Eve Online > Industry

Fit na Industriala

<< < (2/3) > >>

Goomich:
Namierzasz, odpalasz w puszkę, kóra jest bliżej niż 20km i po chwili ta puszka jest 0,5 km od ciebie.

Dux:

--- Cytat: professor00179 w Marzec 08, 2010, 12:35:16 --- O jakich kontenerach mowicie? Ja zostawiam na standardowe jettison.
--- Koniec cytatu ---

Wnioskuje więc, że zwykły kontener "tworzony" przez wywalenie kamyków w przestrzeń jettisonem. Masz jeszcze coś takiego jak secure contenery (giant sec. cont., huge sec. cont itd.) to kontenery z dostępem do nich zabezpieczonych hasłem, które najpierw musisz sobie kupić, zawieźć na pasek, zanchorować (skill anchoring potrzebny) i wprowadzić hasło. Jest zdecydowanie bezpieczniej niż zwykły kontener (bez hasła nie dobierzesz się do tego co jest w kontenerze, wiec trudno Ci kamyki podprowadzić) ale też zdecydowanie bardziej upierdliwy (największy - huge sec. cont. - ma raptem 3.900 m3 pojemności).

professor00179:
Raczej nie przejmuje sie tym, ze ktos mi puszke podprowadzi, bo kopie juz od jakiegos czasu a w moim systemie oprocz mnie nie kopie nikt (czasami zdarzaja sie hulki wieczorami, ale wiekszosc z tych pilotow znam). Do pojedynczej puszki tez nie musze sie guzdrac, wystarczy bookmark.

Czyli generalnie na mamuta cargo expandery w takim przypadku? a co z medium i high slotami? Nic sie na nich nie da zamontowac?

Xarthias:
Zapisz się do Unseen Academy.

W medy i hi możesz sobie pakować co Ci się żywnie podoba. Ten tractor rzeczywiście może być przydatny przy jettisonach, afterburner tez się czasami przyda, a tak... W zasadzie nic więcej nie będzie Ci potrzebne.

professor00179:
Czyli fit mam zalatwiony, a temat mozna zamknac:).

Co do UA to juz to rozwazalem, teraz bede musial tylko subskrybowac bo trial sie skonczyl i pewnie sobie dolacze:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej