Autor Wątek: GC, COW, Atlas & co. na polnocy  (Przeczytany 53422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kara Mon

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 09, 2010, 21:05:37 »
Goonsi juz z miesiac temu albo i 2 oglaszali sov war na wielka skale, wszyscy sie szykowali w  scalding do obrony, ze beda padac systemy i wogole rozne takie . Przylecial atlas obil mordy i teraz na 1 goonsa w okolicach SP/GW przypada 5 -a- roamujacych dla funu , pewnie czekaja az sie CoW rozleci zeby prejac bez walki stacje bo w walce mozna przyapodkiem cos wtopic jak atlas rzuci capslami  :P


<- Nick, korp, ally. M.

Done , po zmianach forum nie bylo chyba tej opcji wcale wiec sobie darowalem :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2010, 13:44:52 wysłana przez Kara Mon »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 10, 2010, 11:43:08 »
Przylecial atlas obil mordy...

tak, tak! jak to pięknie brzmi!

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 10, 2010, 22:34:08 »
tak, tak! jak to pięknie brzmi!
Może i brzmi, szkoda, że niewiele ma wspólnego z prawdą :D

https://www.pandemic-legion.com/killboard/view_battle.php?start_time=2010-07-10%2017:57:00&end_time=2010-07-10%2020:09:00&system=TTP-2B

A oto moja reakcja:  ???  ::)  ;D ;D ;D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 10, 2010, 23:43:28 »
oj ale łomot

[mod]<- Nick, korp, ally. M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2010, 11:57:08 wysłana przez Mona X »

Goomich

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 11, 2010, 11:59:42 »
FFS znerfią mi przez nich Zealota. :/

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 11, 2010, 14:30:11 »
Keeno Smythe - no wiesz, ja się wcale nie dziwię, że Atlas dostaje łomot od PL skoro uparcie tak samo idą na rzeź za każdym razem. Nawet mnie to ciekawi bo nie ma efektu nauczki mimo, że wiadomo jak walczy PL i co ma.
I dokładnie jak  Mona obawiam się, że znerfią zealota przez te głupie wtopy. Wtedy bym się wkurzył.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 11, 2010, 15:11:04 »
Keeno Smythe - no wiesz, ja się wcale nie dziwię, że Atlas dostaje łomot od PL skoro uparcie tak samo idą na rzeź za każdym razem. Nawet mnie to ciekawi bo nie ma efektu nauczki mimo, że wiadomo jak walczy PL i co ma.
I dokładnie jak  Mona obawiam się, że znerfią zealota przez te głupie wtopy. Wtedy bym się wkurzył.
Żeby nie było to nie sam Atlas, ale też AAA i InitDOT.

Ta armia RR Dominixów miała być chyba jakąś nową taktyką, ale jak widać niezbyt się udało. Popatrzcie sobie na kill-e. Zealoty wcale nie są głównym źródłem dps-u tylko bombery. Przyznaję, że musiało to prześmiesznie wyglądać ;)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 11, 2010, 17:53:14 »
Widać intel nie działa albo został zlekceważony.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 11, 2010, 18:16:54 »
Te kartofle może by i zadziałały na same hace ale w rr setupie sami poszli na rzeź bo sie ustawili pod bomby.

Osobiście się dziwie Atlasowi -A- i Init, mając przewage 3:1 w gangach powyżej 50 osób mogą spokojnie wziąść statki tej samej klasy zrobione na lr dps i wymieść grid samym dpsem. A o ile się orientuje tu gra szła o ostatni timer systemu więc w dodatku wiedzieli że będzie bitka i mogli wsadzić tam ludzi wcześniej.
Hace na armorze i low sygnaturce są paskudnie skuteczne, ale bez przesady.







Sammani

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 11, 2010, 18:20:57 »
Przy tych ilosciach i przewadze co tam wedlug rapowrtow byla to flota drakow zamiotlaby te zealoty. Jednak calosc wydaje sie ciagiem faili. Paper tigers are dying.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 11, 2010, 18:44:43 »
Chłopaki, nie wiem czemu się tak napinacie bez sensu. Mnie tam nie było ale uważam, że na 90% zawiodło dowodzenie i intel. Wiadomo, że samą masą walki się nie zwycięży czego miałem okazję doświadczyć w kilku bitkach atlasowych gdzie to wrogów był opór ale byli gorzej zorganizowani niż my.
Teraz zapewne jest odwrotnie.

Zabić takie hace da się spokojnie ale trzeba odpowiedniej dyscypliny i dowodzenia. Być może potrzeba jeszcze więcej bęcków, żeby towarzystwo się ogarnęło. Czas pokaże.

Cechą Evki jest to, że co jakiś czas zmienia się układ sił (szeroko pojęty), np. teraz z goonsów została jakaś garstka niedobitków, którzy się tylko doklejają do innych walcząc z tymi którzy ich jakoś pognębili w przeszłości.
Południe nie jest też chyba takim naplandem jak północ, tu się ludzie lubią bić dla funu nawet z sąsiadami (patrz Coven).

Poza tym... są wakacje, trzeba być skończonym nerdem żeby ciągle siedzieć przy kompie o tak pięknej porze roku. Słoneczko i skąpo odziane dziewczęta czekają w plenerze  ;D

amra

  • Gość
Odp: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 19, 2010, 23:06:13 »
Osobiście się dziwie Atlasowi -A- i Init, mając przewage 3:1 w gangach powyżej 50 osób mogą spokojnie wziąść statki tej samej klasy zrobione na lr dps i wymieść grid samym dpsem. A o ile się orientuje tu gra szła o ostatni timer systemu więc w dodatku wiedzieli że będzie bitka i mogli wsadzić tam ludzi wcześniej.
Hace na armorze i low sygnaturce są paskudnie skuteczne, ale bez przesady.

Bobi zabronil Atlasowym FC brania hac-ow,  po wdupieniu 200 sztuk na provi bs-ach. Wyglada na to, ze zakazu nie cofnal :D