Autor Wątek: e-peen C0vena  (Przeczytany 14480 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MightyBaz

  • Gość
e-peen C0vena
« dnia: Maj 15, 2010, 11:46:27 »
nic tak dobrze nie masuje jak opinia obcych z zagranicznych for [kugu]  :knuppel2: :2funny: :uglystupid2:


While i saw a cuple of SE flying mostly solo around from time to time. (They were a quite good drops but killing them was never easy.) C0ven on the other side was and still is a quite big mystery to me. Never had an oportunity to visit esoteria it was a middle of nowhere and most buddies said it was a very nasty place for solo or small gang roaming. You would ecounter like 2-3 peoples in most station systems then like 10-20 closer to bz. Then when you get bored and decide to go home you will find them blocking your way out. Soo after a while managed to get some info about inside life of C0ven. Some of this might not be exactly true or outdated but they seems to be the nazi of eve without their version of hitler. They are ruled by a small sort of council. (propably formed from corp leaders). Their executor corp is holding all of the valuable moons to pay for bills and other alliance needs. They are also practicing stuff like 100% taxes during CTA, having to logoff your alts or main if you are not in CTA fleet unless you have a good reason for it. Their CTA fleets are based only on alliance approved setups. Logistic seems to very active and well run allowing to get stuff delivered to or from hisec in less than a day sometimes. They got alliance based training and replacements programs. Their members and ex members i talked with were quite happy about how things are runed in there. Strange peoples those poles are. I am not supprised that they raped sysk averange carebear would run like hell screaming after a day of two in c0ven.

Racjel

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2010, 11:53:24 »
nic tak dobrze nie masuje jak opinia obcych z zagranicznych for [kugu]  :knuppel2: :2funny: :uglystupid2:


... Some of this might not be exactly true or outdated but they seems to be the nazi of eve without their version of hitler. ... Strange peoples those poles are. ...


 :knuppel2: :2funny:

Sammani

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2010, 12:28:32 »
BAZ przestan juz postowac , prosze cie  ::)

OutFreejn

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2010, 12:32:49 »
Baz cytuje, nie postuje  :D. Rzecz w tym że gdyby była to prawda w całej rozciągłości SyS nie wytrzymałby tygodnia :P.

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2010, 13:04:19 »
Vanquisher 
Pre-Person
 
Join Date:
2010 May
Posts:
6

bardzo obiektywna opinia osoby z maja

dajcie se siana dzieci xboxa byla walka sysk-k poleglo czym tu sie podniecac wpadnie ktos lepszy i c0ven polegnie ot takie koleczko sie zatoczy o7

devilsbirth

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2010, 14:32:05 »
Pamiętajcie, każdy kto założył konto na Kugu w ciągu ostatniego miesiąca i śmiał pozytywnie lub choćby neutralnie wypowiedzieć się o Stoven jest napewno covenowym trolem, nie ma innej mozliwości.

MightyBaz

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2010, 14:57:06 »
C0ven uber alles? Hail!  >:D

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2010, 15:32:20 »
Ale Baz pojechałeś z tym cytatem...jak ktoś jest głupi to nie zna angielskiego, a jak jest mądry , to od razu zauważy, że to jakiś trol od nas pisał.

Straszny

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 15, 2010, 17:43:48 »
a ja bym powiedział że na 99% Baz sam strzelił tekst na Kugu, wszystko pasuje

ogólnie to wieje z tego z deczka taką tanią auto-promocją bardzo przejętego membera, raczej nowego niż starego. Takie pseudo-promocyjne, pseudo-niezależne teksty są bardzo źle przyjmowane przez graczy , więc to silnie niedźwiedzia przysługa, Baz.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2010, 18:31:01 wysłana przez Scaryman »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 15, 2010, 18:42:39 »
a ja bym powiedział że na 99% Baz sam strzelił tekst na Kugu, wszystko pasuje

ogólnie to wieje z tego z deczka taką tanią auto-promocją bardzo przejętego membera, raczej nowego niż starego. Takie pseudo-promocyjne, pseudo-niezależne teksty są bardzo źle przyjmowane przez graczy , więc to silnie niedźwiedzia przysługa, Baz.

Dziekujemy ci SC Johnson. Teraz poprosze o jakis dowod, ze to Baza post albo kogokolwiek z C0ven. Bo ja jak czytam kugu to wychodze z zalozenia, ze tam wiekszosc ludzi co maja napisane z jakiego ally to na 100% nie sa z danych aliansow. W sumie czytam, zeby sie posmiac z damage control sysoli. Jezeli faktycznie to sysole pisza.  Reszte traktuje jako prowokacje osob chcacych zamulic w miare prosta sytuacje. A prawda jest taka, ze SE/c0ven wygraly wojne o Eso. Reszta to detale.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

cortey

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 15, 2010, 19:23:33 »
kugu leży na serwerze c0venu i jest przez nas administrowane, wszystkie posty są edytowane tak, aby były pochlebne dla nas.

Straszny

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 15, 2010, 19:53:41 »
Dziekujemy ci SC Johnson. Teraz poprosze o jakis dowod, ze to Baza post albo kogokolwiek z C0ven. Bo ja jak czytam kugu to wychodze z zalozenia, ze tam wiekszosc ludzi co maja napisane z jakiego ally to na 100% nie sa z danych aliansow. W sumie czytam, zeby sie posmiac z damage control sysoli. Jezeli faktycznie to sysole pisza.  Reszte traktuje jako prowokacje osob chcacych zamulic w miare prosta sytuacje. A prawda jest taka, ze SE/c0ven wygraly wojne o Eso. Reszta to detale.

a co mnie obchodzi kto wygrał kolejna wojne, znaczy nawet trudno to nazwać wojną, wygłupiliście sie z tekstem na Kugu o Covenie, znaczy ktorys member sie wygłupil, ale  ja stawiam na Baza, a teraz bedzie do niego damage control

ewentualnie mogl to byc twoj tekst.. w sumie ten okrutnie nadety ton z Kugu pasuje bardziej nawet do ciebie niz Baza.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 15, 2010, 20:03:11 »
Dlaczego wygłupili Scary ?
Znaczy się dynda mi kto to napisał ale sam opis jest bliski prawdy.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 15, 2010, 20:12:50 »
a co mnie obchodzi kto wygrał kolejna wojne, znaczy nawet trudno to nazwać wojną, wygłupiliście sie z tekstem na Kugu o Covenie, znaczy ktorys member sie wygłupil, ale  ja stawiam na Baza, a teraz bedzie do niego damage control

ewentualnie mogl to byc twoj tekst.. w sumie ten okrutnie nadety ton z Kugu pasuje bardziej nawet do ciebie niz Baza.
To teraz niby ja napisalem  :uglystupid2: Na kugu nawet nie mam/nie mialem konta i nie zamierzam tam zakladac. Poza tym jak cię to nic nie obchodzi to po co piszesz w tym topicu i pomawiasz innych bez sladu dowodu o napisanie tego posta na Kugu. I prosze teraz zdefiniuj wojne bo chyba w Bufu maja inna definicje? Dla mnie i jak pewnie wiekszosci ludzi w EVE to byla wojna SE/C0ven vs Sys-k, Primary. i od czasu do czasu LR.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Sammani

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 15, 2010, 20:53:41 »
Scary jest bitter bo o covenie pisza i mielismy fajna lagless wojenke, taka jakie powinny byc w eve, maly lokalny konflikt. Gdy z jego korpa mlodsi umieraja w lagu w imie epeena mollego, a starsi nie graja wcale znudze... przez rl issue i wowa :). Przejdzie mu.  :coolsmiley:

MightyBaz

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 15, 2010, 20:54:11 »
a ja bym powiedział że na 99% Baz sam strzelił tekst na Kugu, wszystko pasuje


Ręce opadają, nogi sie uginają, aż kiszka stolcowa otwiera się na świat. Robisz krzywdę twórcy tekstu. Ja nie znać tak dobra inglisz.  :coolsmiley:

