Autor Wątek: [Polityka] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 406623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1365 dnia: Grudzień 19, 2010, 20:35:12 »
Wojna na całego.. a wątek wymarł prawie, co jest? Aaaaa... to teraz SW przegrywa.

Tak z ciekawości NC. zmieniło nagle strony? Wcześniej się lali po stronie SW a teraz widzę wraz z Intiativem ubili carriera SW

http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=8310945

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1366 dnia: Grudzień 19, 2010, 21:51:23 »
Inity więcej zapłaciły NC.

Trudno, żebyśmy nie przegrywali, kiedy co walkę IT wystawia z Initami więcej supercapsli niż my draków  ;D

I jeszcze te kilka ally, które zostały najęte przez Initów jako kamperki - normalnie 4 alianse zablokowaliście całym południem + WN, a jeszcze są pogłoski, że PL ma wrócić.

EDIT

White Noise straciło tytana.

http://killboard.ev0ke.de/?a=kill_detail&kll_id=127561

EDIT 2

No i znów - Inity dostawały po dupie w TWJ, to zawołali IT z C3N. Zobaczymy, ile razy Molle wytrzyma skakanie między swoim rfowanym CSAA, a nie potrafiącym walczyć tym co ma Init.

EDIT 3

Inity znalazły sposób na drake army!

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=148515
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=148521
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2010, 22:36:41 wysłana przez Skeer »
Cała prawda o moim graniu...


Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1367 dnia: Grudzień 19, 2010, 22:58:41 »
http://kb.staincoalition.com/?a=kill_related&kll_id=3062

Jak dla mnie, z taka iloscia ludzi i supercapsow na fieldzie, pretty much fail ze strony INIT. Niestety bez cynojammerów w Impass nie jestesmy w stanie efektywnie kontrować floty supercapitali IT/INIT i ostatnio jeszcze kolejnych 20 matek NC. wiec strategicznie rzecz ujmujac przegrywamy i pewnie wtopimy Impass w niedlugim czasie. A jak pojdzie IT z Eso, we'll see. Tak czy siak, nikt tam nie zamieszka ;)

A co do samej bitki w TWJ, 2 równe floty (po 250 os) bily sie pod stacja w TWJ, z tym ze INITy mialy ok 50 capsow i supercapsow po swojej stronie. Gdy stracili ok polowe floty, na pomoc przylecialo IT z tytanami wiec zwinelismy sie do C9N, zeby nie dawac im free killi.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2010, 23:05:54 wysłana przez Striker »
I-DEA / C0ven

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1368 dnia: Grudzień 20, 2010, 00:20:42 »
Cała prawda o moim graniu...


Calix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1369 dnia: Grudzień 20, 2010, 08:29:53 »
Cytuj
EDIT 3

Inity znalazły sposób na drake army!

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=148515
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=148521
IN IT they trust  8)
Było bardzo przyjemnie do przybycie supercapsli. No cóż pozostaje Nam nadal ganiać z nożem i zwijać się gdy wyciągają karabiny  :P

triii

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1370 dnia: Grudzień 20, 2010, 09:21:16 »
Wracam po tygodniu przerwy a tu takie miłe zaskoczenie. Wczorajsza bitka byla fajna, szkoda ze padlem pod Moskwą i na selfdestructa poda czekalem 30min. Sam wyglad bitwy od strony dowodzenia : INITy uczą sie, na ts widac wyrazny podzial kto czym sie zajmuje, jest nawet koles do wybijania pajacow co mica nie potrafia wylaczyc. Bardzo dobre dowodzenie, nawet gdy zaczelo troche naszych padac spokojne i rzeczowe rozkazy. A gdy flota czeka to przynajmniej powtarzaja co chwile - szukamy celow czekajcie. Takze jakość bitew i dowodzenia idzie do góry. Zabawa przednia, jedynie co to moj portfel cierpi bo ostatniego iska zarobilem z miesac temu.

Nie bojta sie, impas zaoramy do isoterii przylecimy, chyba najwyzszy czas odebrac graty jakie zostawilem w barze

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1371 dnia: Grudzień 20, 2010, 09:47:38 »
Burn eve burn! Jak dlugo IT wytrzyma na 2 fronty huhu straca Fountain co potem?

Cytuj
Nie bojta sie, impas zaoramy do isoterii przylecimy, chyba najwyzszy czas odebrac graty jakie zostawilem w barze

Ty to taki dowcipniś troszkę jesteś co?(patrz nazwa i znaczenie Twojego korpa a waga tych slow :D ).

triii

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1372 dnia: Grudzień 20, 2010, 10:05:14 »
Burn eve burn! Jak dlugo IT wytrzyma na 2 fronty huhu straca Fountain co potem?

Ty to taki dowcipniś troszkę jesteś co?(patrz nazwa i znaczenie Twojego korpa a waga tych slow :D ).

eee tam dowcipnis, poprostu dobrze sie bawie. Korp w jakim jestem nie ma tu nic do znaczenia - jestem w apa bo to swietna ekipa dla mnie - czyli dla kogos kto nie ma za duzo czasu na gre, a jak ma to moze robic to co mu sie żywnie podoba.

a z dowcipów.... w walkach z Wami zawsze staram się miec kogos z Covenu namierzonego, np. taka  Dorota Robaczewska jest u nas w apa jako top killer - a wczoraj lykala moje heavy missle ze az milo ;) ( żart, moze niskich lotow ale żart )

Pozatym widze ze też czerpiecie niezla zabawe z walk i z tego ze wreszcie cos sie dzieje w okolicy. Wynik nieważny, ważna jest zabawa.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1373 dnia: Grudzień 20, 2010, 10:18:12 »
(...) a jeszcze są pogłoski, że PL ma wrócić.(...)

Na to bym nie liczyl, aczkolwiek uczestnictwa PL w wojnie bym rowniez nie wykluczal. Jesli Init stac na wynajecie PL to PL moze bronic mollowi Fountain np. przez atak na Deklein (maja bardzo blisko) to molle nie bedzie musial fruwac co timer przez 3 regiony :>

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1374 dnia: Grudzień 20, 2010, 11:41:47 »
Molle & Shadoo BFF?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1375 dnia: Grudzień 20, 2010, 13:28:06 »
Jezeli PL sie zaangazuje na froncie po stronie IT, to bedzie koniec swiata :P Jeszcze 2-3 miesiace temu nikomu nawet sie nie snilo, ze bedziemy jako malutki Stainwagon trzymac w szachu IT/INIT, i jednoczesnie walczyc z PL, jak dla mnie pure win sytuacja nawet jak przegramy, hosty same przylatuja i chca sie bic, wiec jest ok :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Pelloth

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1376 dnia: Grudzień 20, 2010, 13:31:36 »

Nie bojta sie, impas zaoramy do isoterii przylecimy, chyba najwyzszy czas odebrac graty jakie zostawilem w barze

Isoteria to co to, gdzies na polnocnym zachodzie bo nie znam?

Zawsze przychodzi taki czas ze nawet petom udziela sie hurraoptymizm :]




[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1377 dnia: Grudzień 20, 2010, 13:54:40 »
Isoteria to co to, gdzies na polnocnym zachodzie bo nie znam?

Zawsze przychodzi taki czas ze nawet petom udziela sie hurraoptymizm :]

+1
Charming But Irrational

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1378 dnia: Grudzień 20, 2010, 14:03:02 »
Mnie ciekawi kto mial by w tej esoteri zamieszkac zakladajac ze udalo by sie wygonic stainwagon do stain spowrotem. Fail pety typu mpire mozna instalowac tam gdzie nikt raczej nie bedzie sie paletal. Eso bedzie nastepna pustynia z bocianami i pojedynczymi kerbirami tu i tam.

triii

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1379 dnia: Grudzień 20, 2010, 14:04:37 »
ee tam literówka  i tak kazdy wie o co chodzi.

hura optymizm - co pisalem : wazna zabawa a nie wynik.

pozatym co patrze na kb itp - to optymizm jest uzasadniony
i czekaj czekaj.... jak to bylo - ze wygonicie init w pare tygodni......chyba jakos inaczej te tygodnie mierzycie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1380 dnia: Grudzień 20, 2010, 14:23:25 »
APA nie jest petem... to rentiersi, jeszcze niżej w łańcuchu pokarmowym ;)

[mod]Nie wiem co napisać... Nie trolluj. M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2010, 17:10:05 wysłana przez Mona X »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MightyBaz

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1381 dnia: Grudzień 20, 2010, 14:34:50 »
Jak przyleci PL, to pewnie wpadna nam pomoc bufu z pbn, taka PR gratka rzadko sie trafia w pif paf, by tworzyc prawdziwy e-peen.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1382 dnia: Grudzień 20, 2010, 14:38:32 »
Wikileaks informuja ze Beach Bunnies zostali JUZ oplaceni przez Stainwagon celem nekania Init i ich petow:
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=148399

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1383 dnia: Grudzień 20, 2010, 14:43:54 »
PL nie przyleci bo wiedza ze Pink Boysi siedza w curse i moga ich zdmuchnac jednym pierdnieciem : P
 :P

PS Baz nie ma juz miejsca na powiekszanie naszego e-peena.

Pelloth

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1384 dnia: Grudzień 20, 2010, 14:44:59 »

i czekaj czekaj.... jak to bylo - ze wygonicie init w pare tygodni......chyba jakos inaczej te tygodnie mierzycie.


Ktos tam juz wczesniej pisal ze trzeba wazyc slowa potencjalem wlasnego korpa/ally. Kto sie interesuje tym rejonem wie jak sprawa wyglada, przylecial blob supercapsli trzymac za raczke "sojusznika" i po co flame mamy zaczynac krecic :] ? Poza tym skoro piszesz "wygonicie INIT" , a nie " wygonicie nas" to po co wlasciwie siedzisz w tym topicu skoro absolutnie ciebie to nie dotyczy ?

[mod]Pelloth, Sokole Oko, bawicie się ladnie, albo nie bawicie się wcale.M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2010, 14:55:58 wysłana przez Mona X »

Mona X

  • Gość

triii

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1386 dnia: Grudzień 20, 2010, 15:38:20 »

Ktos tam juz wczesniej pisal ze trzeba wazyc slowa potencjalem wlasnego korpa/ally. Kto sie interesuje tym rejonem wie jak sprawa wyglada, przylecial blob supercapsli trzymac za raczke "sojusznika" i po co flame mamy zaczynac krecic :] ? Poza tym skoro piszesz "wygonicie INIT" , a nie " wygonicie nas" to po co wlasciwie siedzisz w tym topicu skoro absolutnie ciebie to nie dotyczy ?

Pelloth, Sokole Oko, bawicie się ladnie, albo nie bawicie się wcale.M.

Topic dotyczy mnie bo te walki są za ścianą i sa cześcią zabawy w jaka bawie sie w grze.
Prowadzimy zupełnie inny styl gry. Dla mnie jest to nie logowanie sie przez tydzien, by potem przez weekend postrzelać, pogadac ze znajomymi.
Typ gry 24/7 online mnie nie interesuje dlatego jestem corpie rentierskim. To ze lece pomagac wlascicielowi terenow w walce to tylko dlatego ze widze w tym zabawe. Oraz to ze wygrana initow oszczedzi mi straty czasu na przeprowadzke lub oczekiwania na stabilizacje rejonu do czasu wykupienia kolejnego wynajmu.


Rentiersi sa znacznie wyzej w lancuchu pokarmowym obecnie. Ich iski oplacaja wojny, ms i tytany wiec sa bardziej potrzebni niz pety. Ktore poza byciem miesem armatnim zyskow nie generuja.

To ze radosc u mnie wywoluje kazdy wrak z tickerem covenu to tylko taka nasza narodowa rywalizacja ;)
Pozatym dziwi mnie ze pojawily sie tu takie nerwowe komentarze, i to w momencie gdy init & spolka zaczął odwiedzac esoterie, przyzwyczaicie sie do neutow w okolicy, nawet sie fajnie mieszka z mothershipem covenu wroga system obok.

Pelloth

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1387 dnia: Grudzień 20, 2010, 15:55:23 »
Jakie nerwowe komentarze, jakie neuty, ja wszystko rozumiem ze mozna sie podniecac 10 tytanami na bramie, czy reinforcowaniem stacji, tyle ze jak miesiac temu padly dwa regiony i kazda flota wyslana do obrony to byla cisza, topic o chaosie na poludniu zyl sobie w stagnacji, a nagle rzucili sie walki forumowi wojownicy, ktorych wklad w taka czy inna sytuacja na froncie jest ZEROWY. Powtarzasz sie z tym Eso Eso jak stara plyta gramfonowa, przylec tu i pokaz, bo ja tez sobie moge gadac " A zobaczysz  ??? ??? ??? ??? jak INITy przyleca !, zobaczysz jak INITy ci zajma region, zobaczysz jak IT ci wrzuci 100 supercapitali !", jak grasz w takim a nie innym wymiarze czasowym to nie widze powodu dla ktorego mialbys sie podniecac osiagnieciami innych w ktorych jak juz mowilem twoj udzial jest zerowy i wypominac sukcesu/porazki. Lataj sobie kiedy ci sie podoba, natomiast postow oszczedz bo to zbyt dobra pozywka dla trolli zeby ja ignorowac. Co do wrakow C0venu rowniez nie widze problemu jesli cie ciesza, spojrz natomiast na zalosnie zafitowanie wraki swoich kolegow i bierz przyklad z tych na ktore zdolasz sie whorowac :]

Jak na kogos kto nie siedzi 23/7 to jakos wyjatkowo masz duzo czasu aby wykazac sie na forum, jaki to z ciebie dzielny eve warrior.

[mod]Pelloth, bo ci żyłka pęknie. Albo przyjdzie jakiś admin i zacznie punkty wrzucać, do karnego jeżyka przesuwać, po pół wątka do flejma wrzucać. Po co ci to? M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2010, 16:12:32 wysłana przez Mona X »

horax

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1388 dnia: Grudzień 20, 2010, 16:08:00 »
Rentiersi sa znacznie wyzej w lancuchu pokarmowym obecnie. Ich iski oplacaja wojny, ms i tytany wiec sa bardziej potrzebni niz pety. Ktore poza byciem miesem armatnim zyskow nie generuja.

To teraz rentier ≠ pet ?? :o

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1389 dnia: Grudzień 20, 2010, 16:15:46 »
To teraz rentier ≠ pet ?? :o

Przerabialiśmy to już w wątku o upadku Atlasa.
Rentier =/= Pet
 >:D

triii

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1390 dnia: Grudzień 20, 2010, 16:22:16 »
Jestem czescia tych walk i sojuszu -i mam duzy udzial w walkach -  patrz na kb i inne - bo jak juz to zerowe jest Towje pojecie o wewnetrznej sytuacji w Init. Jak aaa przegrywalo tez dyskutowalem, jak apa probowalo bronic terenow tez.  Jak byliscie w catch tez byla dyskusja kiedy to przejmiecie itp.
Tutaj kazdy moze sie wypowiadac, chyba że wg Ciebie tylko ten kto gra wiecej niz pare godzin tygodniowo i tylko po x godzinach we flocie i gdy widok 10 tytanow to codziennosc ?
Ten temat to nie tylko miejsce na informacje kto co stracil zreinforcowal i podbil ale takze na pokazanie jaka atmosfera jest w alliansach, a jak widac po moich wypowiedziach - morale Init jest bardzo wysokie.

Dążysz do flejma.... to tylko pixele wiec luz, jak pokazal czas nie wiadomo  czy dolecimy do eso czy Wy wrocicie do catch, ida swieta wiec czasu bedzie wiecej - zajze do eso sam z pewnoscia, podobno macie tam jakies pety do wystrzelania.

Pelloth

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1391 dnia: Grudzień 20, 2010, 16:40:21 »
Neee zaden flame, zreszta to i tak by nie przeszlo za duzo tu nadgorliwych moderatorow :]. Co do tego morale to wiesz, po totalnych batach spuszczonych INIT/DT i Co2 w Feyth i Impass, to kazde zaoranie czegokolwiek, nawet jesli jest sie tylko dodatkiem do orajacej floty to jak sukces :]. ib4 ktos zacznie odkrecac te spuszczone baty, tytki, matki, carriery. floty w piachu :]

Roznica taka ze niewazne od sytuacji, jak sam pisales czy aaa wygrywalo czy nie, ty dyskutowales, a ja siedzialem w tym czasie we flocie nie na forum :]. Eor

triii

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1392 dnia: Grudzień 20, 2010, 16:53:58 »
Neee zaden flame, zreszta to i tak by nie przeszlo za duzo tu nadgorliwych moderatorow :]. Co do tego morale to wiesz, po totalnych batach spuszczonych INIT/DT i Co2 w Feyth i Impass, to kazde zaoranie czegokolwiek, nawet jesli jest sie tylko dodatkiem do orajacej floty to jak sukces :]. ib4 ktos zacznie odkrecac te spuszczone baty, tytki, matki, carriery. floty w piachu :]

Roznica taka ze niewazne od sytuacji, jak sam pisales czy aaa wygrywalo czy nie, ty dyskutowales, a ja siedzialem w tym czasie we flocie nie na forum :]. Eor

Wiesz niektórzy potrafią wykonywać dobrze więcej niz jedna rzecz na raz - wiec moze byc i we flocie i tu ( hint: in game browser ). ;P
I tak wtedy w feyth i impas my tracili bcki, teraz kolej kogos innego. Oczywiście ze jestesmy  (Init) dodatkiem do orajacej floty ( IT), tak samo Coven jest dodatkiem do floty AAA - chyba o takie porownanie Ci chodzilo.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1393 dnia: Grudzień 20, 2010, 17:41:57 »
Dorota Robaczewska nie jest w C0ven :)
Cała prawda o moim graniu...


triii

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1394 dnia: Grudzień 20, 2010, 19:10:04 »
hmmm rzeczywiscie - ale to nie zmienia faktu ze i tak dobrze sie strzela. ale zmienia faktu ze jeszcze 155 kilii aby byc nr.1 w apa. co tez jest bez znaczenia bo tak naprawde to prawdziwe kille licza sie tylko solo.

wracajac do tematu : patrzac na kb http://eve-kill.net/?a=top20 - top 20 - to w czolowce 3 coveny i 3 z aaa - ale pojedynczy pilot wojny nie wygrywa wiec patrzac na aliansy to chyba wiecej kili zalapalo Init&It.

i oczywiscie piekne statsy kilow w drejkach.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1395 dnia: Grudzień 20, 2010, 19:37:49 »
Chyba więcej kili w tej wojnie nie złapało IT oraz INI...

amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1396 dnia: Grudzień 20, 2010, 20:01:46 »
Dorota Robaczewska nie jest w C0ven :)

No mam nadzieje, jej miejsce jest w BUFU.

[mod]Tak jak i twoje, więc ustaw sobie właściwego korpa w profilu. M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2010, 09:31:51 wysłana przez Mona X »

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1397 dnia: Grudzień 21, 2010, 16:51:39 »
Jakie nerwowe komentarze, jakie neuty, ja wszystko rozumiem ze mozna sie podniecac 10 tytanami na bramie, czy reinforcowaniem stacji, tyle ze jak miesiac temu padly dwa regiony i kazda flota wyslana do obrony to byla cisza, topic o chaosie na poludniu zyl sobie w stagnacji, a nagle rzucili sie walki forumowi wojownicy, ktorych wklad w taka czy inna sytuacja na froncie jest ZEROWY. Powtarzasz sie z tym Eso Eso jak stara plyta gramfonowa, przylec tu i pokaz, bo ja tez sobie moge gadac " A zobaczysz  ??? ??? ??? ??? jak INITy przyleca !, zobaczysz jak INITy ci zajma region, zobaczysz jak IT ci wrzuci 100 supercapitali !", jak grasz w takim a nie innym wymiarze czasowym to nie widze powodu dla ktorego mialbys sie podniecac osiagnieciami innych w ktorych jak juz mowilem twoj udzial jest zerowy i wypominac sukcesu/porazki. Lataj sobie kiedy ci sie podoba, natomiast postow oszczedz bo to zbyt dobra pozywka dla trolli zeby ja ignorowac. Co do wrakow C0venu rowniez nie widze problemu jesli cie ciesza, spojrz natomiast na zalosnie zafitowanie wraki swoich kolegow i bierz przyklad z tych na ktore zdolasz sie whorowac :]

Jak na kogos kto nie siedzi 23/7 to jakos wyjatkowo masz duzo czasu aby wykazac sie na forum, jaki to z ciebie dzielny eve warrior.

Pelloth, bo ci żyłka pęknie. Albo przyjdzie jakiś admin i zacznie punkty wrzucać, do karnego jeżyka przesuwać, po pół wątka do flejma wrzucać. Po co ci to? M.

Kiedy jechaliście Impass topic żył, były aktualne posty itp. Ja to widzę raczej odwrotnie, kiedy SW i -A- przegrywa to topic wymiera.. zobacz stronę wstecz jakie było moje zdziwienie, że tyle się wydarzyła przez ostatni dni a topic prawie wymarł.

Ciekawe jaki twój udział w tej wojnie, jeśli nie także zerowy? Czym się różni jeden drejk o drugiego drejka po jednej i drugiej stronie wojny? Bo mi się wydaje, że NICZYM. Jeszcze mógłbym Cie zrozumieć jakbyś latał tytkiem czy mamą.. ale bez jaja.. gadasz głupoty, że Trii ma zerowy wkład w te wojne a sam go nie masz wg. swojego rozumowania. Ja wiem, że być może chcesz się podbudować i wmawiać sobie "Jestem graczem pvp i na pewno żaden kerbier nie jest odemnie lepszy" ale tak jak wspomniałem, czym się różni drejk od drejka w dwóch przeciwnych blobach? NICZYM!

MMoroz

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1398 dnia: Grudzień 22, 2010, 01:38:31 »
....
. Ja wiem, że być może chcesz się podbudować i wmawiać sobie "Jestem graczem pvp i na pewno żaden kerbier nie jest odemnie lepszy" ale tak jak wspomniałem, czym się różni drejk od drejka w dwóch przeciwnych blobach? NICZYM!

1.Slucha rozkazow
2.Potrafi sie zalignowac
3.Strzela do wyznaczonych celi
4.Ma porzadny fit
5.Ma dobre overview - posortowane, z filtrami na rozne targety, z wywalonymi smieciami tak zeby mniej lagowalo
6.Umie korzystac z venta/ts- i nie trzeba go mutowac zeby sie chronic przed "OMG strzelaja do mnie OMG stracilem draka, *** z was", "laguje mnie, laguje mnie... no ciagle mnie laguje......"
7.Wie co to broadcasty, wie kiedy je rzucac + kilka takich roznych
8.Zginie -> wskakuje do kolejnego gotowego shipa i wraca

...to takich kilka punktow na szybko ale ja  sie nie bawie w blob-pvp to pewnie reszta dopisze ci drugie+ tyle  ;)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1399 dnia: Grudzień 22, 2010, 08:33:44 »
Topic umiera lol, SW przegrywa  >:D, to napisz może co i jak zamiast buczeć i sapać że jest źle. Narzekać każdy potrafi, stworzyć jakiegoś fajnego posta  - nie.

A poza tym gdzie SW przegrywa z tego co widzę INIT się opiera na IT i ich super capsach, atak idzie na stacje w Impass i jak na razie SW skutecznie się broni bo żadna stacja nie została odbita. Więc dlaczego piszesz, że przegrywamy ?