale checi do walki byly. Wiadomo ze jak nie ma lidera ktory wezmie ally za morde i poprowadzi je porzadnie to ludzie przechodza w stan stagnacji, zaczynaja sie rozkerbirzac, tracic zmysl pvp i cale ally powoli samo zabija sie od srodka. Wasze szczescie ze trafiliscie w dobry moment. Tyle.

Reszta sobie jakos poszla. Szkoda, osobiscie liczylem na duuuuzo dobrego pvp w stylu old-atlas (podbijanie insmother, geminate, tyle pamietam bo w tym bralem udzial) no ale dobre to co bylo.

@Doom: od kiedy to jestem dresem dla Ciebie ;>

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 31, 2010, 04:18:52 »
//*** OFFTOP

lmao, Bunak buahahahaha xD

OFFTOP ***//

Wszyscy juz zapomnieli ze XIX placili PL za to zeby pomoglo im w ofensywie bo samo nie dawalo rady. Atlas od czasu powrotu z polnocy to juz nie byl ten sam atlas co kiedys wiec mozna bylo sie tego spodziewac. To ze zeszmacil sie dealem z ruskimi to jedno ale checi do walki byly. Wiadomo ze jak nie ma lidera ktory wezmie ally za morde i poprowadzi je porzadnie to ludzie przechodza w stan stagnacji, zaczynaja sie rozkerbirzac, tracic zmysl pvp i cale ally powoli samo zabija sie od srodka. Wasze szczescie ze trafiliscie w dobry moment. Tyle.

Reszta sobie jakos poszla. Szkoda, osobiscie liczylem na duuuuzo dobrego pvp w stylu old-atlas (podbijanie insmother, geminate, tyle pamietam bo w tym bralem udzial) no ale dobre to co bylo.

@Doom: od kiedy to jestem dresem dla Ciebie ;>

Imię postaci: Alto Saotomeo
Korporacja: Beach Boys


Straszny

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 31, 2010, 08:51:02 »
no prosze - kolega Soulscream nie orientuje sie w strukturze forum i nie widzi które pytania są do niego a które nie? No szkoda... tyle lat trzodzenia i żadnego progresu.  :)

bunak xix

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 31, 2010, 09:10:58 »
Bunak to Captain Death ??? Ten co kurwiał na samo istnienie obowiązku CTA i latanie we flocie BSów.. LOOL??
Nawyzywałeś wiele razy bojsów  że Cie zmuszają do pos-war (którego u nas zawsze było co kot napłakał, tak coś z raz na miesiąc) .... lol..   a teraz w ruskich blobach... ehehehehehe

jakie zakłamanie... normalnie ryknałem śmiechem

Miło że tak bardzo zainteresowaliście się moją osobą ze klikacie na moje bio, niektórzy z bufu nawet dawali mi convo żeby pogadać :) Myślę że dziś trzeba zmienić bio na Kombat PL alt :p

dokładnie jestem kimś innym niż ten o którym tu piszesz Scary

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 31, 2010, 09:18:30 »
Imię postaci: Alto Saotomeo
Korporacja: Beach Boys

I jestem z tego kurwa dumny  ;D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 31, 2010, 09:22:54 »
Captain Death90210 ktorym tak sie wszyscy podniecacie sprzedal to konto jakies 1,5 roku temu, o czym wszyscy wiedza, ale nie chcialem nic pisac wczesniej w nadziei, ze jeszcze ktos cos dopisze zabawnego w temacie, i sie nie pomylilem  ;D  trolle forumowe daly sie zbaicic
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 31, 2010, 10:46:49 »
Captain Death90210 ktorym tak sie wszyscy podniecacie sprzedal to konto jakies 1,5 roku temu, o czym wszyscy wiedza, ale nie chcialem nic pisac wczesniej w nadziei, ze jeszcze ktos cos dopisze zabawnego w temacie, i sie nie pomylilem  ;D  trolle forumowe daly sie zbaicic

