Autor Wątek: Zarobki doświadczonych graczy  (Przeczytany 22040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Evil_Genius

  • Gość
Zarobki doświadczonych graczy
« dnia: Marzec 20, 2010, 17:00:42 »
Jestem ciekawy czy dla  takiego doświadczonego gracza (2-3 lata gry) Jest problemem zarobienie na plexa?

silvia

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2010, 17:15:13 »
nie

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2010, 17:23:45 »
Jeśli po 3 miesiącach nie umiesz zarobić na plexa, to znaczy że nie umiesz grać w Eve.

Inna sprawa, że jest milion lepszych sposobów wydania 250-300 mil ISK niż kupienie plexa.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Evil_Genius

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2010, 17:29:03 »
Czyli po 3 miesiącach nie jest to jakimś strasznym problemem i ludzie tak robią? Bo eve bardzo mi się podoba, tylko kwestia kasy...
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2010, 17:35:22 wysłana przez Evil_Genius »

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2010, 17:38:14 »
Znam ludzi, którzy niewiele po trialu tak potrafili obracać pieniędzmi w grze, że potrafili sobie na pleksa uzbierać. Natomiast nie można powiedzieć, że będziesz w stanie tak zarabiać po 3 miesiącach, czy nie. To już zależy od Twojej przedsiębiorczości. Ewentualnie, determinacji w klepaniu misji :P.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Evil_Genius

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2010, 17:40:21 »
No ja uwielbiam masowe akcje pvp czyli total war. Da sie na tym wyżyc + misje?

Podchmielony

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2010, 18:07:06 »
270M to raptem 100-200 BS na paskach zależnie od czasu poświęconego max tydzień i masz na plexa Zarabiać w grze spokojnie można na wszystkim Handel/Produkcja/Invencja/reakcje/plexy/raty/misje/salvagowanie(czy jakoś tak) i wiele wiele innych szczerze przyznam ze z kasa niema wielkiego problemu  wystarczy poświęcić czemuś chwilkę i masz już na plexa i zapewnione zabezpieczenie na utratę kilku statków w PVP  Od czasu do czasu możesz też jakiś ciekawy loot zebrać

Evil_Genius

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2010, 18:11:55 »
Czyli wy wydajecie 3-4 miesiące kase na abonament a potem olewacie?

Kara Mon

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 20, 2010, 18:30:13 »
A to zalezy jak kto gra i tak jak Sokole wspomnial sa lepsze sposoby wydawania kasy i te 50 zlotych na miesiac nie jest problemem.

Prawda jest ze po 3miesiacach gry da sie zarobic tyle ze mozna gre juz oplacac plexami, tylko ze po tych 3 miesiacach to wydatek na plexa zeruje stan portwela i farmic trzeba od nowa na nastepny miesiac. Ja na przyklad od pol roku nie wydalem zlotowki na Eve i place plexami ale dla mnie plex to 3 godziny strzelania do ratow i 3 dni kontraktu (i zostaje jeszcze jakies 100m  z takiej wyprawy) , wszystko zalezy co gdzie i jak sie robi.

Evil_Genius

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 20, 2010, 20:14:42 »
Dochodzę do wniosku, że najlepiej zaczynać grę mając "potężnych przyjaciół" :(

Straszny

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 20, 2010, 20:37:37 »
Dochodzę do wniosku, że najlepiej zaczynać grę mając "potężnych przyjaciół" :(

coś jak w życiu , nie?  ;)

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 20, 2010, 21:00:14 »

Dochodzę do wniosku, że najlepiej zaczynać grę mając "potężnych przyjaciół" :(

Nie łam się , jak dojdziesz do odpowiedniego poziomu w skilach i doświadczeniu to na plexa będziesz zdolny zarobić w jeden dzień. Tak więc jak najbardziej można i to nawet więcej kont niż jedno. Podłącz się jak najszybciej do dobrej korporacji i dowiesz się więcej.

