Autor Wątek: [Polityka] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 408429 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

lastverb

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1400 dnia: Grudzień 22, 2010, 09:29:37 »
Topic umiera lol, SW przegrywa  >:D, to napisz może co i jak zamiast buczeć i sapać że jest źle. Narzekać każdy potrafi, stworzyć jakiegoś fajnego posta  - nie.

A poza tym gdzie SW przegrywa z tego co widzę INIT się opiera na IT i ich super capsach, atak idzie na stacje w Impass i jak na razie SW skutecznie się broni bo żadna stacja nie została odbita. Więc dlaczego piszesz, że przegrywamy ?
We aren't killing INIT fast enough. Pewnie chodzi im o pocket m.pire, albo bo tak jest napisane na evenews. Jesli inIT w jakikolwiek sposob zdobyloby teraz stacje na poludniu feyth i sie z nich wycofalo to bylby to taktyczny odwrot, nie zwyciestwo caaaserole.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1401 dnia: Grudzień 22, 2010, 09:47:47 »
Wczoraj INITom zabilismy kolejne CSAA - z supercarrierem.

Z innych newsów, IT wycofało flotę supercapsów z Catch i leci do Fountain. Natomiast wczoraj caly wieczor spędzili w C3N, broniąc wychodzącego z RF CSAA.
I-DEA / C0ven

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1402 dnia: Grudzień 22, 2010, 10:59:50 »
@MMoroz ROTFL coz za absurd a skad wniosek ze carebear nie spelnia tych punktow? Ponizej ci odpisuje jak to wyglada z mojego POV, a mianuje siebie carebearem.

1.Slucha rozkazow
Jak kazdy czlowiek ktory ma mozg.
Cytuj
2.Potrafi sie zalignowac
no tak bo to jest tajemna sztuka wybrac sobie np. planete tak aby w czasie lotu pozostac w zasiegu logistykow i kliknac align...

Cytuj
3.Strzela do wyznaczonych celi
rozumienie rozkazow: Primary [nick1] Secondary [nick2] rzeczywiscie swiadczy o byciu pro-pvp

Cytuj
4.Ma porzadny fit
Jak kazdy kto ma mozg

Cytuj
5.Ma dobre overview - posortowane, z filtrami na rozne targety, z wywalonymi smieciami tak zeby mniej lagowalo
No ta sekwencja:
1. otwarcie Firefox
2. wpisanie adresu forum korpowe/ally i znalezienie threada o overview
3. download ustawien
4. import ustawien
to wiedza tajemna dostepna dla pro-pvp ROTFL

Cytuj
6.Umie korzystac z venta/ts- i nie trzeba go mutowac zeby sie chronic przed "OMG strzelaja do mnie OMG stracilem draka, *** z was", "laguje mnie, laguje mnie... no ciagle mnie laguje......"
woooooooooooow jak wiekszosc graczy world of warcraft i innych mmo - be pr0 use vent LOL

Cytuj
7.Wie co to broadcasty, wie kiedy je rzucac + kilka takich roznych
no tak bo zakladke "broadcasts" to tylko pro-pvperzy umieja znalesc i jak dostaja w pysk to zaleznie od fitu umieja wcisnac hot keya przypisanego do akcji "need shield" lub "need armor" a do tekstu "kilka takich roznych" nie sposob sie odniesc wiec spuszcze na to zaslone milczenia.

Cytuj
8.Zginie -> wskakuje do kolejnego gotowego shipa i wraca
eee to logiczne jak trwa bitwa? Mowiac po swoim przykladzie i to nie zaleznie czy latalem w dronkowie, w aaac czy teraz w NC od razu sprowadzalem sobie flote pvp zaleznie od zasobnosci walletu i w momencie przeprowadzki do NC (wczesniejszych kwot nei pamietam) to byla flota shipow tylko i wylacznie do pvp zlozona za duza banke - moze to malo ale poprostu wiecej nie mialem :P

Cytuj
...to takich kilka punktow na szybko ale ja  sie nie bawie w blob-pvp to pewnie reszta dopisze ci drugie+ tyle  ;)
Nie wiem w co sie bawisz ale patrzac po tym za kogo ja sie uwazam i tych puktach to imo albo  jestes carebearem albo ja jestem pro-pvp lol


Z innych newsów, IT wycofało flotę supercapsów z Catch i leci do Fountain. Natomiast wczoraj caly wieczor spędzili w C3N, broniąc wychodzącego z RF CSAA.

I to z pewnioscia wasza zasluga ;) a nie DC ktorzy morduja pety IT ;)


edit: uscislilem tresc o broadcastach.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 11:19:11 wysłana przez Dark Flonoe »

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1403 dnia: Grudzień 22, 2010, 11:08:23 »
Cytuj
    7.Wie co to broadcasty, wie kiedy je rzucac + kilka takich roznych

no tak bo zakladke "broadcasts" to tylko pro-pvperzy umieja znalesc i jak dostaja w pysk to zaleznie od fitu umieja nacisnac ikonke "need shield", "need armor" a do tekstu "kilka takich roznych" nie sposob sie odniesc wiec spuszcze na to zaslone milczenia.

pro pvper ma broadcasty zbindowane pod klawisze.

Cytuj
    Z innych newsów, IT wycofało flotę supercapsów z Catch i leci do Fountain. Natomiast wczoraj caly wieczor spędzili w C3N, broniąc wychodzącego z RF CSAA.


I to z pewnioscia wasza zasluga ;) a nie DC ktorzy morduja pety IT ;)

Nie wiem skad ten sarkazm, podałem informacje dla osób, które nie śledzą non stop kugu. Tak to zasługa Goonow ze lecą z Catch. A nasza, ze wczoraj zamiast pomoc bronic CSAA INIT, bronili własnych. Simple as that, trudno zebym musial za kazdym razem tak komentować każdą informację.
I-DEA / C0ven

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1404 dnia: Grudzień 22, 2010, 14:04:00 »
Pro pvper nie musi używać broadcastów - jego pro koledzy wiedzą, kiedy go repować  ;)
Cała prawda o moim graniu...


Pelloth

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1405 dnia: Grudzień 22, 2010, 14:52:43 »
Kiedy jechaliście Impass topic żył, były aktualne posty itp. Ja to widzę raczej odwrotnie, kiedy SW i -A- przegrywa to topic wymiera.. zobacz stronę wstecz jakie było moje zdziwienie, że tyle się wydarzyła przez ostatni dni a topic prawie wymarł.

Ciekawe jaki twój udział w tej wojnie, jeśli nie także zerowy? Czym się różni jeden drejk o drugiego drejka po jednej i drugiej stronie wojny? Bo mi się wydaje, że NICZYM. Jeszcze mógłbym Cie zrozumieć jakbyś latał tytkiem czy mamą.. ale bez jaja.. gadasz głupoty, że Trii ma zerowy wkład w te wojne a sam go nie masz wg. swojego rozumowania. Ja wiem, że być może chcesz się podbudować i wmawiać sobie "Jestem graczem pvp i na pewno żaden kerbier nie jest odemnie lepszy" ale tak jak wspomniałem, czym się różni drejk od drejka w dwóch przeciwnych blobach? NICZYM!

Jesli mierzysz przydatnosc kogos i wklad w wojne tylko tym czy siedzi w kolejnym drejku w blobie, matce czy tytanie, to gratuluje szerokich horyzontow. Sa nieograniczone mozliwosci wykazania
sie w inny sposob, z ktorych ja chetnie korzystam dla dobra ogolu i dla wlasnej satysfakcji ;}, oprocz pvp ofkoz. Natomiast to ze ty dostrzegasz tylko jedna strone medalu, to dlatego jestes w APA i placisz i to zaden trol, po prostu uniwersalna Evkowa prawidlowosc.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1406 dnia: Grudzień 22, 2010, 15:16:03 »
Topic umarl bo glowny newsodawca czyli ja w protescie przeciwko lagowi buduje z dawna gildia battlekeep w Age of conan i siedzi w lolseku praktycznie tylko skille zmienia.

triii

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1407 dnia: Grudzień 22, 2010, 17:40:17 »
Topic umiera bo w chwili obecnej zastój. Wszyscy siedzą w okopach i czekają, tu czy tam padnie jakis oddział i zrobi rozpiz... ale terenu nie zdobędzie. "Dziwna wojna" jak na początku 1940 we Francji. Tylko ulotki propagandowe latają. Przy obecnych problemach IT i teoretycznym wycofaniu floty caplsi sytuacja znow może sie zmienic.

Zbiżaja sie Swięta, wiec dużo ludzi będize miało czas, w przeciwieństwie do RL - gdzie wojska na czas świąt zawieszały działania wojenne - w evce można oczekiwać ziwekszonej ilości wraków.

Jesli mierzysz przydatnosc kogos i wklad w wojne tylko tym czy siedzi w kolejnym drejku w blobie, matce czy tytanie, to gratuluje szerokich horyzontow. Sa nieograniczone mozliwosci wykazania
sie w inny sposob, z ktorych ja chetnie korzystam dla dobra ogolu i dla wlasnej satysfakcji ;}, oprocz pvp ofkoz. Natomiast to ze ty dostrzegasz tylko jedna strone medalu, to dlatego jestes w APA i placisz i to zaden trol, po prostu uniwersalna Evkowa prawidlowosc.
W evce niestety medal ma wiecj niz 2 lub nawet 3 strony. Apa widzi wiecej stron medalu, to co wiedzą ludzie to zupełnie co innego od tego dlaczego siedzą w Apa.
 To czy inne sposoby pomocy w walkach są cześcią gry to już inna dyskusja, każdy drejk we flocie to wkład w wojne, tak jak każde mięso armatnie z kałaszem może przechylić szale zwycięstwa. Bo jesli do walk dodamy ataki dos na tsa, wykradanie hasel czy wszechobecnych szpiegów to evka przestaje byc gra, ale w koncu ktos na tych wojnach zarabia i to nie tylko iski.

Szkoda ze te swieta takie krotkie a potem zamkniecie roku ( czytaj : w h.. roboty ) z nowym vatem, wiec pewnie bedize -1 drejk na jakis czas. Dobrze ze czolgi to tylko 10 min na bitwe.

kaleba

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1408 dnia: Grudzień 23, 2010, 04:49:49 »
Topic umiera bo w chwili obecnej zastój. Wszyscy siedzą w okopach i czekają, tu czy tam padnie jakis oddział i zrobi rozpiz... ale terenu nie zdobędzie. "Dziwna wojna" jak na początku 1940 we Francji. Tylko ulotki propagandowe latają. Przy obecnych problemach IT i teoretycznym wycofaniu floty caplsi sytuacja znow może sie zmienic.

Zbiżaja sie Swięta, wiec dużo ludzi będize miało czas, w przeciwieństwie do RL - gdzie wojska na czas świąt zawieszały działania wojenne - w evce można oczekiwać ziwekszonej ilości wraków.
W evce niestety medal ma wiecj niz 2 lub nawet 3 strony. Apa widzi wiecej stron medalu, to co wiedzą ludzie to zupełnie co innego od tego dlaczego siedzą w Apa.
 To czy inne sposoby pomocy w walkach są cześcią gry to już inna dyskusja, każdy drejk we flocie to wkład w wojne, tak jak każde mięso armatnie z kałaszem może przechylić szale zwycięstwa. Bo jesli do walk dodamy ataki dos na tsa, wykradanie hasel czy wszechobecnych szpiegów to evka przestaje byc gra, ale w koncu ktos na tych wojnach zarabia i to nie tylko iski.

Szkoda ze te swieta takie krotkie a potem zamkniecie roku ( czytaj : w h.. roboty ) z nowym vatem, wiec pewnie bedize -1 drejk na jakis czas. Dobrze ze czolgi to tylko 10 min na bitwe.

ty sie od moich 2/3 stron odstosunkuj :D

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1409 dnia: Grudzień 23, 2010, 09:18:32 »
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=148793

NC. wtopiło w nocy nyxa i flote dredów, mały rewanż od SW za zmianę stron  :)
I-DEA / C0ven

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1410 dnia: Grudzień 23, 2010, 09:25:35 »
Piękna akcja :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1411 dnia: Grudzień 23, 2010, 09:31:37 »
Raczej nyxa z flotka carrierow ale anyway

Good Job ;)

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1412 dnia: Grudzień 23, 2010, 09:56:09 »
My bad, jak pisalem bylem jeszcze zaspany :)
 
Podobno na fieldzie bylo 9 supercarrierow NC., tylko CVA zwalilo tacklowanie i im popadaly wszystkie dykty juz na samym początku. Mimo to Twinkey zaliczyl emo i sie wylogowal a NC. stracilo tyle ile dostało od INITów za zmiane stron.
I-DEA / C0ven

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1413 dnia: Grudzień 23, 2010, 12:23:35 »
[admin]Offtop wystrzelony do tematu który go zapoczątkował. Dołączam do prośby wilka o powstrzymanie sie od daleszgo uporczywego offtopowania tutaj i prób flejma. Święta idą ale prezentów od administracji raczej nie chcecie. Prawda?[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

lastverb

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1414 dnia: Grudzień 23, 2010, 12:28:31 »
Przy takiej malej bitce jest w koncu okazja, zeby cos pokazac. A mianowicie kb NC. zlicza tak samo kille i lossy jak killboard zawsze wygrywajacego INIT. Tutaj jest link:
http://www.northern-coalition.co.uk/?a=kill_related&kll_id=8348804
To NC. wygralo bitwe bo wiecej zabilo niz stracilo wiec czym wy sie chwalicie? Dla tych ktorzy jeszcze tego nie zrozumieli radze na przyszlosc patrzec nie tylko do tabelki (aka init kb fans).

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1415 dnia: Grudzień 23, 2010, 12:32:43 »
@up
jak dla mnie to NC. straciło:
- recon
- 8x carrier
- 3x dread
- 1x supercarrier

a zabiło:
- 3x interdictor
- 4x heavy interdictor
- covops

8 zabili, 13 stracili, prawie remis, tylko te 13 stracone to 40B a zabite to 1,5B, widzisz różnice?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1416 dnia: Grudzień 23, 2010, 12:34:41 »
Problem w tym że KB NC. twierdzi że ubili ponad 40kkk a stracili raptem 38kkk ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1417 dnia: Grudzień 23, 2010, 12:36:36 »
offtop on
bo mają zepsuty kb, zresztą jak 99% kb które istnieją, ten silnik edk tak poprostu ma
offtop off
dostali mocno w łeb i tyle
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

James

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1418 dnia: Grudzień 23, 2010, 12:50:06 »
Mały update z frontu północnego wojny z IT ;)
Wczoraj wieczorem/w nocy miała miejsce bitwa o stacje/system PNQY-Y w Fountain. Zapowiadanych 1700 capsli IT nie było ale i tak było wesoło ;) W systemie ok 1500 ludzi, mimo że lag był niegrywalny (kilka minut na zlockowanie celu, kolejnych kilka na uruchomienie dział) jakoś udało się rozwalać kolejne statki i w sumie wygraliśmy, stacja zdobyta, TCU włączone.
Po naszej stronie (Goons, TEST, TNT, WI.,  troche FA, MH, R.A.G.E.) wystąpiła głównie flota alpha-maelstromow/scorpow + drejki/hurki, po stronie opozycji (IT, Talosy, Blade., BSA, HUN, a także gościnnie SYS-K i trochę Initów) głównie armor hace + drejki/hurki.

http://www.tnt.killmail.org/?a=kill_related&kll_id=8346618

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1419 dnia: Grudzień 23, 2010, 13:08:27 »
Dara Cothrom, która wg moich źródeł została "poproszona" przez Init o nękanie nas w Stain, straciła Nyxa.

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=8349313
Cała prawda o moim graniu...


lastverb

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1420 dnia: Grudzień 23, 2010, 13:29:28 »
ltrook ty chyba nie zalapales. Wlasnie na to zepsucie kb zwrocilem uwage. Przeczytaj mojego posta jeszcze raz. Tym razem calego. W ten sam sposob init wygrywa bitwy i w ten sam sposob caaaserole traci nieskonczony procent wystawianych przez siebie hacy w bitwach, tylko tam bitwy byly za duze i spora czesc osob nie spojzy ponizej tabelki.

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1421 dnia: Grudzień 23, 2010, 16:01:31 »
Ile czasu Nyx musi się rozpędzać na MWD od zera, żeby lecieć te 60m/s?

kaleba

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1422 dnia: Grudzień 28, 2010, 13:40:01 »
Mały update.
Rosjanie podczas naszych świąt nie spoeczęli na laurach i wykorzystująć wycofanie IT do fountain catch ponownie jest pod ostrzalem.
W efekcie tego juz 3 stacje są przejęte a szereg dalszych w RF.
Szpiony raportuja ze przynajmniej czesc INItow dostala rozkaz ewakuacji z GE-8
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2010, 13:48:13 wysłana przez kaleba »

ramdeon

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1423 dnia: Grudzień 28, 2010, 21:48:11 »
Breaking news: Local w Ge-8 610, siły wyrównane ciągle dolatują nowi, hub w 1 reinforsie wychodzi przed północą. YHN w drugim, wychodzi również dziś o przyzwoitej porze. Szykuje się lagfest.

Edit: Wygrana bez walki, YHN przejęte, GE-8 w drugim reinforsie, godzina wyjścia w US prime.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2010, 00:06:38 wysłana przez Ramdeon »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1424 dnia: Grudzień 28, 2010, 23:45:44 »
sily byly mniej wiecej wyrownane, ale INIT nie zdecydowalo sie na walke.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

kaleba

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1425 dnia: Grudzień 29, 2010, 01:58:13 »
sily byly mniej wiecej wyrownane, ale INIT nie zdecydowalo sie na walke.
nie byly
"oni to wiedzą kocie"
w peaku ich flota miala 230 +50 capsli a nasza ponad 300 i kapsle

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1426 dnia: Grudzień 29, 2010, 07:20:33 »
sily byly mniej wiecej wyrownane, ale INIT nie zdecydowalo sie na walke.

Walczyli o nagrode trolla roku na localu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2010, 09:50:32 wysłana przez Rabbitofdoom »

MightyBaz

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1427 dnia: Grudzień 30, 2010, 07:26:31 »
wczoraj trwaly walki o ostatni bastion Initow w GE-8JV
Kb wyglada niezle, moze ktos od nas skomentuje, bo mnie niestety nie bylo, zwozilem supercapsy :P

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=149595,

BIG TOM

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1428 dnia: Grudzień 30, 2010, 08:08:13 »
wczoraj trwaly walki o ostatni bastion Initow w GE-8JV
Kb wyglada niezle, moze ktos od nas skomentuje, bo mnie niestety nie bylo, zwozilem supercapsy :P

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=149595,

Wklejanie linku z naszego KB nie ma sensu, bo nie pokazuje całej sytuacji.

http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=8398745

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1429 dnia: Grudzień 30, 2010, 08:31:36 »
Ten kb jest prawidłowy chyba

http://kb.staincoalition.com/

A bitwa wyglądała  tak

http://kb.staincoalition.com/?a=kill_related&kll_id=8756

Chyba :)
Charming But Irrational

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1430 dnia: Grudzień 30, 2010, 08:35:36 »
wczoraj trwaly walki o ostatni bastion Initow w GE-8JV
Kb wyglada niezle, moze ktos od nas skomentuje, bo mnie niestety nie bylo, zwozilem supercapsy :P

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=149595,

IT uratowalo GE- ale zanim dolecieli Ini stracilo ponad 20 lotnisk. Supercapsy ini sie uratowaly bo skonczyly nam sie dykty nim im lotniska. IT i zlewozmywak dotarlo na pole bitwy w ostatniej chwili bo wlasnie skonczylismy z capsami i zaczynalismy mielic to co zostalo im z subcaptialowej floty.

KB koalicji tez ma jakies fafkulce intow ktore zalapaly sie po naszej stronie carriery ini uzywaly smartek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1431 dnia: Grudzień 30, 2010, 08:56:55 »
IT uratowalo GE- ale zanim dolecieli Ini stracilo ponad 20 lotnisk. Supercapsy ini sie uratowaly bo skonczyly nam sie dykty nim im lotniska. IT i zlewozmywak dotarlo na pole bitwy w ostatniej chwili bo wlasnie skonczylismy z capsami i zaczynalismy mielic to co zostalo im z subcaptialowej floty.

KB koalicji tez ma jakies fafkulce intow ktore zalapaly sie po naszej stronie carriery ini uzywaly smartek.

Mylisz sie Rabbit, nie czytasz forow i jestes niedoinformowany. Z perspektywy INI wygladalo to tak, ze to oni nas mielili, i jak juz mielismy uciekac to zupelnie niepotrzebnie wskoczylo IT.

Dude IT came in at the lag end … we held off ur first wave like a piece of cake on our own .. the only mistake we made on the second round was carriers vs supers .. but really meh … who cares we are holding the space which is paying for w/e loss we need to face to hold it
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1432 dnia: Grudzień 30, 2010, 09:08:53 »
Nie ma niestety miarodajnego KB, bo nawet na kb SW są pomieszane floty.  Ale kiedys w końcu zaoramy Initów, bo IT wiecznie nie będzie przylatywac na pomoc, a my mamy bliziutko z lgk i YHN  ;D

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1433 dnia: Grudzień 30, 2010, 10:40:19 »
Taka subtelna sugestia moze leadership waszej koalicji dogada sie z mittanim (tak wiem nei lubicie go ;) ) i syncujecie RF timery. Molle chodzby nie wiem jak sie staral nie rozdwoi sie, a ze nie jest samobojca to nie podzieli floty na pol - wiec co RF bedzie tracil conajmniej kawalek 1 frontu. A jakos mi sie wydaje ze w priorytetach ma jednak wyzej fountain niz init ;)

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1434 dnia: Grudzień 30, 2010, 10:47:24 »
No no dobry pomysł plusik też nie zaszkodzi.

uwielbiam północny sposób myślenia  ;D