Autor Wątek: Elo  (Przeczytany 1962 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KilerZorg

  • Gość
Elo
« dnia: Czerwiec 23, 2010, 23:47:23 »
Witam wszystkich zjednoczonych w nałogu  ;D

O sobie nie pisze bo nie mam o czym.

A mam prośbę o pomoc w ułożeniu postaci. Czy ktoś może mi ułożyć plan na EveMon na kopi mojej postaci?

Dzięki i dozobaczyska w przestrzeni.

silvia

  • Gość
Odp: Elo
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2010, 00:03:40 »
To moze tak podlinkuj plik xml? ;d

I napisz jeszcze co chcesz robic, czym chcesz latac (minmatar lub amarr, niczym innym nie chcesz latac. wierz im ;d ), etc

KilerZorg

  • Gość
Odp: Elo
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2010, 18:29:11 »
Caldari - to rasę chce rozwijać

a plany - PvE a potem produkcja lub krecikiem (górnik) w zależności od tego na czy da się zarobić bez długiego siedzenia In-game.

Jak możesz napisz jaki jest kolejna maszynkę w kolejność na którą mogę wsiąść po fregacie - chodzi głównie o misje.


[załącznik usunięty przez administratora]

eX

  • Gość
Odp: Elo
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2010, 18:37:27 »
Kiler pogrzeb trochę po tym forum, zapisz się do Unseen Academy....

lvl1 fregata | lvl2 cruiser | lvl3 battlecruiser | lvl4 battleship (z resztą, jest to chyba wylistowane na wiki)

plan jaki by nie był i tak Ci się X razy zmieni, jak nie wiesz co skillować skilluj learningy podstawowe na 4 lub 5 i adv na 3 na początek, potem wybierz sobie statek, jakiś fit do niego i skilluj to co będzie wykorzystywać ten statek

Ellaine

  • Gość
Odp: Elo
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2010, 19:27:07 »
Skillujesz learningi do oporu

Kiedy nudno się gra i chciałbyś czymś polatać, przerywasz learningi i skillujesz takie skille, żeby osiągnąć minimalne wymagania dla wymarzonego statku / modułu (na dany etap).

Kiedy latasz wymarzonym statkiem z wymarzonym statkiem z wymarzonymi modułami (na dany etap) i coś Ci słabo idzie (za wolno latasz, za słabo bijesz, nie możesz zainstalować wszystkiego co byś chciał na statku itd) - robisz skille pomocnicze.

Górnictwo umarło kilka lat temu. Ostatnio podobno zostało dobite.