Loc0

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 20, 2010, 22:52:33 »
Nie sluchaj Pawla ... on ma brusa wilusia w awatarze ;c

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 21, 2010, 00:51:59 »
liczy sie skill a nie skile, tzn umiejetnosci - wyrobione  >:D

✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 21, 2010, 16:48:36 »
Btw 60d GTC > PLEX

Skoq

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 22, 2010, 10:24:38 »
Tutaj raczej nie ma reguly, jedni beda w stanie placic iskami za plexy po trialu, inni po roku a jeszcze inni nie beda tego robili w ogole (co nie znaczy ze nie sa w stanie)

Generalnie jezeli koncentrujesz sie na zarabianiu iskow poprzez misje, racenie, handel i produkcje to bardzo szybko zaczniesz obracac miliardami. Problem polega na tym ze sa lepsze rzeczy do robienia niz misje i racenie np pvp;) Jakkolwiek dobry bys nie byl, statki i tak bedziesz tracil co w przypadku t2 (cena + brak ubezpieczenia) bardzo szybko moze wyzerowac twoj wallet;) Zalozmy ze masz kiepski tydzien i tracisz 3 statki t2 sredniej wielkosci (Hace, Recony, HICe) - to jest rownowartosc okolo 400 baniek, czyli plex i jeszcze troche:) Dlatego dla czesci spolecznosci ktora woli strzelac do ludzi a nie do npcow (i nie uzywa botow do zarabiania) odlozenie na plexa nawet po 3 latach gry moze byc trudne;)   

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 22, 2010, 11:05:12 »
Znam ludzi co po roku grania juz w MSie siedzieli ale to raczej wyjatek niz regula :)

Ogolnie w 0.0 latajac na anomalie mozesz spokojnie wyciagnac z 60 mln samego bounty na godzine + dodatki jak ci sie chce salvagowac i loot zbierac.

Oczywiscie prawdziwe ISK w 0.0 to plexowanie a tam mozna i pare mld jednego dnia wyciagnac jak masz farta z dropem.

shaitis

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 22, 2010, 11:27:54 »
Przez pierwsze 3 miesiacy gry zbieralem na MOA cruiser, tak tak w 2005, bo nie wiedzialem ze caracal jest lepszy ;)

Ale wracajac do rzeczy, uzbieranie 300 mln w przypadku racenia w 0.0 to jak ktos ladnie odemnie policzyl 12-15 mln / 20 minut = okolo 8 godzin. (przy maxymalnie zupgradowanym systemie)

Mowie tu tylko o rat bounties, bez lootu.

Jako ze racenie przez 8 godzin sprawilo by u mnie wyparowanie mozgu... wole juz pograc simcity w tym czasie ;) -> zajmuje sie handlem.

W handlu sprawy maja sie inaczej, mysle ze kazde 100 mln zainwestowane w handel daje ci okolo 5 mln/h jesli jestes online lub okolo 2 mln/h jesli jestes offline.

Inwsetujac okolo 5 bilionow w handel jestes w stanie szybko kupic wszystko w tej grze.

EVE ma to do siebie ze placa Ci za bycie w grze... czym wiecej czasu poswiecasz na EVE + carbearing tym wiecej isk masz, 300 mln przy dostepie do 0.0 to latwa kasa

PS. Place kredytowka za wszystkie moje 4 konta ;)

Ezachiel

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 22, 2010, 11:35:07 »
Dla mnie zarobienei kasy w EvE to prawdziwe wyzwanie ... nie czuję handlu ... po prostu jakoś nie mam talentu do zarabiania kasy, natomiast mam talent do tracenia statków i wydawania kasy na głupoty niestety ... a zarabianie wymaga głownie systematyczności w działaniu i odpowiedniej wiedzy, umiejetności i miejsca ... Znam takich co obracali milardami po 3-4 miesiacach gry, a znam tez takich co mają 3-4 statki po 2-3 latach i zarobienie na nastepny moze byc problemem bo dostaja drgawek jak mysla o misji, kopaniu, invencji czy czymkolwiek tego typu ... od 2003 raoku opłacam konto / konta CC niestety ... hehe, tyle kasy sie poszło j*****

shaitis

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 22, 2010, 11:45:49 »
Dla mnie zarobienei kasy w EvE to prawdziwe wyzwanie ... nie czuję handlu ...

tip.

polec do torrinos spisz ceny kazdego ammo i T2 modulu.
Polec do jita kup wszystko co jest tansze o 10% w jakis ilosciach sensownych
wystaw w torrinos.
loguj sie co godzine zeby twoje ordery byly najwyzej
po tygodniu powtorz.
po miesiacu masz to co wlozyles + drugie tyle.

powyzsze jest przykladem (nieco starym bo sprzed 2 lat), ale tak zrobilem moje pierwsze 5 bilionow zaczynajac od okolo 1 biliona (do ktorego doszedlem nieco inaczej) :coolsmiley:

devilsbirth

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 22, 2010, 12:11:17 »
Dla mnie zarobienei kasy w EvE to prawdziwe wyzwanie ... nie czuję handlu ... po prostu jakoś nie mam talentu do zarabiania kasy, natomiast mam talent do tracenia statków i wydawania kasy na głupoty niestety ...
:2funny: jak bym siebie samego widział  :2funny:

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 22, 2010, 12:25:53 »
Kocham bajeczki pt. jak to w 0.0 złoto leży na ulicy.

Znam ludzi co po roku grania juz w MSie siedzieli ale to raczej wyjatek niz regula :)

Ile zajmuje sensowne wyskillowanie MS-a? Ze wszystkim, a nie tylko "żeby wsiąść"? Pamiętaj, że jeszcze w międzyczasie trzeba robić inne skille tak, żeby na tego MS-a zarobić (handel też wymaga skillowania, o gunnery/MLO na misje nie wspomnę).

Ogolnie w 0.0 latajac na anomalie mozesz spokojnie wyciagnac z 60 mln samego bounty na godzine + dodatki jak ci sie chce salvagowac i loot zbierac.

Podkreśliłem to z czym się nie zgadzam - taki zarobek jest możliwy tylko ubershipem, kosztującym 1B+ (czyli poza zasiegiem młodych charów), tylko na najlepszych anomaliach i tylko pod warunkiem, że akurat te najlepsze anomalie nie są już zajęte przez innych.

Żeby było konstruktywnie: kopiąc na dwa konta w zupgrade'owanym 0.0 highendy wyciskam 30-40 mln/h (niestety, minsy tanieją, więc zarobek spada). Jest to dobra alternatywa dla anomalii, bo a) łatwiej dopchać się do koryta, b) kopanie jest może i nudne, ale z drugiej strony fajnie jest robić coś innego niż TYLKO strzelanie do wszystkiego co się rusza. Integralną częścią kopania jest też skanowanie.

Potem już tylko patrzę na intel, local, czytam gazetę IGB i ISK leci.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Straszny

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 22, 2010, 12:44:41 »
masz złe podejście Sokole oko ;)

konto do MSa to sie kupuje po roku gry a nie skilluje do niego
i ja znam przynajmniej 3 graczy z samego Bufu którzy po trafieniu 1 w życiu oficera zamienili ten 0,5-1 miliarda na u jednego 80 miliardów po roku obracania, u drugiego przestałem liczyć powyżej 200  :) wiec nie mów mi że sie nie da

co do racenia to 60 baniek (u mnie to było raczej 80-100 na godzine) to jest easy cake dla kazdego konta z hacem/bsem rattującym plus jakiekolwiek konto co salvaguje i zbiera loot za tym pierwszym.

Też bawiłem się handlem, zarobiłem na nim wiele pięknych miliardów z jednego niecałego włożonego, ale wszystko bardzo skutecznie złomowałem  w moim uzależnieniu od solowania  :laugh:
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 12:51:37 wysłana przez Scaryman »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 22, 2010, 12:54:48 »
Więc tak jak Sokole pisze coś czego noobek raczej nie zrobi

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Straszny

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 22, 2010, 13:03:45 »
najprostszy znany mi sposób

dorwać konto
wyskilować maksymalnie ceptora, potem recona choć to już luksus niż konieczność.
wyskilować sprawy związane z handlem
tyle

w 0.0 skupować itemki frakcyjne i oficerskie, sprzedawać w empire, w drugą stronie nie bardzo.

poznanie rynku, zasad, cen - pare tygodni

przy skupieniu sie na tym, murowane naprawde CIEŻKIE miliardy.

Ellaine

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 22, 2010, 14:09:52 »
Jestem ciekawy czy dla  takiego doświadczonego gracza (2-3 lata gry) Jest problemem zarobienie na plexa?
Tak, to poważny problem. Żeby zarobić to na misjach albo ratach, trzebaby poświęcić kilka godzin miesięcznie. Natomiast z handlem ciągle są problemy, kilka miesięcy nieuwagi i zawsze ktoś przebije Twoje ceny. Wystarczy rok albo nawet pół przerwy i już znajomość rynku można sobie właściwie wsadzić.

Ezachiel

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 22, 2010, 15:35:08 »
Chyba sobie nie zdajecie sprawy jak ciężko jest będąc noobem zarobić 100 milionów ( wykluczam dotację z 21 day triala ), a potem 500 mil itd ...
Opcjonalnie by zacząć robić misje lv 3 potrzebne jest około miesiąca gry i tyleż SP ( po wyłaczeniu propozycji typu rób learningi miesiąc albo półtora ). Gdzie na takiej misji dostaje się circa 2-3 mil z salvage, 400k z minsow, i 500-600 k bounty + takaż ilośc gotówki od agenta ... powiedzmy do uśrednienia tematu 5 mil isk.
Żeby zarobić na BS+fit do niego ( ceny named są znacznie wieksze niż t2 obecnie, a nobek nie poleci w t2 ) potrzeba ze 150-180 mil isk, plus konkretna sumka na skille, nie wliczajac faction sprzetu. Czyli powiedzmy 180 / 5 = 36 misji lv3.
Powiedzmy że w tym czasie nie stracimy statku etc ... mamy kasiorke na bs i ficik do niego, mozemy sie brac za lv 4, gdzie zarobimy ... ale ... te 36 lv 3 to coś koło 72-80h gry ze zbieraniem lotu, salvagowaniem etc ... zakładając że gramy 4 h dziennie aktywnie powiedzmy że 20 dni i mamy bs-a, plus zpaewne mamy standing do lv 4. Zaczynamy "zarabiać" - 30 mil na msije? Plex 300 = 10 misji, gdzie robienie, ustrzelenie, zebranie etc 3-4h ... Miesiąc
 Możemy handlować, o ile ... mamy kasę ...nie wdupilismy bs-a, o ile nie wdupilismy innego statku, o ile mamy szczescie etc ...

Frankie

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 22, 2010, 15:52:57 »
najprostszy znany mi sposób

dorwać konto
wyskilować maksymalnie ceptora, potem recona choć to już luksus niż konieczność.
wyskilować sprawy związane z handlem
tyle

w 0.0 skupować itemki frakcyjne i oficerskie, sprzedawać w empire, w drugą stronie nie bardzo.

poznanie rynku, zasad, cen - pare tygodni

przy skupieniu sie na tym, murowane naprawde CIEŻKIE miliardy.

Dawno Scary nie grałeś widać. To co piszesz miało zastosowanie jakieś +6 miesięcy temu. Obecnie żeby handlować frakcja, a szczególnie deadspace i oficerami trzeba wiedzieć troche wiecej niż wiedzą nowi gracze, a przede wszystkim trzeba mieć bardzo grube Bln na zamrożenie. Na huśtawkach 100-200% w dół i góre można równie dużo stracić jak zarobić. Rynek jest bardzo rozchwiany od kilu miesięcy i żeby na nim zarobić trzeba pierw mieć dużo. Pozostałe dziedziny handlu jak najbardziej ale nie frakcja i oficerowie mimo że tam bije się najwieksza kase. Duzi sprzedawcy z pewnością utrudnią życie nowemu szczególnie, że odpracowują gigantyczne straty, które powstały po wprowadzeniu nowego patcha. Ja ostatnio rozmawiałem z kilkoma to na samych gist x xl mają niektórzy straty rzędu +50b nie mówiąc o całej rodzinie Pith X/A/B i Centusach. Dlatego obecnie przy niestabilnym rynku dla kogoś kto nie ma wyczucia pakowanie się w tą dziedzinę jest bardzo ryzykowne. (ale tak to zawsze było gdzie najwieksze zarobki tam i najwieksze ryzyko :)

Obecnie najlepsze pieniądze leżą w WH, ale jak słusznie pisał SokoleOko, potrzeba tam raz dobrze wyskillowanych charów dwa bardzo drogich statków, żeby je wyrwać sleeperom. Wiele ludzi leci do WH nieprzygotowanych z nowymi kontami w drakach i myśli, że zarobi fortunę. Niestety rzeczywistość bardzo szybko okazuje się niezwykle brutalna.
Pozostają dla młodszych plexy i anomalie w systemach z upgradami. Tu starczy drake i ally, który takie ziemie ma. Bez wsparcia i zbierania robiąc solo na draku to z haven i sanctum ma się jakies 30-40mln na h co powinno starczać młodym na w miare szybkie dorobienie przy minimalnym wkładzie. Większe statki/ lepsze skille podnoszą dochody.

Co do MSa to dla człowieka z głową na karku i żyłką do biznesu nie ma problemów zarobić tych 40b żeby kupić konto i MSa na nie w rok od rozpoczęcia. Tylko czy osoba tak silnie idąca w handel będzie chciała sobie uszczuplić kapitał i obniżyć zarobki.

