Autor Wątek: IT w Paragon Soul  (Przeczytany 42201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nerxes

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 23, 2010, 23:09:31 »
Osobiscie zaluje ze nie wracamy do stain :/

Totalizator

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 23, 2010, 23:12:49 »
Brakuje tam u was, jak to mówią hiszpanie, cojones. Już włosi mają ich więcej wbijając wam śmiało i bez namysłu nóż w plecy przy pierwszej próbie lojalności.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 23, 2010, 23:40:21 »
szkoda
co dalej z SW wobec takiego zachowania sysków ???
Sneer Quen

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 23, 2010, 23:41:21 »
A jak definiujecie wasze tereny? Bo wychodzi mi ze poza nimi zgadzacie się żeby do was strielali, więc jeśli w definicji się rozminiecie wracacie do punktu wyjścia :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

horax

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 23, 2010, 23:52:14 »
Wiec juz nic nie zostalo ze starego dobrego SE



Sotharr

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 23, 2010, 23:54:56 »
Ciekawi mnie co się stanie z syskami po tej dzisiejszej ich akcji
Rozpadniemy się na co najmniej 3 sojusze i przeniesiemy do Syndicate, bo co innego w tej sytuacji możemy zrobić?

PS. Jak postępuje zdobywanie Cloud Ring, zabiliście już Evoke i Cry Havoc? >:D
PPS. Rozumiem, że C0ven również nie zdecydował się na wepchnięcie pod autobus przez SE i jakoś udało się przemówić tym ostatnim do rozsądku.

Loc0

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 24, 2010, 00:10:00 »
Heh no przyznam szczerze: nie tego sie spodziewalem ;) choc moze bedzie jakies ciekawe rozwiniecie tej historii.

Terion

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 24, 2010, 00:18:51 »
Ktos cos wspominal o tym, ze na poludniu nie bedzie rainbowlandu?
Ostatnio bylo duzo slow o samodzielnej polityce. Otoz okazalo sie, ze nie tylko coven nie prowadzi takowej ale caly SW nie moze o tym myslec. Przy pierwszej probie dostali kurs na karnego jezyka, a czesc z podkulonymi ogonami zaczela wykonywac rozkazy nowych suwerenow.

Coz jednak jest tak jak pisalem od poczatku, choc dzis myslalem, ze sie myle i ze ktos jednak ma jaja.

W sumie sam nie wiem czy to jest smieszne czy zalosne ... chyba, ze takie i takie  ???

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 24, 2010, 00:22:33 »
Troszke szkoda, bo zapowiadalo sie fajnie. SE pokazalo, ze ma jaja - pelen szacun. IT pokazalo, jak bedzie wygladala ich polityka wobec mniejszych sojuszy w przyszlosci, mysle ze za jakis czas stana sie tym "duzym zlym", ktorego nikt nie lubi. SYS-k pokazalo, ze w realnej polityce nie licza sie sentymenty, i wypielo sie na dotychczasowych sprzymierzencow, oportunistycznie stajac po stronie IT.

Idea utrzymywania jak najkrotszej blue listy i roamowania bez ograniczen jest jak najbardziej sluszna, chodz troszke trudna do zrealizowania w grze, w ktorej tak bardzo licza sie liczby, a glowna role odgrywaja molochy pelne anonimowych trybikow, takie jak NC czy IT+SYS-k, z tendencja do napowania wszystkiego dookola. A jak ktos nie chce sie znapowac, to zrobia takiego bloba pryszczatych nastolatkow w refundowanych capsach, bezmyslnie wcinajacych czipsy i naciskajacych align-warp-f1, ze nakryja czapkami kazdy PVP aliansik z tendencjami do niezaleznosci.

Mam nadzieje, ze jeszcze zobacze sytuacje, w ktorej to Liam bedzie potrzebowal pomocy przyjaciol. Karma is a bitch.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 24, 2010, 00:54:29 »
Jaja by były jakby IT poleciało bić NC a w tym czasie SE, c0ven i rumuni zaorali by sysków.  :uglystupid2:

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 24, 2010, 04:06:00 »
Jesli to co sie wydarzylo to prawda, to jest to niestety bardzo malo smieszne... Szkoda ze posiadanie terenu tak bardzo negatywnie wplywa na mozliwosc posiadania funu z malych nawet roamow. Wzorowe bylo zachowanie SE-Atlas, IT jednak ustawilo SE do pionu... zalosne.
No ale w polityke i ustalenia nie wnikam wiecej, czego sie w koncu nie robi dla paru isk z wynajetych spokojnych carebearskich terenow ;p

W skrocie: "W rainbowlandzie nic nowego"

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 24, 2010, 06:58:51 »
Ble , dobrze że konta nie odpaliłem

MightyBaz

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 24, 2010, 07:32:17 »
Rozpadniemy się na co najmniej 3 sojusze i przeniesiemy do Syndicate, bo co innego w tej sytuacji możemy zrobić?


Hm...znaczy wyprowadzacie się z esoterii?

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 24, 2010, 08:57:51 »
I znow wygrala w c0venie frakcja, ktora woli POSy i iski niz nie zaleznosc i walke.. Sytuacja taka sama jak z AAA, przyszedl duzy alians poustawial mniejsze(c0ven, SE i zapewne LR) do kąta, a sys-ki poraz kolejny wystawily SWu..

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 24, 2010, 09:05:00 »
Pare pytań: Co teraz w realcji Sys-k - reszta SW? Koniec SW jako takiego? I co w zamian za pokój? Czy też może Molle tak się ucieszył zmianą zdania SE, że zostawili wszystko jak było i odleciał wraz z IT w stronę zachodzącego słońca?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 24, 2010, 09:19:46 »
I znow wygrala w c0venie frakcja, ktora woli POSy i iski niz nie zaleznosc i walke.. Sytuacja taka sama jak z AAA, przyszedl duzy alians poustawial mniejsze(c0ven, SE i zapewne LR) do kąta, a sys-ki poraz kolejny wystawily SWu..

A było przedstawione jakieś oficjalne stanowisko C0venu w tej sprawie bo nie zauważyłem?

Straszny

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 24, 2010, 09:26:20 »
A było przedstawione jakieś oficjalne stanowisko C0venu w tej sprawie bo nie zauważyłem?

brak zdania też jest zdaniem, to tak jak z wyborami. Wyobraź sobie że np. Razor mówi że nie ma oficjalnego stanowiska w sprawie inwazji Tri na Morsus Mihi....

Nie da się ukryć że Molle wziął za morde towarzystwo i poustawiał jak chciał... może lecieć na północ.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2010, 09:34:25 wysłana przez Scaryman »

devilsbirth

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 24, 2010, 09:37:42 »
Mamy za długi czas reakcji, drama się skończyła zanim zebraliśmy flotę ;)

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 24, 2010, 09:51:06 »
SW właśnie miało swój test
najważniejszy bo defensywny ...
i oblało
tragedii nie ma całe szczęście

jest czas żeby się zastanowić czy coś da się z tym zrobić
i ewentualnie //choć ja nie mam pojęcia co// coś faktycznie zrobić

Sneer Quen

Sotharr

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 24, 2010, 10:19:23 »
Jaja by były jakby IT poleciało bić NC a w tym czasie SE, c0ven i rumuni zaorali by sysków.  :uglystupid2:
Faktycznie, to byłyby jaja, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że LR razem z IT jechało SE. Poza tym to my wspólnie z LR zdobywaliśmy tereny w Period Basis, a nie SE. :P

Ktoś jeszcze chce się poużalać nad biednym SE oraz skomentować tchórzostwo i zdradę, jaka zapanowała w niegdysiejszym SW? Szczególnie zachęcam do tego przedstawicieli petów Atlasa, którzy najwyraźniej czują się uprawnieni mówić innym, z kim mają walczyć. ::)

Tu była ściana tekstu z wyjaśnieniem sytuacji i naszego stanowiska, ale co mi tam, gdybajcie dalej. ;)

PS. I mad. :D

kaleba

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 24, 2010, 10:42:57 »
SE zdradziło ?? :uglystupid2:

Ghostden

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 24, 2010, 10:49:59 »
Ktoś jeszcze chce się poużalać nad biednym SE oraz skomentować tchórzostwo i zdradę, jaka zapanowała w niegdysiejszym SW? Szczególnie zachęcam do tego przedstawicieli petów Atlasa, którzy najwyraźniej czują się uprawnieni mówić innym, z kim mają walczyć. ::)

Tu była ściana tekstu z wyjaśnieniem sytuacji i naszego stanowiska, ale co mi tam, gdybajcie dalej. ;)

PS. I mad. :D

Bzdury piszesz. Ale aby ci to uzmysłowić to zacytuje osobę z Altasa, abyś nie musiał się zasłaniać hasłami typu (pety Atlasa)

Nie da się ukryć że Molle wziął za morde towarzystwo i poustawiał jak chciał... może lecieć na północ.

Wniosek = witaj jako pet IT

devilsbirth

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 24, 2010, 10:55:30 »
skomentować tchórzostwo i zdradę, jaka zapanowała w niegdysiejszym SW
Akurat członek sysk ma najmniejsze prawo oskarżać innych o tchórzostwo i zdradę po wydarzeniach z frachtdramy.

Sotharr

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 24, 2010, 11:20:30 »
Akurat członek sysk ma najmniejsze prawo oskarżać innych o tchórzostwo i zdradę po wydarzeniach z frachtdramy.
Nie wiem, czy czytałeś ten wątek, czy ot tak sobie piszesz z dupy, ale to Sys-K jest tutaj oskarżane o tchórzostwo i zdradę. Nie znam naszej roli we frachtdramie, z mojego punktu widzenia to była sprawa między AAA a C0ven.

magni

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 24, 2010, 11:23:07 »
A było przedstawione jakieś oficjalne stanowisko C0venu w tej sprawie bo nie zauważyłem?


dobrze zauwazyles, nie bylo przedstawione, co nie oznacza ze go nie ma...
c0ven ma jasno sprecyzowane stanowisko w tej sprawie tylko po prostu kierownictwo sojuszu nie uznalo za sluszne dzielic sie nim z wami na tym forum :)

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 24, 2010, 11:26:23 »
Nie wiem, czy czytałeś ten wątek, czy ot tak sobie piszesz z Zostałem ocenzurowany, ale to Sys-K jest tutaj oskarżane o tchórzostwo i zdradę. Nie znam naszej roli we frachtdramie, z mojego punktu widzenia to była sprawa między AAA a C0ven.

Wasza rola byla taka, ze wystawiliscie c0ven mowiac, ze jak AAA zresetuje standy to sys-k bedzie neutralne. Innymi slowy sys-k jako czesc SWu wypielo sie na czlonka SWu gdy ten byl w klopotliwej sytuacji z innym powerblockiem(bo mozna tak nazwac AAA, chyba;) ).

dobrze zauwazyles, nie bylo przedstawione, co nie oznacza ze go nie ma...
c0ven ma jasno sprecyzowane stanowisko w tej sprawie tylko po prostu kierownictwo sojuszu nie uznalo za sluszne dzielic sie nim z wami na tym forum :)
Na jedno wychodzi, wewnatrz ludzia mozna wciskac kit, ale na zewnatrz sytuacja wyglada tak, ze SWu ugielo sie pod zadaniami IT.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2010, 11:42:57 wysłana przez Sotharr »

Siewca Titum

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 24, 2010, 11:30:13 »
Wygląda na to, że Liam jest tchorzem albo ma poważny ubytek w pewnym miejscu. :2funny: Bez sensu, eve mogło znowu płonąć.
[mod]Określanie kobiety jako symbolu niewłaściwego/tchórzliwego zachowania może być obraźliwe dla nielicznych kobiet czytających to forum. — Soth[/mod]
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 06:43:50 wysłana przez Sotharr »

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 24, 2010, 11:31:27 »
wiedlug mnie jest End Of Story.
z tego co pisze member IT juz NIE JEST w Paragon Soul i szkoda gadac "a co by bylo gdyby..."

c0ven jak powiedzial Dev ma jasne stanowisko, ale po co o tym mowic i podkrecac atmosfere i tym samym dac sie popisac trolom forumowym.


EOT
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2010, 11:56:01 wysłana przez AerP »

shaitis

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 24, 2010, 11:39:06 »
Wygląda na to, że Liam jest kobietą albo ma poważny ubytek w pewnym miejscu. :2funny: Bez sensu, eve mogło znowu płonąć.

Albo osoba dorosla i odpowiedzialna za ludzi ktorymi sie opiekuje.

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 24, 2010, 11:53:23 »
dobrze zauwazyles, nie bylo przedstawione, co nie oznacza ze go nie ma...
c0ven ma jasno sprecyzowane stanowisko w tej sprawie tylko po prostu kierownictwo sojuszu nie uznalo za sluszne dzielic sie nim z wami na tym forum :)
doskonale sobie zdaję z tego sprawę, to było pytanie retoryczne...
 :coolsmiley:

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 24, 2010, 12:03:11 »
Albo osoba dorosla i odpowiedzialna za ludzi ktorymi sie opiekuje.
LOL
Chyba prędzej patrząca na swój wallet z głową schowaną w czarnej dziurze.
Patrząc na to jaką ilość noobni sys-k przyjmują do siebie, to raczej nie można go uznać za "poważny" alians.

Totalizator

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 24, 2010, 12:21:35 »
Wczoraj cały dzień miałem świetny ubaw z tego wątku a konkluzja jest jeszcze zabawniejsza: oto nowy lokator w delve, zainstalowany po części z pomocą SW zabrania SW roamowania na swoim terytorium, ba, utrzymujecie teraz z IT neutralne standy więc jak rozumiem oni u was roamować mogą jak najbardziej i bezkarnie. Mam nadzieje że wolno wam jeszcze strzelać do nich w samoobronie czy za to też Molle wam grozi inwazją?

Wolta Liama Fremena nie zaskoczyła mnie w najmniejszym stopniu, Liam ma jeszcze wyćwiczone odruchy jako członek GBC i teraz kiedy ma Molla pod bokiem gwiżdże na was i wasz wagonik, zwłaszcza że natychmiast pokazaliście że bez włoskiego mięsa armatniego nie jesteście w stanie zrobić IT nic. AAA i ROL wam nie pomogą dopóki mol nie zacznie się dopierniczać do ich moonów więc od wczoraj po południu staliście się funkcjonalnie petami IT niezdolnymi do prowadzenia własnej polityki.

GG.

Neb

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 24, 2010, 12:29:34 »
W tym watku naduzywa sie okreslenia Pet, jak to Scary kiedys powiedzial, w tej grze wystepuje szereg innych relacji niz pet&master.

Totalizator

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #138 dnia: Luty 24, 2010, 12:33:25 »
jesteście jak Czechy w '68 a IT przyleciało do was wczoraj z bratnią pomocą  :2funny:

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 24, 2010, 12:36:02 »
rozumiem, że ktoś zdolny do prowadzenia własnej polityki resetuje standy jak leci i nie zważając na sensowność działania rzuca się z motyką na księżyc.
ot ciekawa definicja...
SE wycofuje się z Delve - tchórze, pety IT
SE rzuca się na IT - kretyni, bo rzucają się z motyką na księżyc
ot, najwyraźniej nie ma dla SE dobrego rozwiązania, bo w oczach małoletnich znawców niuansów prowadzenia polityki - czegokolwiek nie zrobią to zawsze będą postrzegani jako przegrani ;D ;D
Moderatorzy na drzewo!! :D