Autor Wątek: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka  (Przeczytany 104475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 04, 2010, 16:29:06 »
Cytuj
Tak to jest, jak za dużo + dookoła. Adrenalina nie ma gdzie uciekać i potem są skutki. Swoją droga to myślałem, że Bufu najbardziej kocha hosty, szczególnie jak nie trzeba daleko latać w odwiedziny.

Tak BUFU kocha jedynie paseczki i kerbirke. No bo kuźwa jak można kochać pvp i mieć niebieskie standy do wszystkich w okolicy? To dziwne conajmniej.  :D

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 04, 2010, 16:48:39 »
Tak BUFU kocha jedynie paseczki i kerbirke. No bo kuźwa jak można kochać pvp i mieć niebieskie standy do wszystkich w okolicy? To dziwne conajmniej.  :D
Dzięki za ten zajebisty post tak wiele wnoszący do dyskusji.
BTW z systemu w którym mieszka BUFU jest 1JB i 6 jumpów do solarów i 5 jumpów z C-J (które też jest pod nosem) do ruskich w etherium w przeciwieństwie do Ciebie który do wczoraj był zalany morzem plusów dookoła.
BTW masz nieaktualny ticker.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 04, 2010, 16:55:37 »
Tak BUFU kocha jedynie paseczki i kerbirke. No bo kuźwa jak można kochać pvp i mieć niebieskie standy do wszystkich w okolicy? To dziwne conajmniej.  :D

zdziwilbys sie jak wielu neutrali mamy na naszych terenach i na terenach z ktorymi sasiadujemy
ale co ty tam wiesz, lepiej przytaczac wymyslone fakty bo moze ktos w to uwierzy O0

spoko, jestem w stanie zrozumiec, ze teraz przez kolejne miesiace bedziecie wszystkich sprowadzac do swojego poziomu; krotkiej nap-listy ally w npc 0.0 i lansowac poglad, ze to jest jedyna droga dla prawdziwych milosnikow PVP
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #178 dnia: Marzec 04, 2010, 17:20:01 »
Jakoś nie zauważyłem, żebyśmy mieli problem ze znalezieniem bitki. Wręcz przeciwnie, często mamy dylemat gdzie by tu polecieć bo możliwości wiele  >:D

Sotharr

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 04, 2010, 17:41:16 »
SE zakotwiczyło SBU w HHQ-M1. Zaczyna się. :)

PS. Ale oni przecież nie chcieli wojny o sov. ::)

Edit: Poprawiony link.

Pelloth

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #180 dnia: Marzec 04, 2010, 17:45:14 »
SE zakotwiczyło SBU w HHQ-M1. Zaczyna się. :)

PS. Ale oni przecież nie chcieli wojny o sov. ::)

Edit: Poprawiony link.


Najlepszy sposób na sprowokowanie bitki, nic w tym dziwnego.

Nerxes

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #181 dnia: Marzec 04, 2010, 17:47:47 »
Atlas juz leci :) Poczekacie na nich czy zaczniecie walczyc sami?

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #182 dnia: Marzec 04, 2010, 17:54:50 »
SE zakotwiczyło SBU w HHQ-M1. Zaczyna się. :)

PS. Ale oni przecież nie chcieli wojny o sov. ::)

nice  O0
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Sammani

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #183 dnia: Marzec 04, 2010, 18:23:52 »
Atlas juz leci :) Poczekacie na nich czy zaczniecie walczyc sami?

syski bez liama palcem nie rusza, wiec pewno poczekaja.

kaleba

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #184 dnia: Marzec 04, 2010, 18:25:52 »
sothar to sa tereny SE wiec powinniscie je sami oddac :D

Oorock

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #185 dnia: Marzec 04, 2010, 18:40:13 »
Qrde pisałem że się nudzę i mi znaleźli zajęcie w robocie ;/

Venzon 2003:
"masz zajebista racje, w tym co piszesz i byloby tak jak byscie chcieli (lokalne strzelanie do neutrali w eso i okolicy bez sov warfare) gdybyscie eskalacje konfliktu przeprowadzili inaczej dyplomatycznie a nie na hurra"

Venzon

Wyobraź sobie ze jeden z korpów Atlasa rozrasta się nagle do wielkości 3 razy większej niż cała reszta i powoli stara się przejąć władze nad Aly. Zakładamy ze BuFu jest w "reszcie" i w końcu miarka się przebiera, postanawiacie wywalić korpa giganta.Pytanie czy zostawicie mu cały teren który zajmuje czy będziecie starali pozbyć go ze swojego terenu? Okazuje się jeszcze że 3 wielkie sojusze koło Was bardziej wola korpa giganta (nie ważne z jakich powodów)  i mówią Wam że Was pojadą jak nie zostawicie go w spokoju. Venzon nie wqrwił byś się?

Polityka każdemu normalnemu wyjdzie bokiem wcześniej czy później bo to takie same qrestwo jak w RL ;)

Butuhuru

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #186 dnia: Marzec 04, 2010, 19:20:18 »
Ja mysle ze cokolwiek Atlas czy IT moga zrobic to tylko pogrozic paluszkiem. Pozatym naszczescie dla nas te sojusze sa bezsilne. Moga odebrac nam tylko sova co do utraty ktorego juz dawno sie pogodzilismy jednakze z npc 0.0 nas nie wywala chyba zeby zaczeli tam mieszkac w co watpie. A jesli chodzi o SYSki to kiedy juz zamienimy Esoterie i Period Basis w male piekielko to czesc korpow kerbirskich odejdzie szukac  spokojniejszego 0.0 i zostana tylko ci ktorzy beda chcieli sie bic. I wtedy nagle sie okaze ze ten ogromny shieldmeat zlozony z 3000 ludzi bedzie grupka 500 osob. Wtedy jak juz Liamowi zejdzie powietrze to sobie usiadziemy z nim i na nowo podzielimy Esoterie :).

PS: Wow ale mi sie przyszlosc wywrozyla. Normalnie wyrocznia zostane. :angel:

Straszny

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #187 dnia: Marzec 04, 2010, 20:14:28 »
Wyobraź sobie ze jeden z korpów Atlasa rozrasta się nagle do wielkości 3 razy większej niż cała reszta i powoli stara się przejąć władze nad Aly. Zakładamy ze BuFu jest w "reszcie" i w końcu miarka się przebiera, postanawiacie wywalić korpa giganta.Pytanie czy zostawicie mu cały teren który zajmuje czy będziecie starali pozbyć go ze swojego terenu? Okazuje się jeszcze że 3 wielkie sojusze koło Was bardziej wola korpa giganta (nie ważne z jakich powodów)  i mówią Wam że Was pojadą jak nie zostawicie go w spokoju. Venzon nie wqrwił byś się?

Polityka każdemu normalnemu wyjdzie bokiem wcześniej czy później bo to takie same qrestwo jak w RL ;)

abstrahując od Waszej dobrej/złej zabawy, od bufu i od całej otoczki zajebistości pvp...

wszystko w sumie zrobiliście tak jak zrobiłby to każdy normalny sojusz pvp... tylko z punktu widzenia większej dyplomacji zawaliliście zupełnie nawet teoretyczną neutralność czy przyjazną postawę "tych wielkich", najlepszy przykład: SE w pierwszej kolejności zresetowało Atlas , samo z siebie już wiele tygodni temu i zaczeło roamować jego petów/sojuszników i jego własne tereny .  To co teraz chcecie żeby Bobby tryskał entuzjazmem ? Poparł tego który głośno i jasno deklaruje po czyjej jest stronie i nie robi takich nieprzewidywalnych ruchów. Przez takie nagłe resety w wykonaniu SE, Atlasa a potem IT, stworzyliście obraz nieprzewidywalnego i chwiejnego sojusznika dla reszty SC. Obraz że sojusze StainWagona dla zabawy w pare dni skirmish fights oleją starych przyjaciół z gry w dziwnym momencie.

W sumie mam w nosie czy ten obraz jest prawdziwy czy nie, ja wiem że potraficie wiele lat być wiernym sojusznikiem, chodzi mi żebyscie zauważyli jak to wygląda na zewnątrz a wygląda w sumie fatalnie. Przecież już resetując Atlas i atakując go SE wiedziało że będziecie mieli wojne z SYSK.... 

pozostaje życzyć Wam zabawy w dobre pvp, dyplomacja imho zawiodła na całej linii.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #188 dnia: Marzec 04, 2010, 20:20:50 »
sprostuje scary, tu nie chodzi o roamujacych SE tylko o rozpadajacy sie SW
bobbi bronil SE przed IT nawet gdy byli neutralni do nas
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Totalizator

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #189 dnia: Marzec 04, 2010, 21:35:28 »
Jak dla mnie tylko SE i c0ven z całego południowego napa są godne jakiegokolwiek szacunku, reszta bardziej trzęsie portkami przed jakimkolwiek sensownym pvp niż tak pogardzane przez was NC.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #190 dnia: Marzec 04, 2010, 21:48:38 »
Panowie, faktycznie zachowanie SE jest dziwne, ale jak resetowali Atlasa myśleli, że mają "plecy" u siebie. Kto by zaatakował teraz zjednoczony SW przez kampanią na NC? Chyba nikt.

Maxima MAxi

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #191 dnia: Marzec 04, 2010, 21:57:52 »
nieautoryzowany kryptonim operacji w Eso : "Erekcja Mariana"

nie zdradzaj naszych kryptonimow :diabeł:  ;D

Oorock

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #192 dnia: Marzec 04, 2010, 22:01:47 »
..pozostaje życzyć Wam zabawy w dobre pvp, dyplomacja imho zawiodła na całej linii.

Dzięki Scary, ja tam na polityce się nie znam bo jej nie lubię, ale rozumiem że ktoś może mieć na to inne spojrzenie i uważam iż dyplomacja powinna działać cały czas by pokazać iż SW może być wartościowym sojusznikiem z którym da się dogadać jak z partnerem.

Venzon, ja "lubię" Atlasa bo kojarzy mi się jeszcze ze Stain i kibicowałem im zawsze. W obecnej sytuacji ja jako zwykły pilot C0venu jestem trochę zawiedziony postawą Atlasa :(

Straszny

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #193 dnia: Marzec 04, 2010, 22:06:58 »
troche szkoda jak to sie potoczyło... no nic... i tak mam nadzieje ze zajdziecie syskom okrutnie za skóre  O0 :laugh:

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #194 dnia: Marzec 04, 2010, 22:15:12 »
iHub w HHQ w RF tak jak wszystkie posy Sys-K w systemie.
TCU w A-C zabite.
Kilkadziesiąt statków Sys-K na KB.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #195 dnia: Marzec 04, 2010, 22:22:55 »
Jak dla mnie tylko SE i c0ven z całego południowego napa są godne jakiegokolwiek szacunku, reszta bardziej trzęsie portkami przed jakimkolwiek sensownym pvp niż tak pogardzane przez was NC.

wypalasz sie trollu forumowy
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #196 dnia: Marzec 04, 2010, 22:28:03 »

Loc0

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #197 dnia: Marzec 04, 2010, 22:51:31 »
[gmod]Ktos jeszcze nie rozumie roznicy miedzy offtopic a KSOD?[/gmod]

Pelloth

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #198 dnia: Marzec 04, 2010, 22:51:54 »
KB to swoja droga, a fakty sa takie ze na lokalu bylo troche ponad 380 osob, z czego SE/C0ven bylo tyle ile w tym linku plus moze z 10 dodatkowo, wiec bylo prawie idealnie 1:1. Poza tym kto bronil syskom przytargac capsle, skoro pewnie by mogli ze 2x wiecej niz my.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2010, 22:54:56 wysłana przez Loc0 »

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #199 dnia: Marzec 04, 2010, 22:57:49 »
SE dzis wieczorkiem zawiesiło SBU w HHQ, systemie łączącym posiadłosci Syskow w Esoterii ze Stain. Liam ogłosił mega cta, z supercapsami, capsami włącznie.

O 19:30 PL zebralismy flote, SE miało ok 80 os, Coven wówczas 110 (potem urosła) i skoczylismy flota konwencjonalna i dredami do HHQ (local 170). Syski mialy 210 + jakis gang Legiunea Romana w A1. Nie wiem ile w tym capitali. Mielismy 2 squady bomberów gotowych do akcji. Zdaje sie ze w koncu zdecydowali sie na uzycie jedynie BSów, capitale pochowali. 200 os flota Syskow w koncu wskoczyla do systemu, czesc na cyno, czesc przez jump bridge. Przy wejsciu trafily ich 2 bomb runy (1 SE 1 Covenu), bardzo udane.

Po onlinowaniu SBU ok 60 naszych dreadow warpnelo na huba i zaczelo w niego strzelac. Po chwili pojawila sie flota Systematicow i zaczela strzelac do dredow. Nasze bsy warpnely na spota ok 150 km od nich i zaczela sie wymiana ognia. Po ok 5 minutach resztki floty Sysk wycofaly sie na posa. Nasze dredy zreinforcowaly 3 posy i wyskoczyly z systemu.

Gf Syski, mysle ze to udany rewanz za ostatnią porażkę. Mam nadzieje ze takich bitek bez wiekszego laga bedziemy mieli wiecej:)
I-DEA / C0ven

Sotharr

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #200 dnia: Marzec 04, 2010, 23:05:52 »
http://killboard.xenobytes.se/?a=kill_related&kll_id=141602 Gf sys-k  O0
Spoko, GF. :)
[gmod]Soth wywalilem tu juz 17 postow \o/ rekord? - plzz :)[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2010, 23:17:41 wysłana przez Loc0 »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs reszta
« Odpowiedź #201 dnia: Marzec 04, 2010, 23:25:19 »
Cytat: Maxima MAxi
Cytat: Kombat w Marzec 01, 2010, 12:17:35
Czy reset standów automatycznie oznacza sov war?


Nie, ale znajac liama tak
Cytat: XIII
Nie, nie ma sov war, ale tylko głupi nie zabezpieczyłby swojej floty kapitali i assetsów prawda?
Cytat: Yogos
Jak mrtmartini słusznie zauważył, SYS po nabraniu takiej masy graczy jest najbardziej zagrożone failcascadem z powodu tego, że nie będą umieli utrzymać kontroli w swoich systemach. A do tego wystarczą roaming gangi.
Nawet teraz gdy reset nastąpił nie ma ataku na ich stacje czy moony czyli terytorium sys-k jest niezagrożone.
SE niczego nie burzylo chcialo zwykly reset standow zeby swobodnie roamowac nie robic zadnego sovwar itd
nawet nie czekaja żeby wcisnąć kit że to myśmy eskalowali sytuacje do sov-wara
Ven, przecież było mówione że to będzie tylko staroświeckie pew-pew bez SOV wars, a Bobby od razu dostał ciśnienia...
przeciez od razu widac ze bylo napisane dla jaj i zeby formalnosci stalo sie zadosc
.
.
.
.

iHub w HHQ w RF tak jak wszystkie posy Sys-K w systemie.
TCU w A-C zabite.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Loc0

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #202 dnia: Marzec 04, 2010, 23:29:27 »
Czekaj, czekaj :D moze to byla ... prowokacja?! :c

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #203 dnia: Marzec 04, 2010, 23:31:25 »
No jakos trzeba ich bylo wyciagnac ze stacji. Poza tym taka byla linia jak jeszcze tyczylismy, zeby duzi bracia do nas nie przylecieli i pozwolili nam na solo wziasc Sys-k. Skoro jednak Atlas przylatuje do nas to nie ma juz to znaczenia. O spawn nam chodzilo i byl. Mad props za walke, ale myslalem, ze sie zbierzecie i z nowymi szipami bedzie runda 2. No, ale to nie ten typ aliansu.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #204 dnia: Marzec 04, 2010, 23:35:38 »
Śmiej się ile chcesz - ni zamierzamy się gapić na sys-kowe stacje do końca EVE :uglystupid2:
Spoko koncepcje zmieniają się z godziny na godzine :) Najpierw reset bo sys-k nielojalny, potem agresja tytexem bo sys-k wydokował carrierami, potem reset i kampienie stacji dla ~goodfights~ a teraz atak na sov sys-k bo znudziło się patrzenie na stacje... Ja już chyba nie nadążam.
Jedno sobie tylko ciągle powtarzam


ZDRAJCA BIJE


POLAKÓW



Julius Septimus

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #205 dnia: Marzec 04, 2010, 23:39:21 »
Coś Ci się pomyliło - zdrajca bije Rosjan - Polacy im pomagają :)

I to chyba jasne, że wszystko jest dla good fights. Może tam na północy u Was o nie łatwo, ale my musimy się nakombinować jak koń pod górkę :P

Poza tym był to tez w pewnym stopniu pokaz tego co będzie się z sys-kami działo jeśli floty capsów 2 razy większe od naszych nie będą w zasięgu skoku. Ku przemyśleniu czy jest sens ich sztucznie utrzymywać przy życiu jak sami sobie nie mogą poradzić z 3 razy mniej licznym przeciwnikiem.

Voulture

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #206 dnia: Marzec 04, 2010, 23:54:36 »
...
Wyuzuj Kombat - http://evemaps.dotlan.net/map/Esoteria tu masz linka, zobacz gdzie byla walka, zobacz w ktorym systemie padlo TCU, zobacz kiedy ten system zostal przejety i od kogo.

Swoja droga Bobby pisal, ze atakuje c0ven w eso po 24h od rozpoczecia walk; tekst na centrali, ze atlas do nas leci - cisza; pozniej padl tekst tu na forum, ze jednak nie lecicie poki nie bedzie ataku na sova - jest atak na sova - cisza; pozniej tekst, ze jednak dacie pare dni syskom zeby powalczyly na wasna reke. A ty zarzucasz nam / se odbijanie ich wlasnego systemu, w systemie bez stacji, na terenie w ktorym zyja pety SE ktore nagle postanowily zmienic strone. WTH O.o NIe mam zielonego pojecia jak potoczy sie ta wojna, ba, nawet konta nie mam aktywnego, a jednak wylapalem chociaz troche z tego calego burdelu. Poki co nie ma zadnych walk o stacje; to juz nie te czasy gdy posy daja sova i trzeba pare systemow przeryc i nawrzucac wiez by sov spadl i mozna bylo przejmowac. Nie mam pojecia, czy SW nie bedzie atakowal sove, poki co jednak tego nie robia a jak widac prowokowanie walk z kilka razy liczebniejszym przeciwnikiem przy ich taktyce unikania walk dziala. Przypomne tylko, ze poki co tylko Atlas grozil nam, ze zostaniemy wyrzuceni do empire a nasze tereny przejete, nie syski ani my syskom (procz zabawnego ultimatum od se ktorego sens jest mam andzieje jasny dla wszystkich, takze dla Ciebie).

Czego sie spodziewasz (znaczy procz flejma) badz spodziewales?

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #207 dnia: Marzec 05, 2010, 00:00:59 »
stuff
Wiesz, sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Wczoraj nie było mowy o sov warze ze strony SW a dziś do niego doszło. Dziś nie ma mowy o ataku na stacje sys-k...
Co do Atlasu to osobiście uważam że bobby chciał pomachać szabelką żeby jakoś sytuacje rozwiązać i nie doprowadzać do eskalacji konfliktu jak widać nie udało się. A teksty o tym że Atlas leci padały głównie ze strony Covenu, co ciekawe ktoś od Was napisał że już mamy CTA rozpisane na obrone esoterii, musi mieć zajebisty intel skoro nawet atlas leadership nie wie nic o tym CTA... no ale to nas okłamują nasi liderzy  ::)
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2010, 00:07:57 wysłana przez Loc0 »

Sammani

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #208 dnia: Marzec 05, 2010, 00:38:54 »
Jimmy, Julius moglibyscie juz nie postowac? Prosze was ladnie :-\

Daniarel

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #209 dnia: Marzec 05, 2010, 02:42:30 »
Who Dares Wins

Tyle w temacie, możecie dorabiać jakie chcecie ideologie, politykę itp. SE to nasi bracia, tyle w temacie.

A dla bardziej oderwanych od myszki polecam,
http://www.youtube.com/watch?v=LTWKwRICo68#noexternalembed

może troszkę rozjaśni wam całą sytuacje :)