Autor Wątek: IT vs North  (Przeczytany 22362 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fortar

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 31, 2010, 10:39:27 »
Faktycznie niezle to wygląda, az się moge doczekać kiedy zobacze taką bitwe na własne oczy :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 31, 2010, 10:54:14 »
No to już wiem co czuło Provi w D-G  ::)

Komentarze na CAOD - doskonałe  :2funny:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 31, 2010, 10:57:37 »
Czyli dużo szumu o w sumie 10 martwych dredów.


DaBlades

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 31, 2010, 11:42:51 »
Widać ktoś nie złożył daniny bogowi lagów  :2funny:

i niestety moim zdaniem sukces/porażka całej kampanii będzie wynikiem laga a najważniejsza umiejętność graczy to szybkość zalogowania się po wstaniu noda.
welcome to EVE  :coolsmiley:

Tore Raanan

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 31, 2010, 12:06:30 »
Julius Septimus pisał o supercapach - cóż wydaje mi się że druga strona też nie spała i pare tytków dorobiła nie mówiąc o dreadach i innych mniejszych capach.
Mam nadzieje, że wojna będzie ciekawa i nie skończy się za szybko i każda strona nałapie dużo killi.
To jedyna mądra rzecz jaką napisałeś :).

o7

[mod]Z iinych mądrych rzeczy prosimy o dorobienie się informacji na temat korpa i sojuszu.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2010, 12:22:40 wysłana przez Mona X »

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 31, 2010, 12:48:24 »
No to już wiem co czuło Provi w D-G  ::)

Komentarze na CAOD - doskonałe  :2funny:
IT powinno ładnie podziękować CCP, że ci nie utrzymali sztucznie przy życiu node tak jak w D-G, bo zamiast 10 dreadów stracili by większość floty.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2010, 13:03:38 wysłana przez Aptu »

Goomich

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 31, 2010, 14:36:56 »

akira akawa

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 31, 2010, 15:26:18 »
nc meeting
http://dl.eve-files.com/media/1003/nc_meeting.mp3

Best friends forever - well basickly best friends forever
Najbardziej lolspeach jaki słyszałem.

Mimo to dalej nie rozumiem jak przy obecnym stanie eve (dominion fuckup)
ktoś chce sie w massive fleet engagments bawić.

ps
czy to normalne ze forum centrali chodzi tak wolno?
chyba z 5 m otwierałem ten wątek

Goomich

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 31, 2010, 15:37:15 »
ps
czy to normalne ze forum centrali chodzi tak wolno?
chyba z 5 m otwierałem ten wątek

Dominion jest nie tylko na TQ.

silvia

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 31, 2010, 19:18:52 »
Ile osob SC ma wystawic?
Jesli bede taka frekwencja podczas tej wojny jak na TSach to zapowiada sie, iz jita otrzyma slabszy nod ^^
(1000 osob na IT, 1600 na NC)

shaitis

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 31, 2010, 20:58:52 »
Ile osob SC ma wystawic?
Jesli bede taka frekwencja podczas tej wojny jak na TSach to zapowiada sie, iz jita otrzyma slabszy nod ^^
(1000 osob na IT, 1600 na NC)

X-7 wytrzymalo 850 dzisiaj, node sie nie wysypalo tylko kazdy inny kto dostawal sie do systemu automatycznie sie crashowal (pozostali w tym czasie "normalnie" mogli grac)

raport po walce bo ta trwa
http://www.it-kills.us/?a=kill_related&kll_id=148138

W kazdym zwarciu NC dostawalo w tylek, warpowalismy kilka razy do celu i zabijalismy to co udalo sie zbublowac, niestety nie uratowalismy wszystkich zcrashowanych capitali.

Walka wygladala tak:

warp to X. Po ladowaniu strzelalismy do tego co sie dalo NC odwarpowalo i tak 5-6 razy, w tym czasie NC probowalo zcrashowane zaggrowane carriery i je ubijalo. Czasem jak dawalismy rade to znajdowalismy je rowno z nimi, jak widac po KB 5 capitali padlo. Ale byl fun ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2010, 23:08:17 wysłana przez shaitis »

silvia

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 31, 2010, 21:57:19 »
Sztuczne ograniczenie pojemnosci systemu? :D

A lag macie?

Skruber

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 31, 2010, 22:22:11 »
Lag jest powiedzmy "standardowy " jak na 700 osób na localu. Może dlatego nie crashuje bo prawie całe IT grzeje tyłki na stacji. Jak dotąd Kilka capsów padło (żaden tytek, czy milf). Co ciekawe NC działa tylko flotą BSów i supportu, a jednak IT nie wylatuje. Widocznie czeka na obiecany 1 kwietnia.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2010, 23:34:39 wysłana przez Skruber »

shaitis

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 31, 2010, 23:43:42 »
Lag jest powiedzmy "standardowy " jak na 700 osób na localu. Może dlatego nie crashuje bo prawie całe IT grzeje tyłki na stacji. Jak dotąd Kilka capsów padło (żaden tytek, czy milf). Co ciekawe NC działa tylko flotą BSów i supportu, a jednak IT nie wylatuje. Widocznie czeka na obiecany 1 kwietnia.

My czekamy aż wstawisz sobie korpa i sojusz. M.

Ciekawy punkt widzenia, ja widzialem 300 osob w naszym posie, tu grzalimsy tylki pomiedzy zabijaniem was na waszych safespotach ;) A jak rozwiazalismy flote i poszlismy AFK w posie to zaczelo sie yarr yarr HARR HARR na lcoalu czyzby goonsy z wami przylecialy ?

Skruber

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 01, 2010, 00:02:25 »
Cóż... standardowe wypowiedzi stron przeciwnych  :).

Mówisz o tym??
http://www.it-kills.us/?a=kill_related&kll_id=148296

Zaznaczam że jak dotąd nie było jakiejś masowej bitwy, a wszystkie lossy wynikają z "wojny podjazdowej". Jak już pisałem NC wystawiło tylko flotę subcapitali, a mimo to udało się wyłuskać kilka waszych carrierów i dreada na ssach (CCP jedno wie po co tam siedzących).
Jeżeli grzaniem tyłków  nazywasz siedzenie na posie w reinforce...
Co do HARR - też mi się to nie podoba, ale cóż, chyba nie da się tego pozbyć. Różne elementy grzeją miejsce w różnych alliances. Przykro mi jeżeli was to uraziło.

Frankie

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 01, 2010, 04:15:26 »
My też troszkę pomagamy sprawdzając przygotowanie goonsów do wojny...
http://killboard.cryhavoc-eve.net/?a=kill_related&kll_id=82601

Thi0ridazin

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 01, 2010, 04:44:03 »

shaitis

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 01, 2010, 08:47:48 »
Jeżeli grzaniem tyłków  nazywasz siedzenie na posie w reinforce...

Jeszcze maly update, wczoraj z reinforced wychodzil nasz pos w X-7 ktory oczywisice bezproblemowo dostrontowalismy i zrepowalismy i w calej tej bitce chodzilo wlasnie o niego imho bo to byl staging pos.

Jak narazie 4/5 capsow straconych zostaly przez CCP respawnowane i zreimbursowane AFAIK.

osoby ktore nieonlinowaly gunow na naszych posach maja obciete po jednym jajku ;) :buck2:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2010, 12:53:13 wysłana przez shaitis »

anna

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 01, 2010, 12:29:26 »
Jak narazie 4/5 capsow straconych zostaly przez CCP respawnowane i zreimbursowane AFAIK.

Powaznie!!? To moze CCP zrespawnuje tez CVA flote stracona w d-g ?
No chyba ze wy macie po prostu lepsze układy ;)?

[gmod=Voult]Prosze o dopisanie danych w profilu i zaznajomienie sie z regulaminem wewnetrznym KSOD[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2010, 17:28:34 wysłana przez Voulture »

cascador

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 02, 2010, 03:12:20 »
Jak narazie 4/5 capsow straconych zostaly przez CCP respawnowane i zreimbursowane AFAIK

Te dzisiejsze tez (wraz z wyverna :P)?

shaitis

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 02, 2010, 09:05:43 »
Regroup o 17:30, czesc ludzi robila tripa carrierami z Delve reszta zebrala sie w POS w x-7. We flocie bylo okolo 230 Capitali oraz 190 Support/BS.  Na poczatku nic sie nie dzialo wiec skoczylismy do "innego" systemu z zreinforcowalismy 3 POSy czekajac na NC. Okazalo sie ze jak nas nie bylo NC przyleciala do X-7. FC dal rozkaz burn, po wskoczeniu do X-7 CApami i subcapami znalezlismy flote NC na gate w bubble. Zabilismy co sie dalo i przez nastepne 2 godziny latalismy za nimi po SS co jakis czas ubijajac cos. Niestety jakis glupek zabil Pilgrima ktorym do systemu bridgowalo sie po 5 BSow przeciwnika (mielismy niezly ubaw z tego respawnu). Okolo 22 ??? tak mi sie wydaje NC odzyskalo przewage taktyczna i to oni zaczeli czesac nas. LAg byl gorszy niz wczoraj (szczegolnie po zadokowaniu/wydokowaniu ze stacji) - ja osobiscie mialem 1 minutowy lag na gunach. Stracilem shipa i poda i wyladowalem w stacji. Jako ze moj klon nie chcial sie updatowac nie pozostalo mi nic innego jak pojsc spac ;(. 

Nie wiem nic o Wyvernie, ale jak stracilismy to gratki dla NC. No coz nie lec na PvP niczym na co cie nie stac ;)

Wei Lun

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 02, 2010, 12:06:28 »
Wersja IT

Wersja NC

Spoko, chętni do przywhorzenia na matkach IT się zawsze znajdą ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2010, 12:51:09 wysłana przez Wei Lun »

cascador

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 02, 2010, 13:07:50 »
My jakos popoludniu mieli w pogotowiu pelna flote capsow w KQK i w razie "czego" mielismy wskoczyc i pomoc flocie supcapitali. Niestety, przy 300 osobach na lokalu (okolo 50 to byly ROLe) co chwile jakis caps dostawal crasha. ROL przylatywal, zaczynal go klepac, przylatywalismy my w carrierach, ratowalismy BSODa (black screen of death) po czym align na posa, warp out i tak w kolko. Stracilismy chyba tylko chimere, ktorej pilot utrzymywal ze jest przy cyno na friendly POSie ale dostaje regularnie dmg.

Po chyba godzinie takiej "zabawy" fc zdecydowali ze to nie ma sensu i wyskoczylismy do stacji aby przesiasc sie w BSy i wzmocnic garnizon w X-70.

Frankie

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 02, 2010, 14:22:55 »
Wersja IT

Wersja NC

Spoko, chętni do przywhorzenia na matkach IT się zawsze znajdą ;)

Nie no jesteście pro. Macie fantastyczne osiągnięcia jak wklejanie falszywych primaaprilisowych raportów killi MSów. Szczególnie fajny jest Aeon. Też chce kupić taka 5 medowa wersję. Jak Lord Mummbi robił te raporty MSów zastanawialiśmy się jak szybko NC się nimi pochwali. Widze, że polskie NC nie dało plamy ;). Podobnie dobry KM to kill Nyxa siggi lai. No i pozostałe 2 msy ...Sidius Aldar... biedak stracic 2 wyverny w tej samej chwili. I tak z 4 msow robi sie 1.. Bardzo dobrze swiadczy to o wiarygodności wersji NC. Tak dalej to jutro IT straci wszystkie tytki :)

EDIT: Do Pana poniżej. No jeszcze fałszywe raporty wytniecie i już w dziedzinie MSów bedą to w miare wiarygodne dane. Powoływanie sie na Kb w którym 75% supercap killi w ostatnim tygodniu to fałszywki nie jest zbyt imponujace ani tym bardziej wiarygodne. Swoją drogą wy nie posiadacie własnego kb, że MM wklejacie wszędzie?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2010, 17:57:54 wysłana przez Frankie »

Wei Lun

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 02, 2010, 16:38:15 »
[cut falejm bla bla]... No i pozostałe 2 msy ...Sidius Aldar... biedak stracic 2 wyverny w tej samej chwili. I tak z 4 msow robi sie 1.. Bardzo dobrze swiadczy to o wiarygodności wersji NC.

Stracił jednego wyverna, o tylu była mowa i tyle jest policzone, bo drugi został wycięty.

cascador

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 02, 2010, 21:52:29 »
bla bla bla

A gdzie mowilismy o MSach? Pisalem o jednej Wyvernie, ktora padla. No ale jak sie nie ma co pisac to sie pisze pierdoly i zaczyna flejm. Byles w X-7 w przeciagu ostatnich paru dni? Nie? To cicho byc.

A jesli chodzi o "wlasny kb". Mowisz o aliansowym czy korpowym? Vanguard., a tymbardziej nasz korp nie jest wielkim uczestnikiem walk o polnoc zeby mogl przedstawic calosc prowadzonych operacji, no ale, jak juz wczesniej napisalem, fajnie pieprzyc o niczym niz wniesc cos wartosciowego... Dla mnie EOT.

Frankie

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 03, 2010, 00:38:55 »
A gdzie mowilismy o MSach? Pisalem o jednej Wyvernie, ktora padla. No ale jak sie nie ma co pisac to sie pisze pierdoly i zaczyna flejm. Byles w X-7 w przeciagu ostatnich paru dni? Nie? To cicho byc.

A jesli chodzi o "wlasny kb". Mowisz o aliansowym czy korpowym? Vanguard., a tymbardziej nasz korp nie jest wielkim uczestnikiem walk o polnoc zeby mogl przedstawic calosc prowadzonych operacji, no ale, jak juz wczesniej napisalem, fajnie pieprzyc o niczym niz wniesc cos wartosciowego... Dla mnie EOT.

Pierwotny link był do kb ogólnego a nie bitwy gdzie jak byk widniały 4 kille msów więc patrz co wklejasz. Oczywiscie ze w X-7 byłem jakbyś wykazał choć troche inicjatywy i spojrzał na mape to byś pewnie zobaczył ze najbliższa enermy stacją dla NC od X-7 jest własnie naszą stacją więc jesteśmy częstymi gośćmi tam.

P.S. Cicho być to możesz Ty jeśli ci coś nie pasuje. Jeszcze nie słyszałem żeby centrala była wewnętrznym forum vanguarda i żebyście wy tu mówili kto może sie wypowiadać a kto nie.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 03, 2010, 02:52:04 »
[gmod]Obaj panowie powyżej, trzymajcie dyskusję na jakimś poziomie. Mizianie się e-peenami i czułe słówka załatwcie na priv lub umówcie się na gorącą czekoladę w jakimś modnym miejscu.[/gmod]

Wei Lun

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 03, 2010, 11:32:59 »
Przy okazji powstają fajne propagandówki:

Prop IT

Prop NC

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 03, 2010, 13:02:20 »
Zdecydowana wygrana NC tutaj  O0


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 03, 2010, 15:31:07 »
Bijta się będzie mięcho...

nuudy ;)

cascador

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 03, 2010, 19:49:28 »
(...) więc patrz co wklejasz.
O ile mnie pamiec nie myli to nic nie wklejalem ;)

Jakies wiesci z innych systemow niz X-70? Widzialem ze w N-H byla niezla bitka - NC stracilo pare posow.

Frankie

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 03, 2010, 20:14:01 »
Goonsi pozbywaja sie swoich hiendow w syndicate i cloud ring

Wei Lun

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 04, 2010, 01:56:19 »
walki w X-7 3 kwietnia, od 11 do 22

Wersja IT

Wersja NC

Kilka starć z przewagą NC.


Bitwa o N-H 3 kwietnia, 12:38-15:23

Wersja IT

Wersja NC

Wygrana IT

shaitis

  • Gość
Odp: IT vs North
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 09, 2010, 01:44:07 »
Nic sie nie dzieje.
NC traci highendy i wieksze bitwy (subcapitale), wczoraj w US time zdjeli nam 50 Bsow FCowanych przez firsttimera. Ogolnie jak dla mnie to jestesmy dalej niz "inch"  zaczyna brakowac nam POSow w pure blind do zdjecia, za tydzien trzeba bedzie dalej poleciec...

*ciach*
[mod]Nie trolować. — Soth[/mod]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2010, 23:38:10 wysłana przez Sotharr »