Autor Wątek: Capital pilot  (Przeczytany 14897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Capital pilot
« dnia: Marzec 06, 2010, 20:35:20 »
Od jakiegoś czasu powarzenie myślę nad własnym capsem, konkretnie to carierem. Nie wiem jeszcze czy będę
a) doskilowywał maina,
b) zrobię dedykowanego alta,
c) takiego chara kupię.
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakie skile i na jakim poziomie powinna taka postać mieć obowiązkowo? Konkretnie najbardziej chodzi mi tu o opcję c. Co powinien mieć char sprzedawany jako pilot cariera lub gotowy do prowadzenia capitali (skila carier nie posiada jeszcze)?
Przynajmniej na razie nie zamierzam ładować się w capsowe demolki z 00 więc nie musi być gotowy pod pro fity pvp itp...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2010, 20:46:06 »
Do czego chcesz go używać?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2010, 22:15:05 »
Do wszystkiego na co przyjdzie mi ochota oprócz jak zaznaczyłem large scale pvp
- raterka
- zrzucenie go na łeb jakiegoś małego gangu w low
- transport itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Sammani

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2010, 22:58:27 »
Akurat to calibration jest najwazniejsze. Conservation moze byc na 4, a operation samo sie robi na 5 by mozna bylo cal zrobic. To sa wymagania do logistyki.
carrier moze byc na 4.
repki na 4 to koniecznosc jak chcesz sie bawic pod stacjami lub dropowac na leb komus. Triage tez fajny, ale to juz sporo sp. No i fightery na 4 oraz drony na 4-5, z tech 2 heavy i sentry conajmniej.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2010, 07:53:52 wysłana przez Sotharr »

Voulture

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2010, 00:08:51 »
W skrocie - to co napisal Sammani - repki na 4 koniecznie (remotki), carrier/dred 4, jumpy jak nizej 4 kalibracja, 4 konserwacja. Jak carrier to wypadaloby fighty na 3-4, jak dred to dziala 3-4. Tank wiadomo. Koniecznie duze smarty i duze neuty (to chyba musze pisac tylko jesli tworzyz postac od zera - dodaj do kolejki sobie). Jak dred to siege na 4 wypada miec to wtedy 6-7 cykli spokojnie idzie wcisnac stronta.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2010, 07:54:10 wysłana przez Sotharr »

Goomich

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 07, 2010, 00:27:00 »
Do wszystkiego na co przyjdzie mi ochota oprócz jak zaznaczyłem large scale pvp
- raterka

Thanatos. Gallente carrier, fightery, advanced drone interfacing 5.

- zrzucenie go na łeb jakiegoś małego gangu w low

Archon, maksujesz hp (w tym amarr carrier, leadership, slejwy, i inne). Ewentualnie triage jakbyś chciał baitować. Frakcyjne neuty i smartbomby to minimum. Fightery są kiepskie na wszystko ponizej BSa, więc czeka cię robienie pełnego przekroju dron.

- transport itp

Kalibracja i kompensacja na 5, implanty do rechargu capa. Plus pół tuzina cynoaltów.

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 07, 2010, 01:39:19 »
Thanatos. Gallente carrier, fightery, advanced drone interfacing 5.

Archon, maksujesz hp (w tym amarr carrier, leadership, slejwy, i inne). Ewentualnie triage jakbyś chciał baitować. Frakcyjne neuty i smartbomby to minimum. Fightery są kiepskie na wszystko ponizej BSa, więc czeka cię robienie pełnego przekroju dron.

Kalibracja i kompensacja na 5, implanty do rechargu capa. Plus pół tuzina cynoaltów.


"advanced drone interfacing 5" , rozumiem że wkładasz na swojego carriera 5x Drone CU?
Hehe, co do reszty tekstu to czy Ty czasem nie pomyliłeś cariera z super carrierem ??   chciałbym wiedzieć ile osób u was spełnia takie wymagania?

Podstawowe skile są mniej więcej takie:
carrier lvl 4
- jump drive calibration 4
- jump fuel conservation 4
- capital armor repair systems / capital shield operation 4
- capital remote shield transfer/ armore repair 4
- fightery lvl 4
- skille z capa na 4-5
- drony t2 heavy/med/light, drony logistyczne, drony elektroniczne
- rigi do capa.
- signature analysis 4-5, targeting 4-5

Nastepne w kolejce jak ktos chce.... to kalibracja , carrier i fighters na 5. dalej to już zboczenia :)
Aha tak , thanatos to dobry carrier.

Ezachiel

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 07, 2010, 02:15:28 »
Sammani + Paweł Unknown podają najbardziej optymalne rozwiązanie.
Dodam takie małe info -
Chimera - tank tarcza, repki tarczy
Thanatos, Archon - tank na armorze, przy czym amarrski ponoc lepszy ...

Goomich

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 07, 2010, 09:00:05 »
"advanced drone interfacing 5" , rozumiem że wkładasz na swojego carriera 5x Drone CU?
Żadnego nie wkładam, ale ja w nim nie racę.


Hehe, co do reszty tekstu to czy Ty czasem nie pomyliłeś cariera z super carrierem ??   chciałbym wiedzieć ile osób u was spełnia takie wymagania?

To Doom się pytał, jakie wymagania musi spełnić, żeby się dostać do C0ven? Kurcze, późno było i musiałem przeoczyć.

Loc0

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 07, 2010, 11:31:27 »
Heh Monie sie skill musial pomylic (ADI jest tylko po to by kolejny dcu wkladac). Tak czy siak  do tej listy Pawla sentry t2 dopisac by wypadalo ... i skile do capa zdecydowanie na V a nie IV/V.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 07, 2010, 11:55:43 »
Dzięki. To już wiem mniej więcej co i jak

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 07, 2010, 13:05:14 »
Heh Monie sie skill musial pomylic (ADI jest tylko po to by kolejny dcu wkladac).

Thanatos na 4/4 to 972 dpsa, mniej niż mój poprzedni ratujący geddon i nieco więcej nż ratujący baddon, a na haje nie ma co włożyć. No, tractora i salvagera, jak ktoś się uprze, żeby latać samemu, więc ADI 3 wystarczy.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 07, 2010, 13:07:29 »
Hmm hodowanie postaci od zera to jakieś półtorej roku...
Cytuj
a) doskilowywał maina,
b) zrobię dedykowanego alta,
c) takiego chara kupię.
Fixed

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 07, 2010, 13:15:26 »
Do wszystkiego na co przyjdzie mi ochota oprócz jak zaznaczyłem large scale pvp
- raterka
- zrzucenie go na łeb jakiegoś małego gangu w low
- transport itp
Nie to że chce tutaj smackować ale Carrier do wszystkiego oprócz large scale pvp, robienia plexów i wożenia zfitowanych statków średnio się nadaje. Szczerze mówiąc jeśli mieszkasz w empire to carrier potrzebny jest Ci jak świni siodło chyba że chcesz robić nim L5. Do ratterki nie jest efektywny chyba że klepiesz anomalie w zupgradowanym sovie. No offence ale zrzucenie go na łeb jakiegoś małego gangu w low to czysta głupota bo nic nie zabijesz ale za to zostaniesz stacklowany i bardzo szybko znajdą się koledzy tego gangu którzy chętnie władują w Ciebie odpowiednią ilość antymaterii. Do transportu carrier nadaje się tylko i wyłącznie do wożenia statków a i to często jest przerost formy nad trescią (przewóz kilku HACów tak, ale np. wożenie BSów to głupota).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 07, 2010, 13:23:33 »
Moje iski, moja sprawa ;)
Ale dzięki za ostrzeżenie. O większości zagrożeń które wymieniłeś wiem, albo domyślałem się ich. Mimo wszystko mam fanaberię mieć lotnisko, wiec będę je miał kwestia tego ile czasu zajmie skilowanie / zbieranie isków na pilota :)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 07, 2010, 13:30:27 »
Moje iski, moja sprawa ;)
Ale dzięki za ostrzeżenie. O większości zagrożeń które wymieniłeś wiem, albo domyślałem się ich. Mimo wszystko mam fanaberię mieć lotnisko, wiec będę je miał kwestia tego ile czasu zajmie skilowanie / zbieranie isków na pilota :)
Myśle że tą decyzje uzależniłbym od tego ile któremuś z Twoich charów brakuje do carriera. Jeśli np. masz BSa na 5 i drone interfacing na 5 to już raczej podciągnąłbym tego chara do carriera.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2010, 15:56:48 wysłana przez Sotharr »

shaitis

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 07, 2010, 14:25:20 »
Carrier

