Autor Wątek: [Polityka] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 408998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1645 dnia: Styczeń 25, 2011, 20:43:18 »
W dupie mam to co myslisz i w jakim celu to pisze.
Skad wniosek, ze mnie interesuje, co masz w dupie a czego nie masz. Smialo mogles pominac to zdanie, a reszta wypowiedzi nic by nie stracila. O tym wlasnie pisze nazywajac cie ciezkim rozmowca - tak sie podniecasz tym co piszesz, ze nie umiesz sie powstrzymac od niepotrzebnych ozdobnikow, ktore sprawiaja, ze reszta jest niestrawna niezaleznie od tego, czy piszesz z sensem, czy bez. A z reguly bez.

podarowano Wam teren. W momencie kiedy Wy tlukliscie szpili w esoterii my sprzatnelismy infrastrukture BoB'a i zamknelismy ich na miesciac w PR-.

Do BOBa polecieliscie miesiac po stracie c9n.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1646 dnia: Styczeń 25, 2011, 20:53:57 »
Skad wniosek, ze mnie interesuje, co masz w dupie a czego nie masz. Smialo mogles pominac to zdanie, a reszta wypowiedzi nic by nie stracila. O tym wlasnie pisze nazywajac cie ciezkim rozmowca - tak sie podniecasz tym co piszesz, ze nie umiesz sie powstrzymac od niepotrzebnych ozdobnikow, ktore sprawiaja, ze reszta jest niestrawna niezaleznie od tego, czy piszesz z sensem, czy bez. A z reguly bez.

Nie, po prostu uzywam prostego jezyka bo nie ma co czarowac elokwencja.

Cytuj
Do BOBa polecieliscie miesiac po stracie c9n.

No tak c9n to CALA esoteria.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1647 dnia: Styczeń 25, 2011, 21:20:02 »
Nie, po prostu uzywam prostego jezyka bo nie ma co czarowac elokwencja.

Ja bym to nazwał zwykłym chamstwem i naprawdę dziwie się  , ze Cat jeszcze próbuje  dyskutować.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1648 dnia: Styczeń 25, 2011, 21:24:30 »
No tak c9n to CALA esoteria.
Nie, c9n to nie cala Esoteria, to kluczowy system wlotowy z Feythabolis i skrzyzowanie, ktorego nie potrafiliscie odbic przez miesiac, mimo szturmow - byly tam nawet jakies epickie bitki, nie bylo mnie tam ale czytalem w najnowszej historii Xeovara, i ogladalem killmaile, nie wygladalo to jakbyscie oddali ta stacje, tylko raczej jakbyscie wdupili kilka bitew obronnych...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1649 dnia: Styczeń 25, 2011, 21:28:00 »
W dupie mam to co myslisz i w jakim celu to pisze.

Myślę, że większość tutaj "ma w dupie co Ty myślisz", więc GoBack2WoW i HF tam.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1650 dnia: Styczeń 25, 2011, 22:39:47 »
Nie, c9n to nie cala Esoteria, to kluczowy system wlotowy z Feythabolis i skrzyzowanie, ktorego nie potrafiliscie odbic przez miesiac, mimo szturmow - byly tam nawet jakies epickie bitki, nie bylo mnie tam ale czytalem w najnowszej historii Xeovara, i ogladalem killmaile, nie wygladalo to jakbyscie oddali ta stacje, tylko raczej jakbyscie wdupili kilka bitew obronnych...

C9N padlo potym jak dbrb czy ktos inny spieprzyl timing posow. Jednak pieprzenie, ze przez to stracilismy cala esoterie to olaboga. Swoja droga to nie byl kluczowy system bo dwie nitki JB szly przez vngj/e-pr0s bjdcos i k9 cos. Polaczenie JB z reszta esoterii wciaz bylo i radosnie z tego korzystalem czy to tankujac posy czy po prostu robiac pleksy. Stracilismy polaczenie JB z c9n, poniewaz jeden JB byl na terenie -A-. Szedl bodajze do dtx ale nie jestem pewien bo pamieci do nazw nie mam.

To co ktos napisal w historii c0ven nie jest wykladnia wiedzy swoja droga. Tak jakby ogladac film zrobiony przez IRC/ED gdzie zrzucili tak zajebista propaganda, ze mnie az zmierzilo.

Myślę, że większość tutaj "ma w dupie co Ty myślisz", więc GoBack2WoW i HF tam.

No i super ale i tak bede pisal :).

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1651 dnia: Styczeń 26, 2011, 02:35:59 »
Sorry, ale GS bardzo zależało na utrzymaniu C9N - o tym świadczą wielomiesięczne walki o system. Skutkowały one stale spadającą partycypacją ze strony GS/TCF i tych Ukraińców (jak toto się nazywało?). W końcu stało się tak, że system wdupiliście, do tego doszły kłopoty w Detorid i przez miesiąc GS był chłopcem do bicia. My sobie zdobywaliśmy Eso nie dlatego, że Wy nam łaskawie pozwoliliście, tylko dlatego, że Wam już się odechciewało wtapiać z nami.

Jeśli bym poszperał w archiwach Councila C0ven, znalazłyby się maile któregoś tam naczelnego Goona, który kazał brać wszystko co się da i uderzać na sypiący się BoB, bo w Feyth byliście skończeni.

Tyle z historii i żadne bajeczki o tym, jak to nam oddaliście region za free tego nie zmienią.

EDIT

W ogóle nie wiem, po cholerę muszę tłumaczyć, że białe jest białe... :/
Cała prawda o moim graniu...


magni

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1652 dnia: Styczeń 26, 2011, 08:17:38 »

W ogóle nie wiem, po cholerę muszę tłumaczyć, że białe jest białe... :/

bo rozmawiasz z goonsem

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1653 dnia: Styczeń 26, 2011, 13:26:33 »
Bullshit

Ja moglbym powiedziec to samo :). c9n bylo trzymane przez francusko-kanadyjskiego korpa ldqd, ktos od nich spieprzyl timing wiez. Ba nawet byla tam taka fajna bitka na 1200 osob gdzie nie moglismy zbic wiez w late euro prime, ktore postanowily pojsc w ghost mode. Wasza cukierkowa koalicja zrobila postep dopiero jak my latalismy w delve niszczac wszystko dookola. TCF w tym owym czasie zaczelo sie przenosic do Deklein, a UNF mialo problemy i drame wewnetrzna. Nie wiem o jakiej wtopie w detroid mowisz, bo jezeli mowisz o DG- to faktycznie oprocz wtoy capsli i tytana przez BoB'a to innej nie bylo :). Przyznam racje, ze spadly nam liczby ale nie w jakis drastyczny sposob. No okey nikt nie chcial latac na floty dbrb bo jego sluchac sie nie da.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1654 dnia: Styczeń 26, 2011, 13:34:28 »
Ja moglbym powiedziec to samo :). c9n bylo trzymane przez francusko-kanadyjskiego korpa ldqd, ktos od nich spieprzyl timing wiez. Ba nawet byla tam taka fajna bitka na 1200 osob gdzie nie moglismy zbic wiez w late euro prime, ktore postanowily pojsc w ghost mode. Wasza cukierkowa koalicja zrobila postep dopiero jak my latalismy w delve niszczac wszystko dookola. TCF w tym owym czasie zaczelo sie przenosic do Deklein, a UNF mialo problemy i drame wewnetrzna. Nie wiem o jakiej wtopie w detroid mowisz, bo jezeli mowisz o DG- to faktycznie oprocz wtoy capsli i tytana przez BoB'a to innej nie bylo :). Przyznam racje, ze spadly nam liczby ale nie w jakis drastyczny sposob. No okey nikt nie chcial latac na floty dbrb bo jego sluchac sie nie da.
NO U

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1655 dnia: Styczeń 26, 2011, 13:50:43 »
Ja moglbym powiedziec to samo :). c9n bylo trzymane przez francusko-kanadyjskiego korpa ldqd, ktos od nich spieprzyl timing wiez. Ba nawet byla tam taka fajna bitka na 1200 osob gdzie nie moglismy zbic wiez w late euro prime, ktore postanowily pojsc w ghost mode. Wasza cukierkowa koalicja zrobila postep dopiero jak my latalismy w delve niszczac wszystko dookola. TCF w tym owym czasie zaczelo sie przenosic do Deklein, a UNF mialo problemy i drame wewnetrzna. Nie wiem o jakiej wtopie w detroid mowisz, bo jezeli mowisz o DG- to faktycznie oprocz wtoy capsli i tytana przez BoB'a to innej nie bylo :). Przyznam racje, ze spadly nam liczby ale nie w jakis drastyczny sposob. No okey nikt nie chcial latac na floty dbrb bo jego sluchac sie nie da.

Reasumujac RSF dostal potezny wpiepsz i zostali zmuszeni do ewakuacji

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1656 dnia: Styczeń 26, 2011, 14:02:20 »
Reasumujac RSF dostal potezny wpiepsz i zostali zmuszeni do ewakuacji

Reasumujac kiepski troll :(

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1657 dnia: Styczeń 26, 2011, 15:39:04 »
To nie troll ale fakt. Ty probojesz teraz nam wmówić, że słońce wschodzi na zachodzie albo, żeałtyk jest jeziorem. Można o tym wszystkim podyskutować, ba zakwestionować parę rzeczy, ale nie da się zmienić tego co już się dokonało.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1658 dnia: Styczeń 26, 2011, 17:12:38 »
Ja tu widze wyolbrzymianie i przejaskrawianie niektorych czynnikow ktore doprowadzily do utraty sova goonow na poludniu i poludniowyym wschodzie , pomijajac wiele czynnikow ktore byly bardziej istotne.Fakt jest taki przez walki na strefy czasowe gooni trzymali sie calkiem niezle poza esoteria/paragon soul  ktora oddali bez walki koncentrujac sie na obronie blizszych terenow home systemu co im dosc dobrze wychodzilo , aaa i koalicja kilkukrotnie nie mogla przebic sie przez okolice AZN, proba ataku boba z okolicy curse skonczyla sie failem oraz disbandem alliansu przez  ragujacego dyrka co dalo impuls goonom do sporego wysilku ktorym bylo zaspamowanie delve i querious posami co zaowocowalo ich zajeciem...Goonsi pozniej trzymali delve/quesrious rok lub wiecej  a pozniej stracili teren prawie w takich samych okolicznosciach co BOB.

Przyczyna zmian na mapie w tamtym okresie  nie byla militarna przewaga tylko polityczne machinacje jednej osoby a mianowicie cesarzowej Stain Empire oraz StainWagon'u  Dalilah oraz stagnacja w samym goonswarmie.

Cala reszta to propaganda.

P.S. Bylem w tamtym okresie ceo covenu i tak pamietam tamten okres.

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1659 dnia: Styczeń 26, 2011, 22:33:40 »
Panowie, jestem pewny, że te przekomarzania na temat dawnych przewag i bitew są pasjonujące (dla jakiegoś archeologa), ale przypominam, że w tym wątku chodzi o bardziej  współczesne Chaosy na południu. Tak więc skupmy się na teraźniejszości, a dywagacje na temat kto kogo ileś lat temu zostawmy historykom i prokuratorom z IPNu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1660 dnia: Styczeń 26, 2011, 23:40:05 »
dywagacje na temat kto kogo ileś lat temu zostawmy historykom i prokuratorom z IPNu.

Dokładnie - żądam powołania sejmowej komisji śledczej!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1661 dnia: Styczeń 27, 2011, 00:28:10 »
Cytat: Mittens
- we will be attacking the heart - The time for subtlty is over - we will be abondoning all sov

LOL, znowu.

Trzmielu

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1662 dnia: Styczeń 27, 2011, 02:00:31 »
Nie było wcale mowy o porzucaniu sova, media kłamią :p

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1663 dnia: Styczeń 27, 2011, 21:22:43 »
Whatever... (otwiera revenge list) CO2 check Dt check ED check Ini. check... Mc donal... IT znaczy sie...
49-U w pierwszym RF cycle.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1664 dnia: Styczeń 27, 2011, 23:49:10 »
Króliku a co to za wyliczanka? Swoją drogą mam nadzieję, że na takowej liście się nie znajdę ];)

amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1665 dnia: Styczeń 28, 2011, 00:49:13 »
Opowiada pewnie o swych marzeniach sennych.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1666 dnia: Styczeń 28, 2011, 09:53:29 »
No cholera musze przestac grac w eve przed samym pojsciem spac bo potem sni mi sie ze reinforcuje systemy IT.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1667 dnia: Styczeń 28, 2011, 12:55:51 »
Lol schizy masz czy co?
jeszcze nam tu jakąś schizmę zrobisz czy cuś podobnego ];p

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1668 dnia: Styczeń 28, 2011, 13:35:36 »
Nie schizy incrusions :)

A tak na powaznie to wczoraj wieczorem kilka kolejnych systemow w querious poszlo w RF timery z tego co pamietam byly na US tz.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1669 dnia: Styczeń 28, 2011, 13:49:40 »
Czyli co IT pada na kolana?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1670 dnia: Styczeń 28, 2011, 14:00:44 »
Czyli co IT pada na kolana?
i ziewa
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1671 dnia: Styczeń 28, 2011, 15:36:06 »
Czyli co IT pada na kolana?
si
dice podobno juz spakowane
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1672 dnia: Styczeń 28, 2011, 15:52:43 »
Ciekawa zadyma tam musi być. Jeszcze niedawno mianowali się panami południa a dziś ...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1673 dnia: Styczeń 28, 2011, 16:06:07 »
jak mogli być panami południa jak mieszkają na zachodzie...

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1674 dnia: Styczeń 28, 2011, 16:16:57 »
:IT:

gdzie są teraz ludzie, którzy wypowiadali się, że BOB/Kenzoku/IT to absolutna elita, jedyny zdrowy rdzeń tej gry i prędzej zdechną wszystkie chomiki napędzające tranquility niż ten twór się rozpadnie? Panta rei, moi drodzy.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1675 dnia: Styczeń 28, 2011, 16:25:01 »
Nite przejęzyczenie. Chodziło mi o główną siłę Power Bloku południowego. Do takiego miana pretendowali.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1676 dnia: Styczeń 28, 2011, 17:14:39 »
:IT:

gdzie są teraz ludzie, którzy wypowiadali się, że BOB/Kenzoku/IT to absolutna elita, jedyny zdrowy rdzeń tej gry i prędzej zdechną wszystkie chomiki napędzające tranquility niż ten twór się rozpadnie? Panta rei, moi drodzy.

O to panowie z BUFU wasze pierwsze pytanie na kolokwium z eve :D

Ronin

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1677 dnia: Styczeń 28, 2011, 17:35:49 »
Mowile i podtrzymuje ze BoB byl elite pvp ally bo byl w tamtym czasie. Kenzoku takze nei bylo zle, ale IT to niestety mimo wielu swietnych pilotow bylo/jest 6tys alliancem gdzie musialo byc mnostwo po prostu 'miesa' armatniego i tu zaczely sie problemy i polityka.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1678 dnia: Styczeń 28, 2011, 18:52:49 »
Mowile i podtrzymuje ze BoB byl elite pvp ally bo byl w tamtym czasie. Kenzoku takze nei bylo zle, ale IT to niestety mimo wielu swietnych pilotow bylo/jest 6tys alliancem gdzie musialo byc mnostwo po prostu 'miesa' armatniego i tu zaczely sie problemy i polityka.

Zgodzę się, oryginalny BoB był naprawdę dobry. Ale potem dorwał ich bitterver syndrome, a następne pokolenia fc i ceo korpów nie dorastały oryginalnym do pięt, i bardzo powoli sytuacja się pogarszała. Teraz to już głównie masa charów z bardzo dużym odsetkiem niegrających, która mimo zaplecza finansowego nie ma dobrze wyszkolonych pilotów i fc.

Dawny BoB nie miał w sojuszu lam i często wygrywali mimo przewagi wroga, a jakość ich gangów była bardzo wysoka. Dziś, już bardzo, bardzo nie.

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1679 dnia: Styczeń 30, 2011, 00:16:55 »
bitter bob vet checking in