Autor Wątek: Jak podnieść stand frakcyjny?  (Przeczytany 2408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TTesla

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 89
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Turbo Tesla
  • Korporacja: Zapijaki i Nubaki
  • Sojusz: Klub przyrodniczo-podróżniczy pana Rabarbara
Jak podnieść stand frakcyjny?
« dnia: Marzec 02, 2010, 23:06:16 »
Hola!

Alt zmuszony jest podnieść stand frakcyjny - jak to zrobić szybko i skutecznie i w miarę tanio?

Zaczytałem/zasłyszałem o następujących opcjach.
- kupić korpa z wyrobionymi standami (nie wchodzi w grę)
- kupić chara z wyrobionymi standami (też srednio)
- kupić boost standa (nie bardzo rozumiem jak miało by to wyglądać)
- zrobić szybko standa samemu poprzez cosmos/dogtagi  O0

Ktoś mógłby przybliżyć tą ostatnią opcję?

Acha, stand ma być corp<->frakcja ale jak rozumiem stand corpa == średniemu standowi wszystkich memberów w corpie?

Czuwaj!
TT.

Goomich

  • Gość

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak podnieść stand frakcyjny?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2010, 23:26:54 »
Kiedys były tu już rozmowy na ten temat mi nie chce sie szukać (może tobie :P )
 "- kupić korpa z wyrobionymi standami (nie wchodzi w grę)" - najszybsze i najłatwiejsze tyle ze tanie to niekoniecznie, ponadto stand wejściowy w zależności od memberów niekoniczne by się utrzymał (po mniej więcej tygodniu by zaczął mutować)
"- kupić chara z wyrobionymi standami (też srednio)" - chyba jeszcze droższa opcja od tej wyżej
"- kupić boost standa (nie bardzo rozumiem jak miało by to wyglądać)" - wynająć cholernego chińczyka który wlazłby do korpa i storylinami natłukł stand korpowy
"- zrobić szybko standa samemu poprzez cosmos/dogtagi" - w skrócie chodzi o to że stand postaci do frakcji można poprawić blaszkami piratów jeśli nie chlastasz misji w duzych ilościach i nie masz takiego zamiaru to tagi musisz kupić, a kilka z nich do tanich nie należy, wyklepanie w ten sposób max standa dopuszczonego przez mechanikę to w zależności od cen tagów 0,5 do 1 kkk ale i tak ponoć max stand jaki tym osiągniesz to okolice 4 lub 5, ponadto "normalne" cosmosy również mają modyfikatory faction standa, tyle ze robienie ich wszystkich jest z "lekka" czasochłonne bo trzeba robić misje u wielu agentów z różnych korpów a ci mają swoje wymagania odnośnie faction / corp standów itp.

Na stand w korpiw wpływają postacie które:
- są w korpie dłużej niż 7 dt
- w jakikolwiek sposób maja ruszone standy frakcyjne (tu nie jestem pewien czy wystarczą te sprzed dołączenia czy muszą być ruszone już w nowym korpie)
- standy miały zmiany nie później niż bodajże 2 do 3 miechów w stecz

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.