Autor Wątek: GC, COW, Atlas & co. na polnocy  (Przeczytany 53429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Loc0

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 25, 2010, 19:37:59 »
Cytuj
Powiedz mi tylko jedno.
Dlaczego jak ktos mowi, ze NC to banda kerbirow to jest ok, a jak ktos stwierdzi, ze SC to banda kerbirow to jest glupi, zly i ma wszy na pepku, a tak wogle to powinno sie go z miejsca rozstrzelac?
Przeciez powyzej sam powiedzialem ze:
Cytuj
Fakt pozostaje faktem - potezna kerbirnia jest i w sc i w nc i wszystkim tym kerbirom zalezy na utrzymaniu tego stanu rzeczy.
wiec chyba nie do mnie ten argument? To jest miedzy innymi powodem utrzymywanie koszmarnie dlugich nap list i bedzie to funkcjonowalo tak dlugo jak ccp ma w dupie zmiane swojej polityki kreowania power blokow "niechcacy" ;/.
W kwestii "nigdy nie mow nigdy" moze faktycznie pownienym ujac to w slowach "nic nie wskazuje zeby kiedykolwiek mialo sie to zmienic" :D
Do jednej rzeczy musze sie przyczepic. Dlaczego sadzisz, ze sc ma parcie na tereny polnocy? Kogo mieli by obsadzic na tych terenach? Poprzednie kampanie w koncu sie konczyly i nc po krotkim czasie mialo wszystkie swoje moony spowrotem - sadze ze kazdy trzezwo myslacy sie z tym liczyl. Nie sadze tez, ze komukolwiek realnie przyszlo do glowy 100% wykorzenienie NC.

Sammani

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 25, 2010, 21:45:19 »
Ciiii loco! Psujesz jego wizje SC trzymajacego rentiersow w Tenal.  ::)

Ja po prostu wzialem propagandowke Sammaniego

Pls, sc to taki sam twor jak nc. Zapewniam cie ze milosci do sc nie mam zadnej.

Nic dziwnego. W koncu zeby to skomentowac musialbys uzyc argumentow

Zeby skomentowac musialbym miec co komentowac. Jak odejdziesz od retoryki kto jest bardziej carebearski mozemy pogadac.

Patrzac na warna przy twoim poscie obawiam sie, ze nie nalezysz do osob uprawnionych do rzucania takich textow.
Doceniam tez, ze probujesz uzywac trudnych slow jak 'dyskusja', ale proponowalbym bys przed nastepna taka proba zapoznal sie ze znaczeniem danego slowa.
Przykro mi, ze nie potrafisz sobie poradzic z odmiennymi pogladami. Niestety wchodzac na forum dyskusyjne trzeba sie liczyc z taka ewentualnoscia.

Newfag spotted.
Jakie to sa te Twoje poglady? Ze SC to banda carebearow? Tez mi nowosc. Dyskutowac mozemy odnosnie tego, ze SC jest mniej jednolite, wiec latwiejsze w podziale na linii IT, Atlas (fake bo fake dzieki buforowi w postaci SW i -A-, ale zawsze) SC pozwala na istnienie niezaleznych bytow, a NC je dlawi, NC ma mozliwosc kontroli wszystkich moonow pewnego r32, dzieki czemu jest w stanie kontrolowac rynek tej najnowszej pomylki CCP. Po zniszczeniu boba NC popadlo w stagnacje, jedynie reset PL ich rozruszal. Oczywiscie wystarczylo to by zapomnieli o pomocy jakiej im PL udzialil w czasie MAXa i wlasciwie uratowal NC wtedy. Efekt? Znow molle moze zamachiwac sie epeenem po EVE.

Mam nadzieje, ze jakos sobie z tym poradzisz i nastepnym razem lepiej zniesiesz fakt iz ktos uwaza, ze nie masz racji.

Umiem sobie swietnie radzic z dyskusja i konrtargumentami, ale jakiekolwiek musza byc. Licze, ze tym razem sie na jakies wysilisz bez cietych ripost na miare Wujka Staszka.

