Autor Wątek: PVE Caldari lub Ammar  (Przeczytany 12006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gainax

  • Gość
PVE Caldari lub Ammar
« dnia: Maj 22, 2010, 01:40:35 »
Bez grzechu Caldari są najlepsi a przy najmniej w początkach i środku ;] ale mam pytanie czy ammary naprawdę sa takie słabe do pve jak wszędzie się piszę czy się może sprawdzają nawet w początkowych fazach gry ;] powoli zmierzam już do zrobienia triala i zakupu konta(max 1-2miechy) i juz ostatecznie zastanawiają mnie te 2 rasy ale na razie wole być lepszy w PVE co nie wyklucza dużej mojej działalności w PVP jak to ktoś gdzieś pisał gdybym chciał robić samo PVE kupił bym sobie grę single player ;p

u ammar chodzi mi (chyba xD) o dps bo w większości postów czytam że niesamowicie szybko ulatnia się co jest główna słabością przy ciągłym PVE ;]


silentus

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2010, 12:33:18 »
Bez grzechu Caldari są najlepsi a przy najmniej w początkach i środku ;] ale mam pytanie czy ammary naprawdę sa takie słabe do pve jak wszędzie się piszę czy się może sprawdzają nawet w początkowych fazach gry ;] powoli zmierzam już do zrobienia triala i zakupu konta(max 1-2miechy) i juz ostatecznie zastanawiają mnie te 2 rasy ale na razie wole być lepszy w PVE co nie wyklucza dużej mojej działalności w PVP jak to ktoś gdzieś pisał gdybym chciał robić samo PVE kupił bym sobie grę single player ;p

u ammar chodzi mi (chyba xD) o dps bo w większości postów czytam że niesamowicie szybko ulatnia się co jest główna słabością przy ciągłym PVE ;]
ammarzy są bardzo dobrzy do pve, na sanshe...

FirguS

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2010, 13:25:44 »
Jak najbarziej caldari :) z dobrze wyskilowanym drake'iem l4 robisz bez problemu. Amarr dobry na Sansha i Blood, harbim mielisz ich w kilka sekund. Co do pvp (przekonałem się na własnej skurze) amarr tylko z modułkami t2 (caldari również, z tym że jest różnica między 2 tygodniami skillowania w przypadku caldari a prawie 2 miechami w przypadku amarr  :uglystupid2:)

Loc0

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2010, 13:29:56 »
Jak najbarziej caldari :) z dobrze wyskilowanym drake'iem l4 robisz bez problemu.
Ale jak dlugo?;p Imo faildari do pve jest ok wlasnie do misji lvl 3 ale juz w lvl 4 nie sprawdzaja sie tak dobrze jak gejente czy matarzy. Gdzies widzialem golemy na rigach do flight range i javelinach ale nie wiem jak to sie w praktyce sprawdzi.

FirguS

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2010, 15:02:20 »
tak zrobienie lvl4 trochę czasu zajmie ale na pasywnym drake'u nic cie nie zje ani nie wyssie z dronek t2 tez dodatkowego dps'a wyciśniesz  :P jakimkolwiek aktywnym tankiem wlecisz na kap lubiące npc i masz fail murowany no chyba ze ubijesz nim do ciebie dolecą  :laugh: tak czy owak jestem noobkiem I mogę się mylić  :buck2:

Goomich

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2010, 15:12:27 »
Ale jak dlugo?;p Imo faildari do pve jest ok wlasnie do misji lvl 3 ale juz w lvl 4 nie sprawdzaja sie tak dobrze jak gejente czy matarzy. Gdzies widzialem golemy na rigach do flight range i javelinach ale nie wiem jak to sie w praktyce sprawdzi.

Roztapia wszystko w promieniu 50-55km. Pewnym problemem może być pierwszy poziom WC, czy bonusowy na AE. Chociaż ostatnio przebojem są Golemy na rigorach.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2010, 15:32:20 »
Roztapia wszystko w promieniu 50-55km. Pewnym problemem może być pierwszy poziom WC, czy bonusowy na AE. Chociaż ostatnio przebojem są Golemy na rigorach.
Jak juz zacznie robic lvl4 i wezmie sie za to powaznie to bedzie mial kilka stakow sfitowanych pod kazdy typ misji tak ze nie bedzie zadnego problemu...
Nie ma universalnego staku - fitu do wszystkich misji , jak chcesz je robic bardzo szybko trzeba investowac w skille i statki.:)

Gainax

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 22, 2010, 16:36:21 »
Czyli rozumiem mam że jeśli biorę caldari to np od lvl4 przesiadam się na ammar a jeśli zacznę ammarami to będę się męczył póki nie osiągnę lvl4?

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 22, 2010, 17:21:03 »
Golem na torpach z rigami do flight time i missile speed sprawdza sie na kazdej misji, na moich marnych skillach to jakies 900dps (bez dron) z zasiegiem 55km afair. Ale eve to nie jest gra pve...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 22, 2010, 17:35:54 »
A z ciekawości ile tego dps masz kiedy musisz rozwalić 3 elitarne cruisery które własnie neutują ci capacitor? Wiem że bonus do TP jest spory, ale zanim się przesiałdłem z CNR na Nighthawka z takimi gnojkami nawet cruise precysion wsparte TP potrzebowały czasu zanim ich przetopiły...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Loc0

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 22, 2010, 19:31:05 »
Jesli wybierzesz amarr to bedziesz sie meczyl na lvl od 1-4. Jak obeznani pisza, ze da sie golemem l4 mielic to wybor jest prosty (faildari). Jak sie kiedys pvp zainteresujesz to czeka cie skillowanie drugiej rasy.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 22, 2010, 19:34:51 »
Golemem latalem zarowno misje jak i WH, przewaznie na 2ch TP, o ile w WH nawet 2 TP nie wystarczaly by zadawac taki sam dmg na cruiser size shipach co np. paladin, o tyle na misjach jakos nie pamietam zebym dlugo meczyl jakiekolwiek cruisery.

FirguS

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 23, 2010, 12:48:46 »
Poprawcie mnie jeśli się mylę ale czy czasem torpedy nie są na statki bc+? bo reszcie g***o robią?
I dlaczego od razu radzicie przesiadać się z caldari na coś innego jeśli chodzi o pvp?

Crux

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 23, 2010, 13:55:34 »
Poprawcie mnie jeśli się mylę ale czy czasem torpedy nie są na statki bc+? bo reszcie g***o robią?
Najskuteczniejsze przeciw dużym okrętom czyli bsy i większe (na bcki też dobre). Można z tego próbować strzelać do mniejszych, ale zaleca się wtedy użycie na celu modułów target painter i/lub stasis webifier.
I dlaczego od razu radzicie przesiadać się z caldari na coś innego jeśli chodzi o pvp?
Bo caldari mają niewiele dobrych okrętów do pvp, a jeśli już znajdzie się te dobre to albo nudno się nimi lata (drake) albo trudno i jest się cały czas primary (falcon) albo są dość drogie (tengu).
Poza tym większość piszących tutaj forumowiczów (jak sądzę ::)) za kwintesencję pvp uważa tzw. skirmish gdzie najważniejsza jest zwinność i mobilność czego niestety większości caldari brakuje.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 23, 2010, 14:28:10 »
Cytat: ????
PVE Caldari lub Ammar?

both

uliczny

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mjr Demendon
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Brak
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 27, 2010, 02:32:16 »
Ogolnie mam 2 konta jedno caldari 2 ammar
Gram ammarem od 5 pazdziernika 2009  :laugh:  caldari rowne 2 miechy pozniej zaczolem  :buck2:
latam jak narazie w high seku robiac misje :P i na obu kontach ciagne skile pod pve ( dps tank ...  )
Roznica : ammarem 4 lvl misji robie juz hmm od 4 miechow moze dlozej a caldarii jeszcze teraz balbym sie wziasc ( caly czas mowie o solo pve  )
Golemy paladiny ta wszystko jest fajne jak sie ma skile ku temu
Moja rada jak chcesz szybko robic misje ( szybko zaczac robic wyzsze lvl misji)   radze ammar abadon bs na 4 juz starcza tank pod mody tech 2   i niepowinienes miec problemu na wiekszosci misji ( enemies abound 5/5  czy vengeance guristas dlogo sam niepykniesz ale to sa wyjatki ) do tego dojdzie ci olatanie sie na misjach i bedziesz wiedzial pozniej co skilowac i czego ci najbardziej potrzeba
A i amarzy pod pvp tez nie sa najgorsi ponoc :)

[M]: Podaj piwo kobieto
[K]: a może użył byś magicznego słowa
[M]: czary mary podaj browary

ch4os

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 27, 2010, 07:27:01 »
Jakbym miał się cackać z L3 w charze Caldari przez 7 miechów to bym z nudów padł;) L4 można spokojnie robić w dreju (solo ofc), a tak w ogóle przez 7 miechów to można się paru sztuk tengu dorobić a nie jakieś tam marudery co nie trafiają w nic mniejszego niż bc i maja zwrotność patiomkina.

uliczny

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mjr Demendon
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Brak
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 28, 2010, 03:09:27 »
Fajnie sie pisze  ;)
Wiec male sprostowanie do przedmowcy
Pytanie w watku zadaje jak widac osoba nowa niemajaca stycznosci z ta gra wczesniej
Wiec policz sobie ile co schodzi by wyskilowac  O0   skile od  learning ( poczatek wiec dejmy all lvl 4 ) capa enginering prawdopodobnie misile drony statki :P sam bc na 5 to chyba cos okolo miecha  O0
Tak caldari to fajna rasa osobiscie mi sie podoba i to nie do robienia misji - tengu nighthawk ...  nightmare ...
Ja dalem tylko porownanie ammar vs caldari  :laugh:
A po drogie widzac pilota w t3 shipie po 7 miechach gry nasowa sie jedno tylko - easy kill  :coolsmiley:
a i na misjach przy mnie 2 gosci wtopilo legiona i tengu - bo jak sie niewie tego czy tamtego + dostanie na dupsko ze 2 weby i scrambla co raczej na misjach nowoscia niejest to pozniej dla takiego nowego gracza to tylko plakac  :P
no chyba ze sie skiluje tylko pod t3 kosztem wszystkiego ale to i tak po 7 miechach jest jeszcze marny pilot pod takiego shipa - moze sie myle ja dopiero 8 miechow gram  :coolsmiley:
[M]: Podaj piwo kobieto
[K]: a może użył byś magicznego słowa
[M]: czary mary podaj browary

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 28, 2010, 08:14:13 »
Robię misje dla Caldari więc walczę głównie z Guristas. Bardzo długo do misji lvl4 używałem Ravena i nie miałem większych problemów. Ważne jest aby mieć miedum t2 drony na mniejsze statki. Czasem denerwujące mogą być statki trzymające się poza zasięgiem torped i wtedy trzeba się przesiąść na cruise-ravena.

Czytaj opisy misji w sieci i dostosuj strategię a nie będziesz miał problemów. Szczególnie uważaj na przypadkowe aggro dronkami.

Gainax

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 28, 2010, 15:27:41 »
zakładając ten temat myslałem o grze ammarami ;p ale też oglądam tu i uwdzie tematy i znowu jakoś mam sentyment do caldari ;p obecnie cisne nimi triala jeszcze 10 dni ;p jak się skończy to robię sobie przerw do 20 czerwca potem lecę na urlop do egiptu i wracam po 2-3tygodniach i biorę już triala 21 dni i od razu kupuje acc ;] wiec jak coś macie ale na prawdę solidnego do przekazania to bardzo proszę ;]

+ przy okazji zauważyłem że zaczęliście wspominać o dronach czytałem setki tematów i grałem bądź widziałem caldari (ale chyba max t2) w akcji i nigdy nie widziałem by caldarowie sie bawili dronkami.... wcześniej myślałem że caldari z dronkami to strata skili czy coś ;p ale teraz widzę że jednak caldari tez zajmuja się dronkami ;] bo jak dobrze lub nie zrozumiałem to dronki maja służyć do niszczenia mniejszych celów z którymi nie radza sobie rakiety służące do dużych okrętów? xD

FirguS

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 28, 2010, 15:47:12 »
dokładnie tak :) w przypadku dronek warto jest je mieć i są one uniwersalne dla każdej rasy ;)

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 28, 2010, 17:12:25 »
cisne nimi triala jeszcze 10 dni ;p jak się skończy to robię sobie przerw do 20 czerwca potem lecę na urlop do egiptu i wracam po 2-3tygodniach i biorę już triala 21 dni i od razu kupuje acc ;] wiec jak coś macie ale na prawdę solidnego do przekazania to bardzo proszę ;]
Jeżeli zdecydowałeś  zostac w grze to nie gub czasu , kup konto teraz to po powrocie z wakacji będziesz miał learningi zaliczone bez wysilku  :coolsmiley:

Gainax

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 28, 2010, 17:25:23 »
teraz nie mam czasu a chce jeszcze pouczyc sie na trialu chodz wiem ze wiele sie nie naucze ;p

sc0rp

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 29, 2010, 20:30:20 »
W mojej opinii Caldari ze wzgledu na możliwosc bicia dowolnym damagem (missile boaty) sa najlepsze na misje na L3 - drejk nawet przy malej ilosci skilli jest bardzo dobry, L4 - tu jest problem bo drake ma za maly dps na L4 (jak przedmowcy powiedzieli dluuugo sie robi misje), do ravena na low skillach lepiej nie wsiadac.
Na L4 dla Caldari są 2 wyjścia:
- Golem - jeszcze nie latalem (i szybko nie polatam patrz nizej)
- Tengu - bardzo przyjemnie i szybko robi sie nim misje nawieksza jego zaleta jest to ze uzywa heavy missile dzieki czemu cruizy i frytki na painterze spadaja ekspresowo, a uzywajac fury missili to i bsy na 6-9 salw z rof w okolicy 5s najwiekszym minusem jest cena i ze trzeba posiadac duuuuuzo skilli

Oxylan

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 31, 2010, 07:24:13 »
Golem na torpach z rigami do flight time i missile speed sprawdza sie na kazdej misji, na moich marnych skillach to jakies 900dps (bez dron) z zasiegiem 55km afair. Ale eve to nie jest gra pve...

Golem na torpach ( na każdej misji) to masochizm nawet z impami do flight time i speed missile + rigi t2 o podobnych wlaściwościach,chyba że  robisz damsel itp na których spawny pojawiają sie obok shipa zaraz po wylądowaniu na gridzie, oczywiście możesz lubić taki styl gry i nigdzie Ci się nie spieszy.

- WC Shadow poket 1 spawny oddalone o 130km, następny poket to uciekające i trzymające dystans bsy na 80km
- The assault guri poket pierwszy spawn t2 cruzy 70km spawn końcowy 140km+- 10km, poket dwa, trzy sapwny w tym jeden na 80+
- Pirate invasion sansha 4 spawny 40-80+km
- zazamataz spawny 50-60km
- Guri - Angel Vaganza, random spawny tym tym kilka 70km+ bonus 80km

Dobra wystarczy przykładów, nie mam zamiaru robić tu plagiatu guide z eve survival :buck2:

Jeśli raven-golem to raczej cruise, jeśli to torpy to golem musi mieć zwinność poda,szybkość cepa z mwd jeśli ktoś chce szybko dolatywać do każdego npc i bram.

Wracając do Caldari i Amarr pve to raczej Caldari, podzielam zdanie że latarki są tylko dobre na sanshe i blood, w statku rasy Caldari zawsze można dobrać rodzaj dmg a wtedy nie ma mocnych  :knuppel2:, co do pvp to są to dobre statki ale bardziej w grupie, rook, falcon, crow, onyx, drake klasa sama w sobie ship do wszystkich zastosowań, dps support, bait, solo pvp for fun, raven nawet na armor tanku+torpy całkiem fajny na kampy w low sekach,nie ma minusów caldari, chodzi o to żeby zastosować je z głową a nie na pałe,fun gwarantowany, dlaczego scorpiony są zazwyczaj primary? chyba każdy wie, ludzie którzy nie lubią Caldari to pewnie Ci którzy nie lubią albo nie umieją latać bez weba, scrabla i mwd na med slotach.



Ps.Akceptujcie fakty albo umierajcie  o7
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2010, 07:37:25 wysłana przez Oxylan »

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 31, 2010, 11:55:33 »
Been there, done that. Wczesniej mialem cnr'a na cruzach i golema na cruzach, niech to Ci cos powie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 31, 2010, 13:07:29 »
Że nie chciało Ci się skilować t2? :P Skoro na golemie z 2 TP torpedy mogą zestrzelić crusera to precysion cruise na luzie zdmuchną fregatę w tempie w jakim to robią HM a rakiety klasy fury będą kitowac full dps tak na oko do crusera włącznie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

dapman

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 31, 2010, 22:28:27 »
Wiem ze ten temat nie jest o fitach, ale nie psioczyc mi na golemka na torpach:

[Golem, torpy]
Caldari Navy Ballistic Control System
Caldari Navy Ballistic Control System
Caldari Navy Ballistic Control System
Caldari Navy Ballistic Control System

Republic Fleet Target Painter
Republic Fleet Target Painter
Republic Fleet Target Painter
Pith A-Type Shield Boost Amplifier
Pith A-Type Large Shield Booster
Pith A-Type Heat Dissipation Field
Pith A-Type Ballistic Deflection Field

Siege Missile Launcher II, Mjolnir Javelin Torpedo
Siege Missile Launcher II, Mjolnir Javelin Torpedo
Siege Missile Launcher II, Mjolnir Javelin Torpedo
Siege Missile Launcher II, Mjolnir Javelin Torpedo
Salvager II
Small Tractor Beam I
Small Tractor Beam I

Large Hydraulic Bay Thrusters II
Large Hydraulic Bay Thrusters II


64.2 km zasieg
805 dps (moje skille) bez dron
902 tank na termal (bo slabszy)
tak tak 3 TP bo na cruzie z 300 2xTP (na oko) robi sie okolo 400 sygnatury 3xTP
natomiast na frytki sa drony i basta


Stary Pierdola

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 01, 2010, 07:43:21 »
Wiem ze ten temat nie jest o fitach, ale nie psioczyc mi na golemka na torpach:

[Golem, torpy]
Caldari Navy Ballistic Control System
Caldari Navy Ballistic Control System
Caldari Navy Ballistic Control System
Caldari Navy Ballistic Control System

Republic Fleet Target Painter
Republic Fleet Target Painter
Republic Fleet Target Painter
Pith A-Type Shield Boost Amplifier
Pith A-Type Large Shield Booster
Pith A-Type Heat Dissipation Field
Pith A-Type Ballistic Deflection Field

Siege Missile Launcher II, Mjolnir Javelin Torpedo
Siege Missile Launcher II, Mjolnir Javelin Torpedo
Siege Missile Launcher II, Mjolnir Javelin Torpedo
Siege Missile Launcher II, Mjolnir Javelin Torpedo
Salvager II
Small Tractor Beam I
Small Tractor Beam I

Large Hydraulic Bay Thrusters II
Large Hydraulic Bay Thrusters II


64.2 km zasieg
805 dps (moje skille) bez dron
902 tank na termal (bo slabszy)
tak tak 3 TP bo na cruzie z 300 2xTP (na oko) robi sie okolo 400 sygnatury 3xTP
natomiast na frytki sa drony i basta

+1

Straszny

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 01, 2010, 23:18:47 »
lol... a wiecie ile Wam daje ten 4ty ballistic albo 3ci painter?

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 01, 2010, 23:39:01 »
4ty bcu daje w najlepszym przypadku ok 60 dps'a, 3 TP daje bardzo malo, jest to jakas widoczna roznica w przypadku WH, ale na misje raczej nie ma sensu.

dapman

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 02, 2010, 01:23:37 »
lol... a wiecie ile Wam daje ten 4ty ballistic albo 3ci painter?

Tak wiecie :P

4ty bcu daje w najlepszym przypadku ok 60 dps'a, 3 TP daje bardzo malo, jest to jakas widoczna roznica w przypadku WH, ale na misje raczej nie ma sensu.

Prawde powiadasz, ale nic lepszego nie znalazlem, a jak ktos ma slabsze skille to moze podmienic TP na invu albo cos do capa. Natomiast BC na damage control lub power diagnostica. ekhemm lub ten tego cargo expander.heh


Goomich

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 02, 2010, 02:52:38 »
lol... a wiecie ile Wam daje ten 4ty ballistic albo 3ci painter?

Więcej dpsa?

Nutcracker

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 26, 2011, 13:13:22 »
Krótka piłka - jak się Ammar sprawuje w PVE ?

Goomich

  • Gość
Odp: PVE Caldari lub Ammar
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 26, 2011, 13:17:36 »
Amarr spisuje się całkiem nieźle, jeśli nie musisz strzelać do czegoś co tankuje kinetic albo explo.