Julius Septimus

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 16, 2010, 01:57:49 »
Po pierwsze to tekst nie jest jakiś szczególnie promocyjny - kilka neutralnych faktów i nastepujaca po nich dość ambiwalentna ocena (nie wiem jak Wam, ale mnie nazywanie nazistą trochę razi :P ). Sporą liczbę osób ta wojna po prostu zainteresowała, a co za tym idzie zaciągali języka u zainteresowanych chcąc się czegoś dowiedzieć o uczestnikach. Sam dostałem conva od 2 kolegów ze starego sojuszu wypytujących o to czy tamto. Doszukiwanie się jakiejś prostackiej autopromocji w takiej wypowiedzi zakrawa, moim zdaniem, o zaawansowany trollizm.
A po drugie to o ile się nie mylę pisze się "c0venu" a nie "c0vena".
Po trzecie temat jest z pomiedzy posladków - jak ktoś jest zainteresowany to sobie na Kugu przeczyta.
Po czwarte, nie na temat i ostatnie to akurat takiep odstawowe informacje mozna by było zamieścić w dziale rekrutacyjnym jako info o całym sojuszu (moze bez tego Hitlera ;) )

Siewca Titum

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 16, 2010, 11:26:16 »
Jak Venzon rzekomo napisał to wszystko było cacy Scary? :D

Loc0

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 16, 2010, 11:54:15 »
Co ty porownujesz w ogole? Venzona zna sporo ludzi i choc Venzik lubi sie ponapinac, to nie pisze glupot na byle forum (zaznaczam ze pisanie glupot to nie to samo co rozne pov). Tam sie ktos pod niego podszywal, a tu ktos od nas autopromocje robi.
@XIII Tak samo jak Sammani i kilku innych - nie wierze, ze ktos z dobrego serca SPECJLANIE dla NAS! regnal sie na kugu by napisac kilka "dobrych slow". Dodatkowo w topicu jest juz kilku naszych napinaczy pierdolacych 3 po 3, jednak zbyt pizdowatych zeby podpisac sie wlasnym nickiem i ally wiec wnioski nasuwaja sie same.
ups Fixed for Khobba :)
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 12:17:12 wysłana przez Loc0 »

Sammani

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 16, 2010, 13:15:57 »
Ales zgadzam sie z Toba.  ^^ Co nie zmienia faktu, ze Scary jest bitter.

Straszny

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 16, 2010, 17:47:46 »
@Sammani
hmm no w sumie to sie nie zawiodłem na Twoich postach - dokładnie taka reakcja była do przewidzenia , zamiast napisać na aliancowym żeby ludzie nie robili z siebie debili na forach to lepiej robić damage control i próbować odwrócic uwage od tego co memberzy robią.

znam sie, niejako zawodowo, na marketingu, reklamie, kreowaniu marki i podobnych pierdołach, przeczytaj mój pierwszy post, nikogo w nim nie obraziłem tylko wytknałem ewidentnie lamowatą próbą auto-promocji

kaleba

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 16, 2010, 18:31:43 »
@Sammani
hmm no w sumie to sie nie zawiodłem na Twoich postach - dokładnie taka reakcja była do przewidzenia , zamiast napisać na aliancowym żeby ludzie nie robili z siebie debili na forach to lepiej robić damage control i próbować odwrócic uwage od tego co memberzy robią.

znam sie, niejako zawodowo, na marketingu, reklamie, kreowaniu marki i podobnych pierdołach, przeczytaj mój pierwszy post, nikogo w nim nie obraziłem tylko wytknałem ewidentnie lamowatą próbą auto-promocji

Widzis scary sprwa jest taka ze jest zakaz w c0ven postowania poza centrala. Tylko Xeo i Garon moga postować na kugu,caod czy innych forach.
A to że znajduja sie pizdy które po przykrywka anonimomowości internetu podnosza swoja wartość to przypuszczam że wszędzie tak jest. U was i u nas. Ale nie majac dowodów nie możesz mowić że to konretna osoba.
Tak samo jak ja moge powiedzieć ze wtedy co ktos sie podszyl pod venzona to na 100% członek bufu. Nie mam dowodu więc nie mówie.
A po drugie nie spinajmy sie bardzo  ;). Wiem ze pogoda chujowa i wkurwienie duże ale chillout  :coolsmiley:

Ezrael

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 16, 2010, 20:16:26 »
a co mnie obchodzi kto wygrał kolejna wojne, znaczy nawet trudno to nazwać wojną...

tytexa nie stracilismy wiec ciezko to nazwac wojna...

...Sorry ale nie moge sie powstrzymac ::)
Ez.

Straszny

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 16, 2010, 20:21:50 »
tytexa nie stracilismy wiec ciezko to nazwac wojna...

...Sorry ale nie moge sie powstrzymac ::)
Ez.

no widze ze nie możecie.. na kugu też macie ten sam problem  :laugh:

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 16, 2010, 21:42:05 »


Odnosnie kazdego posta w tym topicu (moze poza pierwszym zeby nie bylo ze c0ven trolluje ) ;)

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 16, 2010, 21:42:20 »
Ktokolwiek jest rzeczywistym autorem przytoczonego posta na kugu, mam wrażenie, że po lekturze tego topicu rozboli go ręka od masowania rzeczonego e-peenu... O ile już nie boli :2funny:

Panowie z C0ven i Bufu, wstrzymajcie proszę dalszą eskalację wzajemnych animozji, bo bynajmniej wizerunek waszych ally na tym nie zyskuje...

A zresztą... Cat to napisał! Fight! >:D

"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

MightyBaz

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 16, 2010, 22:08:03 »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 16, 2010, 22:42:02 »
Bazz ale jak nie wrobisz w to Syntiona to się od tego tym razem już nie wyłgasz :2funny:

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

MightyBaz

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 17, 2010, 06:55:58 »
Bazz ale jak nie wrobisz w to Syntiona to się od tego tym razem już nie wyłgasz :2funny:

to [I-DEA] XIII'th  wrzucił u nas na forum

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 17, 2010, 08:58:09 »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 17, 2010, 09:42:46 »
Dobre gehehe

Zbulu

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 18, 2010, 09:16:04 »

hehe padlem.. :D Doskonale oddaje klimat c0venu :)

sooooo true :)

wykszyknik

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 18, 2010, 17:34:56 »
Informacja z wewnątrz na temat c0venu(kali tam na tym za... był i coś tam widział),
- c0ven jest jedynym profesionalnym polskim ally w dzisiejszym eve.... (zasługa tylko i wyłącznie kierownictwa które nie da sobie w kasze dmuchać), który inny ma sova i isnieje na mapie politycznej eve ?
- flota c0venu to w zasadzie jedno komórkowy organizm ,(czyli tak jak być powinno)
- esoteria nie jest najbogatszym regionem zato jest bardzo mocno exploatowanym regionem(chyba tylko niektóre moony z cobaltem sa wolne z metali, ciekawi mnie co bendzie z moonami sysków),
- lot do esoteri z empire trwa jakąś godzine i 30 minut, lot powrotny kilka sekund  :2funny: bo co raz wleci do eso i nie jest niebieskie na lokalu na 95% wróci do domu podexpresem, pozatym trzeba być :uglystupid2: żeby lecieć do eso flotą mniejszą niż 50 osób, + musi byc wy.... uzbrojona i oskilowana, wtedy ma szanse przeżyć  :2funny:
- w c0ven nazista = różowy królik żeby z nimi wytrzymać określenie chleb w puszkach codziennie grozi alkocholizmem,cenzura banda dzieciaków  :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:
- raczej każdy z dużych troli do okoła zdaje sobie sprawe z tego że wściekły c0ven operujący ze stain nie jest planem idealnym na ewentualne kampanie w innych rejonach świata eve, (czyżby liczyli się z tak niby małym ally ?)
I żeby była płęta:

Uwaga!!! dołączenie do c0ven grozi zostaniem członkiem jednego z najlepszych ally w EVE

Straszny

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 18, 2010, 18:40:08 »
widze że Baz przeszedł na alta...

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: e-peen C0vena
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 18, 2010, 19:03:17 »
widze że Baz przeszedł na alta...

No co Ty :) Przecież to sarkazm jest ;]