A odnosnie CBC to proponowalbym zebys sprobowal przeczytac ze zrozumieniem http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=8255.0
Zeby ci ulatwic pierwsza probe powiem, ze nie tylko nigdzie tam nie ma stwierdzenia iz CBC jest najwiekszym corpem pvp w NC, ale nie ma nawet ze jest to corp pvp.
Nie zmienia to jednak faktu, ze ludzie z CBC coraz chetniej lataja pvp i ze nie ida na latwizne jak niektorzy pozerzy tylko samodzielnie zdobywaja doswiadczenie na miare swoich mozliwosci.

Nie musisz sie serio nikomu z swojego korpa tlumaczyc. Nie jestescie tematem dyskusji i mnie nie interesujecie. Tak samo jak podejrzewam Ciebie nie interesuje moj korp.

Mozesz sie z podejscia CBC do pvp nabijac, ale zaloze sie, ze nie dalbys rady podazac ta droga i raz dwa wymiekl

Jasne, ze wymieklbym. Nie trawie carebearzyc. NPCa poza tymi na bramach w czasie roamow nie zabilem od roku.

Jako, ze sie nie zrozumielismy chcialem ponownie zauwazyc, ze jedyne co zrobilem to pokazanie iz propagandowy belkot Sammaniego mozna zastosowac tak samo do SC jak do NC

Daj juz sobie siana. Czytasz tekst, a rozumiesz to co chcesz rozumiec. Odsylasz innych do czytania z zrozumieniem, wiec zastosuj sie do tego.


Osobiscie uwazam, ze jezeli SC sie rozpadnie to predzej czy pozniej NC tez sie rozpadnie.

NC to BFF nie pamietasz? Zreszta to juz bylo i nic z tego nie wyszlo. Hmmmmm. Gdzie my to slyszelismy: Mamy plusa tylko by walczyc z zlym strasznym bobem. Pozniej bedzie reset! O bob padl, hmmm to podlecmy do Scalding zaorac Atlasow! Wkoncu 1k osobowy atlas wtedy byl taaaaaakim zagrozeniem dla NC. Tak, tak uzywano wtedy takiej samej retoryki przeciwko raczkujacemu 0.0 holdersowi jak przeciwko EVIL BOB. Naszczescie dla SC, NC szybko musialo wrocic do carebearki i wyszlo im, ze nie bylo to warte tak dlugiej przerwy w carebearce. Wiec szybko wykombinowali jak wrocic do carebearki bez tracenia twarzy.

Taki ignorant w sprawie polityki jak ja powiedzialby ze szefostwo SC uznalo, ze zabranie NC ksiezycow z Technetium to bedzie spacerek po parku i ze BTW bedzie mozna zgarnac troche terenu ktory potem komus sie wynajmie co bedzie wisienka na torcie. Gdy jednak przyszlo co do czego okazalo sie, ze to nie bedzie chwila i te ksiezyce i teren nie sa warte tak dlugiej przerwy w kerbirce wiec SC zaczelo kombinowac jak wrocic na swoje smieci do swojej kerbirki i nie stracic przy tym twarzy.

Nie jestes wiec ignorantem w sprawach polityki takim za jakiego sie uwazasz.  :coolsmiley: Chociaz do tego by wywnioskowac, ze SC uwazalo polnocna kampanie za spacerek wystarczylo poczytac ludzi z bufu tutaj na centrali. Juz wiec bylo dobrze i znow sie mijasz z celem. To nie dlugosc kampanii ja zakonczyla, to znudzenie szarych ludzi w wyniku ciaglych faili lub brakow FC oraz wtop drogich zabawek.

Bo jakby nie daj Boze swiat EVE doszedl do wniosku, ze SC to wieksza banda kerbirow niz NC to nie tylko taki C0ven by sie bardziej rozzuchwalil, ale jeszcze za jego przykladem mogliby pojsc inni, co znaczaco mogloby kerbirke utrudnic, a moze nawet uniemozliwic  ;)

Widzisz tego nie rozumiesz, ze taki Stain Wagon nie mialby prawa do takiego resetu jakby byl czescia NC.

nie oznacza, ze uwazam C0ven za bande kerbirow.

W sobote coven wepchnal BZ na dotlanie na pierwsze miejsce wsrod systemow z najwieksza iloscia zabitych NPC. W niedziele na 6 bylo bz i na 8 16p. Wiec bys sie zdziwil ;]

Thi0ridazin

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwiec 11, 2010, 12:11:16 »
nie mialem gdzie podpiac:
atlas/CoW + pets wrocili na stare smiecie bronic...

http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=6836197

niezla bitka.

Straszny

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwiec 11, 2010, 12:38:44 »
nie mialem gdzie podpiac:
atlas/CoW + pets wrocili na stare smiecie bronic...

http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=6836197

niezla bitka.

to teraz pokaż mi tam atlas....

poza tym PBN nazywać petem to chyba nie bardzo.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 11, 2010, 12:48:53 »
poza tym PBN nazywać petem to chyba nie bardzo.


Ściśle mówiąc, whorowaliśmy się tam "na trzeciego"  :coolsmiley:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Thi0ridazin

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 11, 2010, 13:06:11 »
+ pets
mialem raczej na mysli Primary. oraz Gentlsow...mr bitter...

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwiec 11, 2010, 14:12:38 »
PBN polecial tam w bomberach na trzeciego widzac duza czerwona kropke na mapie zeby dorzucic swoje 3 grosze

http://zbulu.kei.pl/pbn/kb/?a=kill_related&kll_id=30894

edit: niezauwazylem posta sokola

Loc0

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwiec 11, 2010, 18:39:47 »
kuajet!! trzymac sie topicu - dawno nie zagladalem i mam ochote warny rozdawac >:D

horax

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwiec 19, 2010, 07:07:55 »

James

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwiec 19, 2010, 08:38:19 »
http://www.eveonline.com/news.asp?a=single&nid=3953&tid=7

w skrocie: 1k na lokalu, padajacy grid, strzelanie do kaczek, wygralo ccp

Sammani

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwiec 19, 2010, 10:53:29 »
oddano wiekszosc statkow i wszystkie poza jednym 1 tytanem :)

Sotharr

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwiec 19, 2010, 12:08:01 »
oddano wiekszosc statkow i wszystkie poza jednym 1 tytanem :)
Nie po to devsi ustawili popyt na technetium pod swoje postacie i sojusze na północy, żeby teraz przez własną niekompetencję tracić zarobione w ten sposób iski. 8)

James

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 19, 2010, 12:27:44 »
moderator i tak flejmuje? nieladnie...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 19, 2010, 12:34:56 »
Flame nie flame, ale ustawienie monopolu na kluczowy (po zmianach) surowiec do t2 produkcji na tą konkretną część mapy eve delikatnie mówiąc jest dyskusyjne :? A zrobić reimburst zestrzelonych statków było żadnym problemem w porównaniu w porównaniu do przyznania się że nie potrafią naprawić serwera, więc nic dziwnego ze wybrali easy mode :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Frankie

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwiec 19, 2010, 12:55:07 »
Ciekawe którzy GM to zrobili o ile to potwierdzone informacje, bo to łamałoby ich ścisła politykę nie zwracania niczego co zgineło przez laga. Jak nie znaleźli innych powodów niż lag w systemie to albo to jest nieprawda, albo poruszają się po cieńkiej linii, bo wszystkie inne stracone supercapy, capy, t3 i inne na podstawie tego zgłoszą jeszcze raz petycje na zasadzie: dlaczego im a nam nie. Mam kilka przepraw z GM dotyczących ogólnie problemu laga i raczej w żadnym przypadku, który znam (nie tylko moim) nic nikt nie ugrał u nich. Tym bardziej dziwne by to było, że komuś nagle, by oddali (nawet jakby to sami GM tracili to sa inne sposoby, żeby oddać sobie za tytany niż zwracać sam statek).

GM's During the fleet-battle in 6NJ8-V on June 16th server performance was adversely affected by load issues. One of the resulting problems was the revival of ships that had been killed during the fight, including a few super-capitals. We want to clarify that this was due to database issues, which are still under investigation – the ships were NOT returned by GameMasters. This matter is still being investigated and further information will be forthcoming when available.

Jeśli tytki wypadły to nie przez Gmów i pewnie zostana zabrane bo już widze jak PL/Atlas/IT i inni pozwolą na to, żeby tak to zostało. A jak zostanie to z przyjemnościa ja sam napisze kolejna petycje o losty (np. mojego ślicznego Protka)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2010, 13:40:09 wysłana przez Frankie »

James

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwiec 19, 2010, 15:33:57 »
lag lagowi nierowny  8)
niektorzy piloci supercapsow narzekali ze wyskakiwali z systemu, wylogowywali sie na safeposie gdzies daleko a budzili sie w podach, pewnie o takie 'db issues' chodzi...

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwiec 20, 2010, 20:12:52 »
CCP zamiast oddawać tytany powinno w końcu problem z padającym gridem i strzelaniem do nieruchawych kaczek rozwiązać.  Jestem pewien ,że NC z milą chęcią oddałoby w tym celu te 6 tytanów  byleby  mieć w przyszłości możliwość wrzucenia na pole bitwy swoich pozostałych  200  +OMG ilośći matek i innego śmiecia , bez martwienia się o status serwera   ;)

Poza tym to chyba ten topic juz nie pasuje do tego wątku. Sc juz nie ma na północy a bitki to są Wschodnio-srodkowa czesc nc vs  lokalni(WH/Evoke/Ewoks/WN/ROL/Ikill...)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 20:19:50 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Ellaine

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwiec 20, 2010, 20:56:15 »
Po prostu większe statki powinny mieć priorytet na łączach. Jak grid zbliża się do zdechnięcia, serwer powinien się ratować wyrzynając najpierw drony, potem pilotów supportu, potem BSów, potem capsów, całą parę pakując na to żeby graczom supercapsów gra chodziła.

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwiec 20, 2010, 21:09:03 »
Po prostu większe statki powinny mieć priorytet na łączach. Jak grid zbliża się do zdechnięcia, serwer powinien się ratować wyrzynając najpierw drony, potem pilotów supportu, potem BSów, potem capsów, całą parę pakując na to żeby graczom supercapsów gra chodziła.
Mi sie twoj pomysl nie podoba, jest z Zostałem ocenzurowany
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 23:00:20 wysłana przez Sotharr »
* Lubie czasami poprzeklinac

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwiec 21, 2010, 08:23:52 »
Mi sie twoj pomysl nie podoba, jest z Zostałem ocenzurowany

Latam Rifterem, i rowniez jestem przeciwny
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwiec 21, 2010, 08:25:33 »
Ktoś chyba nie wyłapał ironii :P
Przedwieczny.

Thi0ridazin

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 21, 2010, 13:12:19 »
sczegolnie jak 2 pilotow tytanow z NC zrobilo log off i log back po ok 8 minutach....i dropneli miedzy hicami,dyktami...itd....a to ze im sie grid nie zaladowal ze cos tam .... more emo rage....

___

btw. cos kb atlasu slabo dziala....nawet bardzo slabo

Po prostu większe statki powinny mieć priorytet na łączach. Jak grid zbliża się do zdechnięcia, serwer powinien się ratować wyrzynając najpierw drony, potem pilotów supportu, potem BSów, potem capsów, całą parę pakując na to żeby graczom supercapsów gra chodziła.
zaprzeczyles sam w sobie - skoro drony to ...
dropowalismy ostatnio na daisho bait cap flote i byl taki lag ze nasze 14 sc's nawet nie mialo kontroli nad fighter bombers - czyt. - 99.9% dmg floty poszlo sie kochac z lagiem....gdyby laga nie bylo duze straty bysmy zadali daisho + -A- bo jak -a- counter dropowalo na nas swoimi supercapsami....to mieli jeszcze wiekszy zonk z lagiem...ogolnie lag to masakra szczegolnie jak juz nie dzialaja komendy na drony/deagro na gate/itd....

Ellaine

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwiec 21, 2010, 13:44:19 »
Nie zaprzeczam sam sobie. Jeśli matce nie będą latać fightery ale będzie mogła warpować, skakać etc, to już coś. Damage to pikuś w porównaniu np z byciem na tym samym gridzie na serwerze i na kliencie.

Nie mówię że NC nie spieprzyło i zwalmy wszystko na serwer. Nie znam szczegółów ale tracenie tytanów wiadrami nie wydaje mi się zbyt fajne i mądre.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwiec 21, 2010, 14:05:52 »
Nie powinni oddawać tych tytanów. Każdy w lagu potracił już różnej maści statków w przedziwnych sytuacjach i nigdy CCP nie oddawało nikomu. Ta nagła zmiana polityki trochę wg mnie jest bez sensu bo tworzy precedens i zaleje ich morze petycji, najlepiej zacząć od strat z 2006. Myślał by kto że nagle znaleźli coś w logach....

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwiec 21, 2010, 14:30:46 »
Nie powinni oddawać tych tytanów. Każdy w lagu potracił już różnej maści statków w przedziwnych sytuacjach i nigdy CCP nie oddawało nikomu. Ta nagła zmiana polityki trochę wg mnie jest bez sensu bo tworzy precedens i zaleje ich morze petycji, najlepiej zacząć od strat z 2006. Myślał by kto że nagle znaleźli coś w logach....

Zgadzam się. Może CCP jet pewne swego w związku z:

http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=769

Głównie o ten fragment mi chodzi:
Cytuj
Step four: But, how does this help me get my ship back?

The increase in Layer 2 switching capacity, reducing in latency through Distributed Forwarding, and the extra cold hamsters will have an impact on the ability to reduce overall latency in EVE.  It is not a single solution, but a good foundation where core infrastructure can be eliminated as a possible concern.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

bunak xix

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:55:36 »
Primary. zresetowane przez koalicjantów

Oficjalny powód to wynajmowanie przez primary. nie swoich systemów.

a tą rozmowę znalazłem na KUGU:

