Eve Online > Industry

Fit na Industriala

(1/3) > >>

professor00179:
Potrzebny mi jest fit na mamuta, ktorym bede wozic veld z containera na pasku do stacji. Zasada prosta- jak najwiekszy udzwig + jak najtanszy fit. To pierwszy raz kiedy bede sie w to bawic wiec nie mam pojecia jaki equip jest potrzebny oprocz cargo expanderow.

Xarthias:
Poza cargo expanderami (i ewentualnie rigami Cargohold optimalization, które jednak trochę kosztują) nic więcej nie potrzebujesz :)

SokoleOko:
Ja bym jeszcze wrzucił tractor beama (albo i dwa), żeby puszkę sobie ściągnąć, zamiast do niej wiosłować.

Dux:
Zależy co to za puchy. Bo jak sobie secure conteneiry poanchorowałeś na paskach, to ja bym jeszcze o jakimś AB pomyślał. No chyba, że masz jeden kontener na jeden pasek. Wtedy wystarczy je pobookmarkować. Natomaist do "zwykłego" kontenera lepszy będzie - jak pisał SokoleOko - tractor. Tylko dobrze go (kontenera) pilnuj. Szczególnie jak system ma spory local ;)

professor00179:
Generalnie bedzie to mining solowy w high-sec i bede miec 1 puszke na 1 pasku (lece swoim scythe kopac, potem wracam mamutem zbierac). Jak dziala tractor beam w ogole? W kwestii przenoszenia przedmiotow mam 0 doswiadczenia. O jakich kontenerach mowicie? Ja zostawiam na standardowe jettison.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej