Autor Wątek: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka  (Przeczytany 105428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[lfn] szybki marian

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 04, 2010, 14:07:54 »
(...)
Z Twojego posta dokładnie wynikało że zachowanie SE (w postaci strzelania do rentersów i bazowania w tym celu w stacjach na których Ci rentersi mieszkali) to była czysta prowokacja sysków do resetu którzy niestety nie chcieli dać się sprowokować.
(...)

Nie myl proszę wynikania z własną interpretacją mojej wypowiedzi. Napisałem dokładnie to, co miałem na myśli. Czy to była prowokacja SE - nie mnie to oceniać - zapytaj Yogosa.

Swoją drogą mam wrażenie, że SC stawiając sobie za cel pognębienie NC stało się bardzo podobne do swojego przeciwnika: Tam na północy jest wróg - musimy się przygotować na walkę z nim, więc siedzimy i kerbirzymy w napfescie. Niektórym graczom, a nawet alliansom się nie spodobało takie podejście do sprawy i tyle - miały do tego prawo. Na pewno ktoś zostanie złapany z opuszczonymi spodniami... pytanie tylko kto ^^

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 04, 2010, 14:18:20 »
Swoją drogą mam wrażenie, że SC stawiając sobie za cel pognębienie NC stało się bardzo podobne do swojego przeciwnika: Tam na północy jest wróg - musimy się przygotować na walkę z nim, więc siedzimy i kerbirzymy w napfescie. Niektórym graczom, a nawet alliansom się nie spodobało takie podejście do sprawy i tyle - miały do tego prawo.

Celna uwaga... U'K myśli tak samo. Nas Północ nie interesuje, patrzymy tylko na Provi/Catch i ościenne regiony. Czujemy się związani z AAA, bo mamy kawał wspólnej historii i stosunki zawsze były wzorowe, ale niestety ma to tę cenę, że standingi mamy podobne do AAA.

Osobiście z chęcią widziałbym więcej redów.  O0


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

shaitis

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 04, 2010, 14:20:13 »
Sam konflikt jest stricte ograniczony do ESO i nie stanowi zagrożenia dla żadnego z "wielkich". Jeśli wam tak zależy na pilotach z SyS to bierzcie ich na swój teren i do swoich sojuszy bo my nie chcemy mieć takiego sojusznika.r]

Znowu wyjde na gbura ale prawda jest taka ze i COVEN i SYS-K sa na terenie im podarowanym przez wieksze sojusze, wiec wieksze sojusze moga myslec ze moga sie wtracac....

Moje (i nie tylko) stanowisko do samej interwencji jest takie ze obecnie nie jest to wymagane bo ta wojna bedzie to lekcja latania dla SYS-K i jesli jakas interwencja bedzie miala miejsce to bedzie zmasowany atak ktory nie bedzie napewno fair ale zaora wszystko w jaknajkrotszym czasie, bo dla kazdego duzego alliance wszystko poza planowanym PVP jest strata czasu, czyli ISK. Zeby bylo jasne roamy i nieplanowane PVP nie sa sygnowane znakiem np. mojego alliance/corpa i to memberzy organizuja sobie fun(nie narazajac swojego alliance przy okazji ;p)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 04, 2010, 14:24:13 »
Lol, mieszkamy na terenie podarowanym przez większe sojusze.

To jest największa głupota, którą tu przeczytałem.

Powiem tak, popatrz w lusterko, to IT mieszka na terenie wywalczonym przez sojuszników - nas, syski i AAA.
Cała prawda o moim graniu...


Morbius

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 04, 2010, 14:24:45 »
prawda jest taka ze i COVEN i SYS-K sa na terenie im podarowanym przez wieksze sojusze, wiec wieksze sojusze moga myslec ze moga sie wtracac....

SW esoterie podarowali(irony) Goonsi, Bob i ile pamiętem to umierał wtedy :) także z tym wtrącaniem to ja bym inaczej napisał
wielke sojusze myślą że mogą się wtrącać bo są wielkie i mogą  :coolsmiley:

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 04, 2010, 14:25:52 »
LoL

Smieszne sa te wszystkie przepychanki, kto jest od kogo gorszy i dlaczego "zdradzil".
Probujecie wyjasnic jakas pokretna polityczna gadka chec ludzi do ulatwienia sobie zycia i posiadania pvp kilka jumpow od siebie, zazdrosni??

Malo mnie obchodzi do czego tam dochodzilo, kazda ze stron ma na sumieniu stawianie lub niestawianie sie na swagonowe opy. A wy probujecie dowiesc ktora zniewaga byla wieksza, prosze kontynuujcie ale nic z tego nie wyniknie. Tylko juz litosci bo okazuje sie ze BUFU wie w tym wszystkim najwiecej, a teraz nawet szeregowcy z IT wiedza najwiecej. Nie tlumaczcie teraz na sile dlaczego interwencja atlasu czy it bedzie potrzebna, tylko ja do jasnej cholery zrobcie, koniec kropka.

Zeby tylko c0ven po nadmuchaniu banki nie pekl, szczegolnie po pokazaniu swojego skladu floty lol. Damage control mowi: "chcielismy sie pozbyc trashu z hangarow", kazdy wie ze to bzdura, ale zycze mimo to funu w nadchodzacych dniach. :)

devilsbirth

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 04, 2010, 14:29:35 »
Nie rozumiem (...) olbrzymich pretensji i zdziwień na reakcję pozostałej części SC na takie ultimatum.
Gwoli ścisłości, nie ma żadnego zdziwienia, że wielcy bracia zareagowali tak a nie inaczej, więcej, taka mozliwość jak najbardziej była brana pod uwagę od samego początku. Z tego względu nie można mieć żadnych pretensji i nie wiem kto tu je tak naprawdę ma, my że wielcy zareagowali skoro się i tak spodziewaliśmy, czy wy że klepiemy się z syskami i psujemy wam idealny świat?

mrtmartini

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 04, 2010, 14:30:51 »
Ok bije się w pierś, podałem tą niesprawdzoną informację. Czy miała ona jakiś wpływ na sens wypowiedzi?


może taką, że podważa Twoją wiarygodność

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 04, 2010, 14:35:04 »
LoL

Smieszne sa te wszystkie przepychanki, kto jest od kogo gorszy i dlaczego "zdradzil". (...)

Zeby tylko c0ven po nadmuchaniu banki nie pekl, szczegolnie po pokazaniu swojego skladu floty lol. Damage control mowi: "chcielismy sie pozbyc trashu z hangarow", kazdy wie ze to bzdura, ale zycze mimo to funu w nadchodzacych dniach. :)


Proponuję zamknąć wątek, bo ilość zaprezentowanej dialektyki erystycznej przechodzi ludzkie pojęcie.

Widać, że sie nudzicie u siebie...wydaje mi się, że sytuacja C0venu idealnie nadaje się do celów rekrutacyjnych.

NUDZISZ SIĘ? 
DOŁACZ DO NAS!


ESOTERIA NIE ZMIENI SIĘ DLA NAS, TO MY JĄ ZMIENIMY!

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 04, 2010, 14:35:32 »
Jak to czytam to mi sie smiac chce. Przeciez Sys-k nie nagrabilo sobie tylko ostatnimi sytuacjami. Zaczatki konfliktu siegaja juz czasow przed ostatnim fail opem w 49-u, ktorego byl pomyslodawca Liam wraz z Paikiem /AAA. Jaki to byl koszmar strategiczno-organizacyjny, kazdy wie kto w tym uczestniczyl. Juz wtedy Liam zaczal podkopywac SE jako czlonka SW. Dokumentnie spychal tez nas i sam oglosil sie liderem SW. Stawial nas przed dokonanym decyzjami bez porozumienia z nami. Do tego jeszcze okreslil sie AAA, ze  zrobi dla nich wszystko co tylko beda od niego chcieli. Non stop plakal o tereny dla swojej powiekszajacego sie ally. Praktycznie co miech odzywal sie do c0venu w sprawie sprzedazy pocketu w QS-530 mimo, ze tam juz bylo InverBrass. Po zdobyciu PB wrzucil tam petow  :2funny:. Po czym IT tez sie okreslil, ze zrobi dla nich wszystko. Xeo napisal o sytuacji z moonami i nie chce mi sie tego powtarzac. Juz wtedy byly spiecia Sys-k vs SE/c0ven. Dla c0ven czare goryczy przechylila sytuacja z tym ubitym neutralnym frachtem, ktory okazal sie alt korpem BDCI/AAA. Liam po telefonie Amyny do niego od razu zapowiedzial, ze jest "neutralny" w tej sytuacji . I mimo, ze sytuacja zostala wyjasniona to my stracilismy wszelkie zaufanie jakie jeszcze nam pozostalo dla Liama. Potem slawetna sytuacja z soft resetem przez SE po ktorym Liam i inni dyrektorzy Sys-k oznajmili, ze nie sa czlonkiem SW. Inwazja na IT byla tylko kulminacja tego wszystkiego. Liam dotrzymal tego co obiecywal IT. Nawet na kanale dowodzenia IT smialo sie, ze Liam otwiera dla nich swoje stacje nie proszony o to i jak fajnie traktuje swojego ally. No, a reszte wiecie jak sie potoczylo. Szczerze to ja wspolczuje Sys-k bo postawilo sie niezrecznej sytuacji. Moze i swoja dyplomacja zatawilo sobie nastepne pol roku w Esoteri, PB ale tylko tyle. Nie czarujmy sie, ze SC bedzie wieczne i rainbowland bedzie wieczny. Wystarczy kolejny fail MAX ver.X i to wszystko posypie sie jak domek z kart. Sys-k bedzie musialo wybrac komu chce sluzyc. Trzem/dwom panom to sie jeszcze nie udalo nikomu dogodzic.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 04, 2010, 14:39:43 »
może taką, że podważa Twoją wiarygodność
Spoko jeśli jedna moja pomyłka (która de facto nie miała żadnego znaczenia dla całego sensu) podważa całą moją wiarygodność to luz. Dodaj mnie do ignore i będzie z głowy.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 04, 2010, 14:40:28 »
C0VENOWCY - <wyjść grzecznie> z tego wątku...




NUDZISZ SIĘ? 
DOŁACZ DO NAS!


ESOTERIA NIE ZMIENI SIĘ DLA NAS, TO MY JĄ ZMIENIMY!
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2010, 14:41:25 wysłana przez Yogos »

Urulok

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 04, 2010, 14:41:42 »
az musialem tez cos napisac czytajac te glupoty:)
okienko obok czytam sobie wlasnie logi rozmow z bobim, mollem itp i Panowie z Atlasa, Wy nawet nie wiecie jak daleko jestescie od prawdy. Moze kiedys sie przekonacie jakie glupoty tutaj wypisywaliscie:P Do tego bezmyslnie powtarzacie propagande z caod.
Proszę uzupełnić profil. M'kay ?  :knuppel2:
Edmund


« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2010, 00:45:17 wysłana przez Edmund »

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 04, 2010, 14:44:52 »
AAA i Atlas sa jak SE i C0VEN  o7

A IT jak SYS-K ?  :2funny:

gregor40

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 04, 2010, 14:45:51 »
az musialem tez cos napisac czytajac te glupoty:)
okienko obok czytam sobie wlasnie logi rozmow z bobim, mollem itp i Panowie z Atlasa, Wy nawet nie wiecie jak daleko jestescie od prawdy. Moze kiedys sie przekonacie jakie glupoty tutaj wypisywaliscie:P Do tego bezmyslnie powtarzacie propagande z caod.

Proof or did not happen ;) Ach, zapomniałem, że jesteś z CCP, latasz Polaris Frigate i masz podgląd myśli Bobbiego na żywo.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 04, 2010, 14:49:43 »
Znowu wyjde na gbura ale prawda jest taka ze i COVEN i SYS-K sa na terenie im podarowanym przez wieksze sojusze, wiec wieksze sojusze moga myslec ze moga sie wtracac....

Wiec przyjmij wreszczie do wiadomosci, ze nam na tym terenie nie zalezy czego dowodem jest watek, w ktoyrm sie tak (cyt.) gburowato wypowiadasz   :uglystupid2:
I nam sie wydaje, ze wieksze sojusze ofc. moga sie wtracac co nie znaczy, ze to wtracanie zostanie przyjete z pokora - ergo czekamy  :2funny:

magni

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 04, 2010, 14:56:21 »
Nie rozumiem ultimatum zabrania im sova i olbrzymich pretensji i zdziwień na reakcję pozostałej części SC na takie ultimatum.
ja nie rozumiem co wy sie tak czepiacie tego ultimatum?
przeciez od razu widac ze bylo napisane dla jaj i zeby formalnosci stalo sie zadosc


Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 04, 2010, 14:57:47 »
A IT jak SYS-K ?  :2funny:

nie wiem kto jest politycznym sojusznikiem dla IT... jesli taki w ogole jest
najblizej im pewnie do AAA
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 04, 2010, 14:58:30 »
ja nie rozumiem co wy sie tak czepiacie tego ultimatum?
przeciez od razu widac ze bylo napisane dla jaj i zeby formalnosci stalo sie zadosc
Cóż widać różnimy się w ocenie tego co się robi dla jaj. Np. dla mnie informacja dla lidera sojuszu od innego lidera sojuszu 'płaćcie albo pakujcie manatki' średnio pasuje do kategorii jaj.

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 04, 2010, 15:01:28 »
Panowi, nie ma się co napinać, wiadomo że każdy ma swoje zdanie i nie ma co ciśnienia sobie podnosić. To tylko pixele. Zrobiliśmy to co zrobiliśmy jako sojusz, wiedzieliśmy z jakimi konsekwencjami się to wiąże. jeszcze niedawno krzyczeliście że nie mamy jaj żeby wesprzeć naszego sojusznika - SE. Teraz niektórzy najeżdżają na nas że śmieliśmy poprzeć SE... :uglystupid2:

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 04, 2010, 15:12:42 »
Może zmienimy topic na c0ven vs. BUFU?  :2funny:

Serio, zamknijmy już tą dramę, otwórzmy inny wątek "ezoteryczny", w którym poczytamy i pokomentujemy battlereporty.  o7

A jak już tak koniecznie chcecie się napinać, to zapraszam obie strony na teren Ushra'Khan - akurat w pół drogi - zapewnimy Wam spokój, żeby nikt trzeci się nie wtrącił i będziecie mogli "przedyskutować różnice stanowisk" do ostatniej sztuki CN antimatter/RF EMP. Tylko nam "bearów" nie straszcie jak przylecą z salvagerami :coolsmiley:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 04, 2010, 15:17:03 »
Bo tu nie o to chodzi, po prostu ludzie się nudzą w pracy to piszą flejmiki, droczą się itp. Tak na prawdę to Coven ma to co chciał - stadko Sysków do bitki, Atlas dalej orze CVA, a my w Bufu orzemy co popadnie z Atlasem lub bez.

W tym sporze nie chodzi o coś konkretnego w sumie, nawet ciężko dojść o co był spór jeśli był. Przyjdzie wieczór i wszyscy jak co dzień wsiądą w swoje maszyny żeby szerzyć zniszczenie  :knuppel2:


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 04, 2010, 15:19:01 »
Atlas dalej orze CVA

 :2funny:

No bez jaj, Kochany...  :coolsmiley:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 04, 2010, 15:20:09 »
Nie no jajka też bijemy. Ale teraz nie ma kogo orać bo mało co przylatuje się bić.

shaitis

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 04, 2010, 15:20:16 »
Bo tu nie o to chodzi, po prostu ludzie się nudzą w pracy to piszą flejmiki, droczą się itp. Tak na prawdę to Coven ma to co chciał - stadko Sysków do bitki, Atlas dalej orze CVA, a my w Bufu orzemy co popadnie z Atlasem lub bez.

W tym sporze nie chodzi o coś konkretnego w sumie, nawet ciężko dojść o co był spór jeśli był. Przyjdzie wieczór i wszyscy jak co dzień wsiądą w swoje maszyny żeby szerzyć zniszczenie  :knuppel2:

THIS o7

[lfn] szybki marian

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 04, 2010, 15:20:40 »
Bo tu nie o to chodzi, po prostu ludzie się nudzą w pracy to piszą flejmiki, droczą się itp. Tak na prawdę to Coven ma to co chciał - stadko Sysków do bitki, Atlas dalej orze CVA, a my w Bufu orzemy co popadnie z Atlasem lub bez.

W tym sporze nie chodzi o coś konkretnego w sumie, nawet ciężko dojść o co był spór jeśli był. Przyjdzie wieczór i wszyscy jak co dzień wsiądą w swoje maszyny żeby szerzyć zniszczenie  :knuppel2:

qft

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 04, 2010, 15:26:59 »
To co, bierzemy się za kręcenie PKB?  :angel:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 04, 2010, 15:27:38 »
Otwarłem Otworzyłem nowy temat o raportach z walk w Esoterii.
Ten zostawiam otwarty skoro jest taka żywa dyskusja to sobie dyskutujcie, topic zostaje w KSOD bo w sumie jest na temat.

Wszelkie raporty z walk proszę tam kierować tutaj sobie politykujcie.

« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2010, 15:41:25 wysłana przez Yogos »

Diabl0

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 04, 2010, 15:28:39 »
True.. Tylko że dzisiaj zamieniam latającą maszynę na pływającą maszynę.

I proszę, nie kończcie jeszcze flejma. Akurat mam dzisiaj jeden z tych płatnych dni wolnych od pracy spędzonych w pracy (znaczy się czekam na istotną decyzję szefostwa o kierunku rozwoju projektu) i czytanie flejmów pozwala oderwać oczy od zegarka i jego niemiłosiernie wolno poruszających się wskazówek.


A coby podkręcić flejma - zauważyliście szybką zmianę tonów i nastrojów? Jeszcze miesiąc temu Coven i BUFU się tak fajnie kochało na forum - jeden drugiemu przytakiwał, nie było ataków i sporów kto ma dłuższego e-pena, a teraz takie ostre skakanie sobie do gardeł. W końcu wracają normalne relacje BUFU - Coven ;)
Sojusz BUFU ?! O rly ? Proszę zaktualizować, m'kay ?  :knuppel2:
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2010, 00:48:18 wysłana przez Edmund »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 04, 2010, 15:30:36 »
Tak to jest, jak za dużo + dookoła. Adrenalina nie ma gdzie uciekać i potem są skutki. Swoją droga to myślałem, że Bufu najbardziej kocha hosty, szczególnie jak nie trzeba daleko latać w odwiedziny.

Sotharr

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 04, 2010, 15:39:25 »
Cytuj
sys-k
From: 9119
Sent: 2010.02.28 18:48
To: Liam Freemen,

Hi,SE position about lates events and SYS-K - you have 2 options:1st to leave all you territory and went to empire.2nd become c0vens or SE pet and pay us rent.we are waiting you choice until dt 01.03.2010 after that we will not have ...another choice to start war.cya
Czyżby 24 h w Rosji i Polsce równały się niecałym 17 h w pozostałej części świata? Przypominam, że w tym roku luty miał tylko 28 dni.

PS. Wiadomość wysłano do Liama, gdy był już wylogowany (zapewne celowo, ot taki psikus na jutro :) ).

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 04, 2010, 15:51:00 »
Przesunąłem post Butuhuru do raportów, przynajmniej go przypomina  :P

lastverb

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 04, 2010, 15:54:45 »
Heh, w sumie więcej jest dramy i gadania o tych legendarnych parotysięcznych bloobach niż walki  :knuppel2:
a czego sie spodziewasz? poza nielicznymi momentami (a.k.a. nasz fail rr bs drop) syski siedza w stacjach/na posach czekajac na atlasa, bo po dt lataja roamy a wieczorami spore gangi, jedynie us tz ma jakies szanse poracic wydokowac w spokoju.
jak wyleca capsle do orania infrastruktury, zeby syskow ze stacji wyciagnac to zleca sie bloby po cap-kille

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 04, 2010, 15:59:40 »
Znam ten ból, ciężko o małą bitkę nie mówiąc o solo. Innymi słowy takich przeciwników nie zazdroszczę bo to wieje nudą.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 04, 2010, 16:06:58 »
Cytuj
Czyżby 24 h w Rosji i Polsce równały się niecałym 17 h w pozostałej części świata? Przypominam, że w tym roku luty miał tylko 28 dni.
Tu jest odpowiedź, od 30 sekundy mniej więcej:

http://www.youtube.com/watch?v=VziesxkYvbA#

 :2funny: