Autor Wątek: Dzień dobry ;)  (Przeczytany 2676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zardianus

  • Gość
Dzień dobry ;)
« dnia: Maj 26, 2010, 12:56:21 »
W związku, iż w dniu dzisiejszym zarejestrowałem się na forum witam wszystkich  :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Dzień dobry ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2010, 13:09:08 »
Witaj, moze napiszesz cos o sobie? Czy lubisz Akire Kurosawe? Jakie wolisz lody, czekoladowe czy waniliowe?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dzień dobry ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2010, 13:09:27 »
o/


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Dzień dobry ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2010, 13:33:33 »
Kolejny na drodze do uzaleznienia : P Witamy na pokladzie  o7

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Dzień dobry ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2010, 13:47:25 »
Witam i życzę bezpiecznych lotów, szybkiego przyswajania wiedzy i tolerancyjnej rodziny  :)

Starakopara

  • Gość
Odp: Dzień dobry ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2010, 14:32:47 »
Witaj kapsulerze,
 niech Ci kosmos przyjaznym będzie, niech raty dropią sowicie a piraci omijają szerokim łukiem ;)

 o7


Zardianus

  • Gość
Odp: Dzień dobry ;)
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2010, 22:34:27 »
Witaj, moze napiszesz cos o sobie? Czy lubisz Akire Kurosawe? Jakie wolisz lody, czekoladowe czy waniliowe?

Jego osobiście nie - bo zmarło się chłopakowi jakiś czas temu ale filmy i offfszem ;) z lodów zdecydowanie schabowy z piwem ;)

A tak na serio to po 5 latach ostrego grania w WoW stwierdziłem, że mam dość - chcę złapać oddech i poczuć przestrzeń ;)
Powiem Wam jestem okrutnie napalony na EVE  >:D Mam nadzieję, że się nie rozczaruję  :)
A z drugiej strony jestem "przerażony" stopniem złożoności - a grałem ledwie z 20 min i tak na prawdę jeszcze nic nie widziałem
Staram się przygotowywać do tego co jest w grze - czytam od kilku dni forum i różne materiały - wszystko fajnie tylko jest jeden problem - nie rozumiem połowy rzeczy, które piszecie :)
Czy jest gdzieś słownik zwrotów używanych w grze - bo aż się boje kiedy połapię się w tym wszystkim ;)


Kara Mon

  • Gość
Odp: Dzień dobry ;)
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 26, 2010, 22:56:25 »
Ciezko zrobic slownik calego slangu Eve , ale spokojnie wszystko przychodzi z czasem. Najlepiej zapisac sie od razu na starcie do Unseen Academy, a dokladniej po zrobieniu tutoriala (tak tak Eve to gra w ktorej bez tutoriala ani rusz ) i tam mozna juz ludziom zawraca glowe dowolnymi pytaniami bo od tego tam sa.

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Dzień dobry ;)
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 27, 2010, 08:04:17 »
Czy jest gdzieś słownik zwrotów używanych w grze - bo aż się boje kiedy połapię się w tym wszystkim ;)

To ci pomoże sądzę :)
http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=5944.0

Koniecznie Unseen Academy, mnóstwo wiedzy, fajni ludzie, super spędzony czas... Tyle że może nie zapisuj się od razu po zrobieniu tutoriali chyba że masz naprawdę mnóstwo czasu (niektóre szkolenia trwają po 5 godzin). Moim zdaniem najlepiej porobić trochę misji lvl 1, kupić jakiś cruiser (przyda się na szkolenia), nazbierać troszkę kasy, słowem obeznać się trochę w grze i wtedy się zapisać. To oczywiście moje prywatne zdanie  ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2010, 09:13:44 wysłana przez littleozzik »