Autor Wątek: World of tanks  (Przeczytany 150462 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Gizmo79

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #280 dnia: Wrzesień 03, 2010, 13:39:30 »
I z tego samego powodu Eve jest znacznie lepsze niż WoW.
Kto tak powiedział? Jestem pewien, że znajdę 10 razy tyle osób które powiedzą, że jest odwrotnie ;P

BTW, walki "narodowe" mają być wprowadzone w późniejszym okresie, razem z paroma innymi trybami.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #281 dnia: Wrzesień 03, 2010, 13:55:35 »
OK... wprawdzie teraz gram w "internet spaceships", ale gdy jeszcze grałem w gry wojenne, ceniłem sobie wierność rzeczywistości - czyli Vietcong, America's Army, Red Orchestra... do pewnego stopnia także Call of Duty: Modern Warfare.
Ty tak, "lud pracujący miast i wsi" ma wierność głęboko w zadzie, ważne, żeby sobie na luzie postrzelać :)
I z tego samego powodu Eve jest znacznie lepsze niż WoW. Jakość > Ilość.
Ja się z Tobą zgadzam, ale niewątpliwie Blizzard zarabia więcej niż CCP.

Żeby było jasne, ja nie wartościuję co jest lepsze (bardziej miodne), a co jest gorsze do grania (też zwykle wolę trudniejsze gry). Ale wargaming uważa, że zarobi więcej wydając WoT niż MMORPG z pełnym realizmem, vide teaser i obiektywnie to się liczy:D


editedit: http://www.youtube.com/watch?v=5u5mUHIt4IE&NR=1 LOLOLOL

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #282 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:20:11 »
Sokole zle podchodzisz do tej gry, ona z zalozenia ma byc prosta rozrywka dla prostego ludu bez zbednego jej utrudniania. Gra jest prost ajak budowa cepa a jednoczesnie bardzo przyjemnie sie w to gra , od czasu Borderlands zadna gra nie przyciagnela mnie do monitora na dluzej niz godzine i pojawil sie WoT .

Co najwazniejsze cala masa ludzi z Eve gra w WoT , tak n owi jak i starzy wyjadacze co w Eve maja juz prawie wszystko a moze nawet troche wiecej, cos w tym jest .

Dla mnie WoT jest gra conajmniej dobra, nie jest wybitna bo sam liczylem na symulator ale na przestrzeni ostatnich 10 lat gdzie dobre gry policze chyba na palcach obu rak to WoT wybija sie mocno ponad przecietna.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #283 dnia: Wrzesień 03, 2010, 14:50:14 »
prosty lud nie ogarnie kilkunastu atrybutów czołgu plus kilku na każdym module. Owszem, może się tym zupełnie nie przjemować, ale w ten sposób szybko będzie kończył zabawę.
Wbrew pozorom ta gra ma dużo więcej wspólnego z EVE niż z takim WoWem. Dla mnie to miesznaka EVE z Counterstrrike. Opróćz tego, że liczy się element zręcznościowy, to musisz nieźle główkować jak się ustawiać, jak optymalizować moduły, itd...
Moderatorzy na drzewo!! :D

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #284 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:52:21 »
fakt tu sie zgodze , jedna z peirwszych rzeczy jaka mi sie rzucila na oczy to tak jakw  Eve brak "win buttona" jesli chodzi o sprzet , tak jak w Eve nie ma statku ktory wszystko rozwala tak w WoT nie ma czolgu ktory jest niezastapiony. Ogromne znaczenie ma taktyka i jakie czolgi s ana polu bitwy niz wielkosc armat i grubosc pancerza.

laphiel

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #285 dnia: Wrzesień 03, 2010, 17:28:53 »
powiedz to 2 ISom i jagdtigerowi <_<

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #286 dnia: Wrzesień 03, 2010, 17:36:26 »
powiedz to 2 ISom i jagdtigerowi <_<

Myśl Kary była taka, że żaden pojedyńczy czołg nie jest niezastąpiony. Współpracujące ze sobą czołgi, jak pisał Soul potrafią sporo namieszać i nie muszą to być same mausy, czy topowe IS. Mniej więcej od 7-go tieru wpadają w łapki pojazdy, które są w stanie przebić pancerz każdego czołgu, jeśli się dobrze wymierzy strzał.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #287 dnia: Wrzesień 03, 2010, 19:22:52 »
To teraz pytanie z innej beczki , czy ktokolwiek mial problemy z patchowaniem a doklandiej z autoupdaterem? Wczoraj pol dnia walczylemz eby zaczal sciagac , w koncu padl na 99% . Sciagnalem direct download wszystko fajnie tylko teraz ciagle probuje sciagnac jakies 5.5 mb i znowu sciaga kilkadziesiat kilo i zdycha informujac o problemach z polaczeniem :/

Nie mam firewall, antywir nie blokuje, net smiga jak nigdy dotad a to dziadostwo jak nie chcialo ruszyc tak nie chce  ;D

na forum widze ze nie tylko moj to problem ale odpowiedzi sensownej brak.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #288 dnia: Wrzesień 03, 2010, 19:26:19 »
To teraz pytanie z innej beczki , czy ktokolwiek mial problemy z patchowaniem a doklandiej z autoupdaterem? Wczoraj pol dnia walczylemz eby zaczal sciagac , w koncu padl na 99% . Sciagnalem direct download wszystko fajnie tylko teraz ciagle probuje sciagnac jakies 5.5 mb i znowu sciaga kilkadziesiat kilo i zdycha informujac o problemach z polaczeniem :/

Nie mam firewall, antywir nie blokuje, net smiga jak nigdy dotad a to dziadostwo jak nie chcialo ruszyc tak nie chce  ;D

Na pocieszenie moge Ci powiedziec, ze jest z 10 tysiecy innych meczacych sie tak jak Ty. Poprobuj z wersja torrentowa.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #289 dnia: Wrzesień 03, 2010, 19:27:09 »
prosty lud nie ogarnie kilkunastu atrybutów czołgu plus kilku na każdym module. Owszem, może się tym zupełnie nie przjemować, ale w ten sposób szybko będzie kończył zabawę.
Wbrew pozorom ta gra ma dużo więcej wspólnego z EVE niż z takim WoWem. Dla mnie to miesznaka EVE z Counterstrrike. Opróćz tego, że liczy się element zręcznościowy, to musisz nieźle główkować jak się ustawiać, jak optymalizować moduły, itd...

To nie jest zrecznosciowka, to granie taktyczne~~

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 03, 2010, 19:29:51 »
Dobra psot nieistotny jakos w ciagu ostatniej godizny (gdy tam nie zgladalem) dodali DD patcha 5.4.2

http://game.worldoftanks.com/update

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 03, 2010, 19:38:56 »
Tak z ciekawości powrócę na chwile do kwestii omawianej parę stron temu:
Jak sie gnębi bydlaki typu Mouse czy IS7 grzejąc im po gąsienicach?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #292 dnia: Wrzesień 03, 2010, 19:55:21 »
Tak z ciekawości powrócę na chwile do kwestii omawianej parę stron temu:
Jak sie gnębi bydlaki typu Mouse czy IS7 grzejąc im po gąsienicach?

Kwestia Twojego doswiadczenia, zabilem is7 w mojej panterze. Koles usilnie mnie probowal sciagnac z AA i zaplacil za to zyciem.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #293 dnia: Wrzesień 03, 2010, 19:59:11 »
Dobra psot nieistotny jakos w ciagu ostatniej godizny (gdy tam nie zgladalem) dodali DD patcha 5.4.2

http://game.worldoftanks.com/update
Kara, DD 5.4.2 był od wczoraj na oficjalnym forum dostępny...

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #294 dnia: Wrzesień 03, 2010, 20:24:58 »
Tak z ciekawości powrócę na chwile do kwestii omawianej parę stron temu:
Jak sie gnębi bydlaki typu Mouse czy IS7 grzejąc im po gąsienicach?

gąsienicie -> walka kołowa -> gąsienice -> walka kołowa. Z tyłu IS4/7 jest wrażliwy na 88L70 Panthery czy działo T-44 i wprawiony gracz, któremu nikt nie przeszkadza,  może zdjąć takiego heavika a ten może być bezradny. Do tego dochodzą szanse na krytyczne shoty (zapalenie ammo).

Ogólnie medium czołgi i medium TD są niesamowicie skuteczne ale wymagają już jednak większego doświadczenia i opanowania.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #295 dnia: Wrzesień 03, 2010, 20:39:50 »
Ciezkie czolgi tez sa skuteczne i wymagaja rowniez tych obu wspomnianych rzeczy.

Raiha

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 03, 2010, 20:46:44 »
To teraz pytanie z innej beczki , czy ktokolwiek mial problemy z patchowaniem a doklandiej z autoupdaterem? Wczoraj pol dnia walczylemz eby zaczal sciagac , w koncu padl na 99% . Sciagnalem direct download wszystko fajnie tylko teraz ciagle probuje sciagnac jakies 5.5 mb i znowu sciaga kilkadziesiat kilo i zdycha informujac o problemach z polaczeniem :/

Nie mam firewall, antywir nie blokuje, net smiga jak nigdy dotad a to dziadostwo jak nie chcialo ruszyc tak nie chce  ;D

na forum widze ze nie tylko moj to problem ale odpowiedzi sensownej brak.

WoT paczuje torrentami jak cos nie chce ci pójść , to w katalogu z gra sa pliki torrentowe , ściągnij innym programem od torrentow np. utorrent. Potem przegrywasz do tego samego katalogu plik , a program ci sprawdzi go i zainstaluje.

Hellbright

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #297 dnia: Wrzesień 03, 2010, 21:02:43 »
pacher WoT jest skopany. Mi zawsze konczy update komunikatem o bledzie, po czym gra dziala normalnie.
A co do IS 7 i myszek - juz dzis bylo ich mniej. 20k kredytow w plecy jest problemem

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #298 dnia: Wrzesień 03, 2010, 22:00:02 »
pacher WoT jest skopany. Mi zawsze konczy update komunikatem o bledzie, po czym gra dziala normalnie.
pliki .patch, które ściąga klient bittorrenta zaszyty w patcherze, to zwykłe 7zipy, więc jak coś nie bangla, to można ręcznie rozpakować do katalogu z grą.

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 03, 2010, 22:07:08 »
pacher WoT jest skopany. Mi zawsze konczy update komunikatem o bledzie, po czym gra dziala normalnie.
A co do IS 7 i myszek - juz dzis bylo ich mniej. 20k kredytow w plecy jest problemem

dokladnie, niektórym tylko dluzej przychodzi załapanie tego ze to nie są najlepsze sprzęty do grindowania ;)... za pare dni bedzie normlanie - 1 super-ciezki sprzet na strone i ok.  :)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #300 dnia: Wrzesień 03, 2010, 22:07:39 »
gąsienicie -> walka kołowa -> gąsienice -> walka kołowa. Z tyłu IS4/7 jest wrażliwy na 88L70 Panthery czy działo T-44 i wprawiony gracz, któremu nikt nie przeszkadza,  może zdjąć takiego heavika a ten może być bezradny. Do tego dochodzą szanse na krytyczne shoty (zapalenie ammo).

Ogólnie medium czołgi i medium TD są niesamowicie skuteczne ale wymagają już jednak większego doświadczenia i opanowania.

True tylko ze przy tej chmarze isow ciezko cos podzialac o t-44 nie wspominajac ktore sa cholernie szybkie i jednoczesnie bardzo celne nawet w ruchu.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #301 dnia: Wrzesień 04, 2010, 08:18:52 »
zaczalem grac altyreria - nie jest najgorzej aczkolwiek czasem wstrzelic sie to porazka.
Juz niedlugo pojawi sie tam ekipa z yarrr :D

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #302 dnia: Wrzesień 04, 2010, 09:20:10 »
Imo caly ten soft wipe jednak zle wplynal na rozgrywke , mogli nie oddawac expa i bylby spokoj. Teraz mamy zasade na polu bitwy "lufa w krzaki i modlic sie zeby nie zobaczyli mojego is-4/7"  ??? . Prawdopodobnie wszyscy ci zbieraja teraz na jakis tanszy czolg co by nim troche kasy zarobic :D

Efekt taki ze po jednej z peirwszych bitew w tygrysie vs prawie same o klase albo wiecej czolgi dostalem steel wall i hero of the battle. Albo facet ze swojego pieknego is-4 nie mogl mi przebic pancerza (pewnie standardowa armata albo jeszcze cos glupszego) albo ausf b robil w tyl zwrot i "uciekam bo pewnie atakuja duza grupa"  ;D

Gizmo79

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #303 dnia: Wrzesień 04, 2010, 10:10:06 »
Pozwolę się nie zgodzić. Gdyby zrobili normalny wipe znów trzeba by grindować, a tak od razu można przejść do normalnej gry. To o czym piszesz to problem ludzi (jak z blobem w EVE) a nie wipa. Jak ktoś pomyślał, albo chociaż czytał forum bo to było wałkowane i były ostrzeżenia, to zrobił tak, że zamiast jednego superheavy wziął coś w okolicy tier 6 i coś fajnego do kompletu, jagdtiger, IS-3, top tier medium, a tak ludzie za ostatnie zaskórniaki nakupili mausów i IS-ów i teraz płaczą po kątach. Przed wipe miałem raptem T-34-85, teraz mam T-44, medium t6 i coś tam jeszcze, naprawdę jakbym miał znów grindować do tego to bym się pochlastał ;)

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #304 dnia: Wrzesień 04, 2010, 10:17:15 »
dobrze zrobili. w becie przetestują devsi późny end game gdzie wszyscy będą mieli wyfarmione mausy/IS7ki etc i często będzie dochodzić do takiej sytuacji. Przynajmniej każdy doświadczy tego jak ta gra będzie wyglądać po jakimś roku/półtora jeśli nic nie zmienią.
Moderatorzy na drzewo!! :D

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #305 dnia: Wrzesień 04, 2010, 12:30:13 »
Imo caly ten soft wipe jednak zle wplynal na rozgrywke , mogli nie oddawac expa i bylby spokoj. Teraz mamy zasade na polu bitwy "lufa w krzaki i modlic sie zeby nie zobaczyli mojego is-4/7"  ??? . Prawdopodobnie wszyscy ci zbieraja teraz na jakis tanszy czolg co by nim troche kasy zarobic :D

Efekt taki ze po jednej z peirwszych bitew w tygrysie vs prawie same o klase albo wiecej czolgi dostalem steel wall i hero of the battle. Albo facet ze swojego pieknego is-4 nie mogl mi przebic pancerza (pewnie standardowa armata albo jeszcze cos glupszego) albo ausf b robil w tyl zwrot i "uciekam bo pewnie atakuja duza grupa"  ;D

no ale dzięki temu CI wszyscy gracze wiedzą ze te czołgi nie są takie fajne, wymagają zgranego team-work i dobrego planu użycia, a nie po prostu jechać i strzelać.

Mac Dercad

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #306 dnia: Wrzesień 04, 2010, 12:37:11 »
Dziwny jest ten nowy system dobierania grup. Niby jeżdżą chmary Mausów, a w paru meczach na Leopardzie byłem drugim-trzecim najlepszym czołgiem w drużynie. To chyba efekt zmian w recruit battle.

lastverb

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #307 dnia: Wrzesień 04, 2010, 13:00:22 »
Dobieranie jest pseudo tierowe - wiekszosc bitew zagrasz w okolicach swoich tierow. Watpie zeby po releasie znacznie zmienili exp. Nawet jesli zmniejsza o polowe to i tak bedziemy mieli pelno tier10 przed koncem miesiaca. Na eu po pierwszym tygodniu byl juz pierwszy maus, dwa dni pozniej kolejny i dwa isy7.

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #308 dnia: Wrzesień 04, 2010, 14:12:23 »
Juz dizsiaj jest elegancko, mamy 3 dzien patcha, dramtycznie spad aliczba topowych heavy tankow na polu bitwy za to strasznie duzo matild i churchillow zaczyna jezdzic  ::)


Btw cyz oni cos zmienili w bitwach ? bo dzisiaj leopardem mialem taka ze nie bylo nawet 1 heavy tanka same light i medium chyba do 5 tieru max (albo i 4 nawet)

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #309 dnia: Wrzesień 04, 2010, 14:16:46 »
Juz dizsiaj jest elegancko, mamy 3 dzien patcha, dramtycznie spad aliczba topowych heavy tankow na polu bitwy za to strasznie duzo matild i churchillow zaczyna jezdzic  ::)


Btw cyz oni cos zmienili w bitwach ? bo dzisiaj leopardem mialem taka ze nie bylo nawet 1 heavy tanka same light i medium chyba do 5 tieru max (albo i 4 nawet)

hehe.. no kaski zaczeło brakować :P a nie ma w grze lepszych czołgów niż Churchill i Matilda do szybkiego farmienia (z palcem w nosie po 12-15K na bitwe, nawet jak sie nic nie robi)

czasem bywają takie bitwy niższych tierów... 2 razy miałem tak ze moja Matilda albo Leo były jednymi z najlepszych na planszy.. OMG jakie killing spree można odstawić

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #310 dnia: Wrzesień 04, 2010, 17:57:52 »
Z punktu widzenia mojego tygrysa matylda i church to trumny na gasienicach :p , leo to zupelnie inna liga, zdazylo mi sie nawet raz is-4 walnac od frontu za 10% dmg  8) , do tego predkosc, zwrotnosc i mozliwosc strzelania do wiekszosci srednich celow + co niektore lzejsze havy tanki.

Oxylan

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #311 dnia: Wrzesień 04, 2010, 20:23:44 »
Jak expić w wot , jakieś fachowe porady? Czy czasem z expem się coś nie  spierniczyło? czasem podczas walki mam tylko dwie asysty i praktycznie zerowy dmg i np wykryte dwie osoby i dostaje 700+ expa, innym razem zabijam trzech , do tego pięć wykryć przeciwnika plus kilka asyst i tylko 400+ exp, czegoś nie kumam   ???

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #312 dnia: Wrzesień 04, 2010, 20:55:26 »
Jeśli Twoja drużyna wygra mecz dostajesz +50% expa i kasy. Jeśli przegra, to nie :).
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Oxylan

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #313 dnia: Wrzesień 04, 2010, 21:06:49 »
Jeśli Twoja drużyna wygra mecz dostajesz +50% expa i kasy. Jeśli przegra, to nie :).

A taka bajka, dzięki.

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #314 dnia: Wrzesień 04, 2010, 23:41:02 »
Z punktu widzenia mojego tygrysa matylda i church to trumny na gasienicach :p , leo to zupelnie inna liga, zdazylo mi sie nawet raz is-4 walnac od frontu za 10% dmg  8) , do tego predkosc, zwrotnosc i mozliwosc strzelania do wiekszosci srednich celow + co niektore lzejsze havy tanki.

To mają być trumny (choc wcale aż takimi trumnami nie są, trzeba umieć sie ustawić i wykorzystać niesamowitą szybkostrzelnosc Churchilla albo pancerz Matildy, potezny jak na taki malutki  czołg), zwróc uwagę na niesamowicie ważną rzecz - to są czołgi premium, dostajesz za nie 3 razy tyle kasy i expa co za Twojego Tigera.

Przyklad - musze sie bardzo starac Leopardem robić serią po 15 000 kasy i ok 700 expa w bitwach raz za razem, a dla Matildy to pikuś. Za samo zalogowanie sie w bitwie i zginiecie masz ok 7-10 000. Jak cos zdziałasz to leci w gore ostro. Jagdpantera niby zarabia dużo, bo i 30 i 40 coś tysiecy, ale naprawy i ammo kosztują 1/3 tego albo i więcej.

A naprawy Matildy to 1000coś, Churchilla niecale 3 kafle (!).

Mam Jagdpantherke, Leoparda i Panthere do rozwałki ale kase farmie na Matildzie i Churchillu bo sa niebo lepsze do tego.