[ 2010.06.28 05:45:18 ] Dexster916 > Guru, what happened if GC would have reset you?
[ 2010.06.28 05:45:24 ] Dexster916 > would your space continue to be your space?
[ 2010.06.28 05:45:33 ] Dexster916 > or did you live under the Cow / GC wing?
[ 2010.06.28 05:45:37 ] Guru > yes because unless atlas help you would not be able to remove us
[ 2010.06.28 05:45:48 ] Guru > we tbh spend more time in sp then you do
[ 2010.06.28 05:45:50 ] Dexster916 > lol... with your 10 man fleets?
[ 2010.06.28 05:46:00 ] Guru > we only bring 10 man fleets to your fleets.. check our kb friend
[ 2010.06.28 05:46:05 ] Dexster916 > because we were allowed to actually fight in wars unlike you guys
[ 2010.06.28 05:46:08 ] Guru > we bring 130 np
[ 2010.06.28 05:46:10 ] Guru > more then you
[ 2010.06.28 05:46:12 ] Dexster916 > because your whole allianc e is full of spys
[ 2010.06.28 05:46:20 ] Dexster916 > yea 120 spys and 10 pilots... grats bro
[ 2010.06.28 05:46:23 ] Guru > we do this in a way to make blues be near you out of a favor
[ 2010.06.28 05:46:31 ] Guru > so hush your fat lips
[ 2010.06.28 05:46:39 ] Guru > end of story
[ 2010.06.28 05:46:51 ] Dexster916 > lol, dude your so usless and your whole alliance is usless
[ 2010.06.28 05:47:00 ] Dexster916 > i hope you enjoy npc space being a pet to a npc alliance.
[ 2010.06.28 05:47:04 ] Guru > so you say.. yet you have done nothing for us
[ 2010.06.28 05:47:05 ] Dexster916 > because thats all primary ever has been and ever will be.
[ 2010.06.28 05:47:07 ] Dexster916 > faggot.
[ 2010.06.28 05:47:11 ] Guru > you been on campiang the whole time..lol
[ 2010.06.28 05:47:18 ] Guru > somewhere else
[ 2010.06.28 05:47:24 ] Dexster916 > if it wasnt for GC and cow you wouldnt have ever gotten into scalding pass
[ 2010.06.28 05:47:25 ] Guru > I have great respect for some of you.. as you know
[ 2010.06.28 05:47:40 ] Dexster916 > and if it wasnt for mya protecting your terribad alliance you would have been reset months ago by GC and COw.
[ 2010.06.28 05:47:42 ] Guru > if it wasnt for atlas you wouldnt have been here iether
[ 2010.06.28 05:47:50 ] Guru > face it friend.. we all rely and lean on others
[ 2010.06.28 05:47:52 ] Guru > tis the game eve
[ 2010.06.28 05:48:06 ] Dexster916 > yes, but then you sell space you dont own to someone
[ 2010.06.28 05:48:10 ] Dexster916 > and leave us with the hassle.
[ 2010.06.28 05:48:11 ] Guru > i know.. you have more spies then you think
[ 2010.06.28 05:48:19 ] Guru > we do own our space
[ 2010.06.28 05:48:27 ] Dexster916 > maybe GC should just reset your faggot ass along with cow
[ 2010.06.28 05:48:31 ] Dexster916 > and station camp you for the next few months
[ 2010.06.28 05:48:31 ] Guru > go ahead
[ 2010.06.28 05:48:33 ] Guru > its your death
[ 2010.06.28 05:48:44 ] Guru > although you may not know me
[ 2010.06.28 05:48:55 ] Guru > mukk and some others do.. and they know I stand by my word
[ 2010.06.28 05:49:04 ] Dexster916 > what word?
[ 2010.06.28 05:49:07 ] Dexster916 > your a pet
[ 2010.06.28 05:49:07 ] Guru > and although I could have done many many things to make this difficult for you
[ 2010.06.28 05:49:18 ] Guru > I ahve done this in the best way possible I coudl say to make it easy for you
[ 2010.06.28 05:49:21 ] Dexster916 > like what?
[ 2010.06.28 05:49:24 ] Guru > what you do after its all said in done is up to you
[ 2010.06.28 05:49:27 ] Dexster916 > selling space out from under us?
[ 2010.06.28 05:49:33 ] Dexster916 > so we have to worry about the aftermath?
[ 2010.06.28 05:49:39 ] Guru > its not from out from under you when you dont own it
[ 2010.06.28 05:49:47 ] Guru > there is no aftermath
[ 2010.06.28 05:49:52 ] Guru > you are creating the aftermath
[ 2010.06.28 05:49:56 ] Dexster916 > lol, not for you because you will be in NPC space
[ 2010.06.28 05:49:58 ] Guru > i have handled all to go smoothly
[ 2010.06.28 05:50:00 ] Dexster916 > killing rats
[ 2010.06.28 05:50:12 ] Guru > I see you are full of intelligence
[ 2010.06.28 05:50:30 ] Dexster916 > smart enough not to be in your fail alliance.
[ 2010.06.28 05:50:33 ] Guru > I see
[ 2010.06.28 05:50:36 ] Alex Barba > guru ..if we go by big alliance - small alliance relation .. do you think Atlas would like GC or Cow to sell their space .. and than be happy with their new inhabitants?
[ 2010.06.28 05:50:44 ] Guru > well good for you
[ 2010.06.28 05:50:50 ] Guru > Alex
[ 2010.06.28 05:50:57 ] Guru > Let me explain for you
[ 2010.06.28 05:51:02 ] Dexster916 > who sells their space to Atlas renters, before even asking the people that allowed them to stay in that space
[ 2010.06.28 05:51:11 ] Guru > you can tell dumbshit to be quiet for 10 min
[ 2010.06.28 05:51:18 ] Guru > Atlas knows
[ 2010.06.28 05:51:22 ] Guru > fyi
[ 2010.06.28 05:51:44 ] Guru > Here is teh situation Alex
[ 2010.06.28 05:53:16 ] Dexster916 > i can promise you that none of your old friends are around...
[ 2010.06.28 05:53:21 ] Dexster916 > and non of them will help oyu
[ 2010.06.28 05:53:23 ] Guru > we still said.. well we know some of these guys.. we will be cool about this
[ 2010.06.28 05:53:54 ] EVE System > Dexster916 was kicked from the channel by Guru. Effective until 2010.06.28 06:23:54, Reason: "dumbshit".