Hmm... unikal bym archona, jestes bezuzyteczny w pos warfare, a niewazne jak bys chcial tego uniknac jak wlecisz do 0.0 to predzej czy pozniej to sie zdazy (archon nie ma bonusow do shield transfer)

Zacznij od navigation skili i ZROB JDC 5 - bedziesz zadowolony

Do racenia to sie nie nadaje (jak bedziesz racil stracisz carriera ZANIM sie splaci z bounties)
Small scale PVP... ne wiem do czego mogl by sie w tym carrier przydac. DPS na carrierze dowolnym jest takie samo jak na close range megathronie.

CArrier to tylko ciezarowka do przewozenia innych shipow, do naprawiania posow i do large scale pvp.

Nie wazne jakim carrierem bedziesz latal w Large Scale PVP, jak bedziesz primary to zginiesz, jak cie hotdropna to zginiesz.

Ja lubie Nidhoggura bo jest najszybszy (najszybciej sie schowa do posa, najszybciej z banki wyleci i ma podwojny bonus do RR).

JDC 5
JFC 4
carrier 5
Sentry T2
FIghters 4-5
capital remote shied/armor transfer 4-5
max skille do cap recharge + srednie/mocne implanty do tego

potem triage

Goomich

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 07, 2010, 16:20:47 »
Hmm... unikal bym archona, jestes bezuzyteczny w pos warfare,

Modułki posowe twierdzą coś zupełnie innego.

shaitis

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 07, 2010, 16:48:12 »
Modułki posowe twierdzą coś zupełnie innego.

Nie no jasne, mozna repowac w tym armor, ale mozna tez w thanym, nidhogorku i jednoczesnie shielda tez.

Mysle ze w archonie najfajniejsze jest energy transfer do innych capkow ktore nie sa w triage a repuja posa.

Waznym modulkiem do repowania jest cyno jammer...

Nie mowie ze archon jest zly, mowie ze to jest najmniej uzytezny carrier w reperowaniu posa. ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 07, 2010, 17:33:24 »
A ja pisałem że nie interesuje mnie użycie carriera w pos warfer.
Na tą chwilę rozwie albo maina (Chimera), albo alta (Nidhoghur), albo kupię chara pod cariera

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ezachiel

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 07, 2010, 23:25:35 »
Mando jak masz amarr bs 5 to lepiej sobie Archona zrób jak Chimere. Matarski statek jest najmniej popularny na killboardach. Najczęściej widać Chimere, potem Thanatosa<> Archon, a na końcu Nidhoghur.
Przy czym Archon ma chyba lepszy tank niż Chimera...
[mod]Ciach. Rozumiem, że to żart i zgodny poniekąd z prawdą, ale nie należy innym podsuwać takich okropnych pomysłów. — Soth[/mod]

 :'( taki fajny skecz mi wyszedł ...  >:D
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2010, 08:51:44 wysłana przez Edmund »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 07, 2010, 23:45:59 »
cargo i trctor beam (capital) to sprzet dobry na rurke :P
Na carierze to tank ma być

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ian666

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 08, 2010, 00:19:40 »
Thanatos bo najszybciej zrobi anomalie reszta nie ma dużego znaczenia ;P

Kup chara daj go na drugie konto tak będzie najszybciej i najwygodniej.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 08, 2010, 08:22:38 »
Chimera ma tank porównywalny z archonem, jeśli nie oszczędzasz na ficie to chimera na fakcyjnych hardach i sba ma lepszy tank niż archon na fakcyjnych eanmach, z tym że fakcyjne eanmy są dużo tańsze.

Ezachiel

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 08, 2010, 08:50:53 »
Kombat, a jak to się przekłada na EHP Chimera v Archon, bo to w sumie najważniejszy parametr ... lotniska zawsze giną samotnie bez capa  ^^ ( za wyjatkiem fleet fight )
Pytam, bo sam się przymierzałem do wymiany Chimery na Archona swego czasu ...  ::) a jakoś nie mam zacięcia do EFT ...

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 08, 2010, 09:03:51 »
Kombat, a jak to się przekłada na EHP Chimera v Archon, bo to w sumie najważniejszy parametr ... lotniska zawsze giną samotnie bez capa  ^^ ( za wyjatkiem fleet fight )
Pytam, bo sam się przymierzałem do wymiany Chimery na Archona swego czasu ...  ::) a jakoś nie mam zacięcia do EFT ...
MOIM ZDANIEM EHP na carrierze nie ma dużego znaczenia. Dlaczego tak uważam?
  • Carrier i tak popuje od DDka żeby nie wiem jak się zfitował. Można wprawdzie zrobić carriera dd proof ale tylko na jeden res i wówczas taki fit, poza przeżyciem DDka nic innego nie robi i jest ogólnie bez sensu. W związku z tym EHP nie ma tutaj znaczenia.
  • Jeśli walczysz w nawet małej lub dużej grupie carrierów to liczą się resy i RRing. Niewielkie różnice w EHP nie zrobią praktycznie żadnej różnicy
  • Jeśli walczysz solo carrierem to jesteś głupi i troche EHP więcej Ci nie pomoże :P
Reasumując nie sugeruj się EHP w przypadku carrierów / dredów. I tak jeśli jest na nich dps który przebija ich tanka to różnice w ehp pomiędzy różnymi rasami to kwestia kilku(nastu) sekund w długości życia :)
Ale odpowiadając na Twoje pytanie to jak kiedyś porównywałem to chimera na faction ivu wypadała lepiej pod względem ehp niż Archon na faction eanmach ale biorąc pod uwagę cene faction invusów archon wypada tutaj odrobinę lepiej. Zaznaczam że było to kiedyś (jeszcze przed nerfem resistów), teraz mogło się coś zmienić ale raczej niewiele.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 08, 2010, 09:38:02 »
Do racenia to sie nie nadaje (jak bedziesz racil stracisz carriera ZANIM sie splaci z bounties)

Sorry, że się ciut wcinam w wątek z prywatą... ale czemu tak uważasz?

Sam mam carriera w planie, mam zamiast używać go na anomaliach w 0.0. Na oko wydaje się właśnie "easy mode". Wskakuję sobie do systemu, lecę na anomalię, robię align na posa przy 3/4 prędkości (czyli i tak relatywnie stoję w miejscu), wywalam fightery i robi się prawie samo - tank mam taki, że gwiżdżę na spawny krzyżyków, a jeśli tylko cokolwiek "nie blue" pojawia mi się na localu - z miejsca warp na posa. Nawet fighterów nie muszę zwijać, bo przecież polecą za mną.

Więc jak - odnoszą się do tego co powyżej - mogę wdupić tego carriera na anomalii? No dobra - może się zdarzyć, że jakiś rat akurat założy mi scrambla. Tyle, że taką frytkę rozjadę mniejszymi dronami w 30 sekund, a anomalie trzeba jednak wyskanować, z drugiej strony patrzę też na intel (u mnie działa dobrze). Więc?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 08, 2010, 09:54:07 »
to ktoś jeszcze nie robi carrierami anomalii ?????
bo ja mam wrażenie że używają ich nawet ci którym się kurzyły wcześniej w hangarze ....

Sneer Quen

Voulture

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 08, 2010, 10:41:50 »
No ja sobie po to wlasnie zrobilem crariera i byc mobilnym troche; do wiekszosci anomali i tak starcza dobry ishtar.

