Autor Wątek: [Polityka] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 408445 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1050 dnia: Listopad 19, 2010, 15:02:57 »
Jakich kacapów?

Tych ktorzy zburzyli rownowage na poludniu - byl taki piekny rainbowland od delve do insmother, od catch do esoterii, a jak ktos chcial pew pew to sobie lecial do providence albo do low seca.

Oni nie są NC a DC :P

e? mozesz jasniej bo chyba wiesz wiecej ode mnie i od oficjalnych komunikatow mojego ally

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1051 dnia: Listopad 19, 2010, 15:10:01 »
Tych ktorzy zburzyli rownowage na poludniu - byl taki piekny rainbowland od delve do insmother, od catch do esoterii, a jak ktos chcial pew pew to sobie lecial do providence albo do low seca.

Acha, to pewnie ci chodzi o Ruskow ze Stain Empire, bo to oni resetowali IT z nudow, wiec IT przylecialo ich orac, i wtedy sie wydalo, ze Sys-k potajemnie przeszlo na ich strone, wiec Sys-k tez zresetowali, i zaczela sie wojna o Esoterie, w wyniku czego Atlas zresetowal Stainwagon, w wyniku czego... Ale zaraz, przeciez Stain Empire jest po naszej stronie  ;D

e? mozesz jasniej bo chyba wiesz wiecej ode mnie i od oficjalnych komunikatow mojego ally

Chodzi mu pewnie o to, ze Twoj sojusz TNT nalezy razem z TEST i Goons do Deklein Coalition (DC), a nie Northern Coalition (NC). Poszukaj w biuletynach korpowych, moze tam znajdziesz jakies informacje na ten temat
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1052 dnia: Listopad 19, 2010, 15:12:27 »
Acha, to pewnie ci chodzi o Ruskow ze Stain Empire, bo to oni resetowali IT z nudow, wiec IT przylecialo ich orac, i wtedy sie wydalo, ze Sys-k potajemnie przeszlo na ich strone, wiec Sys-k tez zresetowali, i zaczela sie wojna o Esoterie, w wyniku czego Atlas zresetowal Stainwagon, w wyniku czego... Ale zaraz, przeciez Stain Empire jest po naszej stronie  ;D

sigh niektorzy jak dostana ironia w twarz to jej nie zauwaza. oczywiscie chodzi o "nowych" wlascicieli terenow po -a- i atlasie. Bo to ze IT sie zresetowalo z SE, albo Coven z Sysk/Atlas w zaden sposob nienaruszalo rownowagi z punktu widzenia rainbowlandu AAAC :P

Chodzi mu pewnie o to, ze Twoj sojusz TNT nalezy razem z TEST i Goons do Deklein Coalition (DC), a nie Northern Coalition (NC). Poszukaj w biuletynach korpowych, moze tam znajdziesz jakies informacje na ten temat

sigh calix prosil cie oto abys byl jego adwokatem?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1053 dnia: Listopad 19, 2010, 15:18:52 »
sigh niektorzy jak dostana ironia w twarz to jej nie zauwaza. oczywiscie chodzi o "nowych" wlascicieli terenow po -a- i atlasie.
I tych nowych wlascicieli czyli INIT, Co2, ED, i DT nazywasz Kacapami? Chyba ze chodzi ci o White Noise, ale oni w sumie maja jakies 2 konstelacje w Feyth, i nie pokazali sie ani razu od poczatku ofensywy, az do dzisiaj rana kiedy wtopili kilka dreadow...

sigh calix prosil cie oto abys byl jego adwokatem?

A  czemu pytasz?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1054 dnia: Listopad 19, 2010, 15:23:21 »
I tych nowych wlascicieli czyli INIT, Co2, ED, i DT nazywasz Kacapami? Chyba ze chodzi ci o White Noise, ale oni w sumie maja jakies 2 konstelacje w Feyth, i nie pokazali sie ani razu od poczatku ofensywy, az do dzisiaj rana kiedy wtopili kilka dreadow...
sigh czy ty trolujesz dla trolowania czy naprawde nie rozumiesz przenosni. Wersja mojej wypowiedzi do ktorej sie przywaliles specjalnie dla ciebie abys mogl ja ogarnac: "mordowac agresorow co zachwiali rownowage na poludniu" - czy teraz jest dla ciebie jasne, czy moze jeszcze cos doprecyzowac?

Cytuj
A  czemu pytasz?
bo pytanie bylo do niego a nei do ciebie a ty siedzac w eso raczej nie masz pojecia o standach i ukladach na polnocy.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1055 dnia: Listopad 19, 2010, 15:29:40 »
sigh czy ty trolujesz dla trolowania czy naprawde nie rozumiesz przenosni. Wersja mojej wypowiedzi do ktorej sie przywaliles specjalnie dla ciebie abys mogl ja ogarnac: "mordowac agresorow co zachwiali rownowage na poludniu" - czy teraz jest dla ciebie jasne, czy moze jeszcze cos doprecyzowac?

Acha no teraz rozumiem, po prostu uzyles slowa "KACAP" zamiast "AGRESOR" w poprzednich postach, i chyba nie tylko mnie troche to zmylilo, ale postaram sie juz pamietac, ze uzywasz tych dwoch slow zamiennie. Nie ma problemu, kazdy ma jakies dziwactwa.


bo pytanie bylo do niego a nei do ciebie a ty siedzac w eso raczej nie masz pojecia o standach i ukladach na polnocy.

Mam pojecie, bo mam alta w Twoim korpie

edit: zeby nie bylo takiego zupelnego offtopu, przed chwila wymienione wyzej White Noise postanowilo po raz pierwszy od czasu rozpoczecia Rekonkwisty pojawic sie na polu walki, wynik 4 wtopione dready i 3 carriery. Strat wlasnych brak, SE hotdropnelo ich w klasycznym rosyjskim stylu, az chcialoby sie powiedziec "Na Kacapa" :P
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1056 dnia: Listopad 19, 2010, 16:08:36 »
[gmod] Proszę o skończenie z sighami i sighogennymi odpowiedziami. [/gmod]

Calix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1057 dnia: Listopad 19, 2010, 16:19:19 »
Tych ktorzy zburzyli rownowage na poludniu - byl taki piekny rainbowland od delve do insmother, od catch do esoterii, a jak ktos chcial pew pew to sobie lecial do providence albo do low seca.

e? mozesz jasniej bo chyba wiesz wiecej ode mnie i od oficjalnych komunikatow mojego ally

http://standings.morsus-mihi.org/ - Proszę nie rób dramy


edit: zeby nie bylo takiego zupelnego offtopu, przed chwila wymienione wyzej White Noise postanowilo po raz pierwszy od czasu rozpoczecia Rekonkwisty pojawic sie na polu walki, wynik 4 wtopione dready i 3 carriery. Strat wlasnych brak, SE hotdropnelo ich w klasycznym rosyjskim stylu, az chcialoby sie powiedziec "Na Kacapa" :P
Ciekawe czy przerzucą część pilotów z dronkowa bliżej Was... bez WN będzie ciężko spowalniać NC.

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1058 dnia: Listopad 19, 2010, 16:22:20 »
PL mają do przerzucenia części NC do (wstaw gdzie ta drama jest z goonsami i OWNami bodajże).

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1059 dnia: Listopad 19, 2010, 16:32:09 »
WN leci na poludnie, bronic Co2. To potwierdzone.
I-DEA / C0ven

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1060 dnia: Listopad 19, 2010, 16:36:09 »
WN pelni w tym momencie role jezyczka u wagi na Wschodzie, jezeli sie pojawia na Poludniu w pelnej sile to walki stana sie w koncu bardziej wyrownane, ale dronkowo bedzie mialo duzo ciezej. Jak ostatnio sie NC pralo z DRF w tym zlagowanym systemie (chyba lxq), to Ruscy nawet dawali rade mimo przewagi liczbnej wroga, ale tylko do momentu gdy kontyngent WN nie poszedl spac, wtedy zdecydowanie szala sie przechylila na strone NC. Tych 150 pilotow i olbrzymia liczba capsow naprawde sporo w tej chwili znaczy. Problem w tym, ze NC nie jest w stanie do konca wykorzystac sytuacji, bo po 1sze maja na karku PL ktore im zajmuje moony z Technetem otwierajac drugi front, a po 2gie stosunki NC z Deklein Coalition nie sa takie krysztalowo przejrzyste i przyjazne, jak mogloby sie wydawac... Aktualnie TEST/Goons/TNT sa zajeci w Fountain, i nie zapowiada sie zeby szybko miala sie tamta zadyma skonczyc, ale to nie zmienia faktu, ze tradycyjnie sa dosc chwiejni w sojuszach, i NC nie czuje sie do konca pewnie majac ich za plecami...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1061 dnia: Listopad 19, 2010, 16:52:13 »
Dogadujecie się z IT, żeby szybko wykończyć dwutlenków i ini, potem kontyngent ze Stain leci do walki z Goonsami. Ci muszą przestać się chwiać w sojuszach i wezwać PL na pomoc. NC mając PL z głowy ruszą pełną siła na chomi~H~H~H~H~dronkowo, a ci żeby nie dać przerwać frontu wołają o pomoc do WN.

amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1062 dnia: Listopad 19, 2010, 17:07:23 »
Tak juz to widze, jak SE+Coven leci gdzies pomoc IT.   :D :D :D
Raczej sie spodziewam, IT leci sie bic na polnoc, SE-Coven robia inwazje na delve i sie plusuja z goonsami ;)

Calix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1063 dnia: Listopad 19, 2010, 17:09:11 »
WN pelni w tym momencie role jezyczka u wagi na Wschodzie, jezeli sie pojawia na Poludniu w pelnej sile to walki stana sie w koncu bardziej wyrownane, ale dronkowo bedzie mialo duzo ciezej. Jak ostatnio sie NC pralo z DRF w tym zlagowanym systemie (chyba lxq), to Ruscy nawet dawali rade mimo przewagi liczbnej wroga, ale tylko do momentu gdy kontyngent WN nie poszedl spac, wtedy zdecydowanie szala sie przechylila na strone NC.
Mówisz o bitwie w R10-GN. Faktycznie w pewnym momencie Dronkowo się wycofało. Z tego co mi mówiono wynika że gdy padło dość stateczków by zmalał lag dronkowo nie było w stanie przebić się przez repujące guardiany + carriery i się wycofali. Czy było tak czy faktycznie jak twierdził Krutoj WN poszedł spać, faktem jest że WN jest sporą częścią sił dronkowa w tym konflikcie i definitywnie najlepszą jakościowo.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1064 dnia: Listopad 19, 2010, 18:00:46 »
Chodzi mu pewnie o to, ze Twoj sojusz TNT nalezy razem z TEST i Goons do Deklein Coalition (DC), a nie Northern Coalition (NC). Poszukaj w biuletynach korpowych, moze tam znajdziesz jakies informacje na ten temat

No to masz chyba alta od niedawna, gwoli formalności DC to kolejna struktura wewnątrz NC zatem i jest częścią NC. Może kiedyś NC się podzieli i zresetuje wtedy będzie poza. A póki co to NC zaczyna się od CR a kończy na dronkowie.
Sponsored By Technetium  ;D

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1065 dnia: Listopad 19, 2010, 18:04:53 »
WN leci na poludnie, bronic Co2. To potwierdzone.

Taaa jak nie umiesz wygrac majac wyrownane sily zrob taki bloob zeby sie nie dalo walczyc. I co beda nianczyc INI w nieskonczonosc. Ini pokazalo ze sami nie sa w stanie walczyc z kompetentym przeciwnikiem majac rowne warunki.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1066 dnia: Listopad 19, 2010, 18:07:30 »
Taaa jak nie umiesz wygrac majac wyrownane sily zrob taki bloob zeby sie nie dalo walczyc. I co beda nianczyc INI w nieskonczonosc. Ini pokazalo ze sami nie sa w stanie walczyc z kompetentym przeciwnikiem majac rowne warunki.

Eee tam to nie rycerskie pojedynki, blob jest też częścią strategi i taktyki. Jakoś AAA nie narzekało na bloba jak rzuciło polowe południa na 10krotnie słabszego przeciwnika w Providence  ;D
Sponsored By Technetium  ;D

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1067 dnia: Listopad 19, 2010, 18:15:35 »
Eee tam to nie rycerskie pojedynki, blob jest też częścią strategi i taktyki. Jakoś AAA nie narzekało na bloba jak rzuciło polowe południa na 10krotnie słabszego przeciwnika w Providence  ;D

Ale to też nie zaatakowało 10-krotnie silniejszego od siebie, chcąc zająć strategiczny dla jego logistyki system, tak?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1068 dnia: Listopad 19, 2010, 18:18:05 »
Anna powiedzmy to tak drejk kosztuje 20kk to jest 20 ratow w stain czyli max godzinka dziennie pozwala nam walczyc dalej. Tylko ze w  AAA ci ktorzy zyli z racenia itp. juz dawno odeszli bo od tygodni wiekszosc z nas paska nie widziala na oczy. Mozemy spokojnie cisnac ich dopuki nam sie nie znudzi, Jak dlugo bedziesz miala cierpliwosc latac i tracic shipy pomagajac komus kto zaczyna dostawac po pyszczku jak tylko sie odwrocisz nawet majac przewage liczebna.


Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1069 dnia: Listopad 19, 2010, 18:29:02 »
Tak juz to widze, jak SE+Coven leci gdzies pomoc IT.   :D :D :D
Raczej sie spodziewam, IT leci sie bic na polnoc, SE-Coven robia inwazje na delve i sie plusuja z goonsami ;)

Prędzej bufu się splusuje z GS niż my :P
Cała prawda o moim graniu...


amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1070 dnia: Listopad 19, 2010, 19:02:15 »
Prędzej bufu się splusuje z GS niż my :P
Nie chce byc upierdliwy, ale Coven-ow juz sie to zdarzalo, BUFU nie.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1071 dnia: Listopad 19, 2010, 21:50:19 »
Rzeczywiście c0ven był blue do goonsów ponad 3 lata temu o ile się nie myle przez 2 wieczory za czasów torrtugi.
Stand był ustawiony na prośbę  MC.

Sięgasz do bardzo dalekich czasów Kane McCallan, jeszcze przed próbami podboju Esoterii która dużo zmieniła. Wydaje mi się, że Skeer dobrze pisze, że szanse na taki stand są mniejsze niż minimalne. Zabawna sprawa jak czasem głupi smack na localu może stać się sprawą osobistą której nie puszcza się płazem dla garści ISKów.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1072 dnia: Listopad 19, 2010, 23:08:53 »
Powiem może bardziej dosadnie - dla starej gwardii C0ven, w tym i mnie, GS jest na samym szczycie listy KOS. I tak jak nie ma mowy, żebyśmy się zresetowali z SE, tak nie ma mowy, żebyśmy splusowali GS.

Poza tym my gramy dla siebie i sami decydujemy, a jak Molle uzna, że plus z GS się opłaci w jakimś hipotetycznym wariancie (np przeciw NC), to będziecie go mieć z dobrodziejstwem inwentarza. Chyba, że znów zmienicie ally  :)
Cała prawda o moim graniu...


Ronin

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1073 dnia: Listopad 20, 2010, 00:03:03 »
Hmm jakbys nie zauwazyl BUFU od ponad miesiaca nie jest juz w IT, zdecydowalismy ze to nie jest nasz styl gry i podziekowalismy grzecznie za invite. A co do +sowania GS to nie mow hop zanim nie przeskoczysz hrhr, jesli i tu zaznaczam jesli odbijecie stare tereny aaa i pokonacie WN i Init, to kolejnym naturalnym przeciwnikiem jest albo IT albo dronkowo, wiec wasz plus z IT albo z GS jest imo kwestia czasu :P ale co to ja tam wiem o polityce...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1074 dnia: Listopad 20, 2010, 02:23:09 »
nie trzeba byc do kogos blue, zeby bic wspolnego wroga. To ze inwazja Goonsow na IT jest nam na reke nie oznacza, ze zaraz musimy ich plusowac. Nie wyobrazam sobie plusa C0venu do GS, po prostu zbyt wiele osob zaczelo by jeczec, glownie "stara gwardia". Zreszta jak juz kiedys wspominalem, PL proponowalo plusa Covenowi w czasie obrony Esoterii, i ze wzgledow ideologicznych, w imie zasad, plusa nie dostali. A plusowanie IT to juz czysta fantastyka.
W sumie poza Stainblokiem cala reszta universum jest do nas KOS, cale Dronkowo red, NC red, IT pomaranczowe. Wszedzie dookola hosty, i tak powinno byc. Jak dzisiaj bilismy syskom ihuba z Burn Edenami, Peanut Factory i Havoc, to nikt nawet nie pomyslal o ustawianiu jakichkolwiek standow, bo po prostu nie ma takiej potrzeby. Wiec plusowanie Goonsow mozna sobie spokojnie odlozyc miedzy bajki, chociaz pewnie niektorym by to dostarczylo argumentow do trollowania i wypominania na nastepne 2 lata  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

kaleba

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1075 dnia: Listopad 20, 2010, 09:57:43 »
Mnie jakby goonsi powiedzieli ze pomoga nam zdropowac kapitale IT to bym im dal plusa i tyle, na przekór innym :D
ale co ja wiem o polityce  8)
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2010, 13:10:08 wysłana przez kaleba »

Sammani

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1076 dnia: Listopad 20, 2010, 10:58:13 »
o lol hehe jako osoba nie grająca fajnie się czyta ten cheastbeating o GS. Pamiętam jak były pierwsze plusy z -A- jak stara gwardia darła się, że nigdy, że skaza na honorze, że high-endy z Stain nevah forget. Ba sam się wtedy plułem :P. Później kolejne rozdzieranie szat o tego frachta co PBN obił, o nasze frachty, o traktowanie w czasie kampanii w Q i Ari + Xeo przetłumaczyli twardogłowym co i jak, ale proszę teraz brosefs na śmierć i życie. Nie gram, w C0ven nie jestem od dawna, ale znam ten sojusz i wiem, że leadership głupi nie jest, więc jak GSi stacklują matki IT lub ich petów, a wy akurat będziecie w pobliżu to będzie temp plusik ;]. Jak na tacy są podane smakowite kille, chwilowo mogą zniknąć opory, a sumienie krzykaczy uspokojają nowe tłuste kmy po wszystkim :).

MightyBaz

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1077 dnia: Listopad 20, 2010, 14:27:59 »
CAT, jesli na Centrali mówią nam o  plus-owaniu czy minus-owaniu sie z IT czy GS, to oznacza, ze c0ven wyrósł już na dobrze postrzegany allians, zapewne nie tylko w środowisko polish community ale i EvE.

Mnie tam wsio ryba, ważne zeby chociaż w weekend bitki byly, bo tak nie ma co robić w eso/stain, ale dymać 50j na roadtripy...tiaa
Oprócz tego, nawet gdyby IT uwzięło sie na Stainwagon, to i tak maja przesrane, bo nikt sie nie przejmie potencjalna strata sova w eso, bo dochody z hiendow przestały byc tak lukratywne jak kiedyś. Nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni robiliśmy regroupy z Eso do Stain. Zas baza w Stain jest nie do zajebania i wszyscy to wiedza. Można tam sie lać do usranej śmierci.



edit: założę się że ci, co odeszli są lekko wku..., że siedzą teraz gdzieś na jakimś zadupiu latając na skromne roamy, bijac raterow czy inne lamy.

kaleba

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1078 dnia: Listopad 20, 2010, 15:23:48 »
CAT, jesli na Centrali mówią nam o  plus-owaniu czy minus-owaniu sie z IT czy GS, to oznacza, ze c0ven wyrósł już na dobrze postrzegany allians, zapewne nie tylko w środowisko polish community ale i EvE.

Mnie tam wsio ryba, ważne zeby chociaż w weekend bitki byly, bo tak nie ma co robić w eso/stain, ale dymać 50j na roadtripy...tiaa
Oprócz tego, nawet gdyby IT uwzięło sie na Stainwagon, to i tak maja przesrane, bo nikt sie nie przejmie potencjalna strata sova w eso, bo dochody z hiendow przestały byc tak lukratywne jak kiedyś. Nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni robiliśmy regroupy z Eso do Stain. Zas baza w Stain jest nie do zajebania i wszyscy to wiedza. Można tam sie lać do usranej śmierci.



edit: założę się że ci, co odeszli są lekko wku..., że siedzą teraz gdzieś na jakimś zadupiu latając na skromne roamy, bijac raterow czy inne lamy.
Wiesz baz ci ktorzy odeszli moga powiedziec ze to my sie wkurwiamy bo bijemy sie w blobie,lagu a oni mja maly skirmish i mozna sie tak przegadywać w nieskonczoność. Kwestia co kto lubi.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1079 dnia: Listopad 21, 2010, 00:21:57 »
Taaa jak nie umiesz wygrac majac wyrownane sily zrob taki bloob zeby sie nie dalo walczyc. I co beda nianczyc INI w nieskonczonosc. Ini pokazalo ze sami nie sa w stanie walczyc z kompetentym przeciwnikiem majac rowne warunki.

Nie wiem czy to były jakieś zwidy czy co... ale to INI lało jak chciało AAA bez większej pomocy PL jak była ofensywna na cache, aha.. już wiem.. wtedy króilka na forum nie widać było.

Jak ja uwielbiam czytać to z jednej to z drugiej strony jak to przeciwnik nie potrafi walczyć bez przewagi ... to jest wręcz słodkie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1080 dnia: Listopad 21, 2010, 06:38:03 »
godzina 6.35, lokal w stolicy CO2 560 blue, zaraz wychodzi stacja w ostatniego reinforca, hosty juz leca.

stay tuned

edit1: wskoczyli, guny nie dzialaja, zreszta wywalilo mnie odrazu jak tylko lokal skoczyl, i staram sie zalogowac od jakichs 15 minut :/

edit2: nadal nie moge sie zalogowac, ale slysze ze chlopaki walcza, i cos tam spada. Stacja nasza, wiec najwazniejszy cel osiagniety.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2010, 07:26:43 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1081 dnia: Listopad 21, 2010, 07:41:26 »
Lag jest niesamowity. Cud ze wogule cos spada.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1082 dnia: Listopad 21, 2010, 07:59:00 »
no mnie wywalilo zanim zdarzylem cokolwiek zalokowac, i od ponad godziny gapie sie w login screen. CCP win
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1083 dnia: Listopad 21, 2010, 08:31:32 »
Przeciwnik wlasnie polecial na stacje. Chwile pozniej dostalem DC. Oczywiscie zalogowac sie spowrotem nie da. Ide spac. Wlasnie udalo mi sie zalogowac bitwa wciaz trwa niestety ccp stwierdzilo ze zalogowanie sie juz mi wystarczy i wywalilo mnie w momencie jak dolaczalem do floty.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2010, 10:08:07 wysłana przez Rabbitofdoom »

MightyBaz

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #1084 dnia: Listopad 21, 2010, 11:05:52 »
troche przetrzepalismy IT/Ini/CO2 (wyniki mozna juz obejrzec na kbach) da sie juz zalogowac do sys...trudno ocenic jaki jest wynik bitwy, bo nadal w 68FT local 750, a byl niecale 1100.
Nie da sie jeszcze zrobic self destructa, wlasnie czekam w podzie by zrobic reshipa i dupa.



[gmod=Khobba]"przetrzepaliśmy"? Kto przetrzepał? Wpisz sobie korpa i ally w profilu, bo nastepne posty polecą do kosza.[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2010, 15:09:12 wysłana przez Khobba »