Śmietnisko > Flamewar

e-peen C0vena

<< < (3/10) > >>

cortey:
kugu leży na serwerze c0venu i jest przez nas administrowane, wszystkie posty są edytowane tak, aby były pochlebne dla nas.

Straszny:

--- Cytat: Deaell Portt w Maj 15, 2010, 18:42:39 ---Dziekujemy ci SC Johnson. Teraz poprosze o jakis dowod, ze to Baza post albo kogokolwiek z C0ven. Bo ja jak czytam kugu to wychodze z zalozenia, ze tam wiekszosc ludzi co maja napisane z jakiego ally to na 100% nie sa z danych aliansow. W sumie czytam, zeby sie posmiac z damage control sysoli. Jezeli faktycznie to sysole pisza.  Reszte traktuje jako prowokacje osob chcacych zamulic w miare prosta sytuacje. A prawda jest taka, ze SE/c0ven wygraly wojne o Eso. Reszta to detale.

--- Koniec cytatu ---

a co mnie obchodzi kto wygrał kolejna wojne, znaczy nawet trudno to nazwać wojną, wygłupiliście sie z tekstem na Kugu o Covenie, znaczy ktorys member sie wygłupil, ale  ja stawiam na Baza, a teraz bedzie do niego damage control

ewentualnie mogl to byc twoj tekst.. w sumie ten okrutnie nadety ton z Kugu pasuje bardziej nawet do ciebie niz Baza.

Yogos:
Dlaczego wygłupili Scary ?
Znaczy się dynda mi kto to napisał ale sam opis jest bliski prawdy.

Deaell Portt:

--- Cytat: Scaryman w Maj 15, 2010, 19:53:41 ---a co mnie obchodzi kto wygrał kolejna wojne, znaczy nawet trudno to nazwać wojną, wygłupiliście sie z tekstem na Kugu o Covenie, znaczy ktorys member sie wygłupil, ale  ja stawiam na Baza, a teraz bedzie do niego damage control

ewentualnie mogl to byc twoj tekst.. w sumie ten okrutnie nadety ton z Kugu pasuje bardziej nawet do ciebie niz Baza.

--- Koniec cytatu ---
To teraz niby ja napisalem  :uglystupid2: Na kugu nawet nie mam/nie mialem konta i nie zamierzam tam zakladac. Poza tym jak cię to nic nie obchodzi to po co piszesz w tym topicu i pomawiasz innych bez sladu dowodu o napisanie tego posta na Kugu. I prosze teraz zdefiniuj wojne bo chyba w Bufu maja inna definicje? Dla mnie i jak pewnie wiekszosci ludzi w EVE to byla wojna SE/C0ven vs Sys-k, Primary. i od czasu do czasu LR.

Sammani:
Scary jest bitter bo o covenie pisza i mielismy fajna lagless wojenke, taka jakie powinny byc w eve, maly lokalny konflikt. Gdy z jego korpa mlodsi umieraja w lagu w imie epeena mollego, a starsi nie graja wcale znudze... przez rl issue i wowa :). Przejdzie mu.  :coolsmiley:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej