Autor Wątek: Odp: GC, COW, Atlas &... offtop/spam/flame?  (Przeczytany 7027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: GC, COW, Atlas &... offtop/spam/flame?
« dnia: Czerwiec 11, 2010, 14:46:18 »
PBN polecial tam w bomberach na trzeciego widzac duza czerwona kropke na mapie zeby dorzucic swoje 3 grosze

http://zbulu.kei.pl/pbn/kb/?a=kill_related&kll_id=30894

edit: niezauwazylem posta sokola
Ho, ho, ho... WCS na bomberach PBN to standard fit ?  ::)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2010, 03:41:12 wysłana przez Future »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2010, 15:08:42 »
Nie potrzebujesz lockować celu przed odpaleniem bomby.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Sammani

  • Gość
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2010, 15:10:41 »
Gosc jest tragiczny  :coolsmiley:. Nic nie trzeba mu tlumaczyc sokoleoko bo i tak nie ma to sensu  :)

btw. plotka glosi, ze padle dzis w nocy csaa cow cos budowalo. Cos duzego.  ;). A i atlas tam byl tylko dostal wpierdol od NC 1j od dest: http://rawr.eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=6837951

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2010, 15:29:49 »
Gosc jest tragiczny  :coolsmiley:. Nic nie trzeba mu tlumaczyc sokoleoko bo i tak nie ma to sensu  :)

Ego urażone zabolało czy co ? Pr0 PvPerzy i na WCSach latają ? ; ;D
A co bez WCSa nie da się bomby odpalić ?  ;D Czy może WCSik jest jednak po to żeby szybciej spier...brać nogi za pas? KB będzie lepiej wyglądał bo jednak szansa zwiać łapiącemu disruptorem cepowi większa jak się ma WCSa na pokładzie, nie ?  :2funny:

@SokoleOko.
Wiem że do odpalenia bomby nie potrzebujesz lockować celu  ;)

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2010, 15:36:45 »
Ego urażone zabolało czy co ? Pr0 PvPerzy i na WCSach latają ? ; ;D
A co bez WCSa nie da się bomby odpalić ?  ;D Czy może WCSik jest jednak po to żeby szybciej spier...brać nogi za pas? KB będzie lepiej wyglądał bo jednak szansa zwiać łapiącemu disruptorem cepowi większa jak się ma WCSa na pokładzie, nie ?  :2funny:
chyba ci pbn jakiegos alta zabil w przeszlosci  ze tak sie spinasz  ^^

ps. goraco cie zachecam do pvp
http://eve-kill.net/?a=pilot_detail&plt_id=165441

Sammani

  • Gość
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2010, 15:42:21 »
Ego urażone zabolało czy co ? Pr0 PvPerzy i na WCSach latają ? ; ;D
A co bez WCSa nie da się bomby odpalić ?  ;D Czy może WCSik jest jednak po to żeby szybciej spier...brać nogi za pas? KB będzie lepiej wyglądał bo jednak szansa zwiać łapiącemu disruptorem cepowi większa jak się ma WCSa na pokładzie, nie ?  :2funny:

Jedynie sie pograzasz i najwyrazniej nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Goomich

  • Gość
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2010, 18:02:21 »
No, w CSAA Rifterów raczej nikt nie buduje.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 11, 2010, 18:21:40 »
Jedynie sie pograzasz i najwyrazniej nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

No co Ty nie powiesz ? Jakieś konkrety może ? Czy tylko tak piszesz żeby pisać ?

@Val Heru.
Jak tylko real pozwoli...

Sammani

  • Gość
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 11, 2010, 18:29:46 »
Coz Mona, CSAA moga nie pracowac i wtedy nic nie buduja. To budowalo (jakoby).

No co Ty nie powiesz ? Jakieś konkrety może ? Czy tylko tak piszesz żeby pisać ?

Zajmij sie pvp bo czasu na to duzo nie potrzeba, potrzeba ekipy i checi, to nie bedziesz o bzdury pytal ludzi po topicach politycznych. Nastepnym razem staraj sie krecic flama w temacie na ktorym sie znasz.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 11, 2010, 18:48:08 »
Pr0 PvPerzy i na WCSach latają ? ; ;D

Owszem, Pr0 PvPer potrafi myśleć "outside the box" i umie zaskoczyć przeciwnika wykorzystując także WCS-a. Tu masz przykład z najwyższej półki:

http://genos.killmail.org/?a=kill_detail&kll_id=6488777

Fit na solo, a Morel jest naprawdę dobry w te klocki.

A co bez WCSa nie da się bomby odpalić ?  ;D Czy może WCSik jest jednak po to żeby szybciej spier...brać nogi za pas? KB będzie lepiej wyglądał bo jednak szansa zwiać łapiącemu disruptorem cepowi większa jak się ma WCSa na pokładzie, nie ?  :2funny:

Jest dokładnie tak jak piszesz, tylko inaczej rozkładają się akcenty - skoro WCS w niczym nie ogranicza możliwości SB podczas bomb runu, to nie ma powodu by nie zapewnić sobie większej przeżywalności dzięki użyciu tego modułu. Pamiętaj, że to w cale nie jest takie skuteczne - największym wrogiem SB są bańki, a WCS uratuje dupsko tylko w przypadku pojedynczego interceptora.

I jeszcze jedno - pr0 PvPer nie tylko ma kille, ale także nie traci statków. Suicide nie wymaga skilla.

@Mod
To wydziel gdzieś ten podwątek, bo nie chciałbym rezygnować z prawa do repliki  :coolsmiley:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

silvia

  • Gość
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 18, 2010, 00:17:58 »
Cytuj
potrzeba ekipy
BLOOOOBBBBBB!!!!!!11111ONEONEOENOEN

TERAZ   MEGA TROLOLOLO FLEJM NA OBIE STRONY

@POLKENT: NIE WIEM W JAKIM   ALIANSIE JESTES, ALE PODEJRZEWAM, ZE BUFU. WY BYSCIE NIE WSADZILI   CLOAK'A NA STATEK DO PVP

@SOKOLEOKO - ECM BURST CYNA TEZ PODOBNO   JEST WPORZO  ;D

Cytuj
I jeszcze jedno - pr0 PvPer nie tylko ma kille, ale także nie traci statków. Suicide nie wymaga skilla.
MOREL MA BAAARDZO DUZO LOSSOW.
GARMON NA EL'TARZE MA K/D 8:1. JA MAM K/D 10:1. JA>GARMON? ;D


mystiq, - postaraj się trochę uporządkować swoje posty (myśli?), bo następnym razem nie będę się zastanawiał, tylko wszystko poleci do kosza. Poza tym gdy kogoś cytujesz, postaraj się aby było wiadomo o kogo chodzi. F. 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2010, 03:33:38 wysłana przez Future »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 18, 2010, 09:41:49 »
wykorzystując także WCS-a. Tu masz przykład z najwyższej półki:

Z KB Genosow:

hating stabs is too mainstream for us~

 ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 23, 2010, 10:50:05 »
@POLKENT: NIE WIEM W JAKIM   ALIANSIE JESTES, ALE PODEJRZEWAM, ZE BUFU. WY BYSCIE NIE WSADZILI   CLOAK'A NA STATEK DO PVP

Hym hym... (ciezko z parujaca glowa mysle kto moze byc tym Pol Kent) i nie wymyslilem kto to taki. U nas sie tylko nie wsadza cloaka na vagasy i cynabale bo to marnowanie hi slota gdzie zmiesci sie np.... neut :P.

A co do WCSow na bomberach to calkiem przydatny modul. Moze zacytuje:

Nie potrzebujesz lockować celu przed odpaleniem bomby.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: GC, COW, Atlas &... offtop/spam/flame?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 23, 2010, 11:11:27 »
Te "cloaki na Vagasach" wyrastają na jakiś mem, trzeba więc wyjaśnić.

"Cloaky vaga" ma sens w jednym zastosowaniu - gdy działasz solo (lub w kilkuosobowym gangu) głęboko na terenie przeciwnika, który lubi rzucać przeciw Tobie bloba.

Oddajesz trochę scanresa (w praktyce frytki na gejtach stają się nieuchwytne) za:

- gwarancję dobicia do bramy, jeśli wskoczysz w kampę (approach, mwd, cloak)
- możliwość odlecenia z kampy bez bańki (align, mwd, cloak, warp out)

Dodatkowo, Vagas w cloaku lata 110 m/s. To w zupełności wystarczy, by podejść niczego nie spodziewającego się łosia, który stoi np. 50 km od gejta (sam zaliczyłem kilka takich killi). Generalnie te 110 m/s jest na tyle rozsądną prędkością, że możemy mówić o manewrowaniu w cloaku, a nie "nie widać mnie, ale siedzę w miejscu".

Cloak umożliwia też spokojne zaszycie się na SS-ie (i "śmierdzenie na localu" całymi dniami ku rozpaczy kerbirów).

Wbrew pozorom, medium neut na Vagasie nie jest taki "niezbędny" -  w gangu, to oczywiście pomoże to szybciej zabić cel, ale nie można tego traktować jako "broni na frytki". Jeśli lecisz Vagasem i frytka (zwłaszcza interceptor) znajduje się w zasięgu medium neuta (12 km), to znaczy że robisz coś źle. O wiele skuteczniejszy jest "drag'n'drop", czyli odejście po prostej na przepalonym MWD i zmuszenie frytki do lotu po prostej - wtedy wystarczają 2-3 salwy (poniżej 10 sekund).

Cynabal z cloakiem się nie sprawdza - mieści się tylko podstawowy cloak (bez uszczerbku dla fitu), w cloaku porusza się dużo wolniej niż Vaga i traci jedną z głównych przewag nad Vagabondem - fenomenalną szybkość locka.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas &... offtop/spam/flame?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 23, 2010, 12:28:51 »
No dobra, w koncu sie doczekalem wall of text z wyjasnieniem.  Juz sie nie czepiam, przepraszam  ;D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: GC, COW, Atlas &... offtop/spam/flame?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 23, 2010, 12:51:18 »
Tmedium neut na Vagasie nie jest taki "niezbędny"

Jest niezbedny na roamach, bo neutralizuje wrogi scramble, a scramble to najwiekszy wrog vagasa - ze scramblem nie da sie odbic na przepalonym wmd i zmniejszajac transversal zabic frytke, czyli zrobic tego o czym piszesz. Dlatego vagas z cloakiem na roamy to porazka, slaby scanres nie pomaga.

Sytuacja sie zmienia, kiedy zamierzamy dlugo "smierdziec" komus w raciarni, co moze byc calkiem zabawne, jezeli ktos nie za bardzo ma czas grac, bo np. ma duzo pracy, ale EVE sobie w tle dziala - wtedy vagas w cloaku jest super, brak neuta zwalnia grid i da sie na nim zamontowac 425mm dzialka, i strzelajac w dziure w resach raciarki mozna zjesc BSa na anomalii w mniej niz minute, a potem spokojnie sobie sclouczyc na ss i wyjsc na spacer albo do sklepu, a w tym czasie banda reconow cie szuka/baici/wyzywa od tchorzy bez honoru :> I tak co pare godzin
Vaga jest szybka, i z cloakiem radzi sobie na gatecampach, ma dps, jest 4x tansza od T3
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: GC, COW, Atlas &... offtop/spam/flame?
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 23, 2010, 13:03:29 »
Jest niezbedny na roamach, bo neutralizuje wrogi scramble, a scramble to najwiekszy wrog vagasa - ze scramblem nie da sie odbic na przepalonym wmd i zmniejszajac transversal zabic frytke, czyli zrobic tego o czym piszesz.

Dlatego napisałem - po pierwsze trzymać dystans.

Dodatkowo - jeden cykl neuta nie wystarczy, żeby "zgasić scramble'a", a jeśli masz na sobie jednego, to w ciągu kilkunastu sekund będziesz miał więcej. Tak czy owak, bez pomocy się nie obędzie ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas &... offtop/spam/flame?
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 23, 2010, 13:43:13 »
Z logicznego punktu widzenia macie racje i sie z tym zgodze. No ale ja jestem wyznawca vagasa z neutem i cloak jakos niesmacznie mi wyglada. Moze czasy sie zmieniaja ale ja tam nie wiem :P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: GC, COW, Atlas &... offtop/spam/flame?
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 23, 2010, 13:47:17 »
Z logicznego punktu widzenia macie racje i sie z tym zgodze. No ale ja jestem wyznawca vagasa z neutem i cloak jakos niesmacznie mi wyglada. Moze czasy sie zmieniaja ale ja tam nie wiem :P

I masz 100% racji - vagasem z cloakiem SIE NIE LATA.
Vagasem z cloakiem sie wisi afk.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: GC, COW, Atlas &... offtop/spam/flame?
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 23, 2010, 13:53:02 »
I masz 100% racji - vagasem z cloakiem SIE NIE LATA.

Lata się, lata... trzeba tylko pamiętać o pisaniu "try harder" na localu, żeby powodować większą frustrację przeciwnika, który próbuje gonić.

Odkąd latam Cynabalem, Vagasa używam wyłącznie do solo... i wtedy cloak zawsze na nim siedzi :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: GC, COW, Atlas &... offtop/spam/flame?
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 23, 2010, 14:36:47 »
eh... do Gwiazdki też  będę miał vagaska  ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: GC, COW, Atlas &... offtop/spam/flame?
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 23, 2010, 14:39:00 »
Rób Cynabala, zanim znerfią :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas &... offtop/spam/flame?
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 23, 2010, 14:42:20 »
Medium AC III crew reporting in.

Dobra, gdzie są dodatkowe smileye?