True - wielkie było nasze zdziwienie jak się konto Captaina nagle ludzkim głosem odezwało :)... normalnie to go każdy mutował coby ucha nie męczyć :D

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 31, 2010, 10:53:50 »
Captain Death90210 ktorym tak sie wszyscy podniecacie sprzedal to konto jakies 1,5 roku temu, o czym wszyscy wiedza, ale nie chcialem nic pisac wczesniej w nadziei, ze jeszcze ktos cos dopisze zabawnego w temacie, i sie nie pomylilem  ;D  trolle forumowe daly sie zbaicic

Zepsuliście zabawe!  :'(
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

bunak xix

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 31, 2010, 11:09:09 »
no ale spoko bo BUFU przyjął mojego alta na TRIAL, tak ze się pośmiejemy jeszcze razem :)

Straszny

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 31, 2010, 11:42:13 »
Captain Death90210 ktorym tak sie wszyscy podniecacie sprzedal to konto jakies 1,5 roku temu, o czym wszyscy wiedza, ale nie chcialem nic pisac wczesniej w nadziei, ze jeszcze ktos cos dopisze zabawnego w temacie, i sie nie pomylilem  ;D  trolle forumowe daly sie zbaicic

E no... a tak Kombat fajnie wypatrzył... szkoda kurde .. byłaby rewelacyjna nasza chwila trollowania   :( :(
:P

no ale spoko bo BUFU przyjął mojego alta na TRIAL, tak ze się pośmiejemy jeszcze razem :)

mnóstwo ludzi wstawiało swoje alty do nas przekonane że otrąbi jakieś dramy albo dziwaczne zachowania w korporacji publlicznie, przez 5 lat BUFUprzetoczyło sie dobrze ponad 500 osób, więc nie sądze żeby cokolwiek zmienił jeden więcej.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 11:50:43 wysłana przez Scaryman »

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:19:07 »
Zauważyłem jedną rzecz. Jak wszyscy pytali co się dzieje w ATLasie albo co z BUFU to nikt się nie odzywał z BUFU, bodaj jedynie ALTO wyrzucił to co go ciśnie. Jak jednak wywiązało się Troll Wars to BUFU chyba zrobiło CTA  :D

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:37:28 »
heh - dziwicie sie? - kazdy jest ciekaw co to z bUfU ;p dalej bedzie.
Nie to zeby tak was wszyscy cenili i kochali - co to to nie ;) - po prostu zdrowe polskie ciekawskie podejscie :D
Ja tam optuje ze w koncu u SYSKow wyladujecie - ale to tylko wrozenie z fusow zaznaczam :D

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:43:02 »
Ja obstawiam, że w Yarr and Co. :>

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:54:44 »
Nawet szeregowi członkowie BUFU (jak wynika z rozmów) nie wiedzą co planuje dyrekcja, więc trudno żebyśmy się tego dowiedzieli na forum :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kareem

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:56:23 »
Bo BUFU samo nie wie :)

wie dyrekcja, ale złośliwie nie chce powiedzieć :(

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 31, 2010, 13:06:25 »
Zauważyłem jedną rzecz. Jak wszyscy pytali co się dzieje w ATLasie albo co z BUFU to nikt się nie odzywał z BUFU, bodaj jedynie ALTO wyrzucił to co go ciśnie. Jak jednak wywiązało się Troll Wars to BUFU chyba zrobiło CTA  :D

Szpiegow u ciebie pod dostatkiem vide ktos z LFN ktory wypytywal mnie o sytuacje w BUFU i tak naprawde nic sie nie dowiedzial. Ja po prostu gram w otwarte karty i nie kryje sie z tym co mysle. EVE =/= RL. A co sie dokladnie dzieje to sie nie dowiesz, zdrajcow odstrzelilismy juz dawno temu.

A nie znam zadnego ALTO bo nie widze zadnej postaci ktora mialaby caly nick capsem :P.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 31, 2010, 13:45:29 »
Ja obstawiam, że w Yarr and Co. :>
LOL :D
tak tak - spytajcie niewidke koniecznie o to, chcialbym nauczyc sie nowej wiazanki ;p

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #165 dnia: Wrzesień 01, 2010, 09:01:19 »
Kurczaki, ale mnie fajny flejmik przez wakacje ominął :)

Bunak - widzę, że jesteś w uber formie, krew atlasu na rękach - Kapitan Samo Zło. Zostawiłem kilka, mało używanych, par dresów w GB ze znaczkiem Bufu, co ja teraz zrobię, a czym pójdę na wieczorną gimnastykę...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #166 dnia: Wrzesień 01, 2010, 09:43:04 »
co ja teraz zrobię, a czym pójdę wieczorem wywalać radia z samochodów, a potem na dyskę, żeby zaimponować laskom tekstem "ale jesteś zajebista z ryja"

Fixed for ya :)



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #167 dnia: Wrzesień 01, 2010, 10:17:01 »
Wbrew pozorom nie jest łatwe być mistrzem chamskiego podrywu :)

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #168 dnia: Wrzesień 01, 2010, 11:18:34 »
lol - true true...
nie zapomne jak brat kiedys sie spytal kumpla (co byl juz wstawiony) o jedna laske - z racji tego ze to autochton byl i mial obeznanie.
A ten jak tylko zogniskowal wzrok na rzeczonej to nadal na CALY glos -> "ruchasz ja, RUCHASZ!!"

Dodam ze laska stala jakies 3 metry od nas :)
Po raz pierwszy w zyciu bylem tez swiadkiem wiejskiej bijatyki - gdzie najpierw jedni gonili drugich - potem tamci chyba dostali posilki bo byl nawrot - tylko za cholere nie wiedzialem ktorzy sa "nasi" a ktorzy "obcy" :D nie mowiac o tym o co tak wlasciwie poszlo :)

Calix

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #169 dnia: Wrzesień 01, 2010, 13:01:14 »
Po raz pierwszy w zyciu bylem tez swiadkiem wiejskiej bijatyki - gdzie najpierw jedni gonili drugich - potem tamci chyba dostali posilki bo byl nawrot - tylko za cholere nie wiedzialem ktorzy sa "nasi" a ktorzy "obcy" :D nie mowiac o tym o co tak wlasciwie poszlo :)
Ważne byś biegł we właściwym kierunku 8)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #170 dnia: Wrzesień 01, 2010, 14:16:35 »
Ważne byś biegł we właściwym kierunku 8)

ale to by wymagało od niego opowiedzenia się po którejś ze stron (a jak ona by przegrała to by w buźkę dostał i by miał "ksywke na dzielni" a nie tylko w grze np Okropniak ];->)

ps. to mój pierwszy post tu ];) po ponad roku obecności i czytania codziennego Waszych wypocin ];P

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #171 dnia: Wrzesień 01, 2010, 14:30:25 »
Lol - i dopiero zwykle trywialne i prymitywne mordobicie do Ciebie przemowilo :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #172 dnia: Wrzesień 01, 2010, 14:37:54 »
Heh, miałem napisać to samo, ale nie chciałem wyjść na trolla ;)

Thx, Okro :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #173 dnia: Wrzesień 01, 2010, 14:49:28 »
ale to by wymagało od niego opowiedzenia się po którejś ze stron (a jak ona by przegrała to by w buźkę dostał i by miał "ksywke na dzielni" a nie tylko w grze np Okropniak ];->)

ps. to mój pierwszy post tu ];) po ponad roku obecności i czytania codziennego Waszych wypocin ];P


ps. z natury jestem łokropniasto łupierdliwy i czepliwy jak nie przymierzając oset na polu ];)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #174 dnia: Wrzesień 01, 2010, 14:53:51 »
Korzystaj puki możesz, zaraz zaglądam pod maskę forum i spróbuję zrobić porządek z detalem pod tytułem "każdy może pisać we flame"

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.