Autor Wątek: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy  (Przeczytany 105215 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 03, 2010, 20:45:28 »
CVA stawia SBU w HED.

Jedno spadło, drugie zaraz spadnie, przeciwnik zwiał w stronę D-G  :diabeł:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 03, 2010, 20:50:24 »
Atak na HED w momencie wjazdu u siebie to kiepskie posunięcie.
Takie ruchy się nie sprawdzają(poza może atakiem goonsów na delve po rozwiązaniu BOBa, wyjątek który potwierdza regułę) a przy obecnym sov sytemie w ogóle nie widze sensu...
Gdy były posy to jeszcze zależało od ilości moonów ale i tak obrońca miał przewagę bo miał więcej posów na start i przy konstelacyjnym sovie krótszy czas gdy posy zaczynały się liczyć do claimowania.

Nie chcialo sie nikomu strzelac w wieze, to teraz macie za kare (ccp).

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 03, 2010, 20:51:22 »
Atak na HED w momencie wjazdu u siebie to kiepskie posunięcie.
Takie ruchy się nie sprawdzają(poza może atakiem goonsów na delve po rozwiązaniu BOBa, wyjątek który potwierdza regułę) a przy obecnym sov sytemie w ogóle nie widze sensu...
Gdy były posy to jeszcze zależało od ilości moonów ale i tak obrońca miał przewagę bo miał więcej posów na start i przy konstelacyjnym sovie krótszy czas gdy posy zaczynały się liczyć do claimowania.

Bo to bardziej proba sprowokowania bitki miedzy coventionalami niz atak w pelnej skali; ]

Loc0

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 03, 2010, 20:55:44 »
Uhm super - to mozecie sie nastawic na regularne wizyty capsow i super capsow przy takich okazjach.
Ps nie trzeba onlinowac sbu zeby wywolac walke?;)
ps2 cholera nic nie postrzelalem w D-G bo mi pokazywalo, ze krysztalki sa zaladowane a ich tam nie bylo :(
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2010, 21:12:20 wysłana przez Loc0 »

MightyBaz

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 03, 2010, 21:15:47 »
to gdzie sie lejecie teraz? bo mnie nie bylo 2 dni, poza domem  :'( jeszcze mnie suszy  :laugh:

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 03, 2010, 21:19:19 »
ps2 cholera nic nie postrzelalem w D-G bo mi pokazywalo, ze krysztalki sa zaladowane a ich tam nie bylo :(

Wiesz co... ja się nawet na Ishkura whorowałem Tempestem  :coolsmiley:

Bohaterscy "Boży bojownicy" (pozdrawiam czytelników Sapkowskiego) zwiali do hiseca i tyle z obrony Providence na dziś.

Tymczasem kołchoźnicy spod znaku sierpa i młota, wspomagani przez terrorystów chodzących na sznurku od snopowiązałki, zapinają brony i pługi do swoich traktorów, przygotowując się do ciężkiej orki w 9UY-... wyrwiemy chwasty  :2funny:
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2010, 21:36:25 wysłana przez SokoleOko »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Loc0

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 03, 2010, 21:41:58 »
Provi postawilo (4fun?) sbu w HED-GP i D-GTMI - juz wszystkie leza. Lecimy wlasnie orac 9UY-

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 03, 2010, 21:54:45 »
Wiesz co... ja się nawet na Ishkura whorowałem Tempestem  :coolsmiley:

Bohaterscy "Boży bojownicy" (pozdrawiam czytelników Sapkowskiego) zwiali do hiseca i tyle z obrony Providence na dziś.

Tymczasem kołchoźnicy spod znaku sierpa i młota, wspomagani przez terrorystów chodzących na sznurku od snopowiązałki, zapinają brony i pługi do swoich traktorów, przygotowując się do ciężkiej orki w 9UY-... wyrwiemy chwasty  :2funny:

RPG Najwyższych lotów :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 03, 2010, 21:57:08 »
Sorry, od 17.00 PL time siedzę w BS-ie i już ciut mi odwala  :angel:

EDIT: Stacja oraz Hub w 9UY- już RF'd  :diabeł:
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2010, 22:22:54 wysłana przez SokoleOko »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 03, 2010, 22:38:10 »
Nie mozecie wygrac EVE, bufu juz to zrobilo przeca.  ;D
CCC
C
CCC

MightyBaz

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 04, 2010, 09:26:34 »
dziwne ze wybrano 9u, pewnie nastepny system to q-r. Z historycznego punktu widzenia zaatakowane dawne włości U'K. Niech ktoś mi powie, że U'K nie manipuluje AAA.  :coolsmiley:
Zabawne jest, ze na eve-o komunikat AAA był napisany w rpgowskim stylu. Czyżby ruskie chceli zając miejsce CVA w eve comminity?  :2funny:

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 04, 2010, 09:29:42 »
Niech ktoś mi powie, że U'K nie manipuluje AAA.

Ale może byście się zdecydowali - albo jesteśmy petami AAA, albo trzymamy AAA za mordę i mówimy im co mają robić. :2funny:

9UY ma duże znaczenie strategiczne - jest systemem wlotowym z Catch, leży na skrzyżowaniu szlaków, ma znaczenie dla lokalnego marketu (czy się mylę) i Provibloc ma tam ulokowane spore assety.

I to wszystko Provi teraz straci.  :diabeł:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Straszny

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 04, 2010, 09:42:46 »
wojna będzie prosta jak cep, jeśli CVA sie nie ukorzy (a raczej nie chce tego robić zeby zachować swoje poczucie wewnętrznego honoru), ...  AAA zajmie 3-4 najbardziej strategiczne przecięcia szlaków handlowych, rozwali w tych miejscach stacje, oczywiście dopilnuje paraliżu sieci JB, potem pilnowac wlotów z empire... poczekać pare tygodni - następuje masowa ewakuacja itd. Koniec Provi, mimo że tylko pare punktów AAA będzie kontrolować.

żadna wojna w eve nie polegała na szturmowaniu wszystkich stacji i posów jakie ma przeciwnik, idealnie to rozegrał np mój Atlas against Wildly/Razor w Geminate.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2010, 09:50:49 wysłana przez Scaryman »

MightyBaz

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 04, 2010, 09:52:41 »
Scary, zapominasz, że w grze od dawna sa jumpfrachty. Teraz mozna przerzucac sfitowane shipy (carrier contracts). Nie mówiac o bridgach.
Nie wyobrażam sobie AAA, kampiącego 24h systemów w Provi.  Chłopaki sie zanudzą na smierc.

edit. oraz masa posów, gdzie mozna przechowywac zapasowe shipy. Idealne rozwiązanie dla partyzantów  :2funny:
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2010, 09:57:50 wysłana przez Mighty Baz »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 04, 2010, 10:00:45 »
Bo każdy kerbir ma JF'a, który - przypadkiem - jest trzecim od góry najdroższym shipem w grze (pomijając jakieś rare i faction).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 04, 2010, 10:08:32 »
Partyzantów tak, ale nie dla siły która potrzebuje regrup point do zmontowania floty.
Skończy się tak, że będziecie operować z low seca i tam będą capsy.

Waszą siłą jest ilość stacji w provi. Jeśli -A- chce was zniszczyć to obróci waszą siłę w słabość.
Odetnie wam źródła dochodu i po pewnym czasie sami zdejmiecie sov w systemach z braku funduszy.

Po akcjach -A- widać, że ktoś tam studiował Sun Tzu, który swoją drogą napisał genialne i ponad czasowe dzieło  :P

MightyBaz

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 04, 2010, 10:18:51 »

Po akcjach -A- widać, że ktoś tam studiował Sun Tzu, który swoją drogą napisał genialne i ponad czasowe dzieło  :P

Yogos, wez bo strace resztki szacunku do tego co piszesz  :2funny: :2funny: :2funny:

Waszą siłą jest ilość stacji w provi.

po raz n-ty powtórze, nie jestem w CVA od pewnego czasu. Moi corpowicze mnie wywalili z Zakonu. Nawet nie moge wejsc do gangu, bo nie zmienili standów [neutrale nie widza flot we fleet finder], oraz zabrali mi dostep do kanału.


Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 04, 2010, 10:23:34 »
Yogos, wez bo strace resztki szacunku do tego co piszesz  :2funny: :2funny: :2funny:

A to dlaczego, prześledź co oni zrobili.
Zwróć uwagę na propagande i mieszanie między poszczególnymi członkami provi blobu.
O szpiegach nie wspomnę bo to obecnie normalka.

Tak czy siak, jeśli uważasz że -A- się będzie bawić w zdobywanie każdej stacji w provi i jakąś partyzantkę to uważam, że się mylisz. Zastosują inną strategie.

Partyzancko to po rozwaleniu  regrup pointów provi blok będzie mógł co najwyżej po packetach ratować.

Straszny

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 04, 2010, 10:37:36 »
Pomysł z JF-a latającymi w przerwach między kampami naprawde nietrafiony - to działa jako prowizorka logistyczna bo pamiętaj że na nie będzie polować 30 tytków AAA...  pare sekund, 1 head shot i papa. Majesta i Wildly dokładnie to samo próbowały robić, Atlas rozstawił tytany polujące na capsy i nakosił ostro aż sie odechciało NC takiej "logistyki"

ilość stacji z których nie ma kasy to przekleństwo obecnego mechanizmu sov, nikt nie da rady utrzymać całego regionu z taką gigantyczną masą stacji na kredyt. AAA wystarczą dosłownie 3 kluczowe systemy, rozbity system JB, zakampienie wlotów i rozstawienie swoich tytków na polowanie na JFy i carriery + presja w skirmish fightsach po całym provi. I pare tygodni czasu.

ps
tak btw: nigdy nie lubiłem Sun Tzu, prezentuje specyficzne chińskie podejście do wojny, sporo różniące sie od filozofii prowadzenia wojny przez anglo-sasów a wcześniej rzymian/greków, zasadniczo sprowadza się do tego że chińczycy w warstwie zarówno strategiczniej jak i taktycznej zawsze przekładali quantity > quality (w olbrzymim uproszczeniu) z czego wynikały potem ich największe katastrofy militarne.  :)
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2010, 10:42:56 wysłana przez Scaryman »

MightyBaz

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 04, 2010, 11:50:45 »
zieew,
coś w ogóle się dzieje jeszcze w Provi? Jakieś walki, albo co?

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 04, 2010, 11:59:43 »
Z CAOD:
Cytat: Rizzot
As of this moment, Id like to state that we will be leaving Providence area, never to return as we have lost a lot of assets there and dont want to lose any more stuff. 2 of our POSs are down. We lost a lot of ships as the ally FCs are incapable of leading their fleets into victory.

9UY station system is under full control of -A- and Ushra Khan. Which is not good as all my stuff is in there *sniff*

And the unfortunate rumor is that Sylph and LFA are drawing back into Empire space... So why the hell do I want to stay and go down with a sinking ship?!?!

Aralis, you have made a promise to deliver D-G back to us, yet it seems we lost one more system instead of gaining the old one back. Can you please explain yourself to the disgruntled, hard working Providence labor force???

Wygląda na to ,że walka będzie krótsza, niż można by się spodziewać. Czy ktoś z -A-/U'K/CVA&Co mógłby potwierdzić ten rozwój wydarzeń?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 04, 2010, 12:05:08 »
po paru latach siedzenia obok ....
welcome to eve CVA :)  ;D

uczą się tym twardszym sposobem - sporo mitów i marzeń się rozwieje tej zimy w provi
Sneer Quen

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 04, 2010, 12:10:53 »
Czy ktoś z -A-/U'K/CVA&Co mógłby potwierdzić ten rozwój wydarzeń?

Według moich informacji
- LFA straciło status Holdersa i ma się wynosić
- AAA i U'K kontrolują 9UY, za jakieś 4-5 dni zatkniemy flagę nad tym systemem.
- Wczoraj w Sylph space było ZERO ludzi... dziwnie się czułem przelatując tamtędy. Również wczoraj Sylphies stracili kolejny korp. 

U'K ma aktualnie wardeci z LFA, Dark Taboo i Sylph, nie licząc jakiś tam lokalnych awantur z grieferami w Agil. Peciarnia CVA nie znosi problemów w Tash-Murkon i Domain  :coolsmiley:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Voulture

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 04, 2010, 13:00:12 »
Dalej czekam na kolejny post Zsuriama. Chetnie bym sie znowu dowiedzial co naprawde sie dzieje bo ja znam zycie znowu wszyscy sie myla.

 :2funny:

Zeby nie bylo, ze tylko sie tu smieje. Cva akurat lubie i nawet troche szacunku don ich mam. Ale pozostale 7000 pasozytniczych kerbirow z provibloba kompletnie rozpieprza wam opinie i najwyrazniej wszystie plany. Powtarzajac sie z poprzedniego posta - jeszcze wiecej klotni i rozlamow, jeszcze wiecej kerbirow ucieka do empire. CVA po raz kolejny probowalo wrzucac SBU do HED, znowu nie wyszlo. Ciekawe czy do kona wojny zostanie chociaz jeden holders procz Paxtonow.

Ten wklejony cytat jest zajebisty :D

MightyBaz

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 04, 2010, 13:56:54 »
Ale pozostale 7000 pasozytniczych kerbirow

w grudniu ktos pokazywal statystyke ludnosci w Provi...szok - ok 20k ppl

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 04, 2010, 13:58:03 »
Cytat: SokoleOko
Według moich informacji
- LFA straciło status Holdersa i ma się wynosić

Zaraz... Najpierw -A- stawia CVA ultimatum, że albo LFA wylatuje z provi, albo CVA może pakować manatki. Po odrzuceniu takich warunków w imię ekhe... ekhe... (pardon) zasad, -A- i U'K robią dalszy wjazd w provi paląc, mordując cokolwiek co ma za mało wcs-ów na pokładzie, a CVA... Wywala LFA? Coś pominąłem/przeinaczyłem?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 04, 2010, 14:01:54 »
wszystko się zgadza ...dlatego to takie ciekawe :)
Sneer Quen

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 04, 2010, 14:06:33 »
Aha.

