Autor Wątek: Przyszłość Eve  (Przeczytany 30842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Przyszłość Eve
« dnia: Lipiec 02, 2010, 13:03:12 »
Mamy sezon ogórkowy, trzeba jakoś nabijać posty. Ostatnio z zainteresowaniem śledzę wątek na SHC poświęcony CSM.

Trafiłem tam na taką perełkę

Cytuj
Balthamael
Post subject: Re: Mynxee's views on CSM5
PostPosted: Wed Jun 30, 2010 4:23 pm

Joined: Sat Nov 03, 2007 5:57 pm
Posts: 498
Location: Trondheim, Norway
Vuk Lau wrote:

CSM dev A-team being stunned by Blazde's "How to cycle guns in lag" video. Quote Dev X: Can we keep the video, we heard there is something called "stucked modules" but were never able to actually see it.

You dont want to hear my reply

Reakcja  może być tylko jedna:



Fuckupy CCP zdarzały się, zdarzają się coraz częściej i będą się zdarzyć. Mimo to liczba graczy stale rośnie - co ważne, odkąd gram (listopad 2008) wciąż przybywa ludzi na serwerze, co IMHO jest lepszym miernikiem "życia" gdy niż liczba subskrypcji (przykładowo - jedno z moich kont skilluje capsa, w tej chwili męczy 20 dniowego skilla, więc w ciągu miesiące zalogowałem się tam RAZ, żeby zmienić skilla - baaaaardzo aktywne konto, prawda?)

W każdym razie, rozwój Eve uznawany jest (był?) za pewnik... ale czy tak jest na pewno? Czy lato 2010 nie będzie czasem pierwszym progiem, po którym liczba graczy na serwerze zacznie SPADAĆ?

Powody ku temu:
- laaaaaag (i inne usterki mechaniki gry)
- dwa kolejne dodatki, które zupełnie nie spełniły oczekiwań graczy (Dominion - nie dokończone, Tyrannis - grubo poniżej poprzeczki określonej na ostatnim Fanfest).

Mi osobiście gra się wciąż świetnie, choć czasem mam emorage, gdy przez minutę nie mogę skoczyć przez gejt.

A jakie jest Wasze zdanie?



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2010, 13:06:48 »
Że jeśli CSM faktycznie jest tak zorientowana jak by to wnikało z cytatu to CCP grozi bunt na pokładzie ze strony graczy :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2010, 14:40:55 »
CCP stara się przyciągnąć nowych graczy do gry, co zresztą wydaje mi się, że im się udaje.  Wiadomo, część weteranów się wykrusza i trzeba szukać świeżej krwi. Inni pewnie wracają do gry zobaczyć co się pozmieniało wraz z nowym dodatkiem. Lag jest i będzie i nie wygląda na to, żeby szybko minął. Osobiście mam nadzieję, że przez to będzie można zaobserwować większą ilość małych gangów szukających rozrywki.

Nie wiadomo również jak będzie wyglądać połączenie Dust z Eve. Mimo wszystko nie wydaje mi się, żeby ilość użytkowników miała drastycznie zmniejszyć się w najbliższej przyszłości.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2010, 15:06:28 »
Lag jest i będzie i nie wygląda na to, żeby szybko minął.

Szkoda tyle, że "lepiej już było". W dodatku od ostatniego dodatku lag daje się we znaki w sytuacjach, w których wcześniej zupełnie nie było problemu - wczoraj łapałem Dramielem Retribution skaczące przez gejta. Mam migający punkt, lockuję (jest 15 km ode mnie), łapię locka w 2 sekundy i... cel odlatuje, bo przez lag punkt nie wskoczył. No jpkm :/


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Mariacchii

  • Gość
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2010, 15:12:43 »
Już od pewnego czasu chciałem otworzyć taki wątek z ciekawości co myślą inni.
Dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy w tej grze są ludzie z którymi tworzy się pewną grupę osób skierowaną na pewne działania jak np. pvp. Ludzie, dzięki którym możesz wykorzystać możliwości gry oraz spędzić efektywnie i przyjemnie czas jej poświęcony.
Odejście kilku osób z gry lub ich dłuższa przerwa z którymi spędzało się jakiś tam czas (nawet jeśli było to tylko wirtualnie) może popsuć grę bardziej niż jakiś słaby dodatek.
Przynajmniej ja to tak odbieram.
Jeśli chodzi o samą grę to nadal ma potencjał i do tej pory jeśli o mnie chodzi to CCP jakoś bardzo nie psuło mi życia ale było to związane z unikaniem flot +50. (No może kilka razy bramkarz odmówił mi wstępu do jita twierdząc, że mam tak ubrany nie wejdę :) )
Liczę na to że, po powrocie do niej znajdzie się jeszcze kilku starszych graczy :)


HammerSnake

  • Gość
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 02, 2010, 15:15:03 »
Oj tam dominion to jak dla mnie był strzał w dziesiątkę. Wormhole ,które umożliwiają komunikacje z jednego końca galaktyki na drugi jednym jumpem. Oprócz tego systemy miasta -państwa ,miejsce dla ludzi ,którzy chcieli robić rzeczy ,które można robić only w 0.0 a nie chcieli być kogokolwiek sługusem.W końcu łatwy dostęp do prawie całego kontentu... Brak locala w wh - to jest w końcu prawdziwy kosmos, żeby gdzieś polecieć trzeba sobie coś wyskanować.

Bitki milicyjne pomysł świetny, ale że carebeary to carebeary to albo latają od święta w blobach 50+ albo wcale i jako tako jest to martwe ,ale nic na to nie poradzą gracze są z dupska i tyle.

-jak dla mnie najlepszy dodatek.

O Tyrranis nie mam zdania ,ale zgaduje że chcieli wywołać wojny o zasoby w 0.0 ale jak zwykle wszyscy klepią się po plecach hehe  :P.
Nowi gracze mają teraz świetny sposób na zarabianie kaski.

Myślę ,że powinni spróbować wprowadzać jakieś mechanizmy , które rozwalą tą wielką przyjaźń sojuszy.Czyli zlikwidowanie sensu trzymania się razem  za ręce w takiej sile- pod względem ekonomicznym i militarnym.

Póki co jest dobrze ,ale na dusta patrze z obawą .Jakbym chciał simsy to bym nie grał w eve.

Goomich

  • Gość
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2010, 15:17:58 »
A co ma dust do simsów, bo mi podobieństwo umknęło.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 02, 2010, 15:21:19 »
Oj tam dominion to jak dla mnie był strzał w dziesiątkę. Wormhole ,które umożliwiają komunikacje z jednego końca galaktyki na drugi jednym jumpem. Oprócz tego systemy miasta -państwa ,miejsce dla ludzi ,którzy chcieli robić rzeczy ,które można robić only w 0.0 a nie chcieli być kogokolwiek sługusem.W końcu łatwy dostęp do prawie całego kontentu... Brak locala w wh - to jest w końcu prawdziwy kosmos, żeby gdzieś polecieć trzeba sobie coś wyskanować.
To była Apocrypha, i zgadzam się, że był to świetny dodatek. Natomiast Dominion mógł być świetny gdyby go skończyli i nie wprowadzili laga z którym w dużej części w Apocryphie sie uporali.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 02, 2010, 15:42:39 »
aa pokićkało mi się z ambulation ( którego się pewnie nigdy nie doczekamy :P )

Ellaine

  • Gość
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 02, 2010, 16:03:52 »
Wielu ludzi czeka na Dust i/lub Ambulation więc kiedy to wejdzie może być znaczny skok w górę z racji nowych i reaktywowanych kont. Jeśli te rzeczy okażą się słabe to kilka miesięcy później może zacząć się spadek.

Mechanika rozbijające wielkie przymierza sojuszy byłaby super. Jestem od tygodnia w NC i już mnie boli że ci wszyscy ludzie dookoła to nie neutrale albo redy ;) Niestety, większość 0.0 zawsze będzie zajęta przez tak duże koalicje żeby miały szanse walczyć z innymi dużymi koalicjami. Trochę by pomogło jakieś straszliwe znerfowanie podróży capitali, blobów i zasobów, ale gracze chyba by się trochę burzyli.


Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 02, 2010, 16:12:12 »
Problem "nerfowania blobów" nie leży w gestii CCP - akurat tutaj zrobiono niemal wszystko co sie dało. Problem wynika z podejścia graczy, którzy idą na łatwizne formując powerblocki zamiast bazować na mniejszych ale lepiej zorganizowanych grupach lokalnych. Ponadto, jesli powstałaby mechanika, która miałaby nerfić bloba to złamałoby to podstawową zasade tej gry - sandbox.
I-DEA / C0ven

Goomich

  • Gość
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 02, 2010, 16:13:22 »
Mechanika rozbijające wielkie przymierza sojuszy byłaby super.

Ale nie da się czegoś takiego zrobić.

Jestem od tygodnia w NC i już mnie boli że ci wszyscy ludzie dookoła to nie neutrale albo redy ;)

Resetuj. ;P

Kara Mon

  • Gość
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 02, 2010, 17:03:13 »
Solo niestety blednie zakladasz ze wieksza czesc populacji eve widziala,odczula i wogole interesuje ja lag.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:06:16 »
Jakby ktoś przeoczył, mamy już zapis ostatniego spotkania CSM z CCP.

http://www.eveonline.com/council/transcripts/2010/CSM_CCP_Meetings_23-25_06_2010.pdf

Ciekawa dyskusja, w której biorą udział członkowie CSM:

http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?t=35803

TL;DR:

- CCP: lag nie istnieje, Eve działa lepiej niż kiedykolwiek
- najpierw Incarna i Dust, potem poprawki
- boost lowseca/FW - nie wcześniej niż za 18 miesięcy

Źle się dzieje w państwie duńskim.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:47:49 »
no to chyba po raz pierwszy w ostatnich 4 latach moja subskrypcja na jakiś czas wygaśnie ...
Sneer Quen

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 13, 2010, 11:50:03 »
Póki roamy będą sprawiały radość, póty będę latał. Ale po raz pierwszy nie jestem pewien, czy będę grał w 2011.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2010, 11:59:12 wysłana przez SokoleOko »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 13, 2010, 12:04:53 »
- CCP: lag nie istnieje, Eve działa lepiej niż kiedykolwiek
Nie znalazłem nigdzie takiej informacji, że lag nie istnieje.

Jest czarno na białym, że lag zawsze będzie problemem, ale z technicznego punktu widzenia EVE jest w tej chwili w najlepszej formie (cokolwiek to oznacza). Pracują też nad systemem, który pozwoli przenosić systemy na dedykowane nody na żywca w momencie kiedy ilość osób w systemie przekroczy pewną granicę.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 13, 2010, 12:14:17 »
"Lag nie istnieje" jest pewnym skrótem myślowym, rozwijając:

Zdaniem CCP:
- lag był, jest i będzie
- lag towarzyszy tylko wielkim bitwom (stąd proponowane rozwiązanie)
- lag nie jest gorszy niż był przed Dominion (przyznali, że tuż po Dominion się pogorszyło, ale już to naprawili)
- lag nie jest problemem przy działaniach na małą skalę.

Tylko że co chwila jest problem, żeby skoczyć przez gejt (niedawno było w patch notes, że "traffic control is something not to be seen again"!!), cele odlatują z gejtów mimo założenia im punktów, a grid potrafi się nie ładować przy 50 osobach w systemie. No jpkm!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 13, 2010, 12:17:01 »
Ależ to banalne mój drogi Watsonie. Skoro u CCP wsio jest dobrze a jest bo inaczej by tak nie mówili winny jest Twój isp który gubi pakiety, albo w iiny sposób sabotuje Twoją grę :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 13, 2010, 12:37:49 »
Póki roamy będą sprawiały radość, póty będę latał. Ale po raz pierwszy nie jestem pewien, czy będę grał w 2011.

moja aktywność spada z miesiąca na miesiąc wiec tego co przyniesie 2011 jestem raczej pewien
Sneer Quen

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 13, 2010, 12:52:41 »
Na szczęście Eve "tworzy" nie tylko CCP, ale i ludzie, więc jest sporo pozytywnych bodźców.

No i nie bardzo widać na horyzoncie coś, co by mnie wciągnęło.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:08:14 »
a  dla mnie kolejny aliance stal sie  niebieski- w moim 00 zaczyna wiać nudą - ktoś powie ze można zmienić miejsce- ale dla mnie to nie wyjście-

domagam sie od ccp większego zróżnicowania regionów by aliance miały sie o co bić- teraz aliance mogą  bić sie tylko z nudów a to za mała motywacja.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:12:00 »
najlepsze rozwiązania są najprostsze :) reset serwera i wielki nowy początek. Od razu by był ruch jak cholera :)
Some Men Just Want to Watch the World Burn

MightyBaz

  • Gość
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:17:35 »
albo big rush by Jove

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:22:53 »
albo big rush by Jove
powinni polaczyc Tranquility z chinskim serwerem, i dac chinczykom Jove Empire - ich nawet nie trzeba by namawiac do jakiegos RPG, maja taka mentalnosc, ze zaraz stworzyli by armie i wyruszyli na podboj reszty galaktyki w Jovianskich statkach, mowiac niezrozumialym jezykiem. Jak dla mnie bomba, zawsze uwielbialem masywne starcia flot po 1000 osob made by CCP  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:27:40 »
najlepsze rozwiązania są najprostsze :) reset serwera i wielki nowy początek. Od razu by był ruch jak cholera :)

W stronę perpetuum.  :P

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:29:35 »
albo big rush by Jove

Jaki "big rush" ?? Popatrz na mapę ? Jove są tacy, tyciutcy a empire jak za Palpatine  ;) czapkami capsulerzy Jovian nakryją.
Czas Jovian minął. Albo space Joviańska powinna być 5 razy większa i zróżnicowana w absolutnie niespotykany sposób albo ich shipy takie jak GMów - sygnatura frytki, resy po 99% i wygar Dreda w siege aha i 3 razy wredniejsze AI niż u Sleepersów bo inaczej graczy ich zaleją. Moim zdaniem Jovianie już się w EVE nie pojawią. Zostaną tłem fabularnym z przeszłości.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:35:03 »
Cytuj
Jove są tacy, tyciutcy a empire jak za Palpatine
A skąd wiesz ile systemów ma Jove tak naprawdę? To co o nich wiadomo jeśli się nie myle wiadomo po próbie nakopania im przez amarów, za systemami o których wiemy może być ich jeszcze huhuhu i trochę
Cytuj
albo ich shipy takie jak GMów - sygnatura frytki, resy po 99% i wygar Dreda w siege aha i 3 razy wredniejsze AI niż u Sleepersów bo inaczej graczy ich zaleją.
Widziałeś ich shipy że się tak unosisz? Chyba nie, a to co walczyło z Amarami ma jawne parametry i słabo bynajmniej nie wygląda

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

silvia

  • Gość
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:36:47 »
link please?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:37:46 »
Chińczyków na serwerze jest ok. 8 tys jednocześnie, w dodatku liczba subskrypcji systematycznie spada.

Reset nie wchodzi w grę - za dużo ludzie włożyli pracy, żeby im to teraz resetować (przypomnij sobie "reset" BOB'a). Co miałoby być resetowane? Sam sov? Czy może skille i assety? No proszę Cię... Albo w pół roku sytuacja wróciłaby do status quo ante, albo 3/4 ludzi poszła by sobie w p... ole.

Raczej:
- fix goddamn lag (do stanu z Apocryphy)
- dać dużym aliansom realne pole rywalizacji.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:42:12 »
link please?
Do statków Jove? Moje archiwum poszło się gwizdać 2 miechy temu. Poproś XIII bo to od niego miałem część tego stufu w tym właśnie Jove bs

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:48:49 »
A skąd wiesz ile systemów ma Jove tak naprawdę? To co o nich wiadomo jeśli się nie mylę wiadomo po próbie nakopania im przez amarów, za systemami o których wiemy może być ich jeszcze huhuhu i trochę.
O ile się nie mylę to Amarzy próbowali fikać Jove/Jovianom/whatever na terenach obecnych Angelsów - Curse i okolice. Jest o tym zreszto pisane, ze Angeli przejęli i rozpracowali jakieś tak okruszki technologii Jove i stąd te wypasione Cynabale, Machariele i Dramiele. A nie na terenach Jove które widać na mapie galaxy EVE. Choć w sumie niech będzie tak jak piszesz. Może być więcej układów Jove poza tym co widać na mapie choć wcale nie musi.


Widziałeś ich shipy że się tak unosisz? Chyba nie, a to co walczyło z Amarami ma jawne parametry i słabo bynajmniej nie wygląda
Tiaaa...o ile się nie mylę (znowu)  :D to mowa była o flocie Jove z Jedym czymś co odpowiada od biedy obecnym Tytanom - one shot one kill cokolwiek nie zostało trafione. A ile tytanów mają teraz gracze ?
A co do "widzenai" shipów, są  jakieś tam "przecieki" BS Eidolon, fregata Enigma czy jakoś tak... i parametry są takie że..klękajcie narody. BS z układem slotów 8x8x8.

Robiąć mały off-topic to CCP powinno ogłosić odkrycie jakichś Mega-WH pojawiających się np raz na tydzień i góra w ilości kilku sztuk na galaxy prowadzących do....unknown teritories nie unknown space. A na tych terytoriach mogliby testować wszystko. Brak locala, chmury, zakłócenia, AI NPCów

dapman

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 13, 2010, 14:01:00 »
Nie czytalem tego tematu od poczatku ale jesli chodzi o "Przyszlosc Eve" to jeszcze sporo devsi moga pokazac, jove itp. itd.
Tu jest calkiem fajny topic na forum eve:
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1349026
Polecam to przeczytac i wyciagnac wnioski odnosnie dalszego rozwoju eve (ogromne pole do popisu dla devsow)  :D


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 13, 2010, 14:01:10 »
Chińczyków na serwerze jest ok. 8 tys jednocześnie, w dodatku liczba subskrypcji systematycznie spada.

Wystarczy, ze wejdzie nowy feature z laczeniem serverow, i sie znowu u nich zrobi tyle kont, ile bylo na poczatku. Liczba subskrypcji spadla po tym, jak jedno imperium zdominowalo ostatecznie caly nullsek, i wtedy druga polowa przestala sie logowac, i wtedy polowa tej pierwszej polowy ktora zwyciezyla tez przestala sie logowac. To historia chinskiego serwera w skrocie. Koniec offtopa.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Przyszłość Eve
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 13, 2010, 14:10:54 »
Łączenie serwerów i tak nie wchodzi w grę, bo gdyby Chinole mogli grać na normalnym (w sensie: ich niedemokratyczne państwo im na to pozwalało), to w ogóle nie byłoby chińskiego serwera.

Ale generalnie, ta gra nie potrzebuje jakiejś rewolucji. Tylko dopracowania.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...