Śmietnisko > Flamewar

e-peen C0vena

<< < (4/10) > >>

MightyBaz:

--- Cytat: Scaryman w Maj 15, 2010, 17:43:48 ---a ja bym powiedział że na 99% Baz sam strzelił tekst na Kugu, wszystko pasuje


--- Koniec cytatu ---

Ręce opadają, nogi sie uginają, aż kiszka stolcowa otwiera się na świat. Robisz krzywdę twórcy tekstu. Ja nie znać tak dobra inglisz.  :coolsmiley:

Julius Septimus:
Po pierwsze to tekst nie jest jakiś szczególnie promocyjny - kilka neutralnych faktów i nastepujaca po nich dość ambiwalentna ocena (nie wiem jak Wam, ale mnie nazywanie nazistą trochę razi :P ). Sporą liczbę osób ta wojna po prostu zainteresowała, a co za tym idzie zaciągali języka u zainteresowanych chcąc się czegoś dowiedzieć o uczestnikach. Sam dostałem conva od 2 kolegów ze starego sojuszu wypytujących o to czy tamto. Doszukiwanie się jakiejś prostackiej autopromocji w takiej wypowiedzi zakrawa, moim zdaniem, o zaawansowany trollizm.
A po drugie to o ile się nie mylę pisze się "c0venu" a nie "c0vena".
Po trzecie temat jest z pomiedzy posladków - jak ktoś jest zainteresowany to sobie na Kugu przeczyta.
Po czwarte, nie na temat i ostatnie to akurat takiep odstawowe informacje mozna by było zamieścić w dziale rekrutacyjnym jako info o całym sojuszu (moze bez tego Hitlera ;) )

Siewca Titum:
Jak Venzon rzekomo napisał to wszystko było cacy Scary? :D

Loc0:
Co ty porownujesz w ogole? Venzona zna sporo ludzi i choc Venzik lubi sie ponapinac, to nie pisze glupot na byle forum (zaznaczam ze pisanie glupot to nie to samo co rozne pov). Tam sie ktos pod niego podszywal, a tu ktos od nas autopromocje robi.
@XIII Tak samo jak Sammani i kilku innych - nie wierze, ze ktos z dobrego serca SPECJLANIE dla NAS! regnal sie na kugu by napisac kilka "dobrych slow". Dodatkowo w topicu jest juz kilku naszych napinaczy pierdolacych 3 po 3, jednak zbyt pizdowatych zeby podpisac sie wlasnym nickiem i ally wiec wnioski nasuwaja sie same.
ups Fixed for Khobba :)

Sammani:
Ales zgadzam sie z Toba.  ^^ Co nie zmienia faktu, ze Scary jest bitter.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej