Autor Wątek: World of tanks  (Przeczytany 150643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gizmo79

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #455 dnia: Wrzesień 27, 2010, 19:11:25 »
Różnica jest, nie wiem od czego zależy ale jest. Ja osobiście zauważyłem ją tak mocno jedynie przy T-34, radiowiec zostawał jakieś 5% za resztą.
Wbicie 10% z 90 na 100 wymaga więcej gry niż wbicie z 50 na 60, więc tak, ostatnie procenty wbija się najtrudniej, ale i tak nie ma z tym większego problemu.

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #456 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:11:22 »
Ja tam zawsze bawie sie w snipe...

po kilku, kilkunastu bitwach w PzKpf II, przesiadłem się na PZJ, potem na Mardera II, dużo więcej frajdy, poza tym na niszczycielu czołgów szybciej mi załoganci nabierają doświadczenia  :)

edit:, czy załoga z lekkiego czołgu, założmy że mająca 70% expa, po przesiądnięciu się na np. Mardera zachowa te 70%, czy będzie " zielona" i całe szkolenie będzie musiała przejść od początku?

Gizmo79

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #457 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:34:15 »
edit:, czy załoga z lekkiego czołgu, założmy że mająca 70% expa, po przesiądnięciu się na np. Mardera zachowa te 70%, czy będzie " zielona" i całe szkolenie będzie musiała przejść od początku?
Załogę po przeniesieniu trzeba przeszkolić, po przeszkoleniu na nowy typ traci ona część umiejętności. Załogi na poziomie 70% nie opłaca się przenosić, chyba, że sprzedajesz stary pojazd i nie masz co zrobić z załogą, bo po przeszkoleniu będzie miała tyle samo doświadczenia co załoga świeżo zarekrutowana.

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #458 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:40:09 »
ok, to zostawie ich w PzkPf II  :), myślałem że te umiejętności są uniwersalne dla wszystkich typów pojazdów

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #459 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:00:26 »
przy treningu (trzeba przetrenowac miedzy czolgami) traci expa, ale raczej nie do podstawowych 50% wiec zawsze warto

co do niemieckich td to po marderze jest hetzer, powiem odrazu, nie poddawaj sie i przebrnij go jak najszybciej i bez upow
dopiero stuga mozesz porozwijac bo sporo rzeczy z niego przechodzi dalej na jagdpanzera 4 :)
td sa zarabiste (choc ludzie pisza ze sa najtrudniejsze w graniu i gimpniete)

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #460 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:30:18 »
przy treningu (trzeba przetrenowac miedzy czolgami) traci expa, ale raczej nie do podstawowych 50% wiec zawsze warto

co do niemieckich td to po marderze jest hetzer, powiem odrazu, nie poddawaj sie i przebrnij go jak najszybciej i bez upow
dopiero stuga mozesz porozwijac bo sporo rzeczy z niego przechodzi dalej na jagdpanzera 4 :)
td sa zarabiste (choc ludzie pisza ze sa najtrudniejsze w graniu i gimpniete)


hetzer mi się " z wyglądu " nie podoba, chociaż jak na owe czasy miał bardzo nowoczesny, wręcz nowatorski profil sylwetki ( dużo niższy od innych td )


edit: czy Wy też macie pingi zaczynające się od 140?, wkurza mnie i drażni ten lag, znakomicie utrudnia i tak niełatwe celowanie do pojazdów w ruchu :(

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #461 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:33:54 »
akurat wyglad to bedzie jego ostatni problem :P

zwrotnosc/predkosc i dzialo (calosc tragiczna), ale powaznie nie zniechecaj sie
stug 3 to juz dobre dzialo (jak w pz4) a zapiernicza prawie jak t-34

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #462 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:43:03 »
od tego Starakopara jest AUTO-AIM (ppm czyni cuda)

(hetzer to faktycznie w grze najsłabszy gameplayowo z niemieckich TD)

Gizmo79

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #463 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:45:30 »
przy treningu (trzeba przetrenowac miedzy czolgami) traci expa, ale raczej nie do podstawowych 50% wiec zawsze warto
Czołgista z 75% przetrenowany na szybkich kursach ma 50%, po szkole pułkowej 75% więc nie, nie zawsze warto. Moim zdaniem warto dopiero jak się ma powyżej 90% i nie ma złota na rekrutację od razu 100% załogi.

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #464 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:51:37 »
od tego Starakopara jest AUTO-AIM (ppm czyni cuda)

(hetzer to faktycznie w grze najsłabszy gameplayowo z niemieckich TD)


wciśnięty i trzymany czy tylko raz trzeba wdusić??

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #465 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:55:04 »
kliknij ppm jak masz celownik na sylwetce wrogiego czołgu. Wtedy wieża będzie za nim podążać niezależnie od kierunku patrzenia kamery aż:
a) stracisz go z widoku (odjedzie lub zostanie zniszczony)
b) klikniesz prawym gdzieś indziej w przestrzeni

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #466 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:56:27 »
ej no - rozumiem ze czas poswiecony na te 2 próby byłby dłuższy niż post na centrali :D


Hetzera jeśli używać to tylko z camo-siatką i haubicą 105 mm z ammo HE (tą samą ktorej używam na medium tankach), kazdy inny jego gun z ammo AP jest useless przy jego słąbiutkiej przebijalnosci pancerza

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #467 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:08:57 »
ej no - rozumiem ze czas poswiecony na te 2 próby byłby dłuższy niż post na centrali :D


Hetzera jeśli używać to tylko z camo-siatką i haubicą 105 mm z ammo HE (tą samą ktorej używam na medium tankach), kazdy inny jego gun z ammo AP jest useless przy jego słąbiutkiej przebijalnosci pancerza

Z tą siatką to trochę szkoda kasy, którą lepiej zbierać na Stuga, natomiast co do działa w 100% popieram. Przy odrobinie praktyki Hetzer z tym działem potrafi dać naprawdę sporo satysfakcji.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #468 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:28:07 »
ej no - rozumiem ze czas poswiecony na te 2 próby byłby dłuższy niż post na centrali :D

Nie kazdy jest swoim szefem. :P

A wracajac do zalogi. wczoraj dobilem na 3601 do 100% cala zaloga oprocz radiooperatora ktory przez ponad 20 bitew (wiekszosc wygranych i sporo przezytych) nie ruszyl sie poza 99%. Reszta zalogi ma juz pierwszego skilla na 50-60%. Zaczynam sie zastanawiac czy skillowanie zalogi nie jest po prostu zbugowane. >:(

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #469 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:40:34 »
a propos golda, zarabia się go w bitwach, czy kupuje za real money?

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #470 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:42:35 »
na czas bety dostajesz 150  dziennie

jak gra wyjdzie to bedzie za rl money, u ruskich jest to 250golda za dolara

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #471 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:45:50 »
dobra, moze mi ktos powiedziec, jak moge wsadzic kupione rzeczy do czolgu? Mam jakies repair kity i inne siuje muje i nie wiem jak tego uzywac.

poza tym moj nick to jakby nie bylo Hastrabull :)


aaaa i nie wiem czemu, ale kurde 700 zlota mi zniklo dzisiaj. ktos wie ocb?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #472 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:51:09 »
Mam kodzik z shattera, ale za cholerę nie mogę się zarejestrować na stronie WoT. Wywala mi przy nicku i mailu błąd, że niby weryfikacja czasowo niedostępna (i to mimo wpisywania różnych nicków/maili). Mieli/mają jakieś problemy, czy też najpierw się trzeba na forum zarejestrować, czy jeszcze coś innego?
Przedwieczny.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #473 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:59:36 »
Na forum nie trzeba się rejestrować (automatycznie działa Ci login i pass z konta w WOT jeśli chcesz się zalogować na forum), co do problemów z rejestracją - poczekaj ze 2 godzinki, może akurat coś majstrują :-)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #474 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:09:23 »
Wczoraj próbowałem kilka razy między 16 a 21...
Nic, może dzisiaj pójdzie...
Przedwieczny.

Gizmo79

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #475 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:18:35 »
Korzystasz z tej strony? http://game.worldoftanks.com/registration/
Przed chwilą spróbowałem założyć konto na maila z 10 minute mail i nie było problemu. Chce ktoś konto barbarucha? ;)

@Hastra:
Zestawu naprawczego (apteczki podobnie) używa się tak, że w czasie walki wciskasz przycisk odpowiedzialny za zestaw (np. 4) a nad amunicją/kitami wyświetli ci się nowa belka z wyborem co ma zostać naprawione. Jak na obrazku:

Część przedmiotów jest pasywna, np. gaśnica która zużywa się w razie pożaru lub czekolada która zużywa się pod koniec walki, a część aktywowana ale bez dalszego wyboru, np. widoczne na obrazku zdjęcie ogranicznika obrotów.
Co do tych 700 złota, to nie kupiłeś czasem 7 zestawów naprawczych po 100 złota każdy? :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 12:30:53 wysłana przez Gizmo79 »

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #476 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:41:08 »
dobra, moze mi ktos powiedziec, jak moge wsadzic kupione rzeczy do czolgu? Mam jakies repair kity i inne siuje muje i nie wiem jak tego uzywac.

poza tym moj nick to jakby nie bylo Hastrabull :)


aaaa i nie wiem czemu, ale kurde 700 zlota mi zniklo dzisiaj. ktos wie ocb?

ta... kupiłeś najdroższe zestawy naprawcze za ZŁOTO zamiast te tanie za zwykla kase  :P [bywa, sam pare razy głupio wydałem złoto]

te za złoto działają bez ograniczeń czasowych w jednej bitwie, te zwykle - 2 minuty (co całkowicie wystarcza w 90% przypadków)

IMO: w WoT jest jeden rozsądny sposób wydawania złota - konto premium na miesiąc.  :)

Hellbright

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #477 dnia: Wrzesień 28, 2010, 13:02:08 »
I free exp . I załoga na 100. Ammo już za drogo wychodzi.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #478 dnia: Wrzesień 28, 2010, 13:38:42 »
ok, dzieki, sprawdze w domu ;] poza tym moze juz o tym pisaliscie, ale nie chce mi sie kopac 20 stron, wiec: jaka jest roznica pomiedzy ap a he i kiedy jakiej amunicji uzywac? dla mnie, nooba nie ma zadnej roznicy. i tak wkurwa lapie jak nie moge uszkodzic jakiegos czolgu :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #479 dnia: Wrzesień 28, 2010, 13:45:30 »
ok, dzieki, sprawdze w domu ;] poza tym moze juz o tym pisaliscie, ale nie chce mi sie kopac 20 stron, wiec: jaka jest roznica pomiedzy ap a he i kiedy jakiej amunicji uzywac? dla mnie, nooba nie ma zadnej roznicy. i tak wkurwa lapie jak nie moge uszkodzic jakiegos czolgu :)

Pocisk AP zadaje obrażenia, gdy przebije pancerz wroga. HE nie przebije pancerza żadnego czołgu poza lekkim, ale obrażenia zadaje zawsze, chociaż są zmniejszone w zależności od grubości pancerza w miejscu, w które trafisz. Generalnie wygląda to tak, że TD i czołgi z wyższych tierów używają AP, a cała reszta HE. Chociaż nie jest to regułą, jak na przykład wyżej pisano taki Hetzer, który jest TD najlepiej się sprawdza z wielkokalibrowym działem z pociskiem HE. Sam wyczujesz w końcu jaki pocisk kiedy użyć.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #480 dnia: Wrzesień 28, 2010, 14:10:51 »
Pocisk AP zadaje obrażenia, gdy przebije pancerz wroga. HE nie przebije pancerza żadnego czołgu poza lekkim, ale obrażenia zadaje zawsze, chociaż są zmniejszone w zależności od grubości pancerza w miejscu, w które trafisz. Generalnie wygląda to tak, że TD i czołgi z wyższych tierów używają AP, a cała reszta HE. Chociaż nie jest to regułą, jak na przykład wyżej pisano taki Hetzer, który jest TD najlepiej się sprawdza z wielkokalibrowym działem z pociskiem HE. Sam wyczujesz w końcu jaki pocisk kiedy użyć.

jak na mój skromny gust, pociski AP ( Armor Piercing ) służą do przebijania pancerza i zadawania obrażeń kryjącej się za nim załodze, a pociski HE ( High Explosive ) służą do np. uszkodzenia układu jezdnego wrogiej maszyny, podpalenia silnika czy zbiorników paliwa

edit: ciekawe czy twórcy WoT wprowadzą amunicję podkalibrową...

Gizmo79

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #481 dnia: Wrzesień 28, 2010, 14:12:01 »
HE nie przebije pancerza żadnego czołgu poza lekkim,
To nie do końca prawda, taki IS-7 ma z przodu pancerz 210mm, ale z tyłu raptem 60, a 60 mm to przebija pocisk HE wystrzelony już z T-34-85 (penetracja 35-65mm).

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #482 dnia: Wrzesień 28, 2010, 14:28:37 »
ooo prosze. a ja mam med tanka (ausf III) i non stop ap strzelam a z tego co mowicie powinienem strzelac HE?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #483 dnia: Wrzesień 28, 2010, 14:34:10 »
ja HE strzelam do celów poniżej 50% hp, chociaż w ferworze walki nie zawsze pamiętam o przełączeniu rodzaju amunicji  ;)

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #484 dnia: Wrzesień 28, 2010, 14:43:03 »
ooo prosze. a ja mam med tanka (ausf III) i non stop ap strzelam a z tego co mowicie powinienem strzelac HE?

zależy jakim działem i do jakiego celu, w sumie jest ot bardziej skomplikowane niż wygląda na pierwszy rzut oka ;)

zasadniczo do dużo większych od siebie - HE only bo AP Ci sie pewnie po prostu odbija nic nie robiąc (HE też cudów nie zrobi na małych armatkach ale przynajmniej wiesz ze zadajesz obrażenia )

edit:
75mm L24 z ammo HE - to jest broń dla Ciebie na Pz III (AP da bardzo słaby efekt, gorszy nawet niż na mniejszych działkach)

Hellbright

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #485 dnia: Wrzesień 28, 2010, 14:48:15 »
Zależy od parametrów armaty i pancerza przeciwnika. Jeśli nie  na szans na penetracje ap, albo nawet he się przebije - to lepiej strzelać z he. W pozostałych przypadkach ap. Ale kilka  armat ma bardzo podobną penetracje dla he i ap , wtedy lepiej zawsze he ładować, bo dmg lepszy.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #486 dnia: Wrzesień 28, 2010, 14:49:30 »
ok, dzieki za podpowiedz
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #487 dnia: Wrzesień 28, 2010, 15:10:15 »
Zależy od parametrów armaty i pancerza przeciwnika. Jeśli nie  na szans na penetracje ap, albo nawet he się przebije - to lepiej strzelać z he. W pozostałych przypadkach ap. Ale kilka  armat ma bardzo podobną penetracje dla he i ap , wtedy lepiej zawsze he ładować, bo dmg lepszy.

wcale nie jest tak do końca, HE jest zasadniczo bardzo niedoceniane, raczej starzy gracze dopiero potrafią wyczuć je. TO jest ammo do haubic - armat o krótkiej lufie a dużym kalibrze.

 gracze nie doceniają parametru damage i dążą za wszelką cene do przebijania pancerza, kolega gra na ISU-152 tylko z HE i kompletnie w nosie ma AP, zresztą prawie każdy czołg ma armate do której warto ładować tylko HE ammo.  AP ammo nie daje szansy na pożar i nie ma obrażeń obszarowych - pare razy Ferdinandem skasowałem 2 newbie obok siebie w np Lakeville walących przez środek w Leopardzie i np BT - 1 shot a dwóch ginie ;)

Ty też masz to spojrzenie przez "AP primary" i patrzysz ze armaty mają podobną penetracje dla AP i HE - przy haubicy i ammo HE wogole nie ma znaczenia penetracja, abyś zadawał MAX damage.

Wyobraź sobie że najlepsze wyniki na Pantherze uzyskuję walcząć z haubicą 105 mm (tą L28, przy której czołg wygląda przezabawnie :D ) a nie z używanym przez 80% graczy  88L71 , mało komu przychodzi wogole pomysł zeby ją montowac na Pantterce ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 15:21:07 wysłana przez Scaryman »

Mariacchii

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #488 dnia: Wrzesień 28, 2010, 17:39:04 »
najważniejsze to trafić, są różne ćwiczenia żeby podnieść własne umiejętności np:
http://www.youtube.com/watch?v=fUiMP1XEDQw&feature=popular

Hellbright

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #489 dnia: Wrzesień 28, 2010, 18:43:39 »
wcale nie jest tak do końca, HE jest zasadniczo bardzo niedoceniane, raczej starzy gracze dopiero potrafią wyczuć je. TO jest ammo do haubic - armat o krótkiej lufie a dużym kalibrze.

 gracze nie doceniają parametru damage i dążą za wszelką cene do przebijania pancerza, kolega gra na ISU-152 tylko z HE i kompletnie w nosie ma AP, zresztą prawie każdy czołg ma armate do której warto ładować tylko HE ammo.  AP ammo nie daje szansy na pożar i nie ma obrażeń obszarowych - pare razy Ferdinandem skasowałem 2 newbie obok siebie w np Lakeville walących przez środek w Leopardzie i np BT - 1 shot a dwóch ginie ;)

Ty też masz to spojrzenie przez "AP primary" i patrzysz ze armaty mają podobną penetracje dla AP i HE - przy haubicy i ammo HE wogole nie ma znaczenia penetracja, abyś zadawał MAX damage.

Wyobraź sobie że najlepsze wyniki na Pantherze uzyskuję walcząć z haubicą 105 mm (tą L28, przy której czołg wygląda przezabawnie :D ) a nie z używanym przez 80% graczy  88L71 , mało komu przychodzi wogole pomysł zeby ją montowac na Pantterce ;)
Pewnie że do niektórych armat warto ładować HE - jak penetracja jest 90 a dmg 950... Większość tanków będzie na jeden strzał. Ale na wysokie tire HT w czoło to będzie trochę mało. A penetracja i pancerz ma znaczenie do max dmg HE, warto sprawdzić jakie (a może ktoś wie...). Wydaje mi się że dmg z HE zależy od "procentowej penetracji" - czyli jak HE ma pene 60 i trafi w pancerz 120, to zada 50% dmg nominalnego. Ale z kolei lekkie czołgi zadawały by więcej niż zadają...
Ze 105 chwilę jeździłem i o ile przeciwnicy nie byli zbyt pancerni, to było ok. Ale kiedy pojawia się sporo HT tire 8-10 (a bywa tak bardzo często) ,to efektywniejsza była 88, bo poza t10 przebija wszystko i z każdej strony (od wielu rykoszetuje, ale to insza inszość).105, poza bonusami w postaci uszkodzenia modułów, zadawała  mniejszy dmg niż 88.Która z kolei potrafi rykoszetować w najmniej potrzebnym momencie. Ja wolę pewny strzał od potencjalnego dmg, szczególnie że nie zawsze jest szansa na oddanie kolejnego. Koniec końców exp i kasa są chyba podobne.
Tu mała rada - naciśnięcie raz skrótu do ammo powoduje jego ustawienie w kolejce,a dwukrotne naciśnięcie przeładowuje od razu.