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwiec 29, 2010, 13:02:01 »
Generalnie chodzi o to, ze Primary zostalo stworzone przez kumpli GC, i mimo ze od dawna odstawali poziomem od reszty wagonu, i wszyscy o tym wiedzieli i chcieli ich zresetowac - to resetu nie bylo, bo mieli silne plecy w szefostwie GC. Interpersonalne uklady braly gore, mimo ze wszystko potwierdzalo, ze Primary is shit. No ale w koncu rozsadek wzial gore.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Sammani

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwiec 29, 2010, 13:45:12 »
Widac, ze CEO Primary ciagle myli sie rzeczywistosc z jego wyobrazeniami o wlasnej potedze. Podobnie jak mu sie to mylilo, gdy przybyl podbijac Eso w imie bratniej pomocy syskom.

Ronin

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwiec 29, 2010, 15:53:25 »
primary to byl zabawny twor, tolerowany zaledwie z powodu ilosci iskow ktore przynosil miesiecznie altasowi za renting :P A jako ze renterow chetnych jak mrowkow znajdzie sie nastepca na te tereny, a primary stanie sie kolejnym ally zaginionym w odmentach eve. Historia lubi sie powtarzac od lat nic sie nie zmienia :P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwiec 29, 2010, 16:32:01 »
z kugu:

Honestly, what made most members annoyed/angry was how gc/cow immediately reset Primary. and started shooting at all the ships moving things out.

 ;D ;D ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwiec 29, 2010, 16:56:36 »
Got C0ven'd (Cvnd?) :P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 01, 2010, 00:16:58 »
heh zabawny akcent, szpieg (najprawdopodobniej TEST aliance) w imieniu Reckoning. (pety Atlasu zyjace na terenach CoW/GC) zresetowal na CAOD COW wagon ;D Powod - gest solidarnosci z Primary.
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1345247

Kret zostal juz wywalony z aliansu, trwaja pertraktacje nad przywroceniem statusu z przed resetu, ale CoW podobno nie chce juz ich miec blue  ;D dramat palce lizac


[mod]Kotek, znasz zasady, dopisz sobie nicka, korpa i sojusz. M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 22:52:45 wysłana przez Mona X »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Gural

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 08, 2010, 22:25:51 »
Czytam i czytam ale to nikt o Goonsach nie mowi. Czytajac to co oni sami o swoich akcjach pisza

http://www.kugutsumen.com/showthread.php?6254-Goons/page18

a szczegulnie to

Cytuj
The third goal - destabilising the South-East, was always going to be the toughest. But tensions between residents gradually rose, especially after the first CSAA killings, and now we have the following results: Primary (along with at least one smaller alliance) have decided to leave and have collapsed; the Honourable Templum of Alcedonia detest just about everyone else after getting scammed by Primary on their way out the door; and now CoW seem to be pulling their assets out to NPC space. That leaves Atlas in the singularly unenviable position of having Gentlemen's Club (themselves down four corps in the last couple of weeks) as the best (least bad) remaining pet based in their space.

And, of course, what our destabilisation has led to is more people being drawn in by the whiff of blood in the air: PL, AAA, the NC... even Cry Havoc have been down here, each making the atmosphere even more uncomfortable for the pets and renters in the middle.

mogloby sie wydawac ze czasy GC COW a nawet i Atlasa sa juz policzone. Powoli tak jak woda drazy skale, goonsi klepia te tereny i to tylko kwestia czasu zanim zrobi sie tak znowu zulto.

A co wtedy zrobi BUFU?? poleci do starych kolesi w IT czy moze odpoczac na NPC terenach??

[mod]Do postowania na KSODzie potrzeba wpisać nick z gry, korporację i sojusz. Poza tym to ostatnie zdanie - lekko flejmogenne. M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 23:01:24 wysłana przez Mona X »

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 09, 2010, 08:12:01 »
Jest tylko jeden Goonswarm! I my nim jesteśmy!  8)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:06:29 »
A co wtedy zrobi BUFU?? poleci do starych kolesi w IT czy moze odpoczac na NPC terenach??
strasznie duzo opcji, jest z czego wybierac  :P

ja jestem ciekaw kto bedzie bronil goonsow na poludniu jesli sie sprowadza  :P

[mod]<- Nick, korp, ally. M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2010, 21:32:19 wysłana przez Mona X »
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^