Autor Wątek: jak grać (to niesamowite mogę zmieniać tematy!)  (Przeczytany 11828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Totalizator

  • Gość
jak grać (to niesamowite mogę zmieniać tematy!)
« dnia: Kwiecień 06, 2010, 11:55:13 »
zaraz, chwila, 2/3 eve atakuje pozostałą 1/3, szykowaliście się miesiącami - i ZASKOCZYŁ was lag?  :uglystupid2:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2010, 18:40:54 wysłana przez Albi »

Sammani

  • Gość
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2010, 12:07:49 »
orajac anomalie nie ma sie laga wiec nie wiedzieli o nim nic a nic

Totalizator

  • Gość
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2010, 12:12:56 »
zima zaskoczyła drogowców

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2010, 12:23:29 »
orajac anomalie

orząc

* SokoleOko wygładza zagięcie na brunatnym rękawie munduru gramatycznego nazisty, poprawiając monokl :coolsmiley:

[gmod=Voult][/gmod]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2010, 12:45:00 wysłana przez Voulture »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

silvia

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 06, 2010, 20:14:14 »
http://www.youtube.com/watch?v=gh17NdqUCww#

ja juz wiem kto tam byl  :2funny:

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2010, 02:23:01 »
łapy precz od klawiatury i myszy. Każdy ruch tylko pogorszy sytuację,

przypomnialo mi sie wgrywanie polgodzinne Pirates na magnetofonie do Commodore64, i chodzenie w tym czasie w skarpetkach na paluszkach, bo glowica mogla drgnac  :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

DaBlades

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 07, 2010, 10:22:00 »
Kwestia w tym, że Mael jest ładny, a z brzydotą tempesta może jedynie typhoon konkurować  ::)

pamiętam jak dawno, dawno temu na pierwsze wzmianki o tier 3 BSach wszyscy matarzy modlili się do swoich bogów (amatarzy do imperatora :) ) aby ich miał 8 dział, a teraz wolą pestkę.
Fakt racjonalnie pestka nie licząc tanka (jak robisz na shieldzie) jest bardziej uniwersalna (aby nie powiedzieć lepsza) ale czy w blobie BSów jest to znaczące? Nie sądzę.

edit
nie zauważyłem, że to flamewar, więc

Amar Victor!!
...powiedział ten, który z kolegami załatwił minusika dla C0ven od CVA  :diabeł:

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 07, 2010, 10:43:59 »
Kwestia w tym, że Mael jest ładny, a z brzydotą tempesta może jedynie typhoon konkurować  ::)

MILCZ!

tempest i phoon to dokaldnie w tej kolejnosci dwa najpiekniejsze bsy w eve

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 07, 2010, 10:45:19 »
w blobie BSów

Zaczęło się od laga, więc automatycznie założyłem, że mówimy o fleet BS-ach, czyli snajperach.

Tempest faktycznie jest brzydki jak psi ch...., a Mael wygląda kapitalnie*. Tym drugim fajnie się lata w małych gangach, gdzie można połączyć silny aktywny tank z uber-dpsem.

*pamiętam Maela z pierwszych chwil w Eve... wydokowałem w noobshipie, ubiłem tego piracika z tutorialu, po czym warpnąłem na gejt, a tam wisiał sobie Mael... pierwsze wrażenie "MTM", czyli "Muszę To Mieć"  :2funny:

MILCZ!

tempest i phoon to dokaldnie w tej kolejnosci dwa najpiekniejsze bsy w eve

Kolega był ostatnio u okulisty?

Jak pierwszy raz zobaczyłem Typhoona to pomyślałem, że zwiał ze stoczni złomowej w pół roboty


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 08, 2010, 13:09:52 »
Ale jaka jest różnica między "chmarą wskakujemy do systemu", a "chmarą logujemy się w systemie, do którego przeciekliśmy wcześniej"?

Wydaje mi się że żadna. Raczej robi się tak, żeby chmarą być w danym systemie jako pierwsi - czy to się wrzuca SBU, czy coś klepie - jeśli timer jest na godzinę X, to atakujący zjawia się na dwie godziny przed X.

Plus - jak na localu robi się 1000+, to już jest naprawdę loteria.

Ja bym zastanowił się nad czymś innym - działać tak, żeby przeciwnika rozproszyć. Dokładnie to robimy teraz w Provi - atakujemy kilkanaście systemów za jednym zamachem. Przeciwnik musi nas gonić, więc jeśli już do bitki dojdzie, to na naszych warunkach. To, że akurat w tym przypadku przeciwnik zajęty jest pakowaniem walizek, to już "insza inszość".

Pomysł nie jest żadną nowością - nie ma co pchać całego wojska w jedną wąską uliczkę i to jeszcze z perspektywą zasadzki. Zamiast tego lepszy będzie "steam roll" rodem z "Woroszyłowki": atakować szerokim frontem i skupiać siły tam, gdzie opór jest najmniejszy.

Tak mozna robic z CVA a nie z kims kto ma siec jb i blooba on standby. W vale sie tak nie da btw bo to jest pipe. Druga sprawa jest taka ze uklad jb w vale jest taki ze kazdy system ktory zajmiemy bedzie utrodnial NC przezucanie sil. Teraz moga zabloobowac nas tylko w jednym miejscu na raz.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 09, 2010, 09:01:56 »
Chce ktos kupic stacje w EC- ?
A co... przenosisz się do MH ?

Osobiście to cała ta sytuacja polityczna to normalnie jak flaki z olejem. Prawie całe południe, wschód, zachód się znapował, żeby mogli się pomacać po epenach i myślą, że są cool ;) Znowu się zatrzymacie jeden system za obe(M-O?) i będziecie płakać :)

Jedynym plusem jest to, że możecie sobie zrobić dużego BBC i się pomacać w realu w różowych kapeluszach :D

Straszny

  • Gość
Odp: Odp: IT vs North
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 09, 2010, 11:22:44 »
a mnie rozbawia najbardziej jak qracze peta NC tutaj prężą muskuły jakby dosłownie sami walczyli z południem... czytam sobie wątek i zastanawiam czemu nikt kompetentny z prawdziwego NC nie napisze nam czasem jakiegoś raportu...  starzy gracze Morsusa już nie grają ?

@Keeno
Akurat Triumvirate śmiejący sie ze ktoś nie potrafi osiągnąć więcej niż przejęcie jednej stacji jest naprawde śmieszne .. ile to razy wasze ataki gromad znapowanych sojuszów tak utykały ...

cascador

  • Gość
Odp: Odp: IT vs North
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 09, 2010, 13:03:26 »
a mnie najbardziej rozbawiaja takie teksty o prezeniu miesni, gdzie takowego nie bylo.
nasz korp jak i caly alians nie napina sie i nie wymachuje e-peenami jak 95% eve, w zwiazku z czym, pomimo duzej liczby "czlonkow", nasz udzial w walkach jest znikomy. kazdy gra ile chce i moze, ale skoro wiekszosc z was (wnioskujac z tego co czytam) potrzebuje realizowac sie w zyciu poprzez gre, i licza sie tylko alianse, ktore sa w stanie wystawic 23h/dobe flote 500 capitali, tylez samo supportu, to gl & hf :2funny:

druga sprawa: tzn jak jestesmy newcomersami to nie mamy prawa sie wypowiadac?

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Odp: IT vs North
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 09, 2010, 14:57:41 »
a mnie rozbawia najbardziej jak qracze peta NC tutaj prężą muskuły jakby dosłownie sami walczyli z południem... czytam sobie wątek i zastanawiam czemu nikt kompetentny z prawdziwego NC nie napisze nam czasem jakiegoś raportu...  starzy gracze Morsusa już nie grają ?

@Keeno
Akurat Triumvirate śmiejący sie ze ktoś nie potrafi osiągnąć więcej niż przejęcie jednej stacji jest naprawde śmieszne .. ile to razy wasze ataki gromad znapowanych sojuszów tak utykały ...
Ho ho ho, bardzo się cieszę, że dostarczam Ci rozrywki. Specjalnie dla Twojego "forum warrior ego":
1. Nic nie pisałem o żadnej stacji ? (l2r)
2. Stwierdzenie odnośnie M-O jest jak najbardziej prawdą, a nie wróżeniem z fusów (sam brałem w tym udział po stronie BoB-a czego do dziś bardzo żałuję ;))
3. Jakoby Twoje ośmieszanie czy Tri czy mojej osoby (cokolwiek zamierzałeś) na wiele się zda bo mam to w d** co myślisz.
4. Swoje zdanie o BUFU też mam, ale nie okazuję tego w każdym lepszym poście napisanym przez membersa BUFU (tutaj można też rozważyć Twoje zdanie o pecie...  :coolsmiley:).

Powodzenia na przyszłość! :)

Loc0

  • Gość
Odp: Odp: IT vs North
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 09, 2010, 18:03:09 »
Heh na tle MAXa i innych super kampanii "zaorzemy ich w 2 tygodnie gora", TRI nie wyroznia sie negatywnie ... mimo, ze w sumie znowu sie disbanduja :)

Straszny

  • Gość
Odp: Odp: IT vs North
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 09, 2010, 19:06:18 »
Ho ho ho, bardzo się cieszę, że dostarczam Ci rozrywki. Specjalnie dla Twojego "forum warrior ego":
1. Nic nie pisałem o żadnej stacji ? (l2r)
2. Stwierdzenie odnośnie M-O jest jak najbardziej prawdą, a nie wróżeniem z fusów (sam brałem w tym udział po stronie BoB-a czego do dziś bardzo żałuję ;))
3. Jakoby Twoje ośmieszanie czy Tri czy mojej osoby (cokolwiek zamierzałeś) na wiele się zda bo mam to w d** co myślisz.
4. Swoje zdanie o BUFU też mam, ale nie okazuję tego w każdym lepszym poście napisanym przez membersa BUFU (tutaj można też rozważyć Twoje zdanie o pecie...  :coolsmiley:).

Powodzenia na przyszłość! :)

bahaha aż tak głebokie kompleksy poruszyłem? "Mam w d... co myslisz" ale omg przeciez musze odpowiedziec bo czepił sie mojego pięknego komputerowego sojuszu .

Ja tam nie mam w d.. niczyjej opinii, czytam sobie forum eve i jak zauważyłem coś głupiego to sie z tego zaśmiałem - nabijanie sie z ofensywy na północy przez jeden z najbardziej nieskutecznych w tych ofensywach sojusz jest dokładnie tym co mnie bawi  :laugh:

edit
serio znowu przyliczają disband?  :) w swiecie EVE wszyscy chyba czekali "kiedy" a nie czy. Ale to pewnie nie ostatni.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Odp: IT vs North
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 09, 2010, 20:57:22 »
bahaha aż tak głebokie kompleksy poruszyłem? "Mam w d... co myslisz" ale omg przeciez musze odpowiedziec bo czepił sie mojego pięknego komputerowego sojuszu .

Ja tam nie mam w d.. niczyjej opinii, czytam sobie forum eve i jak zauważyłem coś głupiego to sie z tego zaśmiałem - nabijanie sie z ofensywy na północy przez jeden z najbardziej nieskutecznych w tych ofensywach sojusz jest dokładnie tym co mnie bawi  :laugh:

edit
serio znowu przyliczają disband?  :) w swiecie EVE wszyscy chyba czekali "kiedy" a nie czy. Ale to pewnie nie ostatni.
Ohhh tak połechtałeś moje komputerowe ego... oh oh... głupota ludzka nie zna granic :) A to, że mam Twoją opinię gdzieś... no cóż ja to forum też czytam i to dość często w tym Twoje posty również. To jest jednym z powodów dlaczego napisałem tak a nie inaczej. Przeceniasz się kolego ;)

A co do disbandu... nie przejmuj się, prędzej czy później przyjdzie i czas na was  o7

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 09, 2010, 21:31:53 »
Dzisiejsza bitwa odwolana z powodu braku zaladowanego grida przy 400 osobach na localu. CCP won the day. System powinien byc w reinfoce.

Sammani

  • Gość
Odp: Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 09, 2010, 22:47:48 »
Moglbys wkoncu przestac plakac?

widze, ze atlasowi idzie niezle: http://img684.imageshack.us/i/wrecks.jpg/
btw. W czasie ataku na geminate jak tak konczyli rzr i wi to byla oznaka pro pvperstwa atlasu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2010, 22:58:14 wysłana przez Sammani »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 09, 2010, 23:44:29 »
Dzisiejsza bitwa odwolana z powodu braku zaladowanego grida przy 400 osobach na localu. CCP won the day. System powinien byc w reinfoce.
No podobno system byl zgloszony wczesniej administracji, wiec go wzmocnili... I sie wzmocniony posypal przy 400 osobach na lokalu  :uglystupid2:
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 10, 2010, 00:09:39 »
Petycja o reinforce node zostala wyslana w ustalonym przez ccp terminie. Przy lacznie 400 osobach sie nie zaladowal grid. To w takim razie ile teraz osob jest w stanie walczyc normalnie bo z patcha na patch ta wartosc leci w dol. Jak tak dalej pojdzie to w weekend nie bedziemy mogli na roam poleciec albo trzeba sie bedzie umawiac z redami kto moze po scalding w dany weekend latac zeby sie przypadkiem 3-4 gangi w jednym systemie nie spotkaly.
Od poczatku walk frajerzy z ccp w kolko pierdola to samo. Nieoficjalnie nie sa w stanie reinforcowac wszystkich nodow gdzie aktualnie sie tocza walki. Zamiast to powiedziec wprost to chowaja glowe w piasek i licza ze sie rozejdzie po kosciach.

Sammani

  • Gość
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 10, 2010, 10:02:24 »
Tak jak napisalem w czasie ostatniego ataku na gemi jak tak samo konczyly floty rzr/wi pod dzialami hacy atlasa to byla oznaka pro pvperstwa atlas i spolki. Niestety dla was NC odrobilo prace domowa. Have fun.

silvia

  • Gość
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 10, 2010, 12:53:20 »
Jak juz to ktos powiedzial, przed patchem spierdzielaja sprawe, tak by po wprowadzeniu patcha - i usunieciu ograniczen - wygladalo na to, iz CCP zrobilo cud i znowu da sie miec 1500 osob w systemie.

VIVA LA CCP!

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 11, 2010, 02:34:23 »
Dzisiaj polecielismy sobie na roam wieczorkiem flota jakos 60 osob czyli przecietny weekendowy roam 3/4 nullseka. Dest bodajze byl h-w w kazdym razie system ze stacja. Na bramie do tej samej konstelacji trafic advisor do pustego systemu. 2j od desta 1/3 floty zaliczyla crasha. Wiec spodziewajac sie blooba poslalismy przedem scouta. Gosc wskoczyl do systemu i grid mu sie nie zaladowal. 10 minut pozniej udalo mu sie zalogowac, caly i zdrowy na bramie nie bylo nawet banki o kampie nie wspominajac local 240. Wychodzi na to ze aktualnie troche ponad 200 osob w systemie na nie reinforcowanym node potrafi wygenerowac lag taki zeby wskakujacemu sie nie zaladowal grid. Narazie nasze "testy" pokazaly ze aktualny limit jaki jest w stanie uciagnac node w 0.0/low bez reinforce to okolo 200 osob.(ledwo ledwo)

silvia

  • Gość
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 11, 2010, 10:07:17 »
Byle do patcha.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 13, 2010, 10:36:36 »

Sammani

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 13, 2010, 10:37:51 »
Jakis battlereport?

http://rawr.eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=6318953

Piszcie, piszcie o epickich wtop... tfu bitkach etc.

Sammani

  • Gość
Odp: Odp: IT vs North
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 13, 2010, 10:46:31 »
Te bitki tam pasuja:
http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=8116.0
i tak pisza tylko o wygranych tudziez placza o laga jak Rabbit, ale moze ktos z atlasu sie pofatyguje opisac co sie wczoraj dzialo P3EN-E

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 13, 2010, 11:11:32 »
Chciałbym się dowiedzieć bardzo kto i dlaczego przeniósł powyższe posty do flame ? Nie można się już do Zostałem ocenzurowany zapytać co się w eve dzieje ?
[mod]Ja to zrobiłem. Oczywiście, że można. Jednak w KSOD należy wówczas powstrzymać się od fejmogennych komentarzy na temat strategii propagandowej danej strony. — Soth[/mod]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2010, 11:19:45 wysłana przez Sotharr »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 13, 2010, 11:29:05 »
"wygląda na ładne zamiatanie"

Ewidentnie kolejny flejmogenny komentarz. Jego autor w ten sposób poniża zarówno stronę "pozamiataną" (czyt. porównując ją do śmieci), jak i "zamiatających" (czyt. porównując ich do śmierdzących potem pracowników MPO).  :2funny:

A serio: czy my jesteśmy w amerykańskim sądzie, żeby druga strona darła się cały czas "sprzeciw"? Oh wait... tylko tam robi to druga strona, a nie moderator (czyli sędzia), natomiast sędzia czasem mówi "uchylam, proszę kontynuować".   :uglystupid2:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 13, 2010, 12:45:13 »
*ciach* tutaj byl moj komentarz na temat pewnego moda, sam sobie go zawczasu ucinam, bo wiem ze i tak nie przejdzie.

Co by tu napisac zeby bylo w temacie...
Wzieli sporo Feroxow, glownie Majesta i OWN - czy tym sie po prostu raci na polnocy, czy to jakas nowa taktyka?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 14, 2010, 12:44:54 »
W sumie co do warunków walki to są faktycznie totalnie z dupy jak pisze Rabbit. Centralnie latając z 20 osobowym roamem trzeba czasami czekać mnóstwo czasu na przeskok przez gejta gdzie wcale nie ma w systemie wielu ludzi.
W porównaniu z tym co się dzieje teraz to w Geminate było bajecznie. Dość dziwne są natomiast głosy, że jedna strona ma laga a druga nie bo to chyba mało możliwe.

Sam się zastanawiałem, czemu ccp tak failuje z tym lagiem bo centralnie ledwo co się da grać, a szkoda bo do bitek jest wiele okazji.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 01, 2010, 11:28:41 »
Biedne chomiki
Kerbiry jak coś :P już IT miało rozwalić NC w 2 tygodnia, i co?

 :2funny:
No ale miłych złudzeń i zabawy  o7
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Straszny

  • Gość
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 01, 2010, 12:39:51 »
takie obrazki można wstawiać gdyby sojusze pólnocy miały jaja i przyleciały same na południe bić sie... no ale że ich nie mają to pozostają tylko zwyciestwa w obronie swojej kerbirni

Sammani

  • Gość
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 01, 2010, 12:47:13 »
Sojusze nc byly na poludniu w zeszlym roku  :)