Autor Wątek: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven  (Przeczytany 18013 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« dnia: Czerwiec 07, 2010, 22:07:49 »
Zreszta chcialbym zauwazyc, ze C0ven nie stracil tak znowu wiele, bo zamiast Pink Bunnies mamy ZUO, wiec liczbowo niewiele sie zmienilo
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Shaila Er

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2010, 22:27:10 »
No nie całkiem bo w PBN siedzą tacy kolesie co latają w vagach z cloakiem...

Kierowca Tankowca

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2010, 22:28:18 »
Cat to ja ci pokaze mala probke tego co straciliscie  :coolsmiley:
http://zbulu.kei.pl/pbn/kb/?a=kill_related&kll_id=30690  :buck2:
Przeciez ZLO I Bilionerski to zawsze wystawiaja takie gangi  :2funny:
Mozemy tez wszyscy wystawic 30+ dredow  :2funny:

Zechciej poprawić dane w profilu dotyczące sojuszu. — Soth
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2010, 05:50:37 wysłana przez Sotharr »

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2010, 22:33:13 »
Skradzionych dredów :)
Cała prawda o moim graniu...


NightMaX

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2010, 22:41:34 »
Skeer .. pliss bez demagogi. Wy uważacie je za skradzione, my uważamy je za należną nam część majątku ally który zakładaliśmy. Prawda leży pewnie po środku....

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2010, 22:42:21 »
No nie całkiem bo w PBN siedzą tacy kolesie co latają w vagach z cloakiem...
Jeszcze nie przekonaliście Sokoła że vaga bez clocka jest fajniejsza?  :2funny:

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2010, 23:19:17 »
Chyba raczej jest odwrotnie :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2010, 23:59:35 »
Skeer .. pliss bez demagogi. Wy uważacie je za skradzione, my uważamy je za należną nam część majątku ally który zakładaliśmy. Prawda leży pewnie po środku....

Dready były COHO. Wywieźliście je bez pytania, po fakcie dokonanym powiedzieliście czemu je bierzecie. Nawet nie było sensu protestować.

Dla mnie to kradzież, choć mam to gdzieś :)

EDIT

Czemu w ogóle się odezwałem? Bo mnie śmieszy Kierowca, taki podpinający się pod sukcesy PBN, a to skończona lama w tej grze  ;D
Cała prawda o moim graniu...


JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 08, 2010, 02:04:11 »
<popcorn>  O0 Keep it Coming !

MMoroz

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 08, 2010, 04:44:38 »
Dready były COHO. Wywieźliście je bez pytania, po fakcie dokonanym powiedzieliście czemu je bierzecie. Nawet nie było sensu protestować.

Dla mnie to kradzież, choć mam to gdzieś :)

EDIT

Czemu w ogóle się odezwałem? Bo mnie śmieszy Kierowca, taki podpinający się pod sukcesy PBN, a to skończona lama w tej grze  ;D

A wiekszosc ludzi smieszy lfn ktory od pol roku nie wiadomo co robi jeszcze w c0venie( kiedys oficjalnie odwolaliscie swoje odejscie ?? ) - co ciezko jednak zalozyc wlasny, lepiej mieszac w czyims, nic sie nie ryzykuje
Smiesza glupie placze carebearow, gdy ktos ich poduje bo siedza na paskach podczas CTa - normalna praktyka w porzadnych alliancach pvp, bynajmniej nie wymysilo tego pbn.
Smieszyly, mnie osobiscie, wasze roamy po provi itp - 2 j i tracicie wszystkich scoutow na drakach( ale caly czas jestescie super pvp ).
Ogolnie smieszy banda dupkow ktorzy zaakceptowali pewne reguly wchodzac do alliancu a teraz sie burza( ja sie nie pchalem do pbn/c0ven jak mieli tone cta bo tego nie lubie - ale rozumiem ze sa potrzebne )
Co dalej smieszy..a tak Kira( chyba tak sie pisze ) i jego glupia akcja - straszna drama, ale za numer Kravka("odpalanie nukow" i "rownanie betonu") to nikomu sie nie oberwalo - a powinien byc wylot z automatu.

I mozesz z Widgetem Zostałem ocenzurowany ile chcesz, ale nie mieliscie jaj zeby pojsc na swoje i pokazac jak sie to robi. No coz udalo sie wam macie teraz szanse i juz widac efekty :
zmiencie sobie background killboardu na bialy, bedzie bardziej swojsko - czerwonego juz macie sporo.

Ah i konczac watek co smieszy to nawet nie potraficie racic - siedza miesacami ryjac te plexy/paski, potem wtopia 2 statki na opie/akcji i juz kasy nie maja i to jest naprawde wielki WTF :o :o - jak ktos ma teorie to poslucham( chyba ze kazdy na tytana zbiera ;) )
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2010, 06:03:44 wysłana przez Sotharr »

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 08, 2010, 11:35:52 »
Jak widzę wypowiedź kierowcy to przypomina mi się jak wszyscy składali gang albo lecieli na CTa a on mówił, że jest afk i szukał true sansh he he. Albo jak się chwalił ile ma bln na koncie a na CTA i roamy blackbirdem  :D

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 08, 2010, 11:40:20 »
I właśnie z tego się śmieję - a także z idiotycznej wtopy naszego jfa, za którą nie chciał wziąć jakiejkolwiek odpowiedzialności, bo "luzik, to tylko gra"  ;)

Natomiast za resztę PBN tradycyjnie trzymam kciuki  O0
Cała prawda o moim graniu...


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 08, 2010, 11:54:42 »
Ten link mój wkleić każdy Królik (albo nawet wybrać lepszy, bo jest z czego - mówię o ostatnim tygodniu), więc nie ma co się czepiać autora.

Patrząc wciąż nieco z boku (bo świeżak tam jestem) i pamiętając nauki mojego poprzedniego CEO ("never-ever participate in fail"), muszę przyznać że dotąd faila nie widziałem. No, raz było blisko, ale ludzie umieli z tego wybrnąć. Tymczasem w ciągu ostatniego miesiąca w moim poprzednim ally (nie korpa, tylko ally) takie momenty "o jpkm!" miałem dosłownie co dwa dni.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[lfn] szybki marian

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 08, 2010, 12:25:33 »
Powód odejścia PBN jest prosty - chcieli mieć do czego strzelać. Skończyło się dorzynanie Sysków, farma wyschła, eso i okolica opustoszała nieco, to polecieli strzelać gdzie indziej, tam gdzie było do czego.

Cała reszta to subiektywne opinie - dlaczego, w jakim stylu, kto jest mendą, a kto złodziejem, a który korp jest z dupy korpem nie potrafiącym wyjść z ally, a często zwykłe bicie piany  :P Sory, ale powstrzymać się nie mogę - nie wiem kiedy LFN ogłaszał oficjalnie wyjście z C0ven i to jeszcze na centrali :uglystupid2:

Pewnie sporo osób tego nie wie, ale po rozwiązaniu TRI większość doświadczonych graczy, którzy poszli do TRI wróciło do C0ven żeby strzelać do sysków. Aha no i wszyscy wrócili do PBN, bez względu na to, z których korpów wyszli - ich decyzja.

PBN poszli tam gdzie chcieli, robić to co chcieli.
GL & HF  o7

Kravek

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 08, 2010, 13:12:12 »
Co dalej smieszy..a tak Kira( chyba tak sie pisze ) i jego glupia akcja - straszna drama, ale za numer Kravka("odpalanie nukow" i "rownanie betonu") to nikomu sie nie oberwalo - a powinien byc wylot z automatuu.

Heh już dawno się tak nie uśmiałem. Możesz przybliżyć wszystkim za co niby miałbym wylecieć z automatu? Przytocz szerokiej publiczności moje winy bo sam chce się dowiedzieć o czym mówisz  ;D

Gregorius

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 08, 2010, 13:42:59 »
Dajecie, dajecie.. MOAR!!


Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 08, 2010, 14:52:33 »
Podoba mi sie ten topic. Szkoda, ze nie jest w flame :-(.
"PBN to jeb.  zlodzieje aliansowych dredow" - komus z GBT obiecalem na odchodnym, ze to napisze na forum centrali hue hue .


I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Sammani

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 08, 2010, 15:14:57 »
Dajecie, dajecie.. MOAR!!



troche przesadzasz:P. Pare osob z covenu sie spina (cieple pozegnanie :coolsmiley:), kierowca standardowo blazni:P, a MMoroz nie jest ani w c0ven, ani w PBN wiec to raczej opinia osoby trzeciej. Pare postow wyzej Cat napisal posta, ktory powinien zakonczyc topic.  ;)

Voulture

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 08, 2010, 16:24:36 »
Podoba mi sie ten topic. Szkoda, ze nie jest w flame :-(.
"PBN to jeb.  zlodzieje aliansowych dredow" - komus z GBT obiecalem na odchodnym, ze to napisze na forum centrali hue hue .
Nikt z GBT Cie o ten tekst nie prosil. Nikt nawet nie sugerowal bys to pisal. Miales swietny pomysl! Ekhm, ale po co ten tekst?

~~

Ktos juz wczesniej pisal, ze korporacja ma taka opinie jaka jest najwiekszego pajaca piszacego na forum. Sam nie gram praktycznie w ogole ale pamietam sporo zajebistych ludzi z pbn'u, wtedy tez byly ewenementy... Nie mam pojecia komu teraz powinienem przypiac ta latke ale czuje, ze po jeszcze paru stronach sie dowiem.

Dalej wiekszosc z was lubie tak samo jak i praktycznie kazdy z coven co gra dluzej niz pare miechow. Naprawde byl spokoj, cos sie stalo, ze nagle drame robicie?

Ciachu ciachu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2010, 16:59:42 wysłana przez Voulture »

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 08, 2010, 17:01:18 »
Moze i panowie z pbn mieli "lekkie" przerosty ego ale trzeba przyznac ze  sa dobrzy w tym co robia... Spodziewalem sie ze beda mieli na tyle szacunku dla swoich kolegow z sojuszu zeby nie odwalic tego co odwalili odchodzac i po odejsciu. Mylilem sie mozecie sobie szpanowac killami, jacy to nie jestescie PRO i uber ile chcecie dla mnie jestescie tak samo zalosnym scierwem jak pandemiki i po goonsowe popluczyny.

ps. Z mojej strony EOT na ten temat dla mnie PBN od dzisiaj nie istnieje chyba ze charakterze celow.
mistrz  ;D ;D :2funny: :2funny:

Sotharr

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 08, 2010, 17:05:50 »


PS. Drama Llama Ding Dong

horax

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 08, 2010, 19:59:32 »
O jaki fajny topic :D
To ja tez napiszę coś od siebie. Dziś na śniadanie zjadłem pyszną kanapkę z twarożkiem ziołowym  :coolsmiley:

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 08, 2010, 20:19:54 »
Nikt z GBT Cie o ten tekst nie prosil. Nikt nawet nie sugerowal bys to pisal. Miales swietny pomysl! Ekhm, ale po co ten tekst?

~~

Ktos juz wczesniej pisal, ze korporacja ma taka opinie jaka jest najwiekszego pajaca piszacego na forum. Sam nie gram praktycznie w ogole ale pamietam sporo zajebistych ludzi z pbn'u, wtedy tez byly ewenementy... Nie mam pojecia komu teraz powinienem przypiac ta latke ale czuje, ze po jeszcze paru stronach sie dowiem.

Dalej wiekszosc z was lubie tak samo jak i praktycznie kazdy z coven co gra dluzej niz pare miechow. Naprawde byl spokoj, cos sie stalo, ze nagle drame robicie?

Ciachu ciachu.
Eee, jak masz dostep to sprawdz na dyrektorskim c0venu. Napisalem to tez po wypocinach Skeera.

Fakty:
- korporacja zalozycielska c0ven - PBN
- najwieksza ilosc ex-CEO c0ven- PBN
- najwiecej FC -PBN
- korporacja, ktora wystawiala najwiecej dredow w ally - PBN
- najwiecej killi w c0ven - PBN
- najbardziej aktywna korporacja pvp w c0ven - PBN
- najbardziej znienawidzona korporacja w c0ven przez carebearow - PBN
- fity szipow na forum c0ven, kreowanie wizerunku flot w c0ven, wymuszanie tych flot - PBN

Na odchodnym i tak powinismy dostac wiecej niz jakies dredy wiec te pitolenie o kradziezy to big lol. Zostawilismy was z 2x ilosci stacji i mnostwem nowych moon goo wiec te kilkanascie dredow szybko odrobicie. No, ale teraz macie jakies z dupy korpy typu ZUE, biilo cos tam wiec szerokiej drogi i do zobaczenia w Stain za 7 miechow.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 08, 2010, 20:42:43 »
Dea, pamiętaj, że jest ładna pogoda wyjdź nad jakieś jeziorko, morze z kobietą wypij zimnego leszka nie będziesz musiał się wyżywać na forum. Pozdro.

ramdeon

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 08, 2010, 21:31:26 »
troche przesadzasz:P. Pare osob z covenu sie spina (cieple pozegnanie :coolsmiley:), kierowca standardowo blazni:P, a MMoroz nie jest ani w c0ven, ani w PBN wiec to raczej opinia osoby trzeciej. Pare postow wyzej Cat napisal posta, ktory powinien zakonczyc topic.  ;)

Coście zrobili z Sammanim? Gdzie są jego wypowiedzi, które zaczynałem czytać od "kurcz" ;) ?

Gregorius

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 08, 2010, 21:35:19 »

Fakty:
- korporacja zalozycielska c0ven - PBN
- najwieksza ilosc ex-CEO c0ven- PBN
- najwiecej FC -PBN
- korporacja, ktora wystawiala najwiecej dredow w ally - PBN
- najwiecej killi w c0ven - PBN
- najbardziej aktywna korporacja pvp w c0ven - PBN
- najbardziej znienawidzona korporacja w c0ven przez carebearow - PBN
- fity szipow na forum c0ven, kreowanie wizerunku flot w c0ven, wymuszanie tych flot - PBN


EPIC!  :buck2:

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 08, 2010, 22:28:45 »
Eee, jak masz dostep to sprawdz na dyrektorskim c0venu. Napisalem to tez po wypocinach Skeera.

Fakty:
- korporacja zalozycielska c0ven - PBN
- najwieksza ilosc ex-CEO c0ven- PBN
- najwiecej FC -PBN
- korporacja, ktora wystawiala najwiecej dredow w ally - PBN
- najwiecej killi w c0ven - PBN
- najbardziej aktywna korporacja pvp w c0ven - PBN
- najbardziej znienawidzona korporacja w c0ven przez carebearow - PBN
- fity szipow na forum c0ven, kreowanie wizerunku flot w c0ven, wymuszanie tych flot - PBN

Na odchodnym i tak powinismy dostac wiecej niz jakies dredy wiec te pitolenie o kradziezy to big lol. Zostawilismy was z 2x ilosci stacji i mnostwem nowych moon goo wiec te kilkanascie dredow szybko odrobicie. No, ale teraz macie jakies z dupy korpy typu ZUE, biilo cos tam wiec szerokiej drogi i do zobaczenia w Stain za 7 miechow.
Przepraszam że się wtrącam w tą dyskusje jak między wódke a zakąske ale chciałem powiedzieć przepraszam Dael za to wszystko co wcześniej pisałem o Tobie. Koledzy z sojuszu słusznie wówczas Cie bronili. :embarassed: Przepraszam za te minsy. :sorry:
Jesteś najlepszy.  :tajest:
Jesteś debeściak.  8)
AVE COVEN!

Shaila Er

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 08, 2010, 22:58:51 »
Zawiodłam się na Was. Sądziłam, że będzie tu większy flejm   :(

Voulture

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 08, 2010, 23:14:45 »
Zawiodłam się na Was. Sądziłam, że będzie tu większy flejm   :(
Spoko, takiego postu Kombata Dael na pewno nie odpusci! 3, 2, 1 ...

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 08, 2010, 23:18:31 »
O jaki fajny topic :D
To ja tez napiszę coś od siebie. Dziś na śniadanie zjadłem pyszną kanapkę z twarożkiem ziołowym  :coolsmiley:
To ja też dodam coś konstruktywnego od siebie:
Ja niestety zaspałem i aż do obiadu musiałem chodzić na wypitej w biegu kawie :(

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 08, 2010, 23:20:40 »
Flejm flejmem ale niech ktos mi powie ktory z punktow przedstawionych przez Deala jest nieprawdziwy :)




Julius Septimus

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 08, 2010, 23:24:59 »
Napisał to Dael więc nikt nie bedzie próbował nawet czytać tego jako merytorycznego posta :buck2: :2funny:

Shaila Er

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 08, 2010, 23:29:06 »
Napisał to Dael więc nikt nie bedzie próbował nawet czytać tego jako merytorycznego posta :buck2: :2funny:
On tez się masturbuje?

DragLord

  • Gość
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 09, 2010, 00:53:58 »
Fakty:
- korporacja zalozycielska c0ven - PBN
- najwieksza ilosc ex-CEO c0ven- PBN
- najwiecej FC -PBN
- korporacja, ktora wystawiala najwiecej dredow w ally - PBN
- najwiecej killi w c0ven - PBN
- najbardziej aktywna korporacja pvp w c0ven - PBN
- najbardziej znienawidzona korporacja w c0ven przez carebearow - PBN
- fity szipow na forum c0ven, kreowanie wizerunku flot w c0ven, wymuszanie tych flot - PBN
PBN


Dziekujemy Ci S.C. Johnson

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 09, 2010, 09:09:51 »
Tak patrząc ciut z boku... doszliście do momentu, w którym nie ważne CO ktoś mówi (i czy ma rację), tylko KTO to mówi. I jeśli jest to ktoś z "przeciwnego obozu", to "nie ma racji bo nie".

"Nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne"  :2funny:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...