Autor Wątek: GC, COW, Atlas & co. na polnocy  (Przeczytany 53431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DragLord

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 18, 2010, 09:32:26 »
Po takim upadku morale jakie dostalo IT,Atlas,AAA w H-W NC powinno wybrac sie do Delve..
Delve MK3 ??  :D

DaBlades

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 18, 2010, 09:38:38 »
Atlas wraca na południe C/D

amra

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 18, 2010, 10:32:22 »
Po takim upadku morale jakie dostalo IT,Atlas,AAA w H-W NC powinno wybrac sie do Delve..
Delve MK3 ??  :D

Jaki upadek morale ? B. Atlas sie obrazil na SirMolle bo nie potrzebnie wdupilismy kupe statkow i wdodatku uwaza ze IT nie liczy sie z jego zdaniem. I na tym koniec dramy. Do upadku morale jakiego sie dopatrujesz droga jeszcze daleka i wyboista.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 18, 2010, 10:32:51 »
Atlas wraca na południe C/D
C

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 18, 2010, 10:42:39 »
B. Atlas sie obrazil na SirMolle

Czy to znaczy, że Atlas zabiera swoje zabawki z Północy i Molle (+ spółka) zostają sami z tą wojenką?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

amra

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 18, 2010, 10:49:29 »
Tak to znaczy dokladnie to.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 18, 2010, 10:57:56 »
No to mamy news tygodnia przynajmniej.

I IMHO - ale ja laik jestem  :coolsmiley: - teraz Południe Północy nie zdobędzie. C/D?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MightyBaz

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 18, 2010, 11:30:49 »
Jaki upadek morale ? B. Atlas sie obrazil na SirMolle bo nie potrzebnie wdupilismy kupe statkow i wdodatku uwaza ze IT nie liczy sie z jego zdaniem. I na tym koniec dramy.

Po czyms takim Staiwagon zmniejszył sie o ponad 3000 członków, którzy zostali skarceniu i wrócili do empire.
Ciekawi mnie reakcja SC/IT, bo nie wrózy to wielkiej miłości tylko resetem standów.
Dziwi tylko, ze po jednej przegranej bitwie, taki mocny Atlas się wycofuje i wraca do domu. Sam nie wiem bufonki, ale chyba czas tez wracac na stare smieci, bo co to za ally, w ktorym przebywacie?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 18, 2010, 11:33:10 »
Po czyms takim Staiwagon zmniejszył sie o ponad 3000 członków, którzy zostali skarceniu i wrócili do empire.

Woot?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MightyBaz

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 18, 2010, 11:34:00 »
sporo liczba syskow wrocila do kerbirzenia w empire  :knuppel2:

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 18, 2010, 12:19:58 »

Dziwi tylko, ze po jednej przegranej bitwie, taki mocny Atlas się wycofuje i wraca do domu. Sam nie wiem bufonki, ale chyba czas tez wracac na stare smieci, bo co to za ally, w ktorym przebywacie?

Troll detected ale 1/10 tbh

Po tym co molle zaprezentowal soba na polnocy dziwnym byloby zostanie razem z nim w tej kampanii. Ty sie o BUFU nie martw my sobie poradzimy  :)

Urulok

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 18, 2010, 12:40:15 »
bardzo dobra decyzja:) widać bobby wreszcie zaczał myśleć, troche mu to zajęło ale jednak:P -A- tez mysle wkrotce wroci do siebie. Molle ma manie na punkcie NC i wciaga w to kogo sie da nie liczac sie z sojusznikami. sojusznicy dla niego to tylko narzedzie. na szczescie widac ze predzej czy pozniej kazdy umie przejrzec na oczy:)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 18, 2010, 12:43:39 »
Czy już czas na wątek "co dalej?"  :coolsmiley:

Reseciki na południu?  :diabeł:



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 18, 2010, 12:43:59 »
Heh...pamietam, ze jeszcze przed cala ta krucjata pisalem, ze to nie ma sensu i bedziecie mieli ciezki orzech. Wypisalem tutaj nawet info od naszych szpiegow w NC iloma capsami, tytkami, pilotami dysponuja. Pamietam jak kolega z Bufu strolowal mnie, ze to nic nie znaczy bo wiekszosc w NC ma prywatne i ze moje liczby sa przesadzone. Xeovar na miech przed ta kampania pisal, ze to tylko zaciesni wspolprace NC, a Sc wda sie w gore przesadzona na upadek kampanie. Chyba nawet napisal posta na scrap o tym w watku o North. Zwlaszcza biorac pod uwage lagoze w EVE przy walkach takich liczb i mechanike sova w Dominium. No, ale trzeba oddac chlopakom co tam polecieli, ze mieli jaja i nerwy ze stali. Bo ja bym nie dal znowu rady patrzec tyle godzin na ekran ladowania, brac udzial w tak zalagowanych walkach.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

MightyBaz

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 18, 2010, 13:01:13 »
Ty sie o BUFU nie martw my sobie poradzimy  :)

jasne wczoraj byliście w BoB (teraz IT) a dzisiaj jestescie w Atlasie, jakze mogłbym zapomniec. Pewnie jutro dolczycie do NC  :2funny:

future

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 18, 2010, 13:17:37 »
jasne wczoraj byliście w BoB (teraz IT) a dzisiaj jestescie w Atlasie, jakze mogłbym zapomniec. Pewnie jutro dolczycie do NC  :2funny:

Że kę?  :o :o :o Jakoś sprawdzam historię korpa (bo może jeszcze nie wytrzeźwiałem, albo mam jakieś zaćmienia ) i nic takiego nie widzę, więc jak na to wpadłeś że byliśmy w BoB/IT?

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 18, 2010, 13:19:26 »
Przychylam się do prośby kolegi sammaniego co do postowania Baza....  ::)

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 18, 2010, 13:46:04 »
to ja to samo, baz, bardzo ladnie prosze, zamknij sie

edit: cenzura :P

kaleba

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 18, 2010, 14:06:39 »
Baz kuzwa trolling niepotrzebnie nakecasz :knuppel2:
Imo przed kampania miały być otwarte 3 fronty z tego copamietam, wyszło jak zwykle że 1. Analogiczna sytuacja jak w delve gooni byli i co jakis czas atakowalismy ich. Plany 3 frontów żeby rozdzielic a w efekcie i tak w 49 wszyscy lądowali.
Sov war ssie teraz i najlepiej się trzymać od niego z daleka o7


Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 18, 2010, 14:21:30 »
Przychylam się do prośby kolegi sammaniego co do postowania Baza....  ::)

this  O0

trollowac trzeba umiec... a zaczepki baza nie grzesza swierzoscia

jesli chodzi o Atlas to jest swietnym sojuszem, w ktorym mamy oparcie w kazdej sytuacji  O0
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Goomich

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 18, 2010, 14:22:09 »
Sov war ssie teraz i najlepiej się trzymać od niego z daleka o7

Po czym Medal wrócił do pisania kolejnego ogłoszenia o wychodzącej z RF stacji/hubie/POSie/TCU/innej*. :D

*/Niepotrzebne skr... a kogo ja oszukuję, i tak nic się nie skreśli.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 18, 2010, 14:37:05 »
Bufu nie było częścią BoB'a - o ile dobrze pamiętam, mieli Stację w Period i sobie tam mieszkali, jako część GBC.

Dobra decyzja o ewakuacji z północy. Taki Sov war, gdzie w systemie jest 1000 osób, nie ma w Dominion racji bytu. Zresztą w następnym patchu też nie będą takie walki przyjemne - o ile ccp uda się umożliwić walki np. 300 vs 300, to któraś ze stron i tak wprowadzi do systemu kolejne 300 osób i będzie kicha :P.

Thuia

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 18, 2010, 15:15:32 »
Prawda jest taka ze Atlas od poczatku byl najaktywniejszy i dlatego przegral kilka duzych bitew i poniosl najwiekszestraty... H-W to tylko dokladka sliczna ale dokladka ;)

Wczesniej byly bitwy w Pure Blind gdzie tez dostali ladnie conajmniej 2 razy... dopiero potem zlecialo sie AAA i IT w wiekszej ilosci...

No ale jak sie wycofaja to bedzie fajniej - AAA i IT mocniej oberwa... wiec moze i AAA sie wycofa a wtedy to juz bedzie bajka ;)

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 18, 2010, 16:52:33 »
ciekawe czasy ida, na poczatku bylem pewien ze SC jednak zaora eso tak dla zasady ale teraz nie jestem juz taki przekonany, nie wiadomo w jakim charakterze skonczy SC po polnocnej krucjacie, jesli sie podzieli to moze NC sie znowu wybierze na poludnie

Straszny

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 18, 2010, 17:11:09 »
ciekawe czasy ida, na poczatku bylem pewien ze SC jednak zaora eso tak dla zasady ale teraz nie jestem juz taki przekonany, nie wiadomo w jakim charakterze skonczy SC po polnocnej krucjacie, jesli sie podzieli to moze NC sie znowu wybierze na poludnie

wydaje mi się że NC było na południu tylko i wyłącznie ze względu na niesamowitą okazję na pobicie bobitów po tym chorym rozwiązaniu sojuszu.  Północ to jednak jest stowarzyszenie mniej lub bardziej ambitnych kerbirów do którego podczepiają sie wszelkie możliwe byty, masa planktonu oczekujące od gry zdecydowanie spokojniejszego stylu niż to czego szukają sojusze południa. Za swój teren i swoje posy bedą chetnie umierać, ale max 1/3 z nich poleci na południe bić się w domu takiego IT, AAA czy Atlasa. Albo i mniej niż 1/3.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 18, 2010, 17:18:32 »
ciekawe czasy ida, na poczatku bylem pewien ze SC jednak zaora eso tak dla zasady ale teraz nie jestem juz taki przekonany, nie wiadomo w jakim charakterze skonczy SC po polnocnej krucjacie, jesli sie podzieli to moze NC sie znowu wybierze na poludnie

Jeżeli już NC miałoby być na południu to raczej w celu czysto defensywnym ,czyli po to żeby odbić z rąk minmatarskich terrorystów i AAA (CVA to de facto  sojusznik NC) Providence i Catch które to prawowicie nalezą się Amarrskiemu Imperium.
A poza tym to: "Northern Coalition is non-expansionist, as it does not generally seek to capture territory outside the North"
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 17:32:17 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Coldim

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 18, 2010, 17:53:23 »
wydaje mi się że NC było na południu tylko i wyłącznie ze względu na niesamowitą okazję na pobicie bobitów po tym chorym rozwiązaniu sojuszu.  Północ to jednak jest stowarzyszenie mniej lub bardziej ambitnych kerbirów do którego podczepiają sie wszelkie możliwe byty, masa planktonu oczekujące od gry zdecydowanie spokojniejszego stylu niż to czego szukają sojusze południa. Za swój teren i swoje posy bedą chetnie umierać, ale max 1/3 z nich poleci na południe bić się w domu takiego IT, AAA czy Atlasa. Albo i mniej niż 1/3.

Jak dla mnie polnoc to takie same kerbiry jak i "poludnie".
Wydaje mi sie sensownym posunieciem dla NC wybranie sie na poludnie, przejechanie sie po olanym przez Atlas IT. Maja mozliwosc wykorzystac napiecie na linii IT-reszta SC, zdziwie sie jesli tego nie zrobia. Przynajmniej bedzie ciekawie.

MMoroz

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 18, 2010, 18:08:43 »
wydaje mi się że NC było na południu tylko i wyłącznie ze względu na niesamowitą okazję na pobicie bobitów po tym chorym rozwiązaniu sojuszu.  Północ to jednak jest stowarzyszenie mniej lub bardziej ambitnych kerbirów do którego podczepiają sie wszelkie możliwe byty, masa planktonu oczekujące od gry zdecydowanie spokojniejszego stylu niż to czego szukają sojusze południa. Za swój teren i swoje posy bedą chetnie umierać, ale max 1/3 z nich poleci na południe bić się w domu takiego IT, AAA czy Atlasa. Albo i mniej niż 1/3.

Scary ty moze wroc do gry( zamiast nabijac sobie licznik posotw ) i wtedy wydawaj opinie, roznica miedzy NC a SC jest teraz zadna, mozna co najwyzej robic jakies porownania na poziomie poszczegolnych alliancow. Oba bloki to w wiekszosci bandy kerbirow znapowane na maxa.

Prosty przyklad to cala akcja/drama z SW, stary BOB sam regularnie robil takie resety, zeby miec blisko domku do czego postrzelac( za co go wiele osob kochalo/"kochalo" )

Loc0

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 18, 2010, 19:51:52 »
[gmod] Baz dostaje warna za trolowanie Bufiakow i mierne flamebajty w watku innym niz flamewar. Pamietajcie, ze jestescie dorosli i zdroworozsadkowi - topicu [Flamewar] na forum nie sposob przeoczyc i jesli czujecie potrzebe przykrecenie srobki to korzystajcie z niego do woli, nie robiac smietnika w kazdym innym watku [/gmod]

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 18, 2010, 20:42:42 »
roznica miedzy NC a SC jest teraz zadna, mozna co najwyzej robic jakies porownania na poziomie poszczegolnych alliancow. Oba bloki to w wiekszosci bandy kerbirow znapowane na maxa.
Częściowo masz racje. Ale tylko częściowo.
Zasadnicza różnica między północą (nie licząc goonsów) a południem jest taka że południe ma bardziej, jak by to ująć... 'zadymiaszczy' charakter, co oczywiście nie oznacza że w jednym i drugim powerbloku nie ma stada kerbirów.
Stada kerbirów są obecnie wszędzie, face it, do tego sprowadziła się ta gra. Nie masz bloba = nie trzymasz sova, chyba że w układach i układzikach z innym blobem. Z pozycji siły występuje ten co ma większe numerki i kilku kompetentych ludzi potrafiących te numerki gdzieś pokierować. Jednak to właśnie SC miał, nazwijmy to jaja żeby zrobić nieco zadymy i wprowadzić troche contentu do gry (Wszyscy z NC i goonsów mogą wieszać psy na mollu ale to w bardzo dużym stopniu dzięki niemu fabularnie i politycznie ta gra była tak ciekawa). Nie wyszło, too bad, ale było ciekawie i coś się działo. Zastanawiam sie gdyby na południu było takie lustrzane odbicie NC to już naprawde można by wywalić link do sovmapy ze strony głównej centrali bo i tak i tak by się nie zmieniała a o wielkich bitkach capsowych i supercapsowych słyszało by się z opowieści starszych kolegów co grają od lat.

Co do samej kampanii: IMO miała ona spore szanse powodzenia ale od samego początku była źle prowadzona, SC popełniało duże błędy strategiczne (począwszy od np. sprowadzenia się sił SC w rozciągłości miesiąca zamiast wszystkie na raz), i przypominało to walenie głową w mur. Przy obecnej mechanice sova i stanie lagozy bitwe o północ można było wygrać tylko poprzez konsekwentne realizowanie strategii, być może nie spekatularne ale cegiełka po cegiełce i mur by w końcu runął albo osłabił się na tyle że można by go było rozwalić 'z bańki'. A tak decyzja molla o oblężeniu H-W zaprzepaściła szanse na powodzenie.
Osobiście szkoda mi wracać bo ja jak i całe BUFU mieliśmy na północy spory fun (no może nie licząc straty tytexa ;) ). Poza tym w pokonaniu NC szczerze mówiąc upatrywałem nadzieję na tak oczekiwane resety wielkich sojuszy i dzięki temu nowy, ciekawy content w grze. Mam nadzieje (chociaż nie wierze w to) że NC jednak pokusi się o zaatakowanie nas. Szczerze mówiąc wolałbym żeby zaorali nas teraz i wysłali do empire niż znowu przez rok gówno by się w eve działo poza okazjonalnymi nic nie znaczącymi roamami, czy może lokalnymi konfliktami gaszonymi szybko przez interwencje większych braci.

silvia

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 18, 2010, 21:20:14 »
To moze zaproponuje waszemu szefostwu (bufonowemu), by ono zaproponowalo szefostwu aliansu, by ono zaproponowalo cyckowi jakas wlasna kampanie.
Jesli bedziecie latac blokiem to zawsze w lag fescie skonczycie.

Loc0

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 18, 2010, 21:30:31 »
No przeciez przed glownym atakiem na polnoc Atlas zaoral WI?

silvia

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 18, 2010, 22:13:53 »
No przeciez przed glownym atakiem na polnoc Atlas zaoral WI?

A co tam bylo do orania? :)

Choc trzeba przyznac, ze nie maja zbyt duzego wyboru.

Imho powinny byc bloki
polnocy, poludniowy, wschodzi i zachodni. wtedy bylo by fajne :>

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 18, 2010, 23:39:47 »
A co tam bylo do orania? :)

Choc trzeba przyznac, ze nie maja zbyt duzego wyboru.

Imho powinny byc bloki
polnocy, poludniowy, wschodzi i zachodni. wtedy bylo by fajne :>

Powinny być bloki:
Północny
Południowo Zachodni
Południowo Środkowy
Południowo Wschodni
Środkowo Wschodni

Blok północny kerbirzy ile się da (bo lubią) a pozostałe bloki naparzają się nawzajem(bo tez lubią). I każdy w eve począwszy od kerbirów a kończąc na na tych co to raty tykają dopiero jak mają 0 na wallecie... będzie szczęśliwy.
Sponsored By Technetium  ;D

Loc0

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 18, 2010, 23:41:24 »
Fajnie to byloby bez blokow ;/ choc tego raczej nie da sie uniknac.