Ezachiel

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 08, 2010, 10:59:05 »
Kombat, ale mi nie chodziło o bitwę kapitalową, czy też wpakowanie się centralnie w 100 snajper bs-ów lub tytana. Mi chodziło o przypadki kiedy się wpakujesz na małego roama i np ally może pomóc ... chociaż pewnie te czasy już się skończyły ... wtedy parę k EHP może pomóc wytrzymać do czasu jak nadejdze kawaleria ... hmm, no chyba że eraz już się nie pomaga kumplom : )

Goomich

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 08, 2010, 11:35:09 »
Kawaleria to zwykle nadchodzi, ale z drugiej strony. :)

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 08, 2010, 12:18:30 »
Kombat, ale mi nie chodziło o bitwę kapitalową, czy też wpakowanie się centralnie w 100 snajper bs-ów lub tytana. Mi chodziło o przypadki kiedy się wpakujesz na małego roama i np ally może pomóc ... chociaż pewnie te czasy już się skończyły ... wtedy parę k EHP może pomóc wytrzymać do czasu jak nadejdze kawaleria ... hmm, no chyba że eraz już się nie pomaga kumplom : )
Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie te pare k ehp w te czy wewte zrobi jakąkolwiek różnice. Gdyby były to różnice rzędu 30% albo więcej to można by się zastanawiać (tak jak w przypadku różnicy między aeonem a helem LOL) ale w przypadku carrierów jest to IMO pomijalne.

Ezachiel

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 09, 2010, 09:19:21 »
Mhm, czyli rozpatrując zakup carriera, najbardziej istotnym elementem są :

-uzyteczność w POS-warfare.
-uzytecznośc w PvE.
-koszt zakupu, wyposażenia i uzytkownia.

Bo reszta jest w sumie pomijalna.

Natomiast bardzo dużo zależy od pilota i jego wytrenowanych skill, im więcej SP w odpowiednim miejscu tym wieksza użyteczność carriera. Skille, osprzęt i implanty.

Przy czym postulujecie jako głowne dziedziny :
- SP w navigacji capitalowej,
- SP w dronach,
- SP w logistyce - remote x,
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 10:29:00 wysłana przez Edmund »

shaitis

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 09, 2010, 10:25:34 »
Mhm, czyli rozpatrując zakup carriera, najbardziej istatnym elementem są :

-uzyteczność w POS-warfare.
-uzytecznośc w PvE.
-koszt zakupu, wyposażenia i uzytkownia.

Bo reszta jest w sumie pomijalna.

Natomiast bardzo dużo zależy od pilota i jego wytrenowanych skill, im więcej SP w odpowiednim miejscu tym wieksza użyteczność carriera. Skille, osprzęt i implanty.

Przy czym postulujecie jako głowne dziedziny :
- SP w dronach,
- SP w navigacji capitalowej,
- SP w logistyce - remote x,

Dobrze to podsumowales.  O0

Na poczatek wystarcza tylko skile z navigation, juz mozna korzystac z carriera jako z ciezarowki

Skile z dronek do PVE i PVP (sentry T2 jest must have przy pos warfare - fightery nie trafiaja posa z shieldem)

logistyka to PVP czyste.

NIE PROBUJ WLATYWAC CARRIEREM do 10/10  :P :) >:D :2funny: :coolsmiley:

a anomalie trzeba jednak wyskanować

wyskanowanie carriera combat probami to mniej niz 30 sekund.

masz fightery out a scrambluje cie fryga ? 1 minuta na powrot fighterow i wyrzucenie lightow to moze byc malo.

nie mam  problemu z robieniem anomali carrierem, jesli jestes w home hubie i na lokalu masz swojakow ktorzy ci pomoga.

Ja poporstu jak robie anomalie to zaczynam w punkcie X i skanuje kazdy system po drodze 20 jupow i wszedzie robie anomalie/plexy itd itp, carrierem jestes raczej w miejscu chyba ze skaczesz do posow itd itp.

Jesli chcesz easy mode do anomali polecam passive rattlesnake - moj zarobil na siebie przez tydzien - oczywiscie T2 sentry to koniecznosc.

« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 10:37:51 wysłana przez shaitis »

Ezachiel

  • Gość
Odp: Capital pilot
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 09, 2010, 10:49:48 »
Brakuje jeszcze tylko + i - poszczególnych lotniskowców i mothership's :)