Autor Wątek: Problem z logowaniem na konto  (Przeczytany 4228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoDeK

  • Gość
Problem z logowaniem na konto
« dnia: Maj 22, 2010, 12:58:56 »
--->>>> "Unable to update account. Service is unavailable, please try again later or contact customer support"

wyskakuje mi taki komunikat gdy chcę zmienić swoje dane  :

Edit Account Info
My Account » Account Details » Edit Account Info

Chciałem zmienić maila na taki sam jaki mam zarejestrowany Pay Pal ponieważ przy próbie reaktywacji konta także wyskakuje mi błąd i odwołanie do supportu. Konto ma status:
Subscription Status:   Suspended
byłbym wdzięczny jakby ktoś spróbował zmienić dane i napisał czy tylko ja mam taki problem czy to coś oni maja skitrane. Napisałem wczoraj wieczorem do suportu ale milczą.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2010, 13:56:49 wysłana przez Loc0 »

silvia

  • Gość
Odp: Problem
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2010, 13:05:16 »
napisz petycje.

error wyskakuje poniewaz konto jest zawieszone spowodu nieoplacenia.
wejdz na www.eve-online.com potem ->eve support->create new petition->lost accounts czy cus takiego, lub payment i tam wszystko opisz.

BoDeK

  • Gość
Odp: Problem
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2010, 13:15:28 »
napisz petycje.

error wyskakuje poniewaz konto jest zawieszone spowodu nieoplacenia.
wejdz na www.eve-online.com potem ->eve support->create new petition->lost accounts czy cus takiego, lub payment i tam wszystko opisz.

tak zrobiłem. Ale na moim drugim koncie tez nie działa i jest taki sam problem a konto jest aktywne. Szkoda mi kupować GTC na 60 dni bo na koncie tym mam 2 PLEX-y.

Fedajkin

  • Gość
Odp: Problem
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2010, 13:46:26 »
Ostatnio zmieniałem dane konta i wszystko działało. Raczej w tym wypadku wszystko związane jest z przyszłym przejściem na Tyranisa. Skoro masz tak na obu kontach to można wnioskować, że coś grzebią w kodzie i dlatego masz  Service is unavailable, please try again later or contact customer support.

Loc0

  • Gość
Odp: Problem z logowaniem na konto
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2010, 13:57:55 »
[gmod]Nie zakladajcie topicow "problem" tylko piszcie krotko czego ten problem dotyczy ;/[/gmod]

Zahar

  • Gość
Odp: Problem z logowaniem na konto
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 31, 2011, 01:08:10 »
Witam,
Moj problem dotyczy logowania, ale tutaj na konto eve centrala- nIe chciałem zakładać nowego wątku a podobnego nie znalazłem...
Ogólnie mam jakiś problem z działaniem forum. Raz się loguje bez problemu, a 10 min później w ogóle się nie mogę zalogować. Wpisuje nazwę użytkownika, hasło i dupa...
Ale najgorsze jest to że raz mi się pojawia, a raz nie dział na forum Noob Garden (w zasadzie to raczej się nie pojawia) Dopiero chcę zacząć gre i szukam jakiś pomocy - z tego co zdołałem tam znaleźć -dział dla mnie "jak znalazł".
Co muszę zrobić aby wyświetlić dział Noob Garden????

Pomocy dobrzy ludzie

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Problem z logowaniem na konto
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 31, 2011, 02:20:37 »
Po pierwsze jako nowy uzyszkodnik z definicji powinieneś widzieć noobgarten. Problem jedynie może być z użytkowaniami którzy konta złożyli ro k temu lub dawniej. Noobgarten jest widoczne dla grupy do której domyslnie wrzucani są nowi użyszkodnicy. Po drugie jesli twoje drugie konto to to co masz wpisane jako nick postaci to logi twierdzą ze hasło jest nieprawidłowe. Po trzecie sprawdź ustawienia ciasteczek na przeglądarce

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zahar

  • Gość
Odp: Problem z logowaniem na konto
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 31, 2011, 09:14:39 »
Yyy tak, zakładałem konto około roku temu. Potem szybko musiałem dać sobie spokój z Eve... I teraz oczywiście cały czas wchodziłem przez stary login. Spróbuje skasować obecne i założyć jeszcze raz.

Dzięki Wilekie za pomoc.

Agrypa

  • Gość
Odp: Problem z logowaniem na konto
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 31, 2011, 09:33:12 »
Założyłem nowe konto i wszystko działa ok.

Ende

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Problem z logowaniem na konto
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 31, 2011, 10:06:39 »
Zaraz dostaniesz bana za dublowanie kont :P
Przecież sam możesz dołączyć do grupy która widzi noobdziały, a jeśli juz naprawdę funkcja ta by Cię przerosłą (pzyzwyczajenie do ffunkcji na innych skryptach / małe doświadczenie tego typu wogle) to ktoś z technicznych by to zrobił.
http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=8736.0
Do dezintegracji idzie nowe konto jak tylko potwierdzisz że przeczytałeś to co Tu napisałem
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 11:10:34 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Agrypa

  • Gość
Odp: Problem z logowaniem na konto
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 31, 2011, 11:02:22 »
Potwierdzam!!!!

Uf...  :)