Autor Wątek: [Polityka] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 404733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #385 dnia: Sierpień 27, 2010, 16:46:34 »
a co daje bo poki co atlas po za glupota wlasnych pilotow SC nic nie pokazal, moze ja sie za pozno zaczolem interesowac tym konfliktem wiec Venzon moglbys podeslac mi link do kb  gdzie atlas stawia jakikolwiek opor ruskim lub PL?

masz racje, za krotko sie interesujesz tematem

mysle ze przydaloby sie info ze pora sie ewakuowac, a nie zostawic samych sobie. do ciebie chyba naprawde nie dociera ze rentiersi byli na terenach atlasu a nie wlasnych wiec wrog najezdzajac tereny na ktorych rezydowali rentiersi tak naprawde najechal na atlas a przy okazji odciol przyplyw iskow do atlasu (iirc na kugu pisali cos o 50kkk/miesiecznie)
Rusz głowa Dark. Napewno Atlas wiedział żę PL zablokuje im capsy w 0-W oraz na pewno miesiąc wczesaniej wiedział, że przegra i ewakuwał się :D
Marudzisz aby pomarudzić bez zastanowienia co piszesz.


KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #386 dnia: Sierpień 27, 2010, 16:50:03 »
O jeny, jak to BUFU leje na rentersów tylko już kilka osób wyraziło chęć dołączenia do APA bo maja dość bajzlu..

Aktualnie sytuacja jest taka, że w systemie 46 (który należy do APA) PL postawił posa.. na tą informacje na intelu AAAC pojawiła się informacja, że nie powinniśmy tego atakować (lub nam tego nie wolno) i że mają nadzieje, że ewakuacja pójdzie gładko. Syf. Już 3-4 korpy z AAAC wyraziły chęć obrony Teneryfów przed RA/XXX - gó*** to da, ale może być w końcu fun, jak -A- nie ruszy dupska - przez 1 miesiąc nie widziałem tam nigdy żadnego kolesia z -A- (i to dosłownie). Śmiech na sali.

Tak rentersi to dojne krowy, niewolnicy(ciekawe określenie na kogoś kto zarabia kilka b na miesiąc) k, tylko jak widać to oni jakoś potrafią cokolwiek zrobić a nie olać układy i umowy.

jeśli mówimy o bezużyteczności, teraz każdy alliance bez odpowiedniej ilości capsów będzie bezużyteczny w takiej wojnie - więc o czym my tutaj rozmawiamy ?

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #387 dnia: Sierpień 27, 2010, 16:51:03 »

masz racje, za krotko sie interesujesz tematem

to podeslij prosze link do KB, bo ani na waszym ani na xdeathx ani na ra ani na PL nie widac jakiegokolwiek oporu ze strony atlasu.


Cytuj
Rusz głowa Dark. Napewno Atlas wiedział żę PL zablokuje im capsy w 0-W oraz na pewno miesiąc wczesaniej wiedział, że przegra i ewakuwał się :D
Marudzisz aby pomarudzić bez zastanowienia co piszesz.

ja o najazdach ruskich wiedzialem troche wczeesniej niz ostatni RF time 0-w wiec nie wierze ze wy bedac na miejscu nie wiedzieliscie :P


Aktualnie sytuacja jest taka, że w systemie 46 (który należy do APA) PL postawił posa.. na tą informacje na intelu AAAC pojawiła się informacja, że nie powinniśmy tego atakować (lub nam tego nie wolno) i że mają nadzieje, że ewakuacja pójdzie gładko. Syf. Już 3-4 korpy z AAAC wyraziły chęć obrony Teneryfów przed RA/XXX - gó*** to da, ale może być w końcu fun, jak -A- nie ruszy dupska - przez 1 miesiąc nie widziałem tam nigdy żadnego kolesia z -A- (i to dosłownie). Śmiech na sali.

tzn chcesz powiedziec ze -A- tez nie bedzie sie bronic a przynajmniej teneryfow?


PS Na poprzedniej stronie pisalem ze dziwie sie osobom co sie smieja z atlasa ale po kolejnych postach venzona przestaje im sie dziwic - atlas stoi po szyje w g*wnie a ten jeszcze wierzga
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2010, 17:00:45 wysłana przez Dark Flonoe »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #388 dnia: Sierpień 27, 2010, 16:53:55 »
niech to bedzie nauczka dla wszystkie renterow w eve bo taka sytuacja bedzie sie powtarzac jeszcze wiele razy

nikt nie bedzie sie wami przejmowal jesli sojusz typu Atlas traci  dziennie assetsy o wartosci rownej kwocie z miesiecznego wynajmowania terenu

to tylko dyrektorzy renterskich korpow mogli podjac decyzje o ewakuacji bo nikt z atlasu nie mogl z cala pewnoscia powiedziec jak sie potocza wydarzenia, do tej pory w samym atlasie nie ma oficjalnego komunikatu o wycofaniu, jedyne co to jest zabezpieczanie assetsow
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

lo2zak

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #389 dnia: Sierpień 27, 2010, 16:59:50 »
Nikogo nie będziemy się pytać o pozwolenie na przelot przez terytorium. Jeżeli aby dobić atlas potrzeba zając x systemów AAAC czy AAA to tak zrobimy.

Pożyjemy zobaczymy :)

Sotharr

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #390 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:02:02 »
Aktualnie sytuacja jest taka, że w systemie 46 (który należy do APA) PL postawił posa.. na tą informacje na intelu AAAC pojawiła się informacja, że nie powinniśmy tego atakować (lub nam tego nie wolno) i że mają nadzieje, że ewakuacja pójdzie gładko. Syf.

Rozkazy przyjmujecie przez kanał intelowy? Wow. ::)

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #391 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:05:19 »
Pożyjemy zobaczymy :)

Nie fofikowałbym tak ;p
Dawałem znać paru znajomkom że będzie ofensywa i to szybciej niż się spodziewają - nie wierzyli ale się przygotowali i teraz nie leżą i nie kwiczą :)
Tak samo teraz delikatnie zasugeruję że możecie się zdziwić... ale co ja wiem :D

(kurrr - prawie się podpisałem odruchowo... za dużo maili się trzepie dzień w dzień) :)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #392 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:06:07 »
AAA moze probowac bronic teneryfe ale jest w takiej samej dupie jak atlas - brak lidershipa/fc oraz dodatkowo ma problem z odchodzacymi korpami
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Sotharr

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #393 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:21:15 »
[mod]Ponieważ znowu postują tutaj osoby bez uzupełnionych danych w profilu, przypominam o wymogu uzupełnienia tych danych. Posty tych osób są przenoszone do wątku we Flamewar.[/mod]

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #394 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:21:37 »
... jak to pisza czesto proof or gtfo! ...
ja wole wersje z tits
* Lubie czasami poprzeklinac

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #395 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:28:51 »
Ciekawe teorie tu padają, szczególnie mnie zainteresował motyw o waleczności rentiersów  ;D To że parę osób wśród ogromnej rzeszy pilotów takiego rentierskiego ally wyraziło chęć pomocy w obronie itp nie znaczy że mogli by cokolwiek zdziałać. Pokażcie mi choć jedną dobrą korporację pvp  do takiego należącą. Wg mnie do rentierskich sojuszy idzie "pewien typ" ludzi. To chyba nie tylko moje zdanie skoro nikt ich nie zaprasza do pomocy  :)

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #396 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:36:44 »
Teraz macie ładną odpowiedź, czemu centrala jest tak mało popularna ;)

Albo jesteś ubah pro i show me you killboard, albo Wypier*j.

Tyle w temacie, dziękuję, dobranoc ;))

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #397 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:45:45 »
Coś w tym musi być skoro jesteś na tym polu taki wrażliwy. A i nie ma to żadnego związku z popularnością centrali. Jak sam pewnie zdążyłeś już zauważyć ilość postów na centrali w ostatnim czasie wzrosła chyba dziesięciokrotnie, ponieważ jest konflikt w grze i obie strony mają tutaj reprezentantów. Nie dopowiadaj sobie czegoś co nie istnieje.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #398 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:47:07 »
Coś w tym musi być skoro jesteś na tym polu taki wrażliwy.

signed
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #399 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:48:14 »
AAA moze probowac bronic teneryfe ale jest w takiej samej dupie jak atlas - brak lidershipa/fc oraz dodatkowo ma problem z odchodzacymi korpami

Co do -A- jak chcesz info to patrz na moj sig.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #400 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:49:29 »
Co do -A- jak chcesz info to patrz na moj sig.

Cytuj
[...]
Well we ain't dead yet!
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Frankie

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #401 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:37:16 »
Tak sobie czytam ten temat i stwierdzam, że jednak rentiersi maja tu sporo racji. Totalne ich zlewanie powoduje, że nawet nie robią za mięso armatnie żeby zlagować system. Tak mi się przypomina sytuacja z naszymi rentiersami w D2 area.
Kilka dni przed atakiem NC odszedł na odpoczynek MS (głównodowodzący ally). Cry Havoc nie miało dowódcy. Wiadome było, że tego terenu nie utrzymamy przy nawałnicy NC (2 miesiące wcześniej odparliśmy najazdy). Nasi rentiersi byli jasno poinformowani, że istnieje duże ryzyko straty tych terenów, a w momencie gdy mieliśmy pewność o dniu ataku i godzinie poszło też do nich info, że maja natychmiastowo ewakułować assety ze stacji i posów i zostały otwarte mosty przerzutowe. Wiele nas to nie kosztowało a stosunki były miłe i rentiersi nie czuli się oszukani.
Co do latania z rentiersami też nam się zdarzało. Na naszym voice siedzieli ich dowódcy którzy mieli możliwość koordynowania ataków i jakis strasznych wtop przy tym nie było.
Na 100% traktowanie rentiersów i ich terenów jako nie swoich i jako dojnych krów będzie prowadzić do tego, że atlas ich po prostu na zawsze straci i już nie wrócą. Ludzie długo pamiętają zachowanie niefair. Jak już płacisz za system to podpiszesz umowę z takim wynajmującym, który o ciebie dba, a nie z gburami o kosmicznym ego.

amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #402 dnia: Sierpień 27, 2010, 18:50:07 »
Frankie, wrócą, a jak nie wrócą to się znajda inni. Skoro tam byli mimo tak złego traktowania jak tu nie ktrórzy opisuja to znaczy, że im sie to opłacało, przecież sado-maso nie są raczej.

Frankie jak chesz ich użyc jak nie można im podać hasła do posa, wpuścić na TS, poinformować o planach FC na bitke itd..., wszytko trafia do PL w ciągu kilku sekund.

A naprawde atlasowi rentersi nie byli potęgą militarna, losów konfliktu by nie zmienili.
Chwała im za odwage i bitność, ale nie z kijkiem na czołg.
Pozatym, po kązdej klęsce rentersi maja pretensje do wynajmującego, to normalne.

Frankie

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #403 dnia: Sierpień 27, 2010, 19:25:59 »
Tu raczej problemem jest to jakich się ma rentiersów. A jak ma się słabych to już wina Atlasa, że takich wpuszczają. Nie musisz ich wrzucac do głównej floty. Można ich użyc do campienia czegość (midów czy cos) a juz z pewnościa można im dać info, że mają się pakować i uciekać, bo się ich terenów nie utrzyma.
Co do szpegów i tak wszystkie strony mają szpiegów wszedzie więc to nic nie zmienia. Szpiedzy byli we flotach atlasa tak czy siak więc jeden wiecej czy mniej to żadna różnica. Za to 50 czy 100 osób we flocie to zawsze jakaś pomoc.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #404 dnia: Sierpień 27, 2010, 20:02:54 »
Obie strony maja po czesci racje.

Jedna sprawa, ze rentiersi nie stanowią z reguły porażającej siły, z którę nalezy się liczyć. Sa tez tak naszpikowani szpiegami, ze wspolpraca z nimi w jednej flocie jest bezsensowna (choc akurat wrzucenie szpiega do Atlasa bylo rownie latwe jak do ich rentierow...).

Jednak to nie oznacza, ze nalezy ich zlac cieplym moczem/nie wykorzystac militarnie. Kilka dni przed atakiem na syskow, nasi rentiersi z Inver Brass dostali info, ze "wrog" nawiedzi Esoterie i zeby wywiezli sobie assetsy i zostawili shipy do pvp jesli chca. Czesc zostala i do konca walk jakimis malymi gangami (osobnymi od naszych) wspomagali floty SW. Ofc roznica niewielka, ale taki paro-paronasto osobowy gang newbies, mozna wykorzystac chociazby do przykampienia celestiali w czasie grindfestu i lapania rewarpujacych. Ponadto, wydaje mi sie ze takim podejsciem Atlas sam sobie ukrecil bata na siebie. Upadki Primary/Cow/GC/HTA byly przyjmowane w tym samym stylu - niech zgina, sa retarded. A potem sie okazalo, ze zabraklo meatshielda.
I-DEA / C0ven

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #405 dnia: Sierpień 27, 2010, 20:37:23 »
Upadki Primary/Cow/GC/HTA byly przyjmowane w tym samym stylu - niech zgina, sa retarded. A potem sie okazalo, ze zabraklo meatshielda.

wszystkie te sojusze rozsypaly sie od srodka, nie dalo sie tego uratowac
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #406 dnia: Sierpień 27, 2010, 22:50:46 »
W GC kryzys byl juz przed inwazja na NC. W skrocie chodzilo o to ze przez sov ally musialo obnirzac standardy rekrutacji zeby miec liczby ktorymi moglo by go bronic.

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #407 dnia: Sierpień 29, 2010, 09:51:25 »
padlem.. :)

Cytuj
our last stand
From: DAvid hass
Sent: 2010.08.28 00:21
To: Green Alliance, 

Hail Green Alliance and friends of Atlas,

Darkwater Panthers has elected to fortify and hold our systems in wicked creek - we will be engaging in skirmish warfare, and doing anything we can think of the buy atlas and allies more time to fortify the core systems. We realize that this will surely result our home being over-runned, and our assets being lost but we will take a few with us!

Long live the Atlas Alliance!

To tak a pro po determinacji.. kto ja ma, a kto nie  ::)

magni

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #408 dnia: Sierpień 29, 2010, 10:03:47 »
to jest podwojnie smieszne zwazywszy na to ze atlas wcale nie zamierza sie bronic i juz planuje odwrot do empire...

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #409 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:12:04 »
Atlas skapitulował. Teraz jestesmy blue



Frankie

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #410 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:19:25 »
Atlas skapitulował. Teraz jestesmy blue
WOW, no to pokazali wole walki i determinacje.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #411 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:40:47 »
Atlas skapitulował. Teraz jestesmy blue
Znaczy się, że będziecie bronic geminate i CE? Bo dzisiaj jedyne co pokazaliście to flotę bomberów. WN,RA , które rzucając bomby padły w lagu :/.
Czy po  prostu wymieniacie regiony z ratami bez bounty na te z bounty :)?
Sponsored By Technetium  ;D

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #412 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:51:19 »
coby nie mowic jest to sukces - miec bounty a nie miec bounty - jakos nie widze zeby sie wszyscy pchali do dronkowa czyli jakos nie sa to bardzo popularne i 'miodne' systemy ;p

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #413 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:54:06 »
Cytat: Krutoj na kugu
Opening logs...
28th 1845 Eve AXDX Omist
UAxDEATH > so we got a deal ?
Gloria Khan > i say ok

29th 0915 Eve AXDX Omist
jenan Hyswa > ok deposit is on account with chribba

Chribba recieves ISK from both partys and then...

After DT Atlas as per agreement capitulated, was set blue and is due to pay tribute to WN XIX and RA.

Agreement

Colleteral: Atlas to pay 65b and XIX to pay 115b to Chribba
Tribute: 2 titans and 3 motherships to be transfered through Chribba to RA/WN/XIX
PL to stand down and their contract should finish when the deal is complete
Atlas to reset AAA
Atlas will drop Atlas Alliance name

Victory Day 29th of August 2010 over Atlas empire

Bardziej wstydliwy koniec Atlasu, chyba sobie ciężko wyobrazic.


Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #414 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:58:32 »
coby nie mowic jest to sukces - miec bounty a nie miec bounty - jakos nie widze zeby sie wszyscy pchali do dronkowa czyli jakos nie sa to bardzo popularne i 'miodne' systemy ;p
NC się pcha, chociaż nie wiem po co :P
No i ja wcale nie twierdze, że to nie jest sukces i korzystna wymiana, po prostu jestem ciekaw ciągu dalszego  .Zajmowanie stacji i systemów bez żadnego oporu jakoś tak mnie demotywuje do latania tam :(

PS:  Co z Atlasem? Rozproszycie się po rożnych aliansach i koniec czy może spróbujecie komuś słabszemu sova odebrać? Może jakaś nowa inwazja na NC , technetium moony na pewno kusza :)?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 16:09:24 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Frankie

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #415 dnia: Sierpień 29, 2010, 16:02:38 »
Samo oddanie nazwy i nie walczenie pokazuje, że dusza pvp to juz dawno umarła w tym ally :(

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #416 dnia: Sierpień 29, 2010, 16:13:50 »
NC się pcha, chociaż nie wiem po co :P
No i ja wcale nie twierdze, że to nie jest sukces i korzystna wymiana, po prostu jestem ciekaw ciągu dalszego  .Zajmowanie stacji i systemów bez żadnego oporu jakoś tak mnie demotywuje do latania tam :(

PS:  Co z Atlasem? Rozproszycie się po rożnych aliansach i koniec czy może spróbujecie komuś słabszemu sova odebrać? Może jakaś nowa inwazja na NC , technetium moony na pewno kusza :)?

aaa - no chyba ze tak - sam jestem ciekaw na max co zrobi Atlas. Moje zrodla wymarly i nie mam zadnego infa w tej materii.
Inwazji na NC nie przewiduje tak czy inaczej - nie udalo sie z zapleczem - nie uda sie tym bardziej teraz gdy slabosc PVP ally zostala az nadto odkryta :/
Ale jak znam zycie pewnie komus slabszemu sie oderwie - ally pozbedzie sie kerbirni i zacznie od nowa gromadzic pvp ktore jest pvp a nie kerbirka i pvp "jak sie uda"
Ale to juz tylko moje subiektywne odczucie :)

Frankie

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #417 dnia: Sierpień 29, 2010, 16:18:52 »
Ciekawe na kogo teraz pójdzie kolejne uderzenie, bo jeszcze pare kolosów na glinianych nogach zostało nam w świecie eve. ;D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #418 dnia: Sierpień 29, 2010, 17:32:11 »
Bardziej wstydliwy koniec Atlasu, chyba sobie ciężko wyobrazic.

This.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #419 dnia: Sierpień 29, 2010, 18:46:03 »
Omg co za lamy  ;D Płacić i podpisywać jakieś "kapitulacje"  ;D