Autor Wątek: EvE staje się nudna  (Przeczytany 42747 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 30, 2010, 08:55:37 »
w moim przypadku jedyne co podnosi mi ciśnienie to albo latanie solo albo w małym 2-4 osobowym gangu
wiekszy roam lub flota to fabryka i cały wysiłek polega na jak najszybszym wyszukaniu targetów podawanych przez fc
niestety solo trochę zdechło w tej grze a do małych gangów jakoś ostatnio nie mam szczęścia.

gdybym miał przypomnieć wszystkie fajne sytuacje z ostatnich 12 miesięcy bo było to wtedy kiedy byłem sam z dala od domu i nagle zaczynało się palić pod nogami a ja strasznie nie lubie głupio tracić szipów niezależnie od grubości walleta  :)
reszta niewarta jest wzmianki - po 4 latach po prostu nie widzę nic co by nie jakoś mocno rajcowało
Sneer Quen

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 30, 2010, 09:09:33 »
Czytając Wasze posty cieszy mnie jedno, że jeśli już dołączę do "znudzonych" to minie jeszcze około 4-5 lat ;)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 30, 2010, 11:27:48 »
@updaty dla carebearow. Popatrzmy na to doszlo do gry od kiedy gram:
Tyranis - planety, patch dla carebearow
Dominion - nowy sov i boost zarobku w zero, boom dla rentiersow, wiec patch dla obu grup, chociaz niech bedzie ze glownie dla pvperow, szczegolnie przez nowe statsy pirackich stateczkow
Apocrypha - wh, sleepersi, gazy w wh. Patch dla carebearow, chociaz kazdy korzysta z nowej formy podrozy
Quantum Rise - to byl full carebear patch, w tym nano nerf, chociaz missile nerf wywolal sporo lez pilotow ravenow.
Empire Age - FW to w teorii dla pvperow, w praktyce masy carebearow farmiace kiecys plexy, a teraz misje
Strasznie wybiórcze te opinie  ;)
Tyranis - co w planetach jest tylko dla hisecowych carebearów ? Nie ma planet w null ? Nie da się na nich zarabiać jeszcze więcej, jeszcze mniejszym nakładem pracy ? W hisecu opcja 96h praktycznie nie ma sensu, bo ilości jakie się pozyskuje w 1h są po prostu za małe.
Dominion - wg Ciebie patch dla obu grup - jeszcze tylko powiedz, co tak naprawdę zyskał hisecowy carebear na zmianach SOVa i booście zarobku w null ?
Apocrypha - WHSy - wnoszę po Twojej opinii, że wg Ciebie są przeznaczone dla zarobku hisecowego careabeara, a nie dla PVPera, który w końcu dostał to o co zawsze prosił dla null: brak insta intel (local !), wymagających NPCów dających spory zarobek, konieczność współdziałania.
Quantum Rise - patch sprzed 1.5 roku (!) - nano nerf - do tego momentu 40% wszystkich PVPerów w null latało na nanofitach, kolejne 50% w blobach, a 10% reszty brakowało umiejętności albo próbowało funkcjonować pod prąd, piszesz o łzach pilotów ravenów, a co ciekawe to głównym narzędziem hisecowego carebeara do tego momentu był CNR...
Empire Age - FW to przecież PVP, a to, że się farmi - przecież PVPer też musi w jakiś sposób zarabiać na PVP

Z pośród Twoich 4 kont (12 charów) ile charów jest TYLKO od PVP ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 30, 2010, 11:44:02 »
Strasznie wybiórcze te opinie  ;)
Tyranis - co w planetach jest tylko dla hisecowych carebearów ? Nie ma planet w null ? Nie da się na nich zarabiać jeszcze więcej, jeszcze mniejszym nakładem pracy ? W hisecu opcja 96h praktycznie nie ma sensu, bo ilości jakie się pozyskuje w 1h są po prostu za małe.

Kogo ostatnio zastrzeliłeś planetą?

Dominion - wg Ciebie patch dla obu grup - jeszcze tylko powiedz, co tak naprawdę zyskał hisecowy carebear na zmianach SOVa i booście zarobku w null ?

Boost zarobku, yay!

Apocrypha - WHSy - wnoszę po Twojej opinii, że wg Ciebie są przeznaczone dla zarobku hisecowego careabeara, a nie dla PVPera, który w końcu dostał to o co zawsze prosił dla null: brak insta intel (local !), wymagających NPCów dających spory zarobek, konieczność współdziałania.

OMG enpece dające więcej zarobku! \o/

Empire Age - FW to przecież PVP,

Dla kerbirów z hiseka...

a to, że się farmi - przecież PVPer też musi w jakiś sposób zarabiać na PVP

I boost zarobku!

sc0rp

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 30, 2010, 11:52:17 »
Trochę się zgubiłem, a co Waszym zdaniem powinni dostac pvperzy? nowe ship - T3, nowe moduly/ammo - CN Cap Boostery innych innowacji nie pamietam, ale czego brakuje pvperom (po za skanerem jaja), bo tego tez nie kumam zaleznie od ally/corpa mozna znalesc wszelkie rodzaje potyczek:
- cap fighty -> IT, AAA, Atlas, Ruskie, NC
- bloby -> j/w + kilka innych
- skirmishe -> genos, pb, SE, Coven, CH + kilka innych
- piractwo -> Chain of Chaos, Voodoo + kilka innych
- turnieje -> CCP organizuje przeciez :)

Sammani

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 30, 2010, 12:08:25 »
T3 to carebearskie statki na wh czy misje w duzo wiekszym stopniu niz sa uzywane do pvp.

Strasznie wybiórcze te opinie  ;)
Tyranis - co w planetach jest tylko dla hisecowych carebearów ? Nie ma planet w null ? Nie da się na nich zarabiać jeszcze więcej, jeszcze mniejszym nakładem pracy ? W hisecu opcja 96h praktycznie nie ma sensu, bo ilości jakie się pozyskuje w 1h są po prostu za małe.
Dominion - wg Ciebie patch dla obu grup - jeszcze tylko powiedz, co tak naprawdę zyskał hisecowy carebear na zmianach SOVa i booście zarobku w null ?
Apocrypha - WHSy - wnoszę po Twojej opinii, że wg Ciebie są przeznaczone dla zarobku hisecowego careabeara, a nie dla PVPera, który w końcu dostał to o co zawsze prosił dla null: brak insta intel (local !), wymagających NPCów dających spory zarobek, konieczność współdziałania.
Quantum Rise - patch sprzed 1.5 roku (!) - nano nerf - do tego momentu 40% wszystkich PVPerów w null latało na nanofitach, kolejne 50% w blobach, a 10% reszty brakowało umiejętności albo próbowało funkcjonować pod prąd, piszesz o łzach pilotów ravenów, a co ciekawe to głównym narzędziem hisecowego carebeara do tego momentu był CNR...
Empire Age - FW to przecież PVP, a to, że się farmi - przecież PVPer też musi w jakiś sposób zarabiać na PVP

Nigdzie nie napisalem o high secowym carebearze, ale o carebearze. I tak wspominam stare patche, zeby udowodnic, ze przez 2 lata jak gram nie bylo porzadnego pvp focused contentu. Zreszta poza wh dobrego pve tez nie bylo. Jak wspomnial baz reszta kojarzy sie z praca w kombinacie na tasmie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 30, 2010, 12:25:47 »
No dobra... PvP-erzy dostali jednak:

- revamp statków frakcyjnych/pirackich (Dominion) + nowe shipy frakcyjne
- boost projectili (Dominion)
- supercarriery (Dominion 1.2)

Z drugiej strony:

- popsuto wydajność (Dominion) - lag kerbirom nie przeszkadza
- popsuto skaner kierunkowy (delay)
- Dominion odebrało też sens ekonomiczny dużym wojnom.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 30, 2010, 12:31:13 »
A znasz nullsecowych carebearów ? Podobno tam sami PVPerzy szaleją... a w low to w ogóle tylko boty i piraci  ;)

Wiesz ja też mogę swoją opinię przedstawić:
Jak ja wspomnę swoje 5 lat grania w EVE to jak gram nigdy nie było porządnego PVE focused contentu. Zawsze były jakieś śmieci dodawane, jakby na siłę wciskane.

Czy ona jest lepsza od Twojej ? A może bardziej prawdziwa ? IMHO nie, to po prostu opinia (szczególnie, że wcale tak nie myślę naprawdę, bo wg mnie były contenty dobre zarówno dla PVE jak i PVP).

@ Mona X - nie bierz wszystkiego do siebie i dosłownie, bo jak znam życie Ty też nie "zastrzeliłeś" nikogo ISKami. Ja rozumiem, że PVPerzy z null są lepsiejsi od tych z low, a szczególnie debeściaccy wobec tych z FW, ale wszyscy PVPerzy potrzebują kasy, a płacz był zawsze, że w null to się nie daje zarabiać.
Szkoda, że skupiłeś się tak na kasie, bo pominąłeś ten element o zmianach SOVach i realizacji marzeń PVPerów = brak insta intel w WHSach.

@ SokoleOko - dla ustalenia uwagi mowa nie jest o jakości zmian, a o tym czy dodatki są dla carebearów, czy również i dla PVPerów. Jakość dodatków i samej gry to temat na osobną dyskusję, bo to co wyczynia CCP po prostu jest uwłaczające (i.e. niespełnianie własnych obietnic). Wydaje mi się, że jedyne co ratuje CCP to fakt, że w zakresie spaceopera w zasadzie nie mają żadnej poważniejszej konkurencji.

PS
BTW uważam, że to co dostaje carebear dostaje i również PVPer (niezależnie od tego czy chce i czy korzysta z tego), aczkolwiek w odwrotną stronę to tak nie działa (i.e. SOV, WHSy).

Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 30, 2010, 12:57:10 »
A znasz nullsecowych carebearów ? Podobno tam sami PVPerzy szaleją... a w low to w ogóle tylko boty i piraci  ;)

Zrozum, że hisekowy kerbir to tylko symbol.

@ Mona X - nie bierz wszystkiego do siebie i dosłownie,

Że gdzie ja coś biorę do siebie?

bo jak znam życie Ty też nie "zastrzeliłeś" nikogo ISKami.

Nooooo... Ur point being?

Ja rozumiem, że PVPerzy z null są lepsiejsi od tych z low, a szczególnie debeściaccy wobec tych z FW, ale wszyscy PVPerzy potrzebują kasy, a płacz był zawsze, że w null to się nie daje zarabiać.
Szkoda, że skupiłeś się tak na kasie, bo pominąłeś ten element o zmianach SOVach i realizacji marzeń PVPerów = brak insta intel w WHSach.

Szkoda, że nowy sov jest zepsuty, a wormhole są jeszcze bardziej puste niż 0.0.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 30, 2010, 13:09:31 »
No szkoda.  :)
Tośmy sobie pogadali co ?

PVPer to też symbol, bo chyba każdy PVPer ma char do kerbirki. Powiem Ci, że prawdziwych kerbirów to już w EVE nie ma, bo kerbirka to kolejne narzędzie dla PVPera by jeszcze skuteczniej PVPować z innymi.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 30, 2010, 13:16:10 »
No szkoda.  :)
Tośmy sobie pogadali co ?

PVPer to też symbol, bo chyba każdy PVPer ma char do kerbirki. Powiem Ci, że prawdziwych kerbirów to już w EVE nie ma,

Właśnie zniknąłeś te 9%, które głosowało na Ankhesentapemkah.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 30, 2010, 13:16:30 »
Powiem Ci, że prawdziwych kerbirów to już w EVE nie ma

Są. Cała rzesza, która "robi misje, żeby zarobić na plexa, żeby zarobić na misje". Znam takich z imienia i nazwiska, nawet wśród polskiej społeczności.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 30, 2010, 13:18:13 »
Są. Cała rzesza, która "robi misje, żeby zarobić na plexa, żeby zarobić na misje". Znam takich z imienia i nazwiska, nawet wśród polskiej społeczności.
To chyba mamy inne definicje kerbira. Dla mnie to osoba, która unika walki, bo się boi straty (jakiejkolwiek), a dla Ciebie ?

Właśnie zniknąłeś te 9%, które głosowało na Ankhesentapemkah.
Znaczy się masz dokładne informacje kto głosował i wśród tych 9% są TYLKO kerbiry (niezależnie jaką definicję kerbira przyjmiemy) ? Ciekawe...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 30, 2010, 13:19:19 »
mogę sie przyznać do nie posiadania alta do kerbirzenia jeśli przyda się to w dyskusji :) ...
Sneer Quen

sc0rp

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 30, 2010, 13:25:47 »
T3 to carebearskie statki na wh czy misje w duzo wiekszym stopniu niz sa uzywane do pvp.

Czy istnieje inny powód niż cena/death penalty dla którego się tak dzieje[tzn. ze T2 jest poprostu lepszy]?

Nadal nikt nie odpisal czego brakuje pvperom w EvE.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 30, 2010, 13:34:47 »
Nadal nikt nie odpisal czego brakuje pvperom w EvE.
Łatwych celów  :D
Taka już natura ludzka, że oczekuje, że będzie łatwo i już. I bynajmniej nie chodzi mi o baranów dających się pokonać bez wysiłku (IMHO to dodatkowa premia demotywująca PVPera), a o dostępność.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 30, 2010, 13:37:14 »
To chyba mamy inne definicje kerbira. Dla mnie to osoba, która unika walki, bo się boi straty (jakiejkolwiek), a dla Ciebie ?
Znaczy się masz dokładne informacje kto głosował i wśród tych 9% są TYLKO kerbiry (niezależnie jaką definicję kerbira przyjmiemy) ? Ciekawe...

Widziałeś jej program?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 30, 2010, 13:41:42 »
Widziałeś jej program?
A to coś zmienia ? Po prostu zakładasz, że WSZYSCY jacy głosowali byli kerbirami.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 30, 2010, 13:51:53 »
To dość bezpieczne założenie.

Cytuj
Ankhesentapemkah has represented TAKE CARE for two terms in the Council of Stellar Management, thanks to an inner drive to work towards a greater good. And to protect the people she cares for from the clutches of the many criminal and malicous organisations that plague New Eden every day. As founder of TAKE CARE she is a beacon of hope for the silent masses that perform their day-to-day jobs with quiet dedication, and the many small and peaceful organisations that bestow their boons upon their hard-working members.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 30, 2010, 13:58:31 »
Czy istnieje inny powód niż cena/death penalty dla którego się tak dzieje[tzn. ze T2 jest poprostu lepszy]?

Przeświadczenie, że choć T3 są ciut lepsze niż T2, to nie są warte swojej ceny.

Nadal nikt nie odpisal czego brakuje pvperom w EvE.

Szybszego działania serwera i powodu do prowadzenia wojen.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 30, 2010, 15:12:49 »
To dość bezpieczne założenie.
Tak samo bezpieczne jak zakładanie, że wśród wyborców znalazły się nie tylko osoby powszechnie nazywane kerbirami. Póki nie masz dokładnych danych, to nie możesz twierdzić, że wszyscy z tych 9% byli kerbirami. Może kerbirów było 8,99% ? A nawet jeśli była 1 osoba, która nie była kerbirem to takie stwierdzenie jest wówczas nieprawdziwe.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Kara Mon

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 30, 2010, 16:33:11 »


Szybszego działania serwera i powodu do prowadzenia wojen.

Tez sie do tego dopisze, a wy ludzie nie ruszac mi carebearow, niech farmia jak najtlustsze sobie te statki :p i jak najdrozszy sprzet indorem nich woza  ;D

prosze nie sciagac mi na silecarebearow do pvp , jak beda chcieli i tak przyleca i death penalty beda mieli w nosie :p


Usuwanie Death Penalty mialo by przyciagnac ludzi do pvp ? Przepraszam ale to smiech na sali i za 2 lata bedziemy latac statkami t6 z fitem t10 bo ccp bedzie musialo taa jak w wow co jakis czas dodawac nowy sprzet (bo limitu lvl i skili eve teoretycznie nie ma) zeby sie ludziom moment gra nie znudzila.

Teraz wyjasnie dlaczego "wszystkie dodatki sa dla carebearow" a nie pvp-erow. Tu nie chodzi o sam fakt zmian w mechanice tylko jaki one maja efetk.

Planetary interaction - super ze w null mozna zarobic wiecej niz w high ale co z tego jesli zarobki na tym ciezko nazwac drobnymi na waciki.

Dominion - teoretycznie mialo naklonic ludzi do wojen poprzez "prostrzy" system zdobywania sov-a , anomalie, wieksze dochody w 0.0 . Final jest takiz e caly mechanizm przez wielu jest uznawany za bardziej skomplikowany i bardziej upierdliwy niz stare oranie POS-ow do tego anomalie i wszechobecne bogactwo sprawiloz e nie ma sensu walczyc w duzych walkach. Kiedys ten z biednego regionu jechal do tego z bogatego regionu sie postrzelac bo tez chcial miec tluste raty i ksiezyce, teraz kazdy ma w sumie to samo i tylko strzela do ratow na pasku i wieczorkiem robiac szybki roam po okolicznym npc 0.0 w poszukiwaniu jakichs zakapiorow ze sztachetami.

Zaczalem jzu grac po Apocrypcha i wiele nie wiedzialem jeszcze wtedy co sie dzieje to sie nie wypowiem :p

Z calego Tyrranisa jako czlowiek ktory wiekszosc czasu kombinuje jak tu komus dac w morde i samemu nie dostac (zwlaszcza ze czesto jak debil ostantie pieniadze wydaje na jakas drozsza zabawke i latam tam gdzie leja wszystko i wszystkich ) to zauwazylem ze jest kalkulator i okienko skanera po zamnieciu resetuje swoj rozmiar i pozycje  ???  , nie wspomne juz o spapranym systemie kill rights i masie innych bledow. Caly dodatek ma 1 plus nie wart 290 mb jakie trzeba bylo sciagnac i ogromna mase wad .

Goomich

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 30, 2010, 17:32:35 »
Tak samo bezpieczne jak zakładanie, że wśród wyborców znalazły się nie tylko osoby powszechnie nazywane kerbirami. Póki nie masz dokładnych danych, to nie możesz twierdzić, że wszyscy z tych 9% byli kerbirami. Może kerbirów było 8,99% ? A nawet jeśli była 1 osoba, która nie była kerbirem to takie stwierdzenie jest wówczas nieprawdziwe.

Widziałes jej program i trollujesz, czy tylko trollujesz?

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 30, 2010, 17:36:26 »
Nadal nikt nie odpisal czego brakuje pvperom w EvE.
Większej aktywnej ilości ludzi z ambicjami do quality pvp a nie blob wars(który dla mnie zaczyna się od gangu liczącego 50-60). W okolicach curse chyba o ten lepszy rodzaj najłatwiej.

ps
Osobiście się cieszę że jest dużo ludzi których jedynym celem jest wypimpowanie raciarki żeby zarobić na jeszcze lepszą raciarkę, ponieważ jest wtedy okazja dla mnie do łatwego zarobku. No i wiadomo że każdy lubi tłuste kile jak carriery marudery itp.
http://zbulu.kei.pl/pbn/kb/?a=kill_detail&kll_id=32710

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 30, 2010, 18:38:32 »
Tak samo bezpieczne jak zakładanie, że wśród wyborców znalazły się nie tylko osoby powszechnie nazywane kerbirami. Póki nie masz dokładnych danych, to nie możesz twierdzić, że wszyscy z tych 9% byli kerbirami. Może kerbirów było 8,99% ? A nawet jeśli była 1 osoba, która nie była kerbirem to takie stwierdzenie jest wówczas nieprawdziwe.
Dormio litości. Na kogoś z poglądami w świetle których nawet my to banda dresów i piratów, głosować mogli TYLKO ludzie których nawet my nazwiemy kerbirem mając na myśli obelgę, te setne procenty głosów od innych to prawdopodobnie efekt tego że glosujący był ciężko nawalony wódą, zielskiem czy innymi prochami i źle kliknął, względnie kot przebiegł mu po klawiaturze...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SłabyPL

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 31, 2010, 16:33:49 »
@Baz
uff dawno tyle crapu naraz nie czytałem....

- eve staje się nudna ? eve nudna była od samego początku - nic sie nie zmieniło
- oczekujesz że 20 osób powie: eve nie jest nudna bo ............. a kolejne 20 powie odwrotnie?
- eve była nudna od początku aktualnie nie starcza Ci już cierpliwości aby tą nudę wytrzymać

Mógłbym rozbić Twój post na pierwiastki i obalić każde zdanie...ale czy to sprawi że eve będzie mniej nudna?

pozdrawiam

Ellaine

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 31, 2010, 16:52:14 »
Eve jest nudna po 5 minutach, 5 miesiacach lub 5 latach zaleznie od tego jakie kto lubi gry i czego oczekuje. To czysty degustibus.

Kara Mon

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 31, 2010, 19:00:10 »
Niby tak ale ewidentnie widac ze CCP zamiast udoskonalac istenijacy content i naprawiac bledy stara sie jak najszybciej sciagnac ciemne masy do tej gry .

Fakt moze zaczynalem od c64 i moglbym w eve grac jakby mialo wektorowa grafike jesli wszystko by elegancko dzialalo ale wydaje mi sie ze polowa ludiz pracujacych przy Eve odeslanych do dodatku ktory jest tylko po to zeby sie pochwalic "jaka mama czadowa grafike" jest nie na miejscu. Z Incarny jak na razie nie wynika nic co dla mnie np moglo byc ciekawego , tyrranis byl podobny  , dominion dalo cynabala wiec mozna uznac za "sukces"  ;D ale to wciaz malo . CCP wciaz upiera sie ze to gra nastawiona na pvp a jednak z kazdym dodatkiem ogranicza to pvp , albo bledy, albo lagi , albo bogactwo dla wszystkich a jak sami bogaci dookola to nie ma sensu sie bic.

Straszny

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 31, 2010, 20:14:49 »
a ja sobie właśnie wróciłem... zobaczymy czy gra faktycznie jest nudna i czy nie da się pograć jak 2-3 lata temu, w stare dobre EVE ;)

słysze ze teraz ciężko o solowanie... 

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 31, 2010, 20:18:14 »
* Doom zaczyna przeszukiwać forum, poszukując posta w którym ktoś obiecał poprowadzić chimeryczno unseenowy roam po low secach

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Straszny

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 01, 2010, 17:59:40 »
* Doom zaczyna przeszukiwać forum, poszukując posta w którym ktoś obiecał poprowadzić chimeryczno unseenowy roam po low secach

ehehehe, może kiedyś... póki co zająłem sie mocno RL na rok czasu i z gry to pamiętam tylko nazwy statków, raczej nie chciałbyś z kimś takim nigdzie lecieć :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 01, 2010, 19:59:45 »
To zapytaj Alto jak sie lata w gangach które maja pecha mieć mnie za FC :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Hakiru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hakiru
  • Korporacja: Ministry of War
  • Sojusz: Amar Empire
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 02, 2010, 10:54:19 »
Ja tu widzę cyklicznie powracające biadolenie kerbirów i pvperów. Raz jedni narzekają na suiside gangi a ci "uber killerzy" narzekają wiecznie na laga lub "brak solo pvp". Takie gadanie jest dopiero nudne :P A prawda jest taka że wszystko się trzęsie w posadach z powodu nastawienia i mentalności wszystkich graczy. Właściwie tylko Ci co latają burząc te zamki z piasku jednych i drugich kolesi powinni dostać medale. Fakt, że rozwalić zameczek kerbira jest łatwiej w porównaniu do zameczku sojuszu z null. Więc trzeba by wywołać parę wojen o bardzo prostą rzecz :) męskie poczucie honoru :P i nie będzie przebacz w wojnie :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 02, 2010, 11:12:09 »
Widziałes jej program i trollujesz, czy tylko trollujesz?
A Ty po co trollujesz ?  :P

Dormio litości. Na kogoś z poglądami w świetle których nawet my to banda dresów i piratów, głosować mogli TYLKO ludzie których nawet my nazwiemy kerbirem mając na myśli obelgę, te setne procenty głosów od innych to prawdopodobnie efekt tego że glosujący był ciężko nawalony wódą, zielskiem czy innymi prochami i źle kliknął, względnie kot przebiegł mu po klawiaturze...
Nie ważne są powody, ale tacy ludzie się trafiają i będą trafiać jak świat światem długi i szeroki i chciejstwo jednych czy drugich tego nie zmieni. Tak jak jedna osoba NIE może skupić pod swoimi "sztandarami" jedynie swoich wyznawców (jawnych bądź nie - whatever), tak samo nie może skupić wszystkich którzy mają podobne poglądy.

BTW ja też byłem zszokowany jak wiele osób z wyższym wykształceniem pewnego razu zagłosowało na pewne skrajne ugrupowanie w pewnym kraju nad Wisłą. Niestety statystyka jest nieubłagana i jedynie można gdybać nad tym czy są to wciąż promile czy już procenty.

Anyway... nie jestem zwolennikiem jej poglądów, ani na nią nie głosowałem. Uważam jednak, że stwierdzenie, że "zniknąłem 9%" bo to akurat jej wyborcy jest tak samo nieprawdziwe jak twierdzenie, że "żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne" w ustach pewnego polityka.
Po prostu ani te 9% to nie wszyscy kerbirzy w EVE, ani w tych 9% nie wszyscy byli kerbirami. Czy teraz jasne o co "trolluję" wg Mony X ?

Ja tu widzę cyklicznie powracające biadolenie kerbirów i pvperów. Raz jedni narzekają na suiside gangi a ci "uber killerzy" narzekają wiecznie na laga lub "brak solo pvp". Takie gadanie jest dopiero nudne :P A prawda jest taka że wszystko się trzęsie w posadach z powodu nastawienia i mentalności wszystkich graczy.
Nic dodać, nic ująć. Jedni odchodzą, a na ich miejsce inni przychodzą i zawsze przychodzi moment, że i jedni i drudzy narzekają.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Straszny

  • Gość
Odp: EvE staje się nudna
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 02, 2010, 11:15:15 »
mieszać gierkę komputerową z prawdziwą polityką kraju i ludzkimi przekonaniami - hm.... paskudna sprawa

dla mnie bez sensu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2010, 11:40:43 wysłana przez Scaryman »