Podsumowując zarobienie na plexa nie jest w tej grze żadnym problemem, a z każdym miesiące gry zajmuje coraz mniej czasu. Ja osobiście nie wydałem gotówki na ani jednego plexa od początku (Scary dał mi 2m na riftera co znacznie ułatwiło start). Fakt, że jak zaczynałem to za miesięcznego płaciło sie 100mln a nie 270 i na salvagu t1 można to było zarobić znacznie szybciej niż teraz, ale mimo to jest tyle możliwości zarobku w eve, że dla chcącego nic trudnego. Oczywiście jak ktoś loguje się na 2h na tydzień i nie ma pieniędzy, które same na niego pasywnie pracują to nie zarobi.

EDIT: Oczywiście Edmund ma całkowitą rację początek może być bardzo trudny i potrzeba będzie pierwszych 1-2 plexów żeby się rozkręcić i dojść do jakiś sensownych zarobków.
EDIT2: Tak właśnie o tą spekulację z Gist X chodziło skupienie rynku do 2.3b i nagle drop do 1.4 bo rynek nie wytrzymał naporu. Zreszta to samo z pith x na EM z 800 na 300.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 20:26:45 wysłana przez Frankie »

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 22, 2010, 19:50:37 »
Na centusach to po dominion 1.1 mozna bylo ladnie zarobic (mowa o hardach x-type ). A shieldowe to spadaja po drodze ladnie w dol od roku wiec gl z trzymaniem 50 mld w tym chyba ze ktos sie na spekulacje pokusil juz po dominion myslac ze przykozaczyl jak np gist x-type x-large ponizej 2 mld zaczely spadac. Wykupil market wystawil drozej i w tydzien mial dodatkowe 10 x-type x-large na markecie  ;D

TBH jak ktos chce na handlu zarabiac niech sie pod spekulacje moon mineralow podczepia dobre iski leca tylko trzeba wiedziec kiedy sie wycofac. Ostatnio neodymium przyspekulowali  ;)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 23, 2010, 00:56:19 »
Rynek frakcji ma to do siebie ze jest cholernie niestabilny bo tak naprawde nie wiadomo jakie sa drop rates etc. a ccp praktycznie co jakis czas na oko 2 miechy przy tym grzebie. Po dominionie ceny polecialy bo zaczelo sie wiecej plexow z upgradow i anomali. Co zostalo u d..ne ostatnimi czasy sadzac po whine plex runnerow od jakiegos miecha. Jesli chodzi o zwykly sprzet frakcyjny to tez spawny i dropy zostaly od dominiona parokrotnie znerfione. Ostatnio z kilkoma osobami liczylismy spawn rate dla angelowych anomali i wychodzi ze szansa dla sanctum/havenow wynosi okolo 3%. Wartosc frakcji/ilosc anomali dala jakies 5m. Chociaz dane moga byc nie dokladne bo dane byly tylko od 10 osob i nie mielismy ani jednego dropa bpc.

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 23, 2010, 09:12:49 »
Podpisuję się oboma (obiema?) w każdym razie wszystkimi rękami które posiadam pod opinią Edmunda. Ja gram od około miesiąca, powiedzmy około 10h w tygodniu, mam na koncie 10mln i w miarę wyposażoną fregatę. Robię misje lvl1 o systemach około 0.5 w między czasie zaliczając w unseen kolejne szkolenia. W grę nikt mnie nie wciągnął, sam badam i odkrywam różne jej aspekty  pewnie bardzo często postępując zupełnie nieoptymalnie jeśli chodzi o zarabianie kasy. 270mln to na razie dla mnie równa abstrakcja co posiadanie BS'a :)
Kiedyś pewnie będę polewał przypominając sobie początki, ale na razie jest jak jest.
Na szczęście te 50zł mogę odżałować nie cierpiąc z tego powodu :)

F-YU

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 26, 2010, 02:04:20 »
... to niepowtarzalny okres kiedy się tą gierkę samemu odkrywa.
nie pozwól aby ci to ktoś odebrał oferując swoje jedyne słuszne rozwiązania - bo to naprawdę się świetnie potem wspomina.
potem eve już tak nie smakuje, choćbyś w kapitalu siedział.

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 26, 2010, 08:05:04 »
Pewnie masz rację, więc tego się będę trzymał  O0

silvia

  • Gość
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 26, 2010, 10:33:32 »
Troche tam kolega przesadzil...

Do lowseca idz lataj.
Jesli pranujesz "narazie" siedziec w high, gdyz "oh, lowsec jest niebezpieczny", to wyjdzie tak, iz bedziesz gral 6-10miesiecy i z highseca nie wylecisz.

Moje trzy grosze.

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Zarobki doświadczonych graczy
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 26, 2010, 11:50:47 »

nie pozwól aby ci to ktoś odebrał oferując swoje jedyne słuszne rozwiązania
O0