:2funny:

Swoją drogą ciekawe, czy pewna cesarzowa nie uderza właśnie głową o ścianę krzycząć "Aralisie, oddaj mi moje systemy!" ;D
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2010, 14:15:35 wysłana przez Ptysiu »
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Ektobus Rired

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ektobus Rired
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Fidelas Constans
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 04, 2010, 14:16:38 »
@Ptysiu
Twoje wątpliwości, jak i pewnie wielu innych pojawiają się dlatego, iż najwidoczniej nie chcecie przyjąć do wiadomości, że dla CVA to właśnie przyjęte przez nich zasady idee są najważniejsze, nie SOV, isk, czy outposy a właśnie zasady i według nich postępują. To czy to jest logiczne, mądre, ryzykowne, a czasem wręcz głupie z punktu widzenia innych sojuszy 0.0 nie ma tu najmniejszego znaczenia.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 04, 2010, 14:21:45 »
Zaraz... Najpierw -A- stawia CVA ultimatum, że albo LFA wylatuje z provi, albo CVA może pakować manatki. Po odrzuceniu takich warunków w imię ekhe... ekhe... (pardon) zasad, -A- i U'K robią dalszy wjazd w provi paląc, mordując cokolwiek co ma za mało wcs-ów na pokładzie, a CVA... Wywala LFA? Coś pominąłem/przeinaczyłem?

Trochę namieszałeś, bo:

1) -A- chciało oddać D-G w zamian za NAP, o LFA nie było słowa
2) LFA poleciało za to, że ich exec postawił się Aralisowi, który spuścił w klozecie ofertę -A- bez jakiejkolwiek konsultacji z Holdersami. LFA dostało propozycje nie odrzucenia, że "albo wywalą execa, albo sami mają wypier...", najwyraźniej wybrali bramkę numer 2.

Zresztą, nawet przyleźli do nas z prośbą o blue standing na czas ewakuacji, ale odpowiedział im tylko złośliwy matarski rechot.  :uglystupid2:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 04, 2010, 14:38:56 »
@Sokole

Ok, dziękuję za klarowne przedstawienie rozwoju wydarzeń.

@Ektobus

Nie zrozum mnie proszę źle. Zdaję sobie sprawę, ze CVA ma odmienne podejście do gry od znakomitej reszty podmiotów obecnych w EVE i tego że w imię utrzymania klimatu "Amarr Victor" są w stanie poświęcić provi. Natomiast, inną sprawą jest, że takie naiwne traktowanie sprawy uważam za błędne wczucie się w najczęsciej cyniczny klimat EVE, oraz tym bardziej samych Amarrów i tego dotyczyło moję "odchrząknięcie". Tyle OT z mojej strony.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

MightyBaz

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 04, 2010, 15:59:22 »
w imię utrzymania klimatu "Amarr Victor" są w stanie poświęcić provi.

btw, nie rozumiem was, naprawdę dziwię się - jedziecie po CVA jak po burej suce, a zapominacie, że jednak sie postawili, pomimo tego, ze przeciwnik jest silniejszy i lepiej przygotowany do sov ware. Pełny szacunek. Ciekaw jestem, co inne alliance zrobiły by na ich miejscu. Pewnie bez mrugnięcia okiem zgodziły by się, przy okazji srając w gacie.
Jeszcze jedna rzecz, CVA posiada jeden atut, którego jak na razie nikt nie docenia - doskonale prowadzą politykę zagraniczną.  :coolsmiley:  Myślę, że w dość krótkim czasie przekonamy się, czy i tym razem wykorzystają wszystkie swoje argumenty.  :knuppel2:

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 04, 2010, 16:02:58 »
Polityka zagraniczna prowadzona wobec kogokolwiek innego niż -A- nc tu nie da.
Nikt ważny nie przyleci umierać za 9UY.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #138 dnia: Luty 04, 2010, 16:06:44 »
Baz - pieprzysz jak nakręcony z całym szacunkiem

zrobili chamskiego backstabba //co mieści się w kanonie zagrań sojuszy w eve //
teraz dostają wciry pokazując że są lata świetlne, jeśli chodzi o prawdziwy potencjał militarny , za sąsiadami
a do tego cała nadworna przepychanka jest najlepszym widowiskiem jakie można obecnie znaleźć na forach 

nie mam osobistego interesu jak i stosunku emocjonalnego do konfliktu żeby było jasne - ale to dla mnie absolutnie super show do oglądania
Sneer Quen

Ellaine

  • Gość
Odp: Proviblock kontra AAA — ciąg dalszy
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 04, 2010, 16:12:47 »
Ale może dzięki tej skądinąd nieskończenie durnej polityce, z Provibloku wyrośnie coś oczyszczonego z mułu i z lepszym morale niż to co było wcześniej, po latach